Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Tak jsem z toho MM a vůbec dělení na éry pořád zmatenej. Dnes tři bitvy a asi takhle :

1) nasadím Me410 A , Bf 109 F a 109F4 trop a u enemy jsem to nějak nesledoval,zajímavé na té bitvě bylo to že na obou stranách končila skoro polovina týmů s 0 sestřely a 2 - 5 mrtvolky.Docela se jim divím že to vůbec hrajou,otázka je jestli jim to tak nejde a nebo je to háže proti nepřiměřeným soupeřům .Tohle jsem nikdy v 1.35 nezažil ani nikde neviděl . Bohužel mě napadlo udělat printscreen až když jsem to odklepl a vrátil se do hangáru. Sám jsem taky moc neoslnil 3 :3 :blush:

Pak jsem začal koukat co stojí na druhé straně.

 

2) bitva já Bf 110 C4 a He 112 ,oba era 1, b.r 2.0 oponenti třeba P 40 e. 2, b.r 2.7 nebo F6F e.2, b.r 3.0 , čili dřívější 4 rank proti  5 (což bylo normální ) a proti 6 (což už tak časté nebylo ) takže mi to jako jemnější třídění moc nepříjde . Ale pohoda, na dvě smrti  šest sestřelů. lepší jak drátem do oka.

 

No a třetí bitva byl asi největší rozdíl : já  Bf 109 E a Do 217J1 oba era 2 a b.r 3.0 proti třeba La 5FN era 3 b.r 4.0 a Jak 3, era 3 a b.r 4.7 . . . čili ex rank 6 a 7 proti 11 a 9 .

Sice jsem to dal celé na Dornierovi a nechcípl,skončil v horní polovině tabulky s 5 sestřely ale že by to byla nějaká pohodová hra . . . . . .

Na ofiku foru se psalo že ještě nový MM nepracuje a jede se podle starého, ale nějak si nevzpomínám že bych běžně potkával éra o 4-5 ranků výš ,sem tam se nějaký ptáček objevil ale to bývalo večer když bylo málo hráčů a ne po jedné hodině odpoledne .A že bych viděl jak cca deset až jedenáct lidí (oba týmy dohromady ) skončili bitvu se skorem 0 : 2 až 0 : 5 to si opravdu nepamatuju.

 

Nějak nevím jak sestavit skupinu abych tam neměl něco zbytečně silného co by vtáhlo zbytek strojů po svém zničení mezi zbytečně silnější protivníky.

Pořád mám pocit že dělení na 20 ranků bylo lepší, udělal jsem si vždy u národa řady letadel které jsem nasazoval do bitev společně ,třeba 4 -5 , 6-7 , 8-9 atp. Teď jsou ty samé letouny rozházené do někdy rozdílných ér a s rozdílným battle raitingem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodrbali to... :(

 

Absolutně nechápu kdo udělal to nový tierování - to starý bylo mnohem přehlednější a vyrovnanější. Jediná dobrá věc jsou reserch bary, ale expení jako takový je divný.

 

A odměny za všechno přijdou desetkrát nižší jenom mě, nebo fakt jsou? zZa zničenej bunkr sem dostával klidně i 1500, a teď tak 150 :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máte zkušenosti s čekáním, na event? Už čekám přes 90 min a nic....

vetsinou hraju za stranu, kde ceka min lidi. nekdo by si mohl rict ze to je kravina, ale clovek neceka tak dlouho a taky je to vetsi challenge, protoze vic lidi je zpravidla na ty strane, ktera ma lepsi techniku, a ja to beru tak, ze kdyz budu hrat proti nepriteli s lepsim letadlem, tak se naucim lip hrat.. napriklad s Airacobrou proti nemeckymu tymu kde je pulka z nich v Fw 190.. no mozna je to fakt kravina kdyz o tom ted premyslim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašně mě štve jedna věc... su rozstřílený, ani podvozek se nechce vysunout, ale doletím k letišti a díky tomu, že mám obě strany černé, tak se nijak neotáčím a hezky lehce dosednu na ranvej. Ano, nouzové přistání, ohne se vrtule a hurá, začne oprava a přebíjení. Proč se ale objeví, že su sestřelený. Beru, když to opřu do svahu, ale ne, když se dobelhám až k letišti a nouzově na něm přistanu, když nefunguje podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašně mě štve jedna věc... su rozstřílený, ani podvozek se nechce vysunout, ale doletím k letišti a díky tomu, že mám obě strany černé, tak se nijak neotáčím a hezky lehce dosednu na ranvej. Ano, nouzové přistání, ohne se vrtule a hurá, začne oprava a přebíjení. Proč se ale objeví, že su sestřelený. Beru, když to opřu do svahu, ale ne, když se dobelhám až k letišti a nouzově na něm přistanu, když nefunguje podvozek.

jooojo, tomu se divím taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...