Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

Ježišmaria! Vy ste už totálny úbožiaci či čo? Fakt ja vás nechápem, že čo ste to za idiotov, ktorý nedokážu pochopiť ani humor a idete sa tu z toho pošahať kvôli nejakej somarine? To je nemožné... poniektorý ste fakt obdivuhodne hlúpy... skutočne! :facepalmic:

...........................

Ještě jednou podobný "výkřik" a máš to rovnou za ban!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba takové E-50M to je fikce jak vyšitá....takový tank s největší pravděpodobností nebyl nikdy ani namalovaný. Hodnoty E50M jsou vycucaný z prstu jen tak aby zapadl mezi 10 tier... Dále, 1950? Pokud se to počítá, že si 30 . prosince 1950 namaloval skicu nového tanku, tak pak ano. 1950... spíše ale padesátá léta.

Já bych spíš řek, že většina lidí zde, když nadává na ufo tanky, tak myslí ty se zásobníkem. Největši sranda ale je, že skoro všechny do jednoho byly vyrobeny. Neslyšel jsem nikoho stěžovat si na E-50M jako ufo tank, ale na francouze to je skoro pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíš řek, že většina lidí zde, když nadává na ufo tanky, tak myslí ty se zásobníkem. Největši sranda ale je, že skoro všechny do jednoho byly vyrobeny. Neslyšel jsem nikoho stěžovat si na E-50M jako ufo tank, ale na francouze to je skoro pořád.

bych rek ze lidi sejri to,ze sou rychly-budiz,ale co je sejri nejvíc že si prihrči batak-na zasobnik vypne E 75 a zmizi.mezitim dostane max jednu ranu-ktera prinejlepsim dingne.to je to,co lidi sejři.tanky se zasobnikama nemaji ve WOT co delat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bych rek ze lidi sejri to,ze sou rychly-budiz,ale co je sejri nejvíc že si prihrči batak-na zasobnik vypne E 75 a zmizi.mezitim dostane max jednu ranu-ktera prinejlepsim dingne.to je to,co lidi sejři.tanky se zasobnikama nemaji ve WOT co delat.

Maluješ to moc všechno černě a uvádíš za příklad situaci, která se ti povede s BatChatem jednou za 100 her. Navíc zásobník je hodně specifická věc a přinesla do WoT novou mechaniku s novými možnostmi. Normální tanky jsou celkem nuda akorát každá v jiném odstínu bledě modré. No a v poslední řadě tanky se zásobníkem existovali i v reálu a argumentovat ročníkem je nemístné, neboť BatChat je o 7 let starší než T-62A a nebo pouze o 3 roky mladší než M48A1. Nemluvě o tom, že nějaké E-50, E-100,JPZ-E100 v životě neexistovali. Němci mají ve svém stromě možná nejvíc tanků, které existovali pouze na papíře u nich byste mohli mluvit o UFO tancích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já UFO a klasiku neřeším. Reším pouze hratelnost a vyváženost. Poukazoval jsem pouze na to, že kecy o tom, že něco je historické a něco není nejsou vůbec namístě. Největší UFO jsou artyny protože změřují ze satelitu a všechno ostatní, co střílí pouze na to, co je vidět nemá cenu nějak řešit protože to vždy funguje tak, že je něco za něco a hráč se s tím musí naučit hrát, což je pro hru nejlepší. Něco je pomalé, něco rychlé, něco vydrží a jiné zas nevydrží vůbec, něco je přesné a má malou damage, jiné je nepřesné a dává rány jak hovado...atd.atd. Možná je chyba, že není možné volit nějaké omezené bitvy, třeba historické a nebo i jinak rozdělené a že musíme furt hrát s celým tím gulášem. Určitě je také chyba to, že už je těch typů opravdu příliš mnoho a tím se ztrácí určitá originalita a charaktery jednotlivých tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já UFO a klasiku neřeším. Reším pouze hratelnost a vyváženost. Poukazoval jsem pouze na to, že kecy o tom, že něco je historické a něco není nejsou vůbec namístě. Největší UFO jsou artyny protože změřují ze satelitu a všechno ostatní, co střílí pouze na to, co je vidět nemá cenu nějak řešit protože to vždy funguje tak, že je něco za něco a hráč se s tím musí naučit hrát, což je pro hru nejlepší. Něco je pomalé, něco rychlé, něco vydrží a jiné zas nevydrží vůbec, něco je přesné a má malou damage, jiné je nepřesné a dává rány jak hovado...atd.atd. Možná je chyba, že není možné volit nějaké omezené bitvy, třeba historické a nebo i jinak rozdělené a že musíme furt hrát s celým tím gulášem. Určitě je také chyba to, že už je těch typů opravdu příliš mnoho a tím se ztrácí určitá originalita a charaktery jednotlivých tanků.

