Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Prostě se snaží vytřískat peníze z nadšenců. My jsme sice nadšenci ale nemáme platy němců a nebo angličanů.

nekdo treba ma takovej plat. navic je par dni do Vanoc a nejakymu nadsenci by se to jako darek mohlo libit :) ja jim tohle nezazlivam, treba ty prachy pouzijou na lepsi servery, ktery byly v posledni dobe dost nestabilni. uz by bylo imho na case. jinak z tech misi pred closed betou jsem splnil asi dve tretiny.. tak jsem zvedavy jestli to bude stacit na to se tam dostat. jestli ne, tak je mi to celkem fuk, tanky od gaijinu si nakonec zahraju tak nebo tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netvrdím, že je to super výhodný, jenom jsem upozornil, že to není jen přístup do CBT za 100 eur

 

Nj jenže nikdo netuší jak to vypadá a pokud to zaplatíš tak co dostaneš, CBT kde zatím bude třeba jen 100 hráčů, nikde žádná informace prostě utajenější než projekt manhattan nebo ta slavná area 51.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnesni dobe si za 100 EURO koupim dva AAA+ tituly a ne closed beta test s nejakym tankem navic.

no a? kup si co chces, treba cely herni studio. kdyz ti tohle prijde moc, tak si to zkratka nekupuj, je to jednoduchy. ja si taky nekoupim lod do Star Citizen za 5,000 $, ale taky je za to nebudu kritizovat, protoze je to jejich byznys. kdyz si mysli, ze si to najde svyho zakaznika, tak at si to prodavaji za kolik chteji.

 

mimochodem timhle imho dal Gaijin docela dobre najevo, ze tanky v tyhle hre budou mit trochu jinou vahu nez ta hromada zbytecny techniky ve WoT, kde realnej tank ma stejnou vahu jak blueprint a dalsi vyexpeny vozidlo v garazi je jedno velky nic, jen dalsi tank z rady. bohuzel jsme tady na WoT foru a tak vsichni budou mektat jak si muzou dovolit za par goldu a dva tanky chtit tolik penez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a? kup si co chces, treba cely herni studio. kdyz ti tohle prijde moc, tak si to zkratka nekupuj, je to jednoduchy. ja si taky nekoupim lod do Star Citizen za 5,000 $, ale taky je za to nebudu kritizovat, protoze je to jejich byznys. kdyz si mysli, ze si to najde svyho zakaznika, tak at si to prodavaji za kolik chteji.

 

mimochodem timhle imho dal Gaijin docela dobre najevo, ze tanky v tyhle hre budou mit trochu jinou vahu nez ta hromada zbytecny techniky ve WoT, kde realnej tank ma stejnou vahu jak blueprint a dalsi vyexpeny vozidlo v garazi je jedno velky nic, jen dalsi tank z rady. bohuzel jsme tady na WoT foru a tak vsichni budou mektat jak si muzou dovolit za par goldu a dva tanky chtit tolik penez

 

 

Tímto dal Gajing najevo tak max to, že chcou honem rychle prachy nic víc nic míň a je jim jedno, že prodávají zajíce v pytli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdo dneska nechce? mozna by to mohli prodavat za pet ecek, aby si to mohl koupit kazdy jantar

 

Takže ty jdeš do obchodu a kupuješ třeba boty jen podle obrázku a to ti stačí, mě ne i kdyby stály 1 korunu.

 

Edit: já to psal spíš všeobecně na to že nikdo netuší co kupuje.

No a v kině už jsem tak 10 let nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...