Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

To Zoltar: Empire: TW je pre mňa nehrateľný bez módov, je to skratka také blbé AI, efekty, jednotky, taká blbosť, ale DMUC mení všetko a hlavne dáva hrateľnosť hre, čo vanille chýba. A najlepšia je ta AI a efekty, jednotky, eventy a iné. Ináč, mne sa vyše páčia tieto zvuky diel ;-), ak by si chcel ;-) Je tam aj kompabilita na ETW, tam si to nájdi :-D

 

http://www.twcenter....ty-Sounds-VIDEO

 

Darthmod už tam mám. dík za mód se zvukama ;) zkusím

včera jsem koukal taky po modech a našel jsem tohle http://www.twcenter....ctions-Playable akorát nevím do který z těch frakcí se vrhnout první

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Švédsko je celkom fajn, ale keďže v roku 1700 sa začala Severná vojna s Ruskom, tak na začiatku môžeš očakávať vojnu s Ruskom, neskôr s Dánskom prípadne s Poľskom a Britmi. Briti sú tiež zaujímavý a ľahký na hranie. V Amerike sú dobre boje s indiánmi :-D. Ale hral som aj za Mogulskú ríšu, so začiatku to bolo tak ako tak, ale obsadil som celú Indiu a išiel som sme Stredný Východ. Za Poľsko, Rakúsko a Nemecko, či Francúzsko je sranda, ale to je skôr tak aktívnejšie hranie, keď že sa tam všetci sekajú už od začiatku :lol: Ale bavilo ma to aj za niektoré malé štáty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt že v Evropě se to tam seká hrozně, za Holandsko jsem nejdřív válčil se Španělama a s ostatníma jsem si držel relativně dobrý vztahy, ale najednou mi pak válku vyhlásila Franice (asi jen tak z rozmaru) a to mě docela zrujnovalo, protože měli jednotky všude, žabožrouti! ale udržel jsem se zatím, díky provinciím. každopádně asi zkusím tu Ameriku :) nebo Mexiko nebo Iry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to isté Zoltar. Mexiko a ostatné Juho a Stredoamerické štáty sú po Španieloch, Severoamerické štáty sú po Francúzoch a Britoch, čiže tam sú všade tie isté jednotky, akurát majú inú vlajku a to platí aj takmer všade, okrem USA. Ináč za Britov som sa pekne vedel pohrať vždy. V hre je event, že v roku 1776 začne Americká revolúcia, ale dá sa urobiť aj skôr ak máš nespokojnosť, tak prídu rebeli, čiže USA rebeli a bude revolúcia. Vždy som si to naschvál vyvolal a potom som ich ničil a stále dookola. Však ja im ukážem amíkom jedným :-D. No jo, revolúcia je v ETW fajn vecička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší hra nebo hry co jsem hrál jsou určitě FALLOUT 3 a FALLOUT New vegas je to něco jako mass efect ale po jaderné válce mezi čínou a USA v roce 2050.Je to něco neuvěřitelného co jse dá objevit v pustine zdecimované jadernou válkou jako například města rivercity nebo megatuna.Nebo setkání se supermutantem behemontem a nebo když se mi do ruky poprvé dostala laserová puška to jsou skvělé okamžiky na které se nezapomíná :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, skús sa pozrieť na twcenter.

koukám na to. no je potřeba Pack File Manager a já nevím jak se s ním zachází :D ale pošteluju to, pak sem hodím odkaz na song, protože je geniální

 

jo neznáš pls nějakej mod co upravuje námořní bitvy? furt se mi zdají dost podivný a těžko ovladatelný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší hra nebo hry co jsem hrál jsou určitě FALLOUT 3 a FALLOUT New vegas je to něco jako mass efect ale po jaderné válce mezi čínou a USA v roce 2050.Je to něco neuvěřitelného co jse dá objevit v pustine zdecimované jadernou válkou jako například města rivercity nebo megatuna.Nebo setkání se supermutantem behemontem a nebo když se mi do ruky poprvé dostala laserová puška to jsou skvělé okamžiky na které se nezapomíná :Smile_great:

Jj, dobrý hry s dlouhou hratelností.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Empire TW part2

Maratha sa rozpína. Mogulovia na severe dali na čas pokoj, ale vojnu mi vyhlásil sused - Mysore, malé královstvo s velkou armádou. Tú som v doteraz najväčšej bitke kampaňe zničil, následne zmasakroval domobranu a Mysore sa stalo minulosťou.

V Európe medzičasom zničili Španieli Portugalcov - tí mali v Indii maličkú koloniu, ktorú som okamžite zabral a Maratha sa z pôvodných 2 provincii rozprástla počas búrlivých 8 rokov na 5.

Ovládam celú južnú čast Indického subkontinentu.

 

Problém je, že celú svoju armádu musím držať v Mysore, kde to vrie a kde naviac vypuklo povstanie a na severe prekročila moje hranice dosť velká Mogulská armáda ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší hra nebo hry co jsem hrál jsou určitě FALLOUT 3 a FALLOUT New vegas je to něco jako mass efect ale po jaderné válce mezi čínou a USA v roce 2050.Je to něco neuvěřitelného co jse dá objevit v pustine zdecimované jadernou válkou jako například města rivercity nebo megatuna.Nebo setkání se supermutantem behemontem a nebo když se mi do ruky poprvé dostala laserová puška to jsou skvělé okamžiky na které se nezapomíná :Smile_great:

Fallout3 i New Vegas jsou slusny i pres svou konzolovitost, jestli jsi nehral - zkus Fallout2!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Posledné dva dni drvím FallOut3. Robím komplet všetky questy ktoré sa ku mne dostanú a celkom sa bavím.