po dlouhy dobe s tebou Kanare souhlasim se vsim co s rekl :) teda az na posledni vetu... tipuju ze sme tak v necelych 2/3 obsahu co se tyce poctu vozidel...takze to masakr bude jeste mnohem vetsi...a na originalite to imho rozhodne pridava nez naopak.. casem bude docela haluz potkat dva stejny stroje v tymu a me se to libi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasné, že tohle přidávání bude stále pokračovat a mám z toho docela obavy. Musíš si uvědomit, že je jednoduché udělat charakteristické tanky, když jich je 10 ale je nemožné, aby si nějaký charakter zachoval tak, když jich je 300 !!! To, že je tolik typů, to je sice hezké ale to není o rozmanitosti vlastností ale pouze o rozmanitosti vzhledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasné, že tohle přidávání bude stále pokračovat a mám z toho docela obavy. Musíš si uvědomit, že je jednoduché udělat charakteristické tanky, když jich je 10 ale je nemožné, aby si nějaký charakter zachoval tak, když jich je 300 !!! To, že je tolik typů, to je sice hezké ale to není o rozmanitosti vlastností ale pouze o rozmanitosti vzhledu.

nesouhlasim, uz ted je tech stroju dost a originalita pribyva.. nebo mi rekni ktery dva-tri stroje jsou stejny ? a nech si ty vykricniky od cesty... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho, co pise BYBY3EJIA v http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/780337-%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-85/page__st__220__p__19264397&do=findComment&comment=19264397 tak leo byl zaveden nejenom proto, ze rozmanitost hry je jednou z hlavnich priorit vyvoje hry, ale take proto ze "Тем более давно просили Лео." Preklad : "Leo uz je davno zadan". A pak ze vyvojari nenaslouchaji hlas lidu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG se snazi najit kompromis mezi realisticnosti a hrabelnosti :) Tim myslim to, ze nechteji vyrabit 100 simulator, ale na pul arkadu, shooter. Neco, co budou s potesenim hrat zavislaci CoD, Halo, Counter Strike a pod. Proto horici olej v prevodovkach stroju poloviny minuleho stoleti (soucasne tanky mozna skutecne nehori, dobre jim tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strom:

- Vzdalenost, na kterou vas je videt, nezavisi od toho, zda li je videt vsechni obrisove body nebo jenom jeden. At us z kere cuha jenom vezicka velitele nebo tank stoji zcela otevrene - je ho videt stejne.

- Casem se objevi dalsi ruska TD nizkych tieru , jako SU-45 nebo GAZ-75

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je velmi realne aj hratelne, ked horis 2x za hru, aj po druhej rane do prevodovky, ktora vobec horiet nema! Tam fakticky nema co horiet, ked nepouzijes HE cko alebo (zeby zapalny naboj??? Take aj je??)... AP je kus ocele, ktory moze aj nemusi niest vybusniny. APCR je obycajny kus zeliezka ktory nici vnutro-tzn. Znici ti prevodovku a uz sa neponhes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AP je kus ocele, ktory moze aj nemusi niest vybusniny.

