Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

aha já myslel že kdykoli zaberu víc jak 80 základny a vyhrajem, mám utočníka

 

Invader - Capture the maximum number of points from the enemy base, but not less than 80.

The achievement is granted on successful base capture, including only the points that were part of the base capture. If the battle ends in a draw, the achievement is granted to the first player to receive 80 or more capture points.

 

Takže se nesmí soupeř vystřílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli to sem patri...ale zeptam se: Jak to, ze kdyz hraju s kamaradem cetu na tier4 (oba medium tank, cetu hraju vzacne), mam temer vzdy v losu polovinu osmicek? (tzn, v cete mam win asi 30 procent!)

Kdyz hraju sam tak se to nedeje. Nemuzu dodat statisticke vzorky, ale deje se to proste porad. Existuje nejake normalni vysvetleni, nebo je to tema do konspiracnich teorii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normálka 1x bitka s lowe a Pzkpfw - pak free expy skočil na mardera2 pak na hetzera a pak si ty expy převedl a nebo mu naskákaly samy při tolika bitvách

 

Takhle mně to taky přišlo jako logické a (snad) jediné možné řešení, ale zase jsem si říkal - kdo by si NEJDŘÍVE pořídil prémiový tank 8. tieru na 1 HRU, jen aby přeskočil pár tančíků prvního / druhého / třetího tieru??

Asi zkusím chlapíkovi napsat přímo ve hře, jestli potvrdí toto vysvětlení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli to sem patri...ale zeptam se: Jak to, ze kdyz hraju s kamaradem cetu na tier4 (oba medium tank, cetu hraju vzacne), mam temer vzdy v losu polovinu osmicek? (tzn, v cete mam win asi 30 procent!)

Kdyz hraju sam tak se to nedeje. Nemuzu dodat statisticke vzorky, ale deje se to proste porad. Existuje nejake normalni vysvetleni, nebo je to tema do konspiracnich teorii?

vsadim boty ze ten jeden tank je light a ne medko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je hodně zajímavý! Vyjedu s JT na M103 s gunem z T110E5, a ta ***** mě 3x prostřelí na tom místě okolo gunu!!! Na to, že mam s JT skoro 1000bitev tak se mi to ještě nikdy nestalo tohlento a ani jsem to nevěděl,že se tam JT dá prostřelit! :Smile_sad: A zase já nemohl 2x prostřelit ten horní poklop na M103 a to se tam vždy udělala díra, jako že střela prolítla, ale žádné poškození :Smile_sad: A nakonec jsme na něj najel a on mě najednou dingal a já ho zabil ale opravdu to bylo hodně zlváštní :Smile_confused:

 

h-mesd221l.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle mně to taky přišlo jako logické a (snad) jediné možné řešení, ale zase jsem si říkal - kdo by si NEJDŘÍVE pořídil prémiový tank 8. tieru na 1 HRU, jen aby přeskočil pár tančíků prvního / druhého / třetího tieru??

Asi zkusím chlapíkovi napsat přímo ve hře, jestli potvrdí toto vysvětlení :-)

Důvod je celkem zřejmý. Snaží se jet na nejlepší win. Jelikož hetzer je momentálně s gold municí dost OP a SU-26 je nejlepší low tier artina, vybírá si tedy stroje se kterýma má velkou šanci dosáhnout vysokého win rate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdravim..zajímalo by mě, jaká je pravděpodobnost, že s top dělem IS (122mm D-25T) dám s normál AP ránu za 442 dmg Churchillovi a pak hned další ránu za 450 T-34čce :Smile-izmena: že by ty náboje byly politý živou vodou?

 

Edit:a teď rána Tigrovi za 469

 

 

Proč ne, občas se povede i maximálka za 488 pokud se nepletu .. i když je pravdou, že si všímám spíše těch podprůměrných střel těsně nad 300 dmg :)

Dát dvě rány po sobě s tak vysokým dmg je ale dost vyjimečné, nějaký mtematik ti to určitě rád spočte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim..zajímalo by mě, jaká je pravděpodobnost, že s top dělem IS (122mm D-25T) dám s normál AP ránu za 442 dmg Churchillovi a pak hned další ránu za 450 T-34čce :Smile-izmena: že by ty náboje byly politý živou vodou?

Edit:a teď rána Tigrovi za 469

jak píše Bobby, je to náhodný. třeba si vzpomínám že s Obj 268, kterej má průměrnej dmg 850, jsem v jedný hře každou ranou dával kolem 1000, ani nevím kolik ran po sobě :D prostě jsem jezdil a rozsíval zkázu, je to o náhodě. pak zas člověk netrefí a dingá nebo dává minimální DMG, časem se to všechno zprůměruje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...