Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

On je dneska nějakej svátek domin nebo co? Nebo proč jsou furt "Domination" bitvy? :Smile_trollface-3: Hraju už asi šestou a ani jeden ground strike :Smile_trollface-3:

nevím, já dal dneska arkádu asi dvakrát co jsem to zapl a tak mě to vytočilo, že jí dlouho nezapnu :D prouďáci no. takže hraju HB a tam je Korsuň a Kubáň, tu druhou mám fakt rád, daří se mi tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berie to podla toho aky maš najnižši rank napr. maš U rusov 15 a u Nemcov 10 tak ta to väčšina bude hadzat za Nemcov ale sem tam ta to hodí aj za Rusov...(niečo vraj skušaju)

to si nemyslím, protože mám Sověty 15 rank a Němce jen 13 a hází mě to takhle. už mě to dost nebaví, protože chci expit ty Němce

d5e9a8a62f170431037b58b9a3453523.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli něco zkouší, jak jsi psal, tak asi jak člověka pořádně vytočit, protože mě už to s prominutím dost sere. já mám Rusy na 15 ranku, už tam nic dalšího expit nechci a furt mě to hází za ně. nebudu přehánět, dneska minimálně 8 z 10 bitev za rusáky. když už to hází náhodně, tak ať to udělají pořádně, že to bude házet každýho na každou stranu zhruba stejně často, ne že budu hrát furt za komanče u kterýho mi chybí jenom MiG a ten nechci. zbytečný bitvy, zbytečný expy. za to co jsem dneska odehrál u sovětů jsem u němců mohl mít vyexpený další dva stíhače.

 

je mi blbý opouštět bitvy na začátku, ale asi začnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi ten systém nelíbí,mám rusy na VIII ranku a do arkády mě nebaví,no a šup hraj si za němce..škoda no,výběr by měl být..

tak si musiš zvyknout. Je to jenom BETA a chtějí něco vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ty fičurky už ti zůstanou a navíc je máš v BETA slevě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sluší se ale připomenout, že je to BETA, za kterou se nestydí říct si PENÍZE za prémiové fičurky... Takže by ta hra měla už jakž takž fungovat ke spokojenosti hráčů...

nemusíš nic platit, je to jenom Tvoje volba....pokud si myslíš, že za BETU kde se ještě všelicos bude ladit a měnit nechceš dávat prachy, tak je nedávej......jednoduchý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky tomuto systému už dělám poslední mega na rank 16 u Němců 3 týdny (zbývá jenom 500k exp a třetí týden to bude tento týden) kdy mám náladu hrát, ale ne za to co chci. V průměru 8 z 10 bitev za Rusy. Hra usuzuje, že když mám Rusy na rank 5, že je chci asi hrozně moc expit, nic proti, s Rusama to jde také samo v HB. Ale chci létat Němce, expit a užívat si jejich letadla... takhle jich mám v hangáru hafo na nic, ptž když už hraju za Němce, tak raději vytáhnu premium La5FN kvůli expům, ptž nevím kdy budu za Němce hrát příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to říkal Thulle, jestli je to někde na fóru tak nevím kde. Prý testují MM v HB

já našel jen tohle - http://forum.warthun...es-again/page-3 a nikdo z devs se tam nevyjadřuje k ničemu.

mě nevadí lítat náhodně, protože u obou stran mám letadla co mě baví. ale vadí mi že nevyexpím to co chci a taky že lidi kvůli tomu quitujou bitvy. když ti z týmu leavne šest lidí bitvu a další dva se jako vždycky rozsekají na startu, tak to docela ovlivní další průběh bitvy. jestli něco testujou tak by to měli rychle dotestovat, páč na tohle se jim za chvilku vybodnu. na ofiku má podobnej názor většina lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme v HB japka vs. usa jak jsme chtěli... ale to se dá přistávat jen na letadlovkách... ?

 

Že by tam zas dali tu mapu, kterou tenkrát po pár hodinách stáhli, protože se dalo přistát jen na letadlovkách, to tam asi do zítřejšího večera, než se k tomu dostanu nevydrží. :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by tam zas dali tu mapu, kterou tenkrát po pár hodinách stáhli, protože se dalo přistát jen na letadlovkách, to tam asi do zítřejšího večera, než se k tomu dostanu nevydrží. :Smile_sceptic:

asi to bude ona, USA taky startujou z letadlovek... já čekal marně na nějaký zábor letiště ale nic :-D No já přistávat neumím na letadlovkách, málo naskillováno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...