Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Chci si zahrát Valliant hearts a Uplay... resetnu heslo, ptž ho nevím. Zadávám a nejde... "Yplay je dočasně nedostupný- můžete ho spustit v režimu offline"... říkám si dobrá a pouštím v režimu offline... "Abyjste Yplay spustili v režimu offline, musíte být alespoň jednou přihlášen online..." :facepalm::Smile_trollface:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem si založil novej účet na dontplayi a ani houno... spáruju hru, aktivuju a nejde to... prostě jí budu muset ukrást, i když sem jí zaplatil, ptž něco tak dementního jako ten francouzskej **** sem v životě neviděl...

 

CoH2 nainstalován a má to brutální HW nároky... navíc mě to nijak nechytlo... takže zatím dávám k ledu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem si založil novej účet na dontplayi a ani houno... spáruju hru, aktivuju a nejde to... prostě jí budu muset ukrást, i když sem jí zaplatil, ptž něco tak dementního jako ten francouzskej **** sem v životě neviděl...

 

CoH2 nainstalován a má to brutální HW nároky... navíc mě to nijak nechytlo... takže zatím dávám k ledu...

A pak se diví, že lidi pirátí.. Je nespočet klientů, jako Origin, Steam, a nejake mene zname, kde je par her,.. Nejvetsi problem jsem mel s Uplay, originem a steamem. Takže nemám nerva se s tím sr** prostě hru upirátím.. Protože support je, jak zaseknutá deska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říkáte na RYSE: Son of rome?

- vše ingame záběry

 

Osobně s tím přišel kámoš. Tak jsem to nainstaloval. Nastavil grafiku a pustil. Po dohrání mám spíš kladný pocity.

Super grafika - výborný obličeje - lepší jak Crysis 3. Kapitoly v různých prostředích, v lesích jsem si opravdu připadal, jako v lesích. Uvěřitelný prostředí. Tráva, všechno krása. Příběh průměrnejší. Nějaký momenty v hlavě zůstanou. Scenérie opravdu stojí za to a vypadá to prostě skvěle. Soundtrack patří mezi lepší. Jen zvuk prostředí mohl být trochu... jasnější. Občas jsem si nebyl jist, odkud to jde, zvlášť, když spolu mluví postavy. Princip - čistá mlátička doplňovaná filmečkama. Na to, jak je to primitivní mě to ale celkem drželo až do konce. Je to surová mlátička na odreagování v líbivém kabátku. 

 

Je to sice taková ta hra na jedno, dvě dohrání, ale myslím, že to za to stojí. Byl jsem překvapenej, že i R9 280x 3G to rozjela na max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RYSE, takovej předraženej benchmark. co z hezký grafiky když hratelnost je nulová? postavy vydrží milion zásahů, animace nerealistická, celkově je to rubačka která mi nic neříká. taky je zajímavý, že když je to celý jen na efekt, proč tam nedali víc krve? to se báli věkovýho omezení, když tam člověk už tak zabíjí desítky lidí? když švihnete někoho mečem přes krk, tak mu má upadnout hlava a všechno v okolí několika metrů má bejt od krve, ne že vyflusne červenej kemr

 

co se týče tý animace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak se diví, že lidi pirátí.. Je nespočet klientů, jako Origin, Steam, a nejake mene zname, kde je par her,.. Nejvetsi problem jsem mel s Uplay, originem a steamem. Takže nemám nerva se s tím sr** prostě hru upirátím.. Protože support je, jak zaseknutá deska.

Steam naprosto v pohodě XXX let... Origin také... jenom tahle francouzská blbost hapruje...holt já osobně bych to všechno narval na steam... ale velké společnosti se tomu brání, ptž to berou jako ztrátu panenství nebo co :-D Windows game nebo live nebo jak jsme se už zbavili... podobné hovadiny prostě nemají smysl... smysl má prodávat tam, kde jsou lidi a to je steam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

bude  Carmageddon Reincarnation!

 

http://store.steampowered.com/app/249380/

Po precteni recenzi na Steamu jsem neodolal a koupil dokud je za polovinu!!! jeste asi 24 hodin.....

 

edit: Vazeni pratele a pametnici, nebudete tomu verit, ale Carmageddon Reincarnation je verny remake puvodniho Carmageddon + nejaka vylepseni a rozsireni!  Hra je ovsem v Beta stadiu a je zatim temer nehratelna kvuli priserne optimalizaci. Tvurci slibuji ze na tom zamakaj. Uz aby zamakali, nechci si kazit oci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na wotko dneska prdim. Prestoze doma zdaleka ne sam, mam klid. A koupil sem si far cry 3 :) Proste ctverka je porad moc draha a ja si chtel neco koupit. 0,4k je snesitelnych na to kolik se v tom chystam ztravit casu. Lahvac, panak whisky,rozbalim DVD a Instal.

Ehm, pokus o Instal ... Vsechno spatne ! Zjistim ze mi nejede DVD mechanika roztoci se a necte.- proste po peti letech chcipla svine :)  Tak si stahnu z torrentu reloaded verzi, a v ni applikuji origo klic...parada jedu i online, vlastne origo na Ubisoftim  Uplay ci co je to za ****.

Stahnete si novy patch, rika mi to po spusteni. OK, nainstaluju a nic...reset, instal znova atd.. ani HOV...O! Tak stahnu samotnej crack, hacknu vlastne origo gamesu a jdu hrat. Jo,tak proto si vlastne tak rad kupuju origa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych do FC3 šel taky, kdyby mi to trochu běželo.. podle požadavků by mi to mělo běžet na max, ale hned v první vesnici se to seká jak šílený i na low a když jsem vylezl na věž tak to byl totální lagfest.

Far cry 4 mi běží líp než far cry 3..

 

hra to asi nebude špatná, ale ty jejich tutoriály jsou otřesný. ono to nemůže napsat někam do rohu, co máš zmáčknout, ono to musí zastavit hru a přes celej screen to vyhodit ZMÁČKNI TUHLE KLÁVESU A NĚCO SE STANE, jak pro dementy. po hodině hraní jsem zjistil, že 70% byly filmečky, 20% tutoriál a 10% hratelnost.. no a pak lagy, nebejt jich tak to možná i koupím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych do FC3 šel taky, kdyby mi to trochu běželo.. podle požadavků by mi to mělo běžet na max, ale hned v první vesnici se to seká jak šílený i na low a když jsem vylezl na věž tak to byl totální lagfest.

Far cry 4 mi běží líp než far cry 3..

 

hra to asi nebude špatná, ale ty jejich tutoriály jsou otřesný. ono to nemůže napsat někam do rohu, co máš zmáčknout, ono to musí zastavit hru a přes celej screen to vyhodit ZMÁČKNI TUHLE KLÁVESU A NĚCO SE STANE, jak pro dementy. po hodině hraní jsem zjistil, že 70% byly filmečky, 20% tutoriál a 10% hratelnost.. no a pak lagy, nebejt jich tak to možná i koupím

Zacatek u FC3 jsou opravdu jen filmecky, ktery se navic nedaj preskocit (coz je fakt dementni, stejne jako to mackani klaves), pak se to ale rozjede a hra je to skvela. Jen jsi me trochu vydesil ze ti FC4 chodi lip nez FC3, FC3 mi totiz taky nechodi uplne nejlip - pricitam to svymu stoletymu pc, doufam ze je to jen nejaka anomalie na tvym pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...