Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Tak jsem po nějaké době stáhl nový patch (vylepšující mj. ovladatelnost myší atd) na WoWP a vydržel jsem to hrát přesně dvě bitvy... Nene, hoši z WG, WT opravdu nemá konkurenci, co se letadel týče, v současné době... Ono je to taky vidět podle toho, kolik to hraje lidí... po dvou nebo třech minutách čekání MM "vytlačil" bitku 8vs6....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som skusil prvy krat HB , suplo ma to za rusakov tak som zobral IL2 .. vysledok : znicenych 15 pozemnych a jeden Ju88 co sa vracal na zakladnu .. zarobil som 38K xp co mi oci vypadly pretoze nieco take sa mi v arkade nikdy nepodarilo dostat a navise posadka ILu dostala 57 bodov co som tolko este ani nevidel .. :D takze ododnes zacinam HB na plno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som skusil prvy krat HB , suplo ma to za rusakov tak som zobral IL2 .. vysledok : znicenych 15 pozemnych a jeden Ju88 co sa vracal na zakladnu .. zarobil som 38K xp co mi oci vypadly pretoze nieco take sa mi v arkade nikdy nepodarilo dostat a navise posadka ILu dostala 57 bodov co som tolko este ani nevidel .. :D takze ododnes zacinam HB na plno :D

 

jj, v HB se dobře expí, a ve squadu to je ještě lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su nejake tipy a triky na to jak hadzat bomby v HB ked nemam zameriavac ?

já na to byl taky dost levej :D a furt trochu jsem

naučil jsem se to tak, že jsem nejdřív shazoval bomby na snadnější cíle, třeba mosty, ty jsou velký statický a trefíš je skoro vždycky. potom jsem zkoušel menší věci jako artilerii a nakonec ty pohyblivý.

ale nejlepší je určitě výcvikovka na realistic, jak píše Mickhesh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

používat hlavu ;-) chce to cit a trochu zkušenosti a ani dobrým hráčům se to ne vždy podaří, každopádně možná někdo poradí více ;-) zkoušet na treninkovce...

 

no tak odhad mam ale nevide to vzdy a minut 8 bomb na jeden tank :D ..

 

BTW. neni nic lepsie jak ked vam uprostred pekne rozohranej hry padne net. :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak odhad mam ale nevide to vzdy a minit 8 bomba na jeden tank :D .. teraz som akurat hadzal bomby a mal som malu vysku tak to sundalo aj mna

pokud máš 8 bomb na letadle bez bombometčíka, tak to asi žádný super bomby nebudou. bud let přímo nad nějakou kolonou a odhod je rychle za sebou a nebo vem jednu velkou a hod to tam střemhlav.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su nejake tipy a triky na to jak hadzat bomby v HB ked nemam zameriavac ?

 

Zjednodušeně, ale třeba ti to pomůže. Klasický zaměřovač zamířený na cíl, úhel přiblížení cca 30 stupňů a víc, a ve vzdálenosti cca 450 metrů od cíle vypustit bombu. Úspěšný zásah by měl být zaručen. A nezapomeň házet odpovídající bomby na odpovídající cíle :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...