Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

obtížnost realistická je HB... obtížnost simulátor je FRB.... Přesně tak jak to teď bude v celé hře to začalo v eventech o chvilku dříve... 

Já to tušil kdo se ozve první :biggrin:  Díky vyjádřeny palcem nahoru.

A já osel je přestal lítat v domění že je to FRB :smile:  Pokud je to jako HB tak je to v pohodě, vůbec mi nevadí jít do bitky s jedním letadlem,spíš naopak .Lidi si dávají víc pozor na srážky.

 

To CharlieV : já myslel ty eventy co jsou každý den už cca druhý měsíc, ne ty spojené s možným vstupem do CB tanků. Na ty jsem hodil bobek od samého začátku. Druhoválečné tanky jsou pro mě okrajová záležitost, to spíš lodě.

A až tanky budou tak si otevřu zase skopčáky a tam mě zajímá větev StuGů .Nevím proč ale nějak se mi tyhle krabice líbí. Každej asi půjde po Tigrech nebo Panterech a to mě coby individualistu spolehlivě odradí :-)

 

A co se uzavřené bety týká tak tu by podle mě měli hrát lidi co o tom něco ví a hlavně budou dělat nějakou zpětnou vazbu. já bych tak maximálně odjezdil jednu dvě bitvy denně a to jim asi nepomůže. Takže ani nemám ambice se tam cpát.

 

Co je můj kůň a v čem se opravdu vyznám jsou obrněné síly Izraele (IDF)  a Merkava Mk.3 Baz dor Daleth LIC nebo pak Mk 4 LIC je pro mě asi nejlepší tank na světě. Jenže to už by musela být úplně jiná hra, popřípadě éra :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) nechapu proc furt nejede oficialni forum. na strankach pisou ze hodinu, uz to jsou tri hodiny. proste maji v haji servery i forum, porad neco nejde, hlavne ze mame multi platformni hru

2) nechapu proc mam ban na chat na 30 dni. jo pockat, ja jsem si dovolil napsat, ze alternate history je zku¨rvena sracka.. aha. mozna kdyby si chytraci z gaijinu uvedomili, ze je to pravda, tak by me nezabanovali

3) event na sestrely za brity totalni bullshit. lidi jenom vyziraji co jde, i kdyz nepritel hori a jde k zemi, tak kazdej debilek v beaufighter ufo si pro nej leti, jen aby mu dal sprcu z tech petadvaceti kulometu a deseti kanonu co nese. hovadina. ruska lama se na me lepi a zramuje mi zajebany Spitfire Mk IX, nacez platim 20 tisic oprav, jen protoze se rozhodl jit po mym targetu, pak jeste pise tema jejich hieroglyfama do chatu jakysi kokotiny, jebu na to uz dneska, vyjebana hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a někdo na ofiku se už těšil že ta šílenost končí :smile:  .Taky mě to teď moc nebaví hrát, lidi se chovaj jako prasata a pro kill by byli schopní sestřelit vlastní mámu.

Když už má dojít k takovým změnám tak by taky mohli ošéfovat ty sestřely. Taky mě úplně točí když si ve výšce dojdu na bombardér kterýmu se ostatní vyhnou (třeba B 25 ) a točí se někde dole v klubku, rozštípu ho co to jde a nad zemí kam si to šine v plamenech do něj někdo vypálí a má kill a já jen asist. No a nebo když letím za ním a občas ho posypu aby ho nikdo neukradl tak mě klidně někdo srazí /zrammuje .

 

Takže upravit přisuzování sestřelů jako takové a klidně zavést podíly na sestřelu ,případně započítávat asistence. To by možná mohlo něco řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3) event na sestrely za brity totalni bullshit. lidi jenom vyziraji co jde, i kdyz nepritel hori a jde k zemi, tak kazdej debilek v beaufighter ufo si pro nej leti, jen aby mu dal sprcu z tech petadvaceti kulometu a deseti kanonu co nese. hovadina. ruska lama se na me lepi a zramuje mi zajebany Spitfire Mk IX, nacez platim 20 tisic oprav, jen protoze se rozhodl jit po mym targetu, pak jeste pise tema jejich hieroglyfama do chatu jakysi kokotiny, jebu na to uz dneska, vyjebana hra

Beaufighter nese jen 6 kulometů a 4 kanóny.

