Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

no vzhledem k tomu , že si nemyslím, že máš pravdu a ten výpočet jsem tu jen hodil a vůbec si nejsem jist , že je reálný :)

 

Já ti to povím takhle

u hráče, který poctivě expí stroje,a hraje všechny typy strojů ve hře, převádí maximálně tak,aby je dal do fullu, Hraje CW a roty je výsledek nad 1500 EFR velice luxusní.

Pochop že v téhle hře nemůžeš srovnávat hráče podle parametrů, protože každý má jiné priority a vybere si jinou cestu. A když smícháš hrušky s jablkama, vyleze ti z toho jen kompot.

Takže žádný objektivní filtr kvality kromě toho co jsem kdysi psal jako základ není :) a jestli ho dokážeš vymyslet tak klobouk dolů :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně to celkem oslovilo, protože to je popsané jako eliminace některých věcí, hodně ovlivňujících EFR. Jako jsou CAP body nasbírané na konci bitvy, která se stejně rozhodla zničením všech enemáků, zvyšování počtu zabitých enemáků honěním malých tierů, atd.

 

PS : Bude na to samostatné vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn :Smile_Default: mám na mysli ty prcky.. ty Pz38 kolem mě jen jezdily laufy namířený na mě a netušily co dělat... tolik prcků.. NA CO????? nestačil by 1-2 ??

pche, koukej!

 

EDIT: proč nemůžu využívat zdejší Gallery?

 

shot035aoa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Wasilij, neměl bys replay, takhle nechápu ani kde ten enemy stál.....

 

replay nekde urcite mam. A me je jasne, ze me videl asi jen 1 mm tanku. Coz i psal, ze sli videt pasy. Tam musel mit mezi tema dvema domy tak 1 mm mista a trefil me myslim 2 x. a po sobe. Tyhle situace jsou x krat za den. Nekdy to vyuzuji ja a nekdy nepritel. Ale tomhle me fakt prijde, ze tam to misto neni.... A replay zkusim najit, ale protoze se nahrava i chat ve hre ted, tak si nejsem jisty estli to sem dam :D Ale proste me to proste dos****. Myslel jsem si, ze proste x metru za domem me nemuze z protilehlehoo domu dat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://ulozto.cz/xTB4ajg/20130126-2333-ussr-tetrarch-ll-03-campania-wotreplay

 

 

No tak jsem na to koukal a nastesti tam nenadavam :D Zapauzoval jsem si tam pozice v dobe kdy me dal a prilozil tam papir a spojil muj pas a jeho zbran. je to tak na hrane. Ale z meho pohledu me prijde, ze tam je zed. Ale tak urcite tam ty pasy videt jdou, kdyz me trefil, jen proste podle meho usudku strilel pres dum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam dotaz ohledně jedné bitvy, kterou jsme hrál, mapa Prochorovka, tank E50 M. - jde mi hlavně o moment, kdy se schovám za dům nebo srub, a arty mě sundá na ránu za 1800hp, a její pozice je A1,B1 nebo tam někde, na konci se pak objeví v těch místech. Myslel jsem, že mě dala z A0 ale tam nebyla - a mě by tedy zajímalo jak mě může dát z toho místa kde byla na A1.. atd. a ani nepoškodit barák, kterej je předemnou?? Je to možný vůbec?? Díky předem za vysvětlení, ptz mě to dost naštvalo a ještě k tomu za tolik mě dát, nikdy se mi tohle totiž zatim nestalo. :-( :-(

 

http://www.ulozto.cz...rovka-wotreplay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám trapnou otázku. :Smile-hiding: Co všechno ovlivnuje expy které po bitvě dostanete.Třeba: DMG,Kill,Spot,CAP,DECAP,Pečet vystřelených střel,Počet zásahu které dostanete,počet HP se kteryma dokončite bitvu,počet ujetých km, Střelbou do určitých tanku(jako třeba za TD je víc atd)vzdálenost na kterou střílite,nebo třeba britske tanky dostanou vic jak nemecke, prostě co všechno na to muže mět vliv.dík za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam dotaz ohledně jedné bitvy, kterou jsme hrál, mapa Prochorovka, tank E50 M. - jde mi hlavně o moment, kdy se schovám za dům nebo srub, a arty mě sundá na ránu za 1800hp, a její pozice je A1,B1 nebo tam někde, na konci se pak objeví v těch místech. Myslel jsem, že mě dala z A0 ale tam nebyla - a mě by tedy zajímalo jak mě může dát z toho místa kde byla na A1.. atd. a ani nepoškodit barák, kterej je předemnou?? Je to možný vůbec?? Díky předem za vysvětlení, ptz mě to dost naštvalo a ještě k tomu za tolik mě dát, nikdy se mi tohle totiž zatim nestalo. :-( :-(

 

http://www.ulozto.cz...rovka-wotreplay

Ono není vůbec jisté, že byla tam, kde si myslíš, že byla. Artynu nevidíš a on ti asi nepsal, kde je, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nn nepsal kde je, ale zase je divný aby jel někam kde by mě trefil třeba na E1 a F1, na A0 neni ptz to by viděli jak odjíždí. A z A6 by mě tky netrefil, byl jsem za tim srubem, a při výstřelu by ho zničil. Obj. 212 je pomalej na nějaký dlouhý přesuny :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nn nepsal kde je, ale zase je divný aby jel někam kde by mě trefil třeba na E1 a F1, na A0 neni ptz to by viděli jak odjíždí. A z A6 by mě tky netrefil, byl jsem za tim srubem, a při výstřelu by ho zničil. Obj. 212 je pomalej na nějaký dlouhý přesuny :Smile_confused:

Tohle má příliš mnoho neznámých a nejde to nijak řešit. Museli bychom mít záznam a ani ten by asi nestačil. Nevíme, kde přesně artyna stála ani to, jak jsi tam stál ty. Navíc je na mapách spousty bugů, kdy prostřelíš zeď a nebo například na té blbé mapě, jak je tam samé kolejiště, tak tam, když rozstřelíš některé vagóny, tak pak přes ty jejich trosky normálně poškozuješ enemáky a dokonce se dá prostřelit bez poškození v některých místech ta cihlová stěna ale střela pak poškodí tank, který za ní stojí. Tyhle věci ani nemá cenu nějak zkoumat protože těch je ve hře mraky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám trapnou otázku. :Smile-hiding: Co všechno ovlivnuje expy které po bitvě dostanete.Třeba: DMG,Kill,Spot,CAP,DECAP,Pečet vystřelených střel,Počet zásahu které dostanete,počet HP se kteryma dokončite bitvu,počet ujetých km, Střelbou do určitých tanku(jako třeba za TD je víc atd)vzdálenost na kterou střílite,nebo třeba britske tanky dostanou vic jak nemecke, prostě co všechno na to muže mět vliv.dík za odpoved.

 

V podstatě jsis odpověděl. Akorát rozdílnost těch národů mi tam moc nesedí v porovnání třídy, typu , vybavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...