 

Co jsem slysel mluvit tankisty veterani - tak v tom miste, kam tvuj stroj trefila strela, panzir byl rozzhaven do ruda i kdyz ta strela nepenetrovala. Takze to neni jenom o vybusnine... Zapalit se da i jenom narazem. A nektere druhy oleje hori hodne dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cisto teoreticky...

Ale ked trafis spaced armor, ktory ma 2 cm a su z neho 2 vrstvy, potom mas normalny pancier, strela zahadne neprejde, aj ak sa jedna o AP... Len, videl si, nebol zaznamenany pripad vznietenia po spominanom naraze/priestrele prevodovkovej casti. To neni cista hypoteza, zalezi na okolnostiach.. Ale zda sa mi to trochu nefer... Voci nemcom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesouhlasim, uz ted je tech stroju dost a originalita pribyva.. nebo mi rekni ktery dva-tri stroje jsou stejny ? a nech si ty vykricniky od cesty... ;)

Nevím, co máš proti vykřičníkům za číslem 300 ??? Nepsal jsem tam třeba blbe !!! Tak co tě to tak bere? Tvůj cit pro různorodost a vyváženost je zřejmě někde jinde než ten můj protože já si myslím, že rozdíly mezi pár tanky mohou být mnohem větší a originálnější, než rozdíly mezi 300 tanky a to mi jen těžko budeš nějak vymlouvat. Nebo chceš tvrdit, že ta rozdílnost stačí, když jeden tank jede 60km/h a jiný jede 58km/h? Já za rozdíly považuju například zásobník, superpancíř, super přesnost, super damage ale nikoliv, že mezi těmito věcmi jsou jen malé rozdíly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co máš proti vykřičníkům za číslem 300 ??? Nepsal jsem tam třeba blbe !!! Tak co tě to tak bere? Tvůj cit pro různorodost a vyváženost je zřejmě někde jinde než ten můj protože já si myslím, že rozdíly mezi pár tanky mohou být mnohem větší a originálnější, než rozdíly mezi 300 tanky a to mi jen těžko budeš nějak vymlouvat. Nebo chceš tvrdit, že ta rozdílnost stačí, když jeden tank jede 60km/h a jiný jede 58km/h? Já za rozdíly považuju například zásobník, superpancíř, super přesnost, super damage ale nikoliv, že mezi těmito věcmi jsou jen malé rozdíly.

Tak ono když to vemeš z jiného hlediska, tak člověk by měl porovnávat pouze tiery mezi sebou, tzn IS-3 vs KT vs T32, takže pak tam ta různorodost pořád nějak zůstává v rozumné míře, protože těch tanků k porovnání tam zas tolik není. Například když se koukneš na top tier tanky, tak si myslím že musíš uznat že se WG daří tam tu různorodost zachovat. Například nedávné uvedení britského TDčka. Díky své dmg je to unikátní tank. To samé i artiny, každá má to své. U heavy top tanků už to tolik do očí bijící není, ale pořád tam jsou rozdíly viditelné a taktika se podle toho upravuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím to jistě ale tohle podle mě hře moc nesvědčí. Peněženkám WG, to ano, tam to má svůj efekt naprosto jistě. Taktika se sice musí zákonitě měnit, když přijdou nové stroje ale zároveň to hodně tanků odrovnává. Můžeš si sám vyjmenovat, kolik tanků bylo skvělých a dnes je nikdo nehraje. Když si vezmeme třeba francouzké HTéčka, tak je mezi nimi s přimhouřením oka rozdíl pouze v tieru a Superbebíčkovač je na tom stejně blbě s hratelností, jako Bebíčkovač, takže k čemu takové tanky, když opomenem, že je to lákadlo pro expení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jsou ty nové tanky úplně lhostejný a neřeším to nijak. Na mojich dvou herních účtech si expím jen tanky,co bojovaly ve druhé světové.

Jen jsu už dost netrpělivý,kdy začnou konečně ty historické bitvy. Základ je mít hlavně německou techniku. To se bude válčit na obě strany. Jak proti rusům,tak proti amíkům. :Smile-playing::Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...