Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

u prémiáků si můžeš dát test flight ještě než ho koupíš ne?

Jo, to jo ale nějak mi to nestačilo. Asi je to v boji přece jen trochu jiné, než když jen tak poletuju. To bych musel být zkušený pilot abych si dovedl představit, co mi bude v boji vadit a co naopak vyhovovat. Já jsem schopen zjistit akorát to, jestli mám dobrý výhled z kabiny :laugh: . Ale určitě po zkušenostech s Fokoušem budu už posuzovat o něco lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké. Ale jediné co jsem z toho zjistil je to, že to musíš umět odhadnout a žádná finta na to asi není. To se určitě učit nebudu. Připadne mi to stejně nudné, jako hrát za artyny ve WoT.

 

jj

Já jsem s tím měl ten problém, že jakmile jsem slítnul dolu, měl jsem do minuty za ocasem dva tři enemáky, takovejhle luxus jsem snad nezažil  :laugh:  (soudím podle prvního videa)

Rozhodně to často bylo i tím, že jsem si nevybral dobré místo, ale takhle si tam lítat  :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár - Už se k tomu, kde a jak se nejlíp vydělá nechci vracet, ale ta tvoje bitva je zase cenná pro mě po porovnání. Máš tam krásnejch skoro  60.000, a ovšem ty expy, ale za 2 hodiny letu jestli to dobře chápu. To je cca 8 - 10 arkád bitev. Za jednotku času jasně vede na peníze a nejspíš i expy arkáda. To nepíšu, že ti chci něco vyvracet. Beru to jako cenný poznatek pro sebe, myslím tím, kde je pro mě lepší v této chvíli letět čistej progres, teda nový letadla, jejich tuning a prachy na to všechno. Ovšem věřím, že dobrej pocit z reálnějšího lítání má taky svoji cenu.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paavle, ale já to v arkádě vůbec neumím a nedám tam ani polovinu toho. Ono už to tak bývá, že co tě nebaví, to ti také nejde :wink:. Než bych se naučil v tom blázinci se orientovat a pak ovládat letadlo myší, tak to snad ani nemá cenu časově řešit. Kdo to umí, tak určitě za kratší dobu nadělá víc.

Nicmééně se mi ten čas bitvy nějak nepozdává. Tak dlouho jsem určitě nelétal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár - Už se k tomu, kde a jak se nejlíp vydělá nechci vracet, ale ta tvoje bitva je zase cenná pro mě po porovnání. Máš tam krásnejch skoro  60.000, a ovšem ty expy, ale za 2 hodiny letu jestli to dobře chápu. To je cca 8 - 10 arkád bitev. Za jednotku času jasně vede na peníze a nejspíš i expy arkáda. To nepíšu, že ti chci něco vyvracet. Beru to jako cenný poznatek pro sebe, myslím tím, kde je pro mě lepší v této chvíli letět čistej progres, teda nový letadla, jejich tuning a prachy na to všechno. Ovšem věřím, že dobrej pocit z reálnějšího lítání má taky svoji cenu.    

A to zcela pomineme rozdíl cen opravy za rozštípaný jet  V éra v simu a bombr I - II éra v AB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

žádná rada neexistuje, máš bomber .....

 

každopádně na tvém místě bych v RB začínal z letiště, ne ze vzduchu....protože je sice fajn že máš náskok, ale jsi bez krytí...., takže tichá voda břehy mele, prostě počkat si až si kucí naberou výšku a pak si jít farmit, letet trochu stranou,sledovat stíhačky..., to samé bych udělal v arkádě, ne honem honem , ale stranou....i když v arkádě je to těžké....navíc nemáš dostatečnou výzbroj...ale zase hodně neseš....

 

jsem pomalej, neobratnej, s houby výzbrojí, tudíž nejsem prvosledovej, ani druhosledovej, ale až se bude to mlít ,přiletím a ničím...tehdy je můj čas :)

 

asi tak bych to hrál já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lítáte někdo Cometa za Němce v realistic? Také se vám tak snadno lámaj křidélka? Za 10 bitev 1 výhra... a co jsem koukal na ty prouďáky za osu, tak jediné lítatelné je asi Mig :woot: což se také vyskytuje hojně, ale stejně jsou prohry :laugh: mno já jen jaké jsou zkušenosti :-)

Sice létám simulátor ale to je stejné. Nesmíš prudce pohnout řízením a to ani o milimetr. Jak je rychlost minimálně cca 700km/h, tak se křídla ulomí. Když létám Meteora, tak je to podobné. Ta konstrukce ještě tehdy nebyla dost pevná na ty dosahované rychlosti. Me-163 by měl nastoupat a přepadávat ale netuším, jak mám proti zemi najít cíl. Někdo to ale umí a nebo má na to nějakou fintu protože když létám Meteora, tak mě vždy sundá Cometa a to tak, že někde shora spadne jak šutrák a nikdy ho nemám šanci ani zpozorovat dokud mi nenasype dávku do zad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...