Niekto pár strán dozadu spomínal, že má problémy s nedostatkom munície. Vyriešil som to melee skillom, mám ho už na 50 a väčšinu súperov likvidujem kombom čínsky meč + bejzbolka. A ak treba niečo s vyšším presvedčovacím koeficientom, tak mám k dispozícií ťažké kladivo :)

A munície po vreckách tolko, že sa s ňou môžem ohadzovať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Fallout 3 i na New Vegas mám dost dobrý vzpomínky, ale vždycky jsem to hrál jen do tý doby než jsem něco ve hře domrvil (nejakej quest s důsledkama co nešly vzít zpátky) a neměl jsem zpětnej save.. pak už jsem neměl náladu to hrát dál nebo rozjíždět znova, ale jsou to skvělý hry, vo tom žádná. první Fallout jsem nehrál, dvoujku jo, to je legenda, ale dneska už bych to asi nehrál znovu

 

každopádně hraju teď Stalkera - Shadow of Chernobyl a chci zkusit i Call of Pripyat, Stalker se Falloutu v lesčems podobá, otevřenej post-apokalyptickej svět, spousta zbraní a předmětů, ale Fallout je z mýho pohledu přece jen trochu lepší hra, už jen díky tomu že je to promakaný RPG a člověk si tam může postavu přizpůsobit

 

jo a na Fallout 3 i New Vegas vychází furt nový zajímavý mody, jak hratelnostní tak grafický, třeba Hodilton na youtube dělá videjka s ENB do falloutů

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltar Zoltar. Já si sem schopnej hru uložit 2x aniž bych ušel víc jak 5 metrů xD taky to dělám.

První, co mě ve Fallout 3 zabilo byl překlad xD takovej ten krabí bůhvíco. V originále to je Mireleuk nebo tak nějak... Český překlad... Jožin z bažin xD

Problém s municí vyřešen. Jen 5,56 mam asi pět stovek... A na tvrdý parchanty sem si našel Tlusťocha (behemót nepřežil ani půl minuty xD). A stejně nejvíc používám loveckou pušku. Do tý je všeho dycky dost

Nechápu jak pistole (a samopal) co má ráži 1 centimetr toho nadělaj tak málo... Dyť by to mělo člověka rozmazat po okolí pomalu ůčinějc než ta upilovaná brokovnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, tie 10mm ráže su extra neučinné. S tými ničím nanajvýš malé stroje, stropné gulomety a podobné nezmysly.

Teraz som sa dostal k plamenometu a s tým som vyčistil celý Fort Bannister - len nemám ešte 50 lockpick skill, tak som sa tam do 2 trezorov a 2 miestnosti nedostal.

Ale u mna zatial hviezdi klasika - Sledgehammer, obojručné kladivo, melee skill na 60, tak to celkom dáva šupy.

Inak hrám to tretí deň a tretí deň čumím, aké to je premakané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak hrám to tretí deň a tretí deň čumím, aké to je premakané.

je. má to neskutečnej rozsah ta hra

 

---

já hraju 4. den Call of Pripyat a 4. den čumím jak je to hard. nejdřív jsem si dal nejvyšší obtížnost, ale to jsem hodně přecenil svý síly, tak jsem to snížil na druhou nejvyšší, ale pořád je moje úmrtnost vyšší než v jakýkoliv hře co si vzpomínám :-D munice nedostatek, stejně tak jídla, zbraně se zasekávají, každou chvíli mě sežere radioativita, nebo na mě vyběhne pár mutantů co mě párkrát plesknou a je po mě, mám na sobě jen nějakej trapnej oblek kterej nemá vlastnosti, takže můj nejlepší kamarád je zatím dalekohled, kterým se furt rozhlížím kolem abych někam blbě nevlezl. ale i přes to všechno mě to hrozně baví :) za každej pokrok ve hře jsem fakt rád, čím je to těžší tím větší je to pak odměna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na většinu lidí a potvor stačí lovecká puška. Na tvrdčí parchanty mam raketomet, rotačák (no ten je nic moc), plamenomet a Tlusťocha (na moje vlastní lokální jaderný války xD). Lockpick mam tak na dvacítce.... Je to na prd nedostanu se ani do beden s municí.

Neví někdo jak získám výcvik pro energetickou zbroj? Mě se do Rivet city nechce jen v uniformě od žoldáků z roty T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na většinu lidí a potvor stačí lovecká puška. Na tvrdčí parchanty mam raketomet, rotačák (no ten je nic moc), plamenomet a Tlusťocha (na moje vlastní lokální jaderný války xD). Lockpick mam tak na dvacítce.... Je to na prd nedostanu se ani do beden s municí.

Neví někdo jak získám výcvik pro energetickou zbroj? Mě se do Rivet city nechce jen v uniformě od žoldáků z roty T.

 

Neviem, ale do rivet city som nemal problém sa dostat. Proste som tam prebehol a ked niekto prudil, tak som usiel.

Teraz inak behám v tej psycho realite v Tranquility Lane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...