Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Hoši mám problém s WT, ako som to celé preinštaloval vrátane windowsu tak mi blbne grafika, ako keď kamerujete mobilom CRT také pásy blikajú už pri zadavani mena a hesla, neviete mi poradiť kde hladať chybu ? Pred reinštalom winu to šlo...ovladač grafiky mám aktualizovaný...

 

Jen se zeptám na verzi systému, co přesně máš za grafiku....těžko jinak radit nebo zkoušet něco hledat.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo nějakou fintu, jak se líp strefovat? Když se na mě někdo pověsí, tak jdu během chvilky k zemi, zatím co když se na někoho pověsím já, tak můžu střílet jak na střelnici, minimálně třikrát přebíjím a nepřítel si lítá vesele dál. 

Prostě se ne a ne strefit. Asi jsem lama, ale že by až taková?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V menu kde si vyberáš lietadlo (množstvo paliva kamufláž atď..) je konvergencia zbraní, tam si nastavíš, kde by sa ti mali pretínať strely ( 200, 250, 300...)... Osobne to v HB mám na 300 m ale každý to rád inak... :)

EDIT: v tomto članku je to pekne popísané plus máš aj obrázok jak funguje konvergencia...

 

www.worldofwars.cz/index.php?/topic/2596-střelecká-magie/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nejde jenom o to se strefit. To já se občas taky strefím, ale přesto se mě nedaří letadlo sestřelit, zatím co mě kolikrát sundají jediným zásahem.

TIež som mal podobný problém, potom som začal hrávať HB a zistil som, že je dobré sústredene mieriť na jedno miesto a najlepšie na krídlo.  Takže skús nebrať ten ukazovatel predstrelu úplňe vážne, lebo ten navádza na stred lietadla, ale mier trocha vedľa aby si strielal po krídlach. Prípadne si prizumuj a sleduj kam streli lietajú.

Inak ja mám teraz v poslednom čase pocit, že DM v arkáde neako lieta. Jeden deň lietadlá padajú ako muchy, na další treba celý zásobník na zostrel.

Na záver ešte jedna zásadná otázka. Aké používaš ovládanie? Ak joystick, tak to sa nečuduj, že nič nezostrelíš.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som zažil ukážkového KS.

Letel som v zere, Khalkin Ghol, zavesil som za sa yak7 a za mna sa zavesil náš bomber. Ten ale nestrielal, proste celý čas letel za mnou a kopíroval moje pohyby.

Ja som sa medzičasom snažil zostreliť yak, ale prvá bitka po prebudení, no úspešnosť strelby mizivá.

Nakoniec, krátko pred tým, než mi cvakli kanony naprázdno, som mu prestrelil pravé krídlo - zahlásilo to critical - a zároveň ho zápalil. Yak padol do vývrtky a porúčal sa k zemi.

Tento moment sa nášmu bomberu zdal konečne vhodný aby zahájil palbu.

Človek v tej chvíli akurát tak prehltne tyku, ktorá sa pýta zo žalúdka nad takýmto správaním a snaží sa udržať si svoj kill.

Yak bol zničený nárazom do zeme, bomber mu žiadny critical nedal - sledoval som to vo výpise - a do tej jeho úbohej spršky na môj zostrel som sa pochopiteľne pridal aj ja. V momente kedy narážal do zeme, sme do neho bubnovali dvaja a kusy lietadla len tak lietali okolo.

Ale čo som nečakal bolo, že mi to ten kill nakoniec vezme ....

Ak to náhodou ráta kumulatívny dmg, mal som viac, dal som mu critical, on nie.... proste bomber neprispel ničím, napriek tomu sa kill pripísal jemu.

 

Na blití toto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TIež som mal podobný problém, potom som začal hrávať HB a zistil som, že je dobré sústredene mieriť na jedno miesto a najlepšie na krídlo.  Takže skús nebrať ten ukazovatel predstrelu úplňe vážne, lebo ten navádza na stred lietadla, ale mier trocha vedľa aby si strielal po krídlach. Prípadne si prizumuj a sleduj kam streli lietajú.

Inak ja mám teraz v poslednom čase pocit, že DM v arkáde neako lieta. Jeden deň lietadlá padajú ako muchy, na další treba celý zásobník na zostrel.

Na záver ešte jedna zásadná otázka. Aké používaš ovládanie? Ak joystick, tak to sa nečuduj, že nič nezostrelíš.   

Joystick nemám, hraju s myší, ale je fakt, že se snažím zaměřovat na to kolečko předsazení, tak to zkusím podle tvé rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som zažil ukážkového KS.

...

Na blití toto

 

Tohle mě taky neskutečně točí... Mám pocit, že někteří lidi si asi někde vyhrabali "kill stealing tutorial" a sjeli ho tak stokrát dokola a tuhle činnost dováději téměř k dokonalosti... Protože jinak si to nedovedu vůbec vysvětlit... Já už si pomalu zvykám, že hrabu spíš za assist streaky než za fragy... Ale když mi někdo "jen ukradne frag", tak to ještě "jde"... Existuje ještě vyšší level - pověsíte se za někoho, střílíte, už ho skoro máte a najednou za váma se objeví ichtyl, co si chce ten kill užrat pro sebe, a skončí to jednou ze dvou variant:

 

- ten blbec sestřelí i vás - včera mi to udělal jeden Beaufighter, už jsem to fakt nevydržel avynadal jsem mu pak do chatu tak sprostě, že bych se vůbec nedivil nějakýmu banánu

- ten blbec vás sejme nárazem, protože když vy točíte doprava a jste pod ním, tak samozřejmě uplně nejlepší nápad kam uhnout po sestřelu je doprava a dolů, že.. Případně přes vás prostě "proletí", protože vy máte sníženou rychlost jak to kroutíte za enemákem

 

Za tohle bych vždycky fakt zabíjel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...