Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

jo a když je řeč o tom Halfovi, tak tohle vypadá na skvělej mod na Half-Life.

dlouho jsem nehrál nějakou hru ze který bych sral strachy, takže to asi zkusím

http://www.youtube.com/watch?v=OGv5Ne8LrFQ

 

Nechápu. Mě to přijde něco jako něco na enginu Half-Life 2 dva, ale vůbec nechápu co to je. Nějaká totální předělávka ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to na Half-Life 1, a jo, je to podle všeho kompletní předělávka

 

je Half Life 1... Cry of Fear je sice mod pro Half Life 1 ale pro Half Life 1 SOURCE... Tedy de facto engine na kterém běží HL2...

 

Ostatně v požadavcích je Steam... Steam je z roku 2002, a dělá ho Valve stejně jako HL2... HL1 je z roku 1998 a dělala ho ještě Sierra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co? Tak co sem si to do háje stáhnul? Dokonce sem si myslel, že sem někde četl, že to je totéž. Sakráá. To mam zase co hledat.

 

Black Mesa je free projekt a stáhneš ho na jeho domovské stránce

 

Half life:Source je předělávka od Valve a bude tedy asi komerční a placená....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rád hry, kde se hraje na "dobývání světa" (např.civilization) nebo vesmíru (např.Master of Orion, Sins of a Solar Empire...). Samozřejmě neznám úplně všechno, jelikož nejsem fanatický pařič.:) Zná někdo něco,co by mohl doporučit? Myslím hratelné,propracované....rád se dozvím něco nového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přišel jsem na super věc :) ke konci loňskýho roku vyšel remake Final Fantasy VII, kterej je stabilní i na současnejch PC a funguje na to čeština!!!!! nic lepšího se mi ve videoherním světě nestalo asi tak deset let, což je přibližně doba, kdy naposledy jsem hrál FF VII :) tehdy jsem to hrál na PSOne, v angličtině, rozumněl jsem prd, seděl jsem u toho se slovníkem a snažil se dát větám nějakej smysl. ale základy příběhu jsme pochytil a věděl jsem, že je skvělej. asi před rokem jsem se pokoušel hru rozběhnout na PC, ale byla nestabilní, čeština mi nefungovala vůbec, hra padala. a teď, mám možnost hrát nejúžasnější hru všech dob, ve stabilní verzi a v češtině? to je naprosto boží :Smile_glasses: za 6 dolarů na shopu Square Enix

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staženo Far Cry 2. Mohla by to bejt celkem dobrá hra, ale občas tam maj dost blbosti. Zvuky zbraní nemá cenu komentovat to bych ještě pochopil. Nicméně modely zbraní... To už si mohli dát bacha. Sem si celkem jistej, že AKáčka mají závěr a pojistku vpravo. Ve hře sou samozdřejmě na druhý straně. Respawn nepřátel je taky úžasnej. Člověk vystřílí stanoviště a za 3 minuty to může udělat znova. A takhle sou místa kterejma jeden musí projet i víckrát. Základní nastavení evidentně je to, že všichni jdou po mě. Což s tim příšernym respawnem četností stanovišť a nepřátel ve vozech (který se vás snažej chytit i když je minete v protisměru a chcete je ignorovat) je dost otrava. Hlavně , když vás kvůli nějakýmu úkolu vždycky pošlou přes celou mapu. Ještě, že tam sou aspoň ty autobusy. Sem fakt zvědavej, co tam ještě najdu za příšernosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staženo Far Cry 2. Mohla by to bejt celkem dobrá hra, ale občas tam maj dost blbosti. Zvuky zbraní nemá cenu komentovat to bych ještě pochopil. Nicméně modely zbraní... To už si mohli dát bacha. Sem si celkem jistej, že AKáčka mají závěr a pojistku vpravo. Ve hře sou samozdřejmě na druhý straně. Respawn nepřátel je taky úžasnej. Člověk vystřílí stanoviště a za 3 minuty to může udělat znova. A takhle sou místa kterejma jeden musí projet i víckrát. Základní nastavení evidentně je to, že všichni jdou po mě. Což s tim příšernym respawnem četností stanovišť a nepřátel ve vozech (který se vás snažej chytit i když je minete v protisměru a chcete je ignorovat) je dost otrava. Hlavně , když vás kvůli nějakýmu úkolu vždycky pošlou přes celou mapu. Ještě, že tam sou aspoň ty autobusy. Sem fakt zvědavej, co tam ještě najdu za příšernosti.

já to nezkoušel, ale tady ten mod by to měl měnit, ne teda uplně ale podle popisu je tam menší šance že po tobě půjdou při průchodu. taky to mění chování zbraní atd. lidi to tam docela chválí

http://www.moddb.com/mods/dylans-far-cry-2-realism-mod/reviews

 

EDIT: ještě tady video z toho modu, tenhle týpek dělá super videa, hlavně teda ze Stalkera, ale občas i z jinejch her a dobře to komentuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Far Cry 2 pokračování. Většinu u hry stráveného času je naplněna plánováním cesty tak abych se co možná nejvíce vyhnul strážním stanovištím a tedy boji vůbec. Je to nuda.

Vydrží až příliš a nepřítele potkáte tak často, že by čuměly i některý FPSka. Kropit to kulometem zábavný neni. Když sem se pokoušel snajpit sestřelil sem dva a zbytek vždycky zmizel bůhvíkam a nevylezl za celých deset minut. Když sem se velice opatrně připlížil k cíli najednou na mě vyskákali snad všichni nepřátelé z celé mapy. Kde byli před tí fakt nevim. Teď sem si sehnal granátomet ale nevypadá, že by mě střílení začalo bavit. Ano stále platí, že cíl úkolu je na druhé straně mapy než vám ho zadali...

Dvě zábavný věci. Výbuchy. Miluju výbuchy. Když sem měl sejmout nějakej náklaďák prostě sem dal na silnici bombu a pak jí s požitkem odpálil. Já vlastně odpaluju bomby, kde to de.

Zápalný granáty. Děsně rád zakládám lokální požáry. Hezky se na to kouká. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...