Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Pokud nezmění ekonomickej model, tak ta hra časem půjde do kopru, ať je jaká je, prostě masy to nepřitáhne a pro těch pár fanoušků to nebude mít cenu udržovat. Jo a mám mraky volných XP, to si dělají srandu, že jdou konvertovat za prachy, zatím je to po ekonomické stránce marast, horší než hry od WG

morte dnes už podruhé "ježíš" :Smile_smile: ty děláš jak kdyby tě někdo nutil utrácet :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra nevydělává a než začnete machrovat jak to vydělává i bez prémka, tak se zamyslete na koho je ta hra zaměřena. Když vezmu WoT, tak běžnej hráč je schopnej cca do 8 tiru to hrát bez prémka. Tady je to nastavený zcela jinak, pokud jste super hráči, tak se asi uživíte já jako průměrnej hráč sleduju, že od 7 nahoru bych to bez prémka nedal ( opravy mám vypnutý). Pokud chce gaijin přetáhnout hráče od WG, tak musí udělat víc než jen dát lepší grafiku a "hratelnější hru".

Samozřejmě, jako zarytí fanoušci se monou souhlasit nemusíte. A už to bohužel není uplně beta, je to produkt, který má začít přitahovat hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra nevydělává a než začnete machrovat jak to vydělává i bez prémka, tak se zamyslete na koho je ta hra zaměřena. Když vezmu WoT, tak běžnej hráč je schopnej cca do 8 tiru to hrát bez prémka. Tady je to nastavený zcela jinak, pokud jste super hráči, tak se asi uživíte já jako průměrnej hráč sleduju, že od 7 nahoru bych to bez prémka nedal ( opravy mám vypnutý). Pokud chce gaijin přetáhnout hráče od WG, tak musí udělat víc než jen dát lepší grafiku a "hratelnější hru".

Samozřejmě, jako zarytí fanoušci se monou souhlasit nemusíte. A už to bohužel není uplně beta, je to produkt, který má začít přitahovat hráče.

až to bude tvrdit 10k aktivních hráčů co se tam slezou každej den, uvěřím tomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra nevydělává a než začnete machrovat jak to vydělává i bez prémka, tak se zamyslete na koho je ta hra zaměřena. Když vezmu WoT, tak běžnej hráč je schopnej cca do 8 tiru to hrát bez prémka. Tady je to nastavený zcela jinak, pokud jste super hráči, tak se asi uživíte já jako průměrnej hráč sleduju, že od 7 nahoru bych to bez prémka nedal ( opravy mám vypnutý). Pokud chce gaijin přetáhnout hráče od WG, tak musí udělat víc než jen dát lepší grafiku a "hratelnější hru".

Samozřejmě, jako zarytí fanoušci se monou souhlasit nemusíte. A už to bohužel není uplně beta, je to produkt, který má začít přitahovat hráče.

přečti si, prosím, ještě jednou co jsem před tím napsal. Ekonomický model zatím jenom testujou a patch od patche se to mění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klid Morte ;)

jo, podle mě má taky ekonomika ve hře mouchy. ale holt to je tak jak to je. když to nepřitáhne lidi z WoT tak nepřitáhne, svět se nezboří. je tu řada jinejch online leteckejch her který nepřitáhli masy lidí, ale to neznamená že si je kdokoliv z nás nemůže kdykoliv nainstalovat a zahrát. předpokládat že jakákoliv nová hra bude mít tak masivní úspěch jak WoT je až moc optimistický (i když teda WT by si to podle mě zasloužil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatnej ekonomickej model....to se dá tvrdit o všech online hrách co niesu free-to-play. třeba takovej freelancer - má to několikset aktivních hráčů, a někteří ani nemaj origu hru. ale baví je to. tak co a gaijinu asi nejde o to, mít nejvíc milionů hráčů a nejvíc milionů dolarů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MORTE: Jeste se vratim...mam napr. u britu 7 lvl a zatim nepremyslim ze bych sel do premka. Proste nepotrebuju byt co nejrychleji na 15 lvl, tohle je hra a dulzite je ze me to stale bavi a drzi me to prave kvuli tomu pomalemu expeni, protoze stale je se na co tesit a to tam jeste mnoho letadel neni. Opravdu nechapu tvuj problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra nevydělává a než začnete machrovat jak to vydělává i bez prémka, tak se zamyslete na koho je ta hra zaměřena. Když vezmu WoT, tak běžnej hráč je schopnej cca do 8 tiru to hrát bez prémka. Tady je to nastavený zcela jinak, pokud jste super hráči, tak se asi uživíte já jako průměrnej hráč sleduju, že od 7 nahoru bych to bez prémka nedal ( opravy mám vypnutý). Pokud chce gaijin přetáhnout hráče od WG, tak musí udělat víc než jen dát lepší grafiku a "hratelnější hru".

Samozřejmě, jako zarytí fanoušci se monou souhlasit nemusíte. A už to bohužel není uplně beta, je to produkt, který má začít přitahovat hráče.

tak já nevím teda, ale já to bez prémka zvládal do 13 ranku bezproblému, až pak víš je to problém, ale třeba u amíku do 13 ranku bez problému.

 

hold nemůžeš čekat že za měsíc budeš mít top level :Smile-tongue:

 

EDIT: doufám že ty hráče od WG přetahovat ani nebudou, protože hodně hráču WG jsou takoví trotli že jen bude dobře když si zůstanou u super arkády WG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatnej ekonomickej model....to se dá tvrdit o všech online hrách co niesu free-to-play. třeba takovej freelancer - má to několikset aktivních hráčů, a někteří ani nemaj origu hru. ale baví je to. tak co a gaijinu asi nejde o to, mít nejvíc milionů hráčů a nejvíc milionů dolarů.

No myslim ze s obchodnim reditelem Gaijinu by jste se na tomto asi neshodli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: doufám že ty hráče od WG přetahovat ani nebudou, protože hodně hráču WG jsou takoví trotli že jen bude dobře když si zůstanou u super arkády WG

 

pobavil good.gifgood.gifgood.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak tam teď byli japonci, tak jsem je trochu poexpil a tak jsem si řekl, že n1k2 doexpim v arkádě a hned první 3 hry jsem musel leavnout, jak jsem byl nasrán, hrozně mě sere, že tam nejde vůbec o skill, a taky si nemůžu dovolovat takový věci s Japončíkama jako v HB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak tam teď byli japonci, tak jsem je trochu poexpil a tak jsem si řekl, že n1k2 doexpim v arkádě a hned první 3 hry jsem musel leavnout, jak jsem byl nasrán, hrozně mě sere, že tam nejde vůbec o skill, a taky si nemůžu dovolovat takový věci s Japončíkama jako v HB.

tak můžeš, ale hned jich máš 10 na zádech :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Ja sa snazim drzat od ostatnych a vyhladavat bombardery ako lahsie ciele :D Naprt je ze som moc rychli a nestihnem ho zabit kim k nemu doletim a potom musim robit dalsiu otocku inak do nho naburam co sa mi tiezu z par krat stalo :D Teraz som doexpil prvy bombarder samozrejme preve tri hry mapy kde sa nebombarduje..... ale zabil som magora co capoval lestisko nad ktorim som letel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...