Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Dneska bitka a zbyli jsme poslední já a Bf 109 nick Ivanpowa (asi něco jako ruská síla :Smile_smile: ), já hledal enemy bombra (byla noc) a můj kolega fightil s AI gladiátorem nad tím městečkem s AAA... říkám pohoda... mno ale on s tím Gladiátorem bojoval už asi 10 minut a dvakrát si musel doletět pro munici :-D Tak mu píšu BF vs. Gladiator :-D a on mě poslal někam, přistál na letišti a dal logout :-))) asi šel hrát piškvorky :-D mno bomra sem nenašel, tak jsem sejmul to AI a dodělal pozemní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja toto nechápem - Logbook vo WT, zrejme najväčšia katastrofa v online hrách.

Stats k B-17 spred dvoch týždňov, nikde

Stats k Bf-110 staré vyše mesiac a pol, nikde.

Za posledné tri dni mám s Ki-61 dobrých 40 zostrelov, v logbooku ich pribudlo 6 (slovom šesť).

 

Tak zle implementovanú súčasť hry som naozaj ešte nikde nevidel. Pritom musí byť Gaijinu zrejmé, že gro hráčskej základňe im budú tvoriť odídenci z WoT, kde sa ludia v stats doslova vyžívajú. A oni im (nám) ponúknu toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milano: to je sice pravda, nicméně oproti jiným věcem (úprava LM, balancování hry atd.) je funkční logbook oproti tomu věc programátorsky celkem snadná, takže není důvod, aby byla dlouhodobě problematicky funkční... Ano, máš pravdu, že to neovlivňuje přímý zážitek z letu a bitev, ale lidi se holt rádi porovnávají s ostatními, případně sledují, jak se vyvíjejí, jestli se zlepšují, nebo zhoršují...

 

Nevím, proč by taková pitomost (v porovnání s daleko složitějšími komponentami hry), která defacto jen načítá každému hráči údaje, dostupné ze stats na konci bitvy, měla být dlouhodobě "rozdrbaná" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím řeší důležitější věci než jsou staty.....stejně tak TTD o letadlech v hangáru neodpovídá tomu jak to ve hře ve skutečnosti lítá, protože to není důležité. V této fázi hry si ještě nemáte honit e-pindíky ale testovat hru sta%C5%BEen%C3%BD%20soubor.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...