Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

A tohle sorry, sice to je asi od věci, ale člověk se nad tím musí pousmát, když vezmu potaz ty tvoje čísla.....

Kdyby 1 hra, ale ono jich bylo asi 15. Hrálo se mi stejně, jako když si vemu tank na nízkém tieru a vlítnu mezi lamy...

Ty se už řadíš mezi ..... veterány nebo... nevím

 

jinak kurňa chlapi kanar vs biggpete už jste se poprali? Prootže když čtu někdy forko, tak tam kde je kanar tam je hned biggpete a obráceně (to není nikterak provokativní,jen se ptám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jenom teorie, žádná fakta nemám, krom vlastních a nebo zprostředkovaných informací, které navíc nelze brát jako 100% jisté. Vycházím z toho, že by to bylo vzhledem k obchodním zájmům víc než potřebné a dále pak z toho, že díky tomu šílenému losování všeho a všude se podobná "vylepšení" přímo nabízejí. Rozdíl mezi mistrem světa v maratonu a mou zmrzačenou nohou je tak obrovský, že mě to právě přivedlo k tomu porovnávání EFR tady. Je uplně lhostejné, jak velký rozsah má stupnice, kterou si zvolíme ale je jisté, že na stupnici 0 - 10 se to bude asi blbě ukazovat. Mě se ale nezdá, že by rozdíl EFR500 a EFR 2000 byl adekvátní rozdílu mistra světa a mě v maratonském běhu. Navíc těch špiček v čemkoliv na světě zas není tak moc ale těch běžných je určitě víc jak 95% a to tady také nesedí. Hlavně nesmíme brát v potaz ty extrémisty, kteří si EFR honí různým způsobem ale počítat pouze s těmi hráči, kteří hrají "normálně".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jenom teorie, žádná fakta nemám, krom vlastních a nebo zprostředkovaných informací, které navíc nelze brát jako 100% jisté. Vycházím z toho, že by to bylo vzhledem k obchodním zájmům víc než potřebné a dále pak z toho, že díky tomu šílenému losování všeho a všude se podobná "vylepšení" přímo nabízejí. Rozdíl mezi mistrem světa v maratonu a mou zmrzačenou nohou je tak obrovský, že mě to právě přivedlo k tomu porovnávání EFR tady. Je uplně lhostejné, jak velký rozsah má stupnice, kterou si zvolíme ale je jisté, že na stupnici 0 - 10 se to bude asi blbě ukazovat. Mě se ale nezdá, že by rozdíl EFR500 a EFR 2000 byl adekvátní rozdílu mistra světa a mě v maratonském běhu. Navíc těch špiček v čemkoliv na světě zas není tak moc ale těch běžných je určitě víc jak 95% a to tady také nesedí. Hlavně nesmíme brát v potaz ty extrémisty, kteří si EFR honí různým způsobem ale počítat pouze s těmi hráči, kteří hrají "normálně".

Kanáre kdyby jsi četl co jsem tu postoval... Tahle tvá teorie vychází z toho, že člověka s EFR 2000 označuješ za mistra světa, jenomže jsou ještě mnohem lepší hráči (jen o nich asi nevíš) a ke všemu EFR je prostě o ničem vypovídající samo o sobě. Tudíž vycházíš ze špatných čísel. Například by mě zajímalo kde jsi vzal, že by "mistr světa" měl mít EFR 5000 kdyby mu WG neházelo klacky pod nohy, ptal jsem se tě už jednou, dokážeš si spočítat kolik průměrné DMG by musel za bitvu udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre kdyby jsi četl co jsem tu postoval... Tahle tvá teorie vychází z toho, že člověka s EFR 2000 označuješ za mistra světa, jenomže jsou ještě mnohem lepší hráči (jen o nich asi nevíš) a ke všemu EFR je prostě o ničem vypovídající sám o sobě. Tudíž vycházíš ze špatných čísel. Například by mě zajímalo, že by "mistr světa" měl EFR 5000 kdyby mu WG neházelo klacky pod nohy, ptal jsem se tě už jednou, dokážeš si spočítat kolik průměrné DMG by musel za bitvu udělat?

Já vyházím záměrně z toho průměru té špičky protože špičky nejsou pro statistiky důležité. EFR je jistě manipulovatelný a proto si beru 2000 - 2500, jako takový vzorový špičkový EFR, kde snad nelze tolik počítat s tím, že byl dosažen pouze capováním a nebo hraním s Mikromausem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle sorry, sice to je asi od věci, ale člověk se nad tím musí pousmát, když vezmu potaz ty tvoje čísla.....

 

Ty se už řadíš mezi ..... veterány nebo... nevím

 

jinak kurňa chlapi kanar vs biggpete už jste se poprali? Prootže když čtu někdy forko, tak tam kde je kanar tam je hned biggpete a obráceně (to není nikterak provokativní,jen se ptám)

 

ne, neřadím se mezi veterány, nejsem arogantní a nafoukanej :) I průměrný hráč, který bude hru hrát už nějaký pátek a bude na vyšším tieru a pak vleze do nízkého, bude ostatní začátečníky ( i přes svou pouhou průměrnost ) převyšovat. Tak to bylo myšleno. Mohl jsem pro přesnější výraz použít slova Noob, ale to slovo se mi nelíbí a hlavně už její prvotní význam dá se říct zanikl a je to bráno spíše jako urážka.

