Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Já osobně bych doporučil novou Laru Croft. Předtím jsem žádný díly nehrál, ale tohle je po dlouhý době hra, která mi fakt zrychlila tep a navodila mi pár infarktovejch stavů. Jinak momentálně hraju Starcraft II za zergy a jo to pořád dobrá zábava. Střílečky typu BF a COD šly nějak mimo mě, kromě starýho BF 1942, to mě docela bavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni mesice spoustim nejvic Dosbox a hry z 90tych let - nejlepsi era PC her! (aktualne Realms of the Arkania 3) Dnesni PC hry jsou bohuzel vetsinou porty z konzoli, kdyz ne hratelnost je stejne bidna. Samozrejme se obcas objevi vyjimka z pravidla.

Metro 2033 je peknej masakr, novy Metro je prej jeste hustsi...... :Smile_mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď si tak brouzdám. Nějaký názor na Homefront?

Pelliny to vystihl....... celkem zajímavej příběh.... běžná FPS...... ale dá se.... :-)

 

 

Tak jsem si dal Crysis 3 (dohráno pá-so)...... žádná sláva.... na Crysis trochu moc přímočaré........ Nejradši mám stejně 1 a Warhead.... .

Jediný, co je tam zajímavý je ten luk....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvilku jsem dnes hral Dead Island (1). Jsem asi blbej ale jeste jsem neprisel na to jak prehazovat zbrane!!! (pc verze).

Stisknu prostredni mysitko - objevi se kruh se zbranema ale nevim jak s nima otacet, kolecko mysi nic, zadna klavesa nereaguje, prosim HELP!

Dnes jsem stahl mod ktery by kazdymu obchodnikovy mel pridat strelne zbrane, me to nablizko prijde moc brutalni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...