Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

To neviem, ja stále plním bočné questy.

 

Inak, skôr ma zaujalo že behaš v žoldáckom Talon armore. Moira v supply shope v Megatone má jeden armor v ponuke a celkom lacný - je lepší ako Talonsky. Ja som dva dni behal v ňom.

Teraz mám armor od Commandera Jacbsa, velitela Talonov, zase to bol masaker sa k nemu dostat. Cez Lucy West v Megatone si otvoríš quest blood ties a na konci ako odmenu dostaneš tip na 4 zaujímavé lokality. Jedna z nich je fort banninster, tam sa dá k tomu armoru dostať.

Ale tá pevnosť je dosť hustá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je. má to neskutečnej rozsah ta hra

 

---

já hraju 4. den Call of Pripyat a 4. den čumím jak je to hard. nejdřív jsem si dal nejvyšší obtížnost, ale to jsem hodně přecenil svý síly, tak jsem to snížil na druhou nejvyšší, ale pořád je moje úmrtnost vyšší než v jakýkoliv hře co si vzpomínám :-D munice nedostatek, stejně tak jídla, zbraně se zasekávají, každou chvíli mě sežere radioativita, nebo na mě vyběhne pár mutantů co mě párkrát plesknou a je po mě, mám na sobě jen nějakej trapnej oblek kterej nemá vlastnosti, takže můj nejlepší kamarád je zatím dalekohled, kterým se furt rozhlížím kolem abych někam blbě nevlezl. ale i přes to všechno mě to hrozně baví :) za každej pokrok ve hře jsem fakt rád, čím je to těžší tím větší je to pak odměna

 

Na Stalkera doporučuji mod od Datastora... Udělal mody na všechny tři stalkery... To teprve poznáš co to je hardcore a jaká je to fuška přežít v zóně....

 

http://datastor-modpack.blogspot.cz/p/modpacky.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Na Stalkera doporučuji mod od Datastora... Udělal mody na všechny tři stalkery... To teprve poznáš co to je hardcore a jaká je to fuška přežít v zóně....

 

http://datastor-modpack.blogspot.cz/p/modpacky.html

dík za tip bro. zkusím až dohraju misery mod. dost mě to chytlo. musím se naučit nějaký zákonitosti Zóny než se budu pouštět do něčeho ještě těžšího. ono už tohle misery se musí hrát dost obezřetně aby člověk nechcíp každejch 5 minut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Já už ho mam. V postatě je to součást hlavní příběhový linie... Teď ještě sehnat několik zbrojí na opravu. A s Mezmetronem (nebo co to je) je taky děsná sranda, kdyby mi tak nezáleželo na kladný karmě tak otrokářim do haleluja. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzerá, že ideš rýchlejšie :)

Ja som sa po citadele zase odpojil do vedlajších questov. Idem hladať Stradivarky a dostal som kopačky od Amaty vo Vaulte.

Hrám to na obtiažnosti Master, tak každý stimpack naviac, alebo náboj, je potrebný. Zase hlavná línia mi po všetkých tých tortúrach príde byť velmi lahká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil jsem opět ten zázrak jménem Far Cry 3, jestli jsem se prve neukvapil když jsem to odinstaloval asi po hodině. musím říct že to celkově není zlý, vlastně je to docela zábavná hra. ale.. příjde mi to celý moc na efekt na úkor hratelnosti. třeba zbraně, celkem solidní arzenál (mohlo by jich ale bejt 2x tolik), vezmu cokoliv co střílí, třeba jen pitomou AK47 která je v každý druhý hře a v každým třetím filmu a ono se to chová uplně jinak než má .. vypadá a zní to hezky, efektně, ale nejni to prostě kalach omg. to samý jiný zbraně, jen na efekt. vylepšení zbraní o ničem. tohle je FPS? docela by mě zajímalo jestli na Far Cry 3 jsou nějaký mody vylepšující zbraně, protože tohle je tak za 3- s přimhouřeným okem. vlastně všechno co jsem instalací týhle hry dostal je otevřenej ostrov v hezký ale nereálný grafice plnej hezkejch ale nereálnejch zbraní, akčních rádoby filmovejch scén a NPC co žvaní kraviny. nevím co na tom každej vidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Call of Juarez je parádna hra! A Far Cry 3 som nehral, videl som videá a čítal recenzie, ale podľa videí to je len taká strieľačka. Skratka Far Cry 2 bol parádny, zbrane, liečenie rán, poškodzovanie zbraní atď. atď. čiže hra mala RPG prvky, ktoré má aj reálny život a bol to skvelý zážitok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...