PS: o n i výraz Lama je vlastně špatně používaný, je to člověk co neumí s počítačem, nemá to nic společného s dovedností ve hře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to budu muset přehodnotit svoje označení jako hráče v rámci výrazu Lama Profesionál :)

 

tjn, správně by bylo Noob profesionál :)

 

edit: teď jsem se koukal a lama se používá i pro lidi co neumí hrát ŽÁDNÉ počítačové hry, takže Lama teoreticky také můžeš mít :) Ale prvotně ( v PC slangu ) to vzniklo jako označení pro lidi co nedokáží ovládat počítač ( njn, je vidět že jsem vyrůstal na Didaktiku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je priklad,

 

6 killu za bitvu

6 spotu za bitvu

6000 dmg za bitvu

3 cap body za bitvu

3 def body za bitvu

 

EFR = 5100

 

Klidne si to tam naklikejte : http://wot-news.com/stat/calc/en/ru

 

 

PS: uz jsem to sem nekdy daval, ale po 1 bitve s E4 jsem mel na nem EFR skoro 18 000

 

max DMG na bitvu se pohybuje max 3000 pokud bereš aspon 100 bitev a ty 3000 jsou extrém na x tierech ,ale přivedl jsi mě na zajímavou myšlenku a zadal tam ty údaje realisticky a to za podmínky, že hraje x tier který vyexpil přes prémiový tank a který mu vyhovuje.

3 kill na bitvu ( dost vysoké)

3000 dmg

3 spoty

2 cap a 2 def

upozorňuju , že takového hráče neznám :)))

 

EFR mi vyšlo 2732 což je podle mě strop, kterého lze teoreticky dosáhnou, pokud nezneužijete výpočtu EFR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sotek : Definici Lamy znám :) A podle mě do ní nespadám jako aktivní hráč, co začínal na Warcraft I. a hraje doteď a velice úspěšně. Ale mě se to označení Lama Profesionál prostě líbí a nějak od začátku mého vstupu sem se to i celkem chytlo :) Jo a až to uvidí biggpete, bude se snažit tvrdit, že žádná Lama nejsem, tak mu to nevěřte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sotek : Definici Lamy znám :) A podle mě do ní nespadám jako aktivní hráč, co začínal na Warcraft I. a hraje doteď a velice úspěšně. Ale mě se to označení Lama Profesionál prostě líbí a nějak od začátku mého vstupu sem se to i celkem chytlo :) Jo a až to uvidí biggpete, bude se snažit tvrdit, že žádná Lama nejsem, tak mu to nevěřte :)

Bohužel to bigg ani tvrdit nemusí, tvůj podpis tě prozradil sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

max DMG na bitvu se pohybuje max 3000 pokud bereš aspon 100 bitev a ty 3000 jsou extrém na x tierech ,ale přivedl jsi mě na zajímavou myšlenku a zadal tam ty údaje realisticky a to za podmínky, že hraje x tier který vyexpil přes prémiový tank a který mu vyhovuje.

3 kill na bitvu ( dost vysoké)

3000 dmg

3 spoty

2 cap a 2 def

upozorňuju , že takového hráče neznám :)))

 

EFR mi vyšlo 2732 což je podle mě strop, kterého lze teoreticky dosáhnou, pokud nezneužijete výpočtu EFR

No, a mám ten strop, takže můžeme hodnotit důchodce a mistra světa v maratonu. :Smile_blinky: Ale bez legrace, to si myslím, že je fakt asi strop pro nešvindlování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sotek : Definici Lamy znám :) A podle mě do ní nespadám jako aktivní hráč, co začínal na Warcraft I. a hraje doteď a velice úspěšně. Ale mě se to označení Lama Profesionál prostě líbí a nějak od začátku mého vstupu sem se to i celkem chytlo :) Jo a až to uvidí biggpete, bude se snažit tvrdit, že žádná Lama nejsem, tak mu to nevěřte :)

 

jasný, to já to napsal spíš na obhajobu sebe sama, abych upřesnil že i Lama je vlastně nakonec správně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a mám ten strop, takže můžeme hodnotit důchodce a mistra světa v maratonu. :Smile_blinky: Ale bez legrace, to si myslím, že je fakt asi strop pro nešvindlování.

Tak ať sem někdo fialovej hodí svůj dossier a můžeme se kouknout na jeho desítky, já to dělat nebudu, protože by se tu zase konal slet čarodějnic na to, že machruju a to nemám zapotřebí poslouchat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako je 2730 EFR málo? Potřebujeme celkový a ne jednotlivých tanků.

Kanáre na EFR kašlu, je to absolutně k ničemu ukazatel, stačí dmg + killy na bitvu a nějaký ten cap a def (a ten je naprosto nedůležitej). A ne nepotřebuješ celkový ale právě top tanků, protože dle vás jsou hry s top tanky nejtěžší a nejmíň ovlivnitelný, takže se můžeš kouknout na Martyho a zjistíš, že v průměru překračuje 3k dmg na 10 tier, což je to nejhlavnější, má v průměru 2 killy na bitvu a k tomu 1,6 cap bodu na bitvu a 2,3 def bodu. Takže dalo by se říct, že splňuje toho tvého mistra světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...