Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

uprimne?

 

ake tanky tam budu to vobec nie je podstatné, hlavné je aby tam už boli nejake zaujimave mody hrania, bojove misie a nie len tupé handrkovanie v štýle WOT, ktoré za tú dobu čo sú na scéne neboli schopný dodat historické operácie resp akékoľvek operácie. Len dookola to isté, v tomto by musí dať za pravdu každý hráč WOT, ktorý túto hru hrá takmer od začiatku.

Od WT tankov očakávam uplne niečo iné, ak to má byť alternatíva a mám pocit, že nesklamu.

 

P.S. prosím bez osočovania, len som vyjadril svoj sugestívny názor

P.S. WOT už mam odinštalovane, dni nerváčenia skončili, hra má byť o oddychu

P.S. no guy from polland, no cry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v PS4 je grafika ktera ma tusim vykon jako hd7850 mozna lehce nad ni...a pochybuju ze ma kazdej v kompu podobnou grafiku 

ale majitele grafik amd na architekture GCN muzou skakat radosti protoze obe dve konzole maji grafiky stejne architektury takze hry budou dost dobre optimalizovany a pojedou odost lip nez na kartach od nvidie .. proto treba myho radeona 7950 nebudu nahrazovat protoze vim ze mne v kompu vydrzi dalsich par let  :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spando: já bych naopak řekl že ty tanky jsou právě to podstatné - nechci žádný UFA a vlhký sny šílenejch konstruktérů (jako třeba celá francouzská větev od B1 vejš). WoT mělo zezačátku takovej druhoválečněj feeling, KV, Tiger, PzIII a IV, StuGy, Konigtigery, Maus... a dneska to vypadá jak invaze z vesmíru :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v PS4 je grafika ktera ma tusim vykon jako hd7850 mozna lehce nad ni...a pochybuju ze ma kazdej v kompu podobnou grafiku 

ale majitele grafik amd na architekture GCN muzou skakat radosti protoze obe dve konzole maji grafiky stejne architektury takze hry budou dost dobre optimalizovany a pojedou odost lip nez na kartach od nvidie .. proto treba myho radeona 7950 nebudu nahrazovat protoze vim ze mne v kompu vydrzi dalsich par let  :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:

 

Pokud nemá v kompu solidní grafiku tak ať si trhne. Chci hrát - musím mít náčiní. Před lety se upgradovaly herní kompy ob rok a nikdo se nedivil, dneska to rozjížděj na deset let starejch vránách a ještě brečej.

 

Já mám taky 7950 a předtím 5850 :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spando: já bych naopak řekl že ty tanky jsou právě to podstatné - nechci žádný UFA a vlhký sny šílenejch konstruktérů (jako třeba celá francouzská větev od B1 vejš). WoT mělo zezačátku takovej druhoválečněj feeling, KV, Tiger, PzIII a IV, StuGy, Konigtigery, Maus... a dneska to vypadá jak invaze z vesmíru :sad:

obaja chceme to iste len som to trocha inak vyjadril, prichodom tých príšerností, ktoré započala francúzska vetva, ta hra začala u mna strácať až sa časom vyparila aj z HDD

chapem, že každého lákajú tie pozlátka ako sú tanky no mna zaujíma proklientská orientacia, WOT jasne ukázala svoju produktovú orientácia a dojenie kráv, hráč je na poslednom mieste "hrajte naše hry a držte huby bo Vam zmažeme konto, ktoré ostatne aj tak nevlastníte"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli se mám smát nebo brečet :confused: čouveče koukni se co za grafiky cpou do nových konzolí a jaký specifikace má třebas takovej lepší mainstream.

 

Tak je pravda, že PS 4 jsem ještě neviděl, ale většina her co graficky běhala v poho na PS či XBOX byla ve své době na PC trochu pozadu a až postupem času ji výkoné grafiky dohonily.

 

Já zatím vše jedu na full a pokud to potom nepojede, tak můžu upgradovat ( cena nové GK  je okolo 8000 kč), ale pokud koupíš PS 4, tak ti WT pojede od začátku na full bez omezení, bo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár: jenže ono full na PC a full na konzoli většinou není to samý... noobové co hrajou CS s vypnutým vším takže to vypadá jak závody mišelínů mě vždycky fascinovali - ti to nehrajou pro hru ale pro nahánění statistik

Tak tohle u tanků snad ani nejde až tak to oholit. Jenže pokud to chce někdo hrát ten CS opravdu na špičkové úrovni, tak mu nic jiného nezbývá. WoT je sice na full hezký ale ty efekty střelby jsou opravdu hodně napřekážku a zobrazení trávy také. Když to ale někomu nevadí, tak je to jeho věc. U konzole ale asi nemáš volbu a to je chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika není vše... Ba naopak.... Dříve hry měli jednoduchou grafiku, minimum efektů a tak pro zaujmutí hráče musela mít hra HRATELNOST... A tak vznikali pecky jako Doom, Duke Nuken, Fallout, Might & Magic a další a další... Dneska hlavně, že to hezky vypadá a hrací doba je přitom pár hodin... A systém DLC toto ještě více zvýrazňuje.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry měly dřív takovou grafiku, jaká byla v té době možná. Hratelnost řady her byla srovnatelná s těmi dnešními, navíc je potřeba si uvědomit, že dřív bylo hraní na počítači výsadou vyvolených - počítače byly drahé, těžko dostupné, dtto hry, takže když se pak člověk k něčemu dostal, tak mu přišlo super i honit zelenou čáru červenou čarou a byl schopen to dělat x hodin.

 

Osobně jsem začínal na osmibitech (ZX Spectrum), hry pěkně ládovaný přes kazeťák... Ano, leckteré hry byly super, ale pamatuju si i řadu krávovin :-) Samozřejmě na doby minulé taky vzpomínám s nostalgií, ale podle mě zkoušet to porovnávat moc nemá smysl. Tenkrát hrát hry bylo NĚCO, teď to dělá nemálo lidí běžně, klidně i v pracovní době, tak se na to holt člověk kouká jinak :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...