Létej FRB, tam se to vyžírání v podstatě nekoná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi byla od Zoltara nadsázka a ještě napsaná ve vzteku. Taky kolikrát řeknu ,,dneska tu lítá milión pitomců " :biggrin:

Jenže na FFB asi nemá každý vybavení a o schopnostech ani nemluvím. FRB by měla být špička, samá elita. :smile:

 

Edit . přesto že jsem říkal že celkem nerad hraju když jsou ty mise na CB tanků tak jsme si dal dvě rychlé. A zadařilo se, v první nejlepší v týmu ,v druhé opět a jako bonus přeživší, stíhač,nová kamo a battle trophies . . . krása a s dobrým pocitem  můžu jít mlaďasovi zapojit elektroniku do RC tanku. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ti angláni dneska jsou fakt fitpný, teď v HB mojí bf-109e3 naháněli dva Beaufightery a tři spritfy 2, jako tam sem opravdu neměl šanci ale co opravdu bylo ftipný pak šli nahánět He 111 kterej těma obranejma kulometama sejmul dva beau a jednoho spitfa.

no pak jsem si dal event na midveji se zerem tam pár sestřelů a na druhý straně s bufalem taky takže celkově spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

co jsem viděl video z dev serveru, tak doufám, že ta nevkusná "žabí" zelená zmizne, to je fakt hnus...

na poslednim devu uz to nebyla zabi zelena ale zmenili to na takovou svetle modrou, coz si myslim ze vypada o neco lip, ale zase jdou spatne rozeznat koupeny a nekoupeny letadla...

treba to jeste nejak poresi nez vyjde patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po updatu letadlům zmizeli exp bary... takže už není snížen příjem expů po dosažení... kdo ví čeho? :-) jednoduše je ten systém 5X méně v dnešním případě výzkumných bodů zrušen?

jo, to je jedno maly pozitivum. ale jinak v historickych bitvach jsou odmeny s jakymkoliv letadlem ted hrozne nizky, na La-9 potrebuju 240k, s La-7, kde by mel byt bonus na expeni La-9 a s premiovym uctem jsem dostal 4k expu za ctyri sestrely v HB, pul hodiny stravenyho casu, to je fer. pak jsem vzal premiovou Airacobru a dostal jsem za dva sestrely 6k. super! je dobry ze hratelnost zustala stejna, takze tu hru dal hrat budu, ale uz ode me neuvidi zadny prachy, tohle zkratka posrali. hlavne ze dostavam kopec kreditu ktery nemam za co utratit, protoze zkratka nic nevyexpim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltar: mno já mám pocit, že nyní se toho už moc vyexpit nedá, nebo o mnoho méně, když někdo začíná... musí volit jakou cestou se vydá... naštěstí mám vše do ranku 15 otevřeno a dál už jsou stejně jen jet plečky :-) Už by to chtělo tanky... nevíte někdo, jestli Leden, nebo Únor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec , tak nevím jestli to je jenom u mně , ale po posledním upgradu mně to dost často při načítání zamrzne v načítání a , už se my kolikrát stalo , že to stratí i server , to se v minulosti aspoň mně nestalo ani jednou , jinak u mně zatím spokojenost , ale víc peněz a expů by to dávat mohlo , to jo , ale zase je super ten bar v expení .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Smile_sad:  fňuk chudáčci Němci už nemůžou drtit wep po celou bitvu a přehřívají se jim motůrky, a ještě dělají jako kdyby přehřívání teď netrápilo i spojenecká letadla....

no asi tak, hraci Bf narikaji ze ted nemuzou v high speedu strihat zatacky jak se jim zachce, jako kdyby treba Tempest nekdy mohl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...