Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Ave letci.Tož jsem taky trochu nakoukl do WT (zatím enem arkáda),ale několik věcí mi stále není jasných a to zejména likvidace některých pozemních cílů.

1.Bunkry Jde je zničit raketami a popř. kterými (s RS-82 se mi to nějak nedaří ani pří přímém zásahu)?A co ty skopčácké pidibombičky,dělají jim vůbec něco?

2.Lodě S jakou nejmenší hmotností bomby si na ně člověk může troufnout aniž by to bylo pro ně jen šimrání?A opět raketové útoky na lodě...Myslím si,že s lehkými raketami

to asi příliš význam nemá,ale zajímal by mě účinek těch těžších.

3.Tanky Ty mne spíš zajímají z pohledu palubních zbraní a zatím jsem viděl jen lehké a střední,takže by mě zajímalo jestli stačí 20mm kanon na to,abych nemusel opakovaně nalétávat (na lehký stačil 12,7mm kulomet,ale až tak na 2.-3.průlet,su v tom lama takže je to možná i o míření).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já stále nepochopil, jak mířit s bombardérem. Když to hodím podle toho kříže v kruhu, co se sune po zemi, tak občas něco trefím. Ale když chci třeba útočit na loď, přepnu pohled na takový ten divný zaměřovač, nevím, podle čeho vlastně mířím, to netrefím nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju premiového britského hellcata - tři hry - 4,3 a 5 killů + nějaké ground killy, výdělek 60, 90, 90 tisíc lionů, mám takový pocit, že je trochu OP na tier 7:) Btw. Změnili zvuky browningů, už to není takové jemné klapání:) Btw2. Ground ammo funguje i na letadla daleko líp než air target ammo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky jsem provětral B-17, ale hned v první bitvě zničen aktuálně neviditelnou palbou z torpédoborců, takže zase hnije v hangáru :Smile_sceptic:

já jsem letěl dvakrát v G5N1 a v obou případech se mi stalo to samý... naštěstí má teda mnohem levnější opravy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky jsem provětral B-17, ale hned v první bitvě zničen aktuálně neviditelnou palbou z torpédoborců, takže zase hnije v hangáru :Smile_sceptic:

 

mna dal destroyer, -63k, už je v hangari kde si nejaky cas posedi...

 

Inak, už je to tu - nová kvalita hráčov. Letím v koristnej BF109 v HB a zramuje ma vlastny - ale úplne hlúpym spôsobom. Následne začne začne vyrypovať, že som noob a podobne.

Viem, že v HB sa trápim, by som s ním ani nehádal, ale pozrel som na jeho stats - v HB mal odohraté 2 (slovom DVE) bitky a v arkáde 1092 vzletov a 190 zostrelov.

SIEMA kvalita dorazila, povedal by som.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako sa dy vyhnut tomu ze ked robite nejaky velky obluk aby ste nebrali svojich lebo ked niekto napr po vas ide neppozerate okolo. Dnes som tak naramoval z kobrou Beufightera a nebol zrovna nadseny. Ked sa niekto na vas lepi a potom do vas tukne ok je to okot ale takto ? Naviac do mna stale ked letim z pomalim bombrderom buraju enemy stihaci popripade vlastni ktory ma idu zachranovat...... . Z takou Catalinou som inak nezhebol ale3 di...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...