Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

Guest LucSulla

Připojuju se k výše zmíněnému - také ganz egal. Kdysi jsem na to ze zájmu mrknul a zjistil, že mi třeba chybí 4 tanky, ale následoval další páč a další tanky a další zapomnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co chceš jinak ve hře dělat, když už máš všechny stroje cos chtěl. Najdeš si disciplínu která tě baví, a tu držíš na vyšší úrovni.Je to určitě větší nervák když se ti objeví po několika stech her tank který ti chybí a ty nerozkopneš monitor, když ti těsně před nosem shoří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co chceš jinak ve hře dělat, když už máš všechny stroje cos chtěl. Najdeš si disciplínu která tě baví, a tu držíš na vyšší úrovni.Je to určitě větší nervák když se ti objeví po několika stech her tank který ti chybí a ty nerozkopneš monitor, když ti těsně před nosem shoří.

 

Chtěl bych se bavit hrou se stroji, které jsem chtěl a které mám ;-) všechno ostatní ("honění" EFR + WM7 / jakýchkoli metálů / průměrné damage na bitvu / průměrných expů / W/L ratio atd. atd.) je zkrátka honění e-pindíka... můj názor, samozřejmě, každý to má hozeno jinak :-)

 

PS: aby nevznikla mýlka - já svoje staty občas sleduju, ale primárně hraju pro zábavu - která se u mě zvedá tím, že dobře zahraju (bez ohledu na výhru / prohru), což má následně dopad i do těch statů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Tak mám opět obnoveneé Tankové eso. 

 

http://imageshack.com/a/img842/3230/evea0.jpg

 

Jednoznačně nejdéle loveným tankem v mé hráčské historii byl artyšmejd X.tier  Conqueror Gun Carriage,kterého jsem od zavedení dostal,až těsně před Vánocemi 2013.Když byl u enemáků tak jsem mněl vždy extremně slabý tým. Jedna zajímavost,která pokračuje i v dnešní době je,že britskou artynu mám vždy ve svém týmu.(Statistiku kterou jsem si dělal byla zvláštní v tom,že ve 100 bitvách v kterých jsem potkal britskou artynu (8-10 tier) ,byla v 93 případech v mém týmu).Na sestřelení CG Carriage jsem měl od jejich zavedení,až po odstřel přesně 3 pokusy.(v současnosti jich mám už 7)

 

Další, naštěstí ne tak dlouhou kapitolou byl X.tier Obj.430.Zatím se objevuje ve hře sporadicky a dostat ho byl taky slušný adrenalin.

 

Nové německé tanky byla krátká záležitost dvou herních dnů.Snad odměna za předchozí utrpení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Hellweapon, taky to beru jako spestření, aktuálně mi chybí Conqueror GC (buď je u mě v týmu, nebo mě sejme, nic mezi tím, potkat ho je vzácnost) a STB-1. Ty nový němce nepočítám, ty budou doma za chvíli, ale toho Conquerora marně naháním pekelně dlouho ....

Pořád vím co mi chybí a když to sejmu - potěší to :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro lovce zajímavý kus III.tieru  Pz.Kpfw. III Ausf. J ( Pz.Kpfw. II Ausf. J je premiový,který není v nabídce a jeho trofej mám ). Včera jsem ho 100%  sejmul,ale ve statistikách se neobjevil. A nevidím ho ani v německém vývojovém stromu. Oni ho zrušili,nebo přejmenovali ?

Navíc Dossier soubor se chová nějak divně. Když ho otevřu přes Chrome ( http://wot.ctocopok.ru/load_cache_e.php ),tak ukazuje jiné udaje než program WOTStatistics 2508,který by z něho měl tahat data taky.

Jo a ten Conqueror GC,je skutečně nejtvrdší oříšek s jakým jsem se setkal.Zatím ho mám 7x a vždy jsem si pro něho dojel s T110E4 nebo  Waffenträger auf Pz. IV. A málo potkávaný STB-1 mám 2x a vždy ho dostala T110E4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Master tanker uloven predminuly tyden. Kdyz jsem bitve po hoooodne dlouhy dobe potkal A-43, posledni, co mi chybela, zacal jsem ji nehorazne huntit. Frajer dostal, ehm, nabidku na 1000g, kdyz se necha smahnout. I kdyz neveril, dojel jsem si pro nej a ten gold mu jeste behem bitvy poslal.

 

Oba tymy se dobre bavily :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě to nemůže vůbec těšit na rozdíl od toho co si fakt uštveš sám. Vím o čem mluvím obj. 430 dva měsíce byl jsem s toho na prášky, když už jsem ho viděl byl u nás a když u enemy většinou ten zmetek dostal mě. A pak se zadařilo. Ovšem nejvic jsem se ožral po obj. 263. To mě velitelka po dvou hodinách co jela nakupovat nepoznala :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak teda, nevím kdy do hry přidali Conqueror GC, ale poprvé jsem se mu dostal na dostřel až dnes s T-54 a odeslal ho do tankového nebe. Tankové eso, ale tohle fakt trvalo dlouho. Protože za artyny nehraju, tak mi vždycky dělostřelci X. tieru trvaj nejdýl, já si pro ně prostě musím přijet. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

I přes katastrofální porážku jedno pozitivní se událo ! Tankové Eso je zase doma.

 

http://www.imagelink.cz/?v=tankeso93.jpg

 

T-54 Ltwt. potkat,dohnat,popravit s pomalým strojem to bylo zas něco. To je ten správný adrenalin i ve ztracených bitvách.

 

Jen další stroje do hry ať je co lovit, kromě artyhumusu ! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...