Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

tak zjišťuju že G5N1 má výdrž asi jak dvouplošník. první dvě hry mě sundal destroyer, tak jsem pak lítal vejš. dofrčel si to Corsair a sundal mě stylem že plivnul z kulometů a Shinzan se rozpadl asi na sto kousků. další hry stejnej scénář, vždycky něco s kulometama, ale ne že bych byl poškozenej, jen co na mě přilítly první zásahy tak konec, buď letadlo na sto kusů nebo smrt a letadlo už nešlo ovládat, tak jak to obyčejně jde i po smrtelným zásahu

 

z toho usuzuju že to letadlo je buglý, protože je nemožný aby se takovejhle kolos rozpadal po několika ranách z browningu. kdyby to do mě kropil a ten bombr třeba začal hořet nebo něco, tak je to pochopitelný, ale tohle letadlo je buglý a nemá cenu za něj hrát. otázka potom ale je, jestli je od gaijinu správný že si za middle rank účtujou 1,4 mega, co člověk šetří tejden ne li víc a ono je to nakonec k ničemu

 

ale já zapomněl, že je to vlastně beta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HB jsou nyní docela dobrá a za mé oblíbené Japonce jsem si zahrál celkem dost a ani jsem nemusel dlouho čekat, ale s Němci to je horší, protože je bere každej :facepalmic: Každopádně oblíbil jsem si Zera a kdžy jsem je "zkrotil" tak se s nimi dají provádět pěkné souboje(takhle jsem už překvapil pár Corsairů, kteří si mysleli, že mě utočí). :Smile_smile: Každopádně nejlepší Japonské stíhačky bych označil Ki-61 a až potom ty Zera(zatím mám jen 8. rank). Asi jsem cvok, protože mám rád výzvy a ne každý to se Zerem umí a hodně lidí očekává letadlo k ničemu, ale to se pletou. :Smile_teethhappy: Jinak torpédoborce jsou hnus a už jsem několikrát viděl jak sejmou letadlo na jeden výstřel, který není ani vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja vcera potkal chytraka v hb. Pri startu me zacal kropit uz na draze. Tak letim do leva a on zamnou, tentokrat se rozhodl me taranovat. Sleduju ho pres c kameru a tesne pri taranu se mu propadnu. To ho asi nastvalo tak me rozstrilel motor a cast smerovky. Zacinam jeho jmenem spamovat kanal.. Smoukr6... tak to posila k zemi po minute me vysazuje rizeni a ja padam k letisti. Oprava za 2 min. Docela vtipna hra. Kompenzace za poskozeni spolubojovnikem? 0...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudou prototypy, co nikdy nevzlétly a zůstaly pouze na papíře.... Prototypy, co měly postavený zkušební stroj se ve hře objeví a Gaijin to otevřeně říká....

 

Takže prosím nemystifikovat.....

 

JJ má pravdu :Smile_teethhappy: Jinak parametry se dají získat a, že existovali jen v prototipu neznamená, že by nefungovali, jen prostě finančně nevyplatili nebo bylo nedostatek použitelného materiálu nebo bylo jiné letadlo, které splňovalo zadané parametry. Předpoládám, že si nebudou ve WT vymýšlet parametry jako třeba WG u tanků kde byla ta převodovka nebo jaký pancíř tomu dát aniž by odpovídal plánům. Kdo hrál IL-2 tak tam těch prototipů bylo celkem dost a neřekl bych, že to byli velké šílenosti, kromě pár strojů, které byli tak příšerné vzhledem i parametry, že se je stejně nevyplatilo létat. Druhá věc je balanc a někdy je nutné dát národu stroj, který byl jen v prototipu a byl zamítnut třeba z důvodu upřednostnění kulometné výzbroje před kanóny nebo kvůli dostupnosti motoru a jelikož je to hra tak bych se až moc nerozčiloval. Jediné co mě u WT zajímá jsou parametry strojů a jestli odpovídají skutečnosti a ve spoustě případů to už tak je a u prototipů by neměl být taky žádný výrazný problém(pořád to bude mít +- stejnou výzbroj a pořád to půjde sestřelit jako jiná letadla a někdy i lépe).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že dva horteny i létaly..

No já sem koukal, myslím že na zoomu to bylo, dávaly o něm dokument. Jako celkem mazec kdyby to šlo do sériový výroby jak by to podstatně ovlivnilo válku. Už v tý době to mělo stealth prvky, rychlej jak průjem, nevím teda co do ovládání to umělo. A navíc to jednokřídlo vypadá zajímavě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co mě jediného na této hře vadí je to,že si nemohu nastavit barvu zaměřovače a nebo alespoň jeho větší zvýraznění...častokrát se mi stane,že ho ve smršti střel(mých,soupeřových a taky jsou tu manávry letounu) marně hledám...a tímto propásnu ten pravý okamžik ke střelbě...vždyť ve 2.světové si piloti před střelbou zozsvěcovali zaměřovač také......nechci to nikomu vnucovat,je to prostě moje připomínka a názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co mě jediného na této hře vadí je to,že si nemohu nastavit barvu zaměřovače a nebo alespoň jeho větší zvýraznění...častokrát se mi stane,že ho ve smršti střel(mých,soupeřových a taky jsou tu manávry letounu) marně hledám...a tímto propásnu ten pravý okamžik ke střelbě...vždyť ve 2.světové si piloti před střelbou zozsvěcovali zaměřovač také......nechci to nikomu vnucovat,je to prostě moje připomínka a názor

je to skvely nápad ale to by som skôr písal na offiko forum :Smile_blinky:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...