Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

26. 3. 2013

 

- WoT Blitz pro tablety a mobily: více info na webu nebo v novinkách

- je možné, že nová Německá linie středních tanků nezačne z VK3002DB nakonec, ale z VK2801 a recon Panthera - pokud se tak stane, SerB uvedl, že nebude žádná kompenzace zkušeností, které si na VK3002DB hráči nasyslili pro Indienpanzera. (překlad by Bůh)

- čerstvě odemčená vozidla (ne čerstvě koupená do garáže) mají několik bitev lepší MM (neví se kolik bitev přesně) (SilentStalker: tato fičura byla zrušena, kdy jí teda vrátili?)

- možnost zavřít Obecný chat (General chat) nebude

- nebude premiová arty na nějakém vysokém tieru, protože je málo kandidátů

- zlaté spotřební doplňky za stříbrné potvrzeny

- přemýšlí se o nových mapách s módy "útok" (assault) a "střetnutí" (encounter), to znamená, že současné mapy se budou hrát s novými módy

- nebudou žádná další omezení pro arty po prodloužení větví na tier X

- Storm tvrdí, že v 99% případů se nepředělávají charakteristiky technologických větví po veřejném testu, výjimka je při nějakých očividných problémech (Morče: jako třeba JgPz E-100 a jeho původní DMG)

- bude nový prémiový americký stíhač tanků

- nové okno pro čety zatím nebude implementováno

- rusové dostanou premiovou arty (Morče: dafuq I just read?)

- otázky na Failowe VK7201 Q: "Doufám, že se ta zrůda nedostane do hry?" A: "Co se ti na něm nelíbí?"

- do hry budou pravděpodobně přidány barevné filtry (sépie, černá/bílá, oranžová, atd) ale nepůjdou vypínat jako třeba u Battlefielda

- nebude premiový tank na tieru X (SS: premiový X tank VK7201 je jen dočasné umístění)

- rozptyl střel (to kam střela reálně poletí v oblasti zaměřovače) se nezměnila od roku 2010 a je stejný pro všechny vozidla ve hře, není ovlivněn tím, zdali je nepřátelské vozidlo vidět nebo ne

- minová pole nebudou v randomu, ale v CW se můžou objevit

- Maus nebude odstraněn ze hry (SilentStalker: nějaké zvěsti na RU fóru)

- test patche 0.8.5nezačne v Březnu

- pravidlo penetrace: střela po průchodu pancířem urazí takovou vzdálenost, jakou je desetinásobek kalibru děla a platí pro všechny typy děl (střela z děla 20mm poletí ještě 200mm (20cm) po proražení pancíře; střela z děla 150mm poletí ještě 1500mm (150cm) po proražení pancíře)

- v historických bitvách nebudou jen tanky s historickou výzbrojí (moduly) ale snad také i s reálnými charakteristikami (žádný WG balance) (Morče: svítá "náckům" na lepší časy?)

- žádné kolové tanky (příliš náročné)

- sovětský premiový střeďák nebude ani v 0.8.5, ani v 0.8.6

- britům by mohl být přidán tier VII a VIII premium tank, ale "žádné sliby"

- britský FV 215b (183) je v pohodě

- maximálka Leopard 1 je zatím na 65 km/h

- Ruinberg bude přepracován (příliš kopcovitý) - to veru hej a hlavne tie cesty vyzerajú ako u nás teraz na Slovensku :-D

 

Tabulka WR některých tanků:

stat2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

26. 3. 2013

 

- čerstvě odemčená vozidla (ne čerstvě koupená do garáže) mají několik bitev lepší MM (neví se kolik bitev přesně) (SilentStalker: tato fičura byla zrušena, kdy jí teda vrátili?)

 

 

Surprise surprise. Měl jsem přesně takovýhle pocit, a to i přes to, že něco takového kdysi oficiálně zamítli. Nechtěl jsem se pouštět do žádných spekulací, a najednou něco takového přece existuje? A "neví se, kolik bitev přesně"? Cože? Mám pocit, že mi na nose zase sedí nějací bulíci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozptyl střel (to kam střela reálně poletí v oblasti zaměřovače) se nezměnila od roku 2010 a je stejný pro všechny vozidla ve hře, není ovlivněn tím, zdali je nepřátelské vozidlo vidět nebo ne

 

tohle mi přijde divný, nevím jestli je to optický klam apod. kdy už není vidět animace zásahu ale místo toho jak letí střela, ale když střílím na tank který nasvítil někdo jiný a já ho "nevidím", tak střely jdou nějak - většinou do tanku, ale jakmile spojenec umře, nebo odjede a tank na který střílím už není nasvícený a zmizí mi ze zaměřovače, tak mám pocit že pak střely lítají víc mimo ( většinou o dost vejš ), hlavně se mi dost často stává, že po zmizení tanku, zaměřovač sám od sebe poposkočí o kousek nahoru ) - nepoužívám autoaim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- nebude premiová arty na nějakém vysokém tieru, protože je málo kandidátů

.

