Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Včera - vidím Yak3 na mape 2towns, ja v BF 109F4, zavesím sa za neho, vypálim na neho plné zásobníky (gulomety + 20 mm kanon), prebijem vypálim na neho zase plné zásobníky a on manévruje ako by sa nič nedialo, dokonca to nad zemou vyberie ako akrobat a ja tam zaborím čumák do hliny.

Dostal také množstvo zásahov, že ho k zemi mala stiahnuť len váha nábojov, čo som do neho nastrielal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera - vidím Yak3 na mape 2towns, ja v BF 109F4, zavesím sa za neho, vypálim na neho plné zásobníky (gulomety + 20 mm kanon), prebijem vypálim na neho zase plné zásobníky a on manévruje ako by sa nič nedialo, dokonca to nad zemou vyberie ako akrobat a ja tam zaborím čumák do hliny.

Dostal také množstvo zásahov, že ho k zemi mala stiahnuť len váha nábojov, čo som do neho nastrielal.

 

matho, zásahů může mít kolik chce, ale pokud mu nepoškodíš výškovky, motor, nebo mu nezraníš pilota, tak může lítat, jak chce, otázka je, jestli si hrál arkádu nebo HB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pěkně na prd, protože s 3 a 4 stíhačem proti 8-9 stíhačům není moc sranda, každou chvíli mne krátkou dávkou doslova přepůlí... :-D

Nezbývá než vyzkoušet... :-)

Ještě je mi divné, že i přesto, že mám v nastavení zapnutého autopilota (arkáda), tak po přenutí na střelce stejně řídím, tudíž se nedá použít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz: pokud postavim 9-Tu2 mimo sluzbu, prestane mne to se 4-P 40 a 3-Lagg 3 hazet mezi 8-9?

Bylo tu už jednou napsáno, že pokud máš v hangáru připravená letadla, tak se MM řídí podle letadla, které máš nejvyšší, takže musíš to vysoké letadlo vyměnit za něco nižšího. Dělal jsem to tak a fungovalo to, až na nějakou tu výjimku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím lítám převážně arkádu..... že se MM řídí nejvyšším rankem v hangáru je logické, i já to pochopil :-) Podstatné je, že se to týká hangáru. Jestli jsem dobře pochopil princip, tak teď koupím Pe2 (3 nebo 4 tuším) a vyměním za Tu2, a časem vrátím do hangáru Tu2 bez dalších nákladů..... stručněji, Tu2 a Pe2 mohu libovolně přehazovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak že by bylo takovýhle hovádko obratný bych moc nečekal :D zkusím pár test flightů, jestli to je kraksna tak to nekoupím a radši půjdu do něčeho jinýho, třeba do novejch Tu-2, ale u těch zase nevím jak se liší od starý Tu-2S.. blbý je, že v test flightu člověk nepozná jakou to má odolnost.

každopádně díky, takovýhle info se cení

EDIT: tak jsem dal testovací let, poznatky napíšu do vlákna o G5N

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak info z jedný bitvy... od té velikosti se odvíjí všechno. Jinak enemy jeden nálet zezadu ve 3k metrech a na spojnici křídlo ulomený... čekal sem více :-) Když je tak velký, neobratný, měl by být i odolný...

to jsou ale teď snad všechny velký bombry.. koupil jsem Lancaster a na toho se jakejkoliv stíhač jen zle podívá a už to hoří. B-17ku sundá cokoliv s 20mm a to velmi lehce, a ani to nemusí mít kanony, stačí když zčervená jeden motor ze čtyř a už je to neovladatelný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...