Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

mám tu něco konspiračního pro Kanára, by mě zajímalo co tohle znamená

 

Vítězství!

Bitva: Horský průsmyk 23. ledna 2013 20:43:26

Vozidlo: Type 58

Získáno zkušeností: 2 627

Získáno kreditů: 46 228

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Válečník, Odstřelovač, Chladnokrevný, Vzorný tankista: I. třídy

 

kde je sakra hrdina?

 

No to je jednoduche. Proste 1% lidi co jezdi s Typem 58, ziskalo vic expu nez ty. Pockej, az budou s timto tankem jezdit i "noobove" a pak to zopakuj a urcite hrdinu dostanes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych měl jeden dotaz. Ted jsem si zase přečetl teorie, o ovlivňování hry ze strany WG, aby hráč prohrával. Jde vidět, že tyto teorie jsou dost rozšířené. Zajímala by mě jedna věc.

Z jakého důvodu by WG mělo zájem ovlivňovat prohru lepších hráčů, a snižovat jejich WR nebo EFR?

Prosím o slušnou diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to vyvíjí tlak na hráče.Přidávají pernamentně nové a nové stroje.Zkušený hráč přestane dosahovat se zaběhnutými stroji obviklých výsledků a tak si převede volné zkušenosti a pořídí si top stroje z nových stromů.Za převod se platí.Tím WG zvyšuje zisk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud člověk utratí zlaťáky, myslíte že hra mu pak hodí lepší los ( přesnější mušku, větší poškození tanků, větší výdrž apod ), aby člověk uvedl v euforii, že ty zlaťáky za to stojej a dál utrácel ? Jednu věc jsem zažil. Premko nemám a asi nikdy mít nebudu, premiový tanky si nikdy nekoupim, ale koupil jsem si za sms zlaťáky, protože jsem si chtěl koupit maskování a hlavně abych měl pár zlaťáků na demontování nabijáku apod. No v pondělí hraju, strašná bída, pak jsem si koupil zlaťáky, nějaký utratil za maskování a to jsem pak fakt netušil jak se dařilo a co jsem sundaval, jaký dmg jsem dával a jak mě málokdo trefil. Kdyby 1 hra, ale ono jich bylo asi 15. Hrálo se mi stejně, jako když si vemu tank na nízkém tieru a vlítnu mezi lamy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se řeší nejenom ve WoT. Z nějakého důvodu všichni chtějí, aby hráči byli pokud možno v co největším počtu kolem průměru. Vzpomínám na nekonečné diskuse na fotoaparat. cz zda nově příchozí mají mít možnost komentovat díla starých mazáků, zda se pro ně má vytvořit zvláštní sekce, nebo ne. Redakce byla striktně proti. A tak se i podle mě WoT snaží udržet tu rovnováhu mezi hráči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až se tu objeví více názorů zkusím se nad tím zamyslet :)

Nezapomeň na to, že pokud vezmeme nějak číselné rozlišení mezi světovou špičkou a obyčejným člověkem, tak že by to v rozmezí nám známého EFR nemohlo být dole 500 a nahoře 2500 ale, že by to musel být mnohem větší schodek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapomeň na to, že pokud vezmeme nějak číselné rozlišení mezi světovou špičkou a obyčejným člověkem, tak že by to v rozmezí nám známého EFR nemohlo být dole 500 a nahoře 2500 ale, že by to musel být mnohem větší schodek.

http://wot-news.com/...stat/single/eu/

Nahoře si rozklikni "Rating of players from RU Server divided by the average level of vehicles" a tam uvidíš až jaký EFR lidi dokážou dosáhnout, takže tvá teorie poněkud padá. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se na to ptáš? To tu už bylo přece 100x napsané, že jde o to aby se lamky necítili příliš lamkama a ve hře zůstávaly.

 

Ptám se na to proto, protože celé tohle forum je zanesené bordelem typu ( hádky apod. ), takže rozumné informace tu člověk jen tak nenajde a pokud chce, tak se prostě musí zeptat znova, i když se to tu možná řešilo. Takže pardon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptám se na to proto, protože celé tohle forum je zanesené bordelem typu ( hádky apod. ), takže rozumné informace tu člověk jen tak nenajde a pokud chce, tak se prostě musí zeptat znova, i když se to tu možná řešilo. Takže pardon

To nebylo na tebe, on Kanár je mnohdy línej citovat :Smile_trollface-3: . Jinak to s těma goldama těžko bude pravda, takovej Kanár má prémko snad už od narození, stejně jako já a spousta dalších jinejch hráčů co znám a výsledky máme všichni diametrálně odlišné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu pro méně chápavé. Když poběžím maraton a se mnou ještě krajský přeborník a pak ještě mistr světa v maratonu, tak i když ten mistr bude mít trať o 10km delší a ten krajský přeborník ji bude mít delší o 5km, než - li já, tak v cíli budeme v jakém pořadí? A jaký bude mezi námi rozdíl na časomíře s tímto handicapem a nebo bez něho? A to jepřesně systém ve WoT. Handicapy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu pro méně chápavé. Když poběžím maraton a se mnou ještě krajský přeborník a pak ještě mistr světa v maratonu, tak i když ten mistr bude mít trať o 10km delší a ten krajský přeborník ji bude mít delší o 5km, než - li já, tak v cíli budeme v jakém pořadí? A jaký bude mezi námi rozdíl na časomíře s tímto handicapem a nebo bez něho? A to jepřesně systém ve WoT. Handicapy!

 

opět nesmysl, handicapy ve wot fungují jak pro lamy tak pro skilly, pokud mi nevěříš,stačí si pročíst forum :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebylo na tebe, on Kanár je mnohdy línej citovat :Smile_trollface-3: . Jinak to s těma goldama těžko bude pravda, takovej Kanár má prémko snad už od narození, stejně jako já a spousta dalších jinejch hráčů co znám a výsledky máme všichni diametrálně odlišné.

 

aha, tak to pardon :) Jenom mě to napadlo jestli když člověk poprvé použije goldy, jestli tam není takový háček od WG :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu pro méně chápavé. Když poběžím maraton a se mnou ještě krajský přeborník a pak ještě mistr světa v maratonu, tak i když ten mistr bude mít trať o 10km delší a ten krajský přeborník ji bude mít delší o 5km, než - li já, tak v cíli budeme v jakém pořadí? A jaký bude mezi námi rozdíl na časomíře s tímto handicapem a nebo bez něho? A to jepřesně systém ve WoT. Handicapy!

Jelikož nevíš, kde je ta maximální a minimální hodnota, tak ani nemůžeš vědět jestli WG handicapuje nebo ne a v tom je ten háček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...