.

.

- rusové dostanou premiovou arty

 

WTF?!?

 

Poznámka pod čarou - jak se srovnává "- v historických bitvách nebudou..." s jejich minulým prohlášením, že historický bitvy chtějí všichni, ale nikdo by je nehrál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IS7 - nejhorší statistiky a já na něj jedu jako na svou první desítku :facepalmic::arta:.

U toho se není čemu divit však jí tak z nerfovali ,že je na publiku nepoužitelná pokud tedy nejedeš četu s jinnou IS-7 nebo t110e5 jinak je publik pro IS7 zbytečnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

26. 3. 2013

 

- WoT Blitz pro tablety a mobily: více info na webu nebo v novinkách

...

Tabulka WR některých tanků:

 

Ode mě máš +1 za info a HLAVNĚ za čas, kdy jsi to postoval ;-)

 

- nebude premiová arty na nějakém vysokém tieru, protože je málo kandidátů

...

- rusové dostanou premiovou arty

 

WTF?!?

 

Řekl bych (dle selského rozumu), že Rusové dostanou prémiovou artynu na nízkém tieru ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozptyl střel (to kam střela reálně poletí v oblasti zaměřovače) se nezměnila od roku 2010 a je stejný pro všechny vozidla ve hře, není ovlivněn tím, zdali je nepřátelské vozidlo vidět nebo ne

 

tohle mi přijde divný, nevím jestli je to optický klam apod. kdy už není vidět animace zásahu ale místo toho jak letí střela, ale když střílím na tank který nasvítil někdo jiný a já ho "nevidím", tak střely jdou nějak - většinou do tanku, ale jakmile spojenec umře, nebo odjede a tank na který střílím už není nasvícený a zmizí mi ze zaměřovače, tak mám pocit že pak střely lítají víc mimo ( většinou o dost vejš ), hlavně se mi dost často stává, že po zmizení tanku, zaměřovač sám od sebe poposkočí o kousek nahoru ) - nepoužívám autoaim :)

 

S tím poskočením je to tak, to mám taky. A vím to z jednoho důvodu - mám DOJEM (to slovo podrthuju, aby mě někdo za něho nechytal), že když střílím tzv. "naslepo", a to hlavně u arty, tak mám větší úspěšnost střely na střed. Takže často čekám, až mi stojící tank zhasne, střed zaměřováku poposkočí, já ho vrátím, hrdinský CLICK! a popelnice letí obvykle na střed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetci, čo máte IS-7 sa iba radujte! A neplačte, pretože v predchodzých odpovediach bol potvrdený buff IS-7. Údajne je IS-7 najviac znerfovaný tank vo WoT, pretože WG by ho zaradilo do tieru XII. a nie do X., takže museli to vybalancovať. Keby bol taký ako píšu, tak by IS-7 mala väčšiu rýchlosť, vyššiu RoF, ináč by fungoval pancier (samé za 0 :-D) a navyše by bol ešte horšie prestreliteľný ako Maus, čiže by to bol uber skiller tank.

 

Osobne som zvedavý, čo jej zlepšia, ale hovorí sa, že by sa mohli vrátiť staré dobré časy IS-7 z bety, alebo krátko po spustený ostrej, dobre každý vie kto vtedy hral, že aký bol vtedy ten tank, podľa mňa bol brutal OP. S T30 som ho mal problém prestreliť, keď bol ako HT :lol: Ale uvidíme ako hu WG buffne.

 

Charlie V: Rozmýšľaj a nepíš nezmysli, môžu dostať SPG prémiové aj na menšom tiery, nie? :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetci, čo máte IS-7 sa iba radujte! A neplačte, pretože v predchodzých odpovediach bol potvrdený buff IS-7. Údajne je IS-7 najviac znerfovaný tank vo WoT, pretože WG by ho zaradilo do tieru XII. a nie do X., takže museli to vybalancovať. Keby bol taký ako píšu, tak by IS-7 mala väčšiu rýchlosť, vyššiu RoF, ináč by fungoval pancier (samé za 0 :-D) a navyše by bol ešte horšie prestreliteľný ako Maus, čiže by to bol uber skiller tank.

 

Osobne som zvedavý, čo jej zlepšia, ale hovorí sa, že by sa mohli vrátiť staré dobré časy IS-7 z bety, alebo krátko po spustený ostrej, dobre každý vie kto vtedy hral, že aký bol vtedy ten tank, podľa mňa bol brutal OP. S T30 som ho mal problém prestreliť, keď bol ako HT :lol: Ale uvidíme ako hu WG buffne.

 

Charlie V: Rozmýšľaj a nepíš nezmysli, môžu dostať SPG prémiové aj na menšom tiery, nie? :facepalmic:

 

na začátku ostré byl byl brutálně nerfnut přední pancíř , pak pro změnu nastavili břicho tak, že nešlo probít vůbec a tak to šlo dokola, ale podle mě by měli jen poštelovat obratnost a akceleraci a hlavně vrátit kanonu parametry které měl kdysi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...