Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Zatím jsem to nestihl prostudovat, mrknu na to odpo. Vím o nových planetách a quetech pro postavy na lvl 50 a výš.Pro mně zásadní změna a viditelná hned je komplet předělaný strom vlastností, za první už si to nepamatuju plus jsou tam nové formou nějakého bonusu asi.Mám lvl 36 Jugg tank.Hrál jsem sólo nebo max s kámošem co to už nehraje. Pro free to play byly tuším jen dvě nebo tři postavy teď jich můžeš mít až 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem "zase" začal hrát Jagged Alliance 2 gold pack + wildfire 1.13(AIMNAS + Smeagol's item mod + Wildfire maps) - a můžu říct, že mám kolikrát co dělat - na obtížnost expert je kolikrát 34 nepřátelů v sektoru + posily z ostatních sektorů a já se svojema 8 žoldákama mám co dělat a to přesto, že používám granáty(hlavně kouřák a slzák), sniperky, milici, taktiku obíhání/kleště nebo úzké hrdlo a stejně kolikrát dostanu pěkně na frak a nezbude nic jiného než načtení pozice o pár minut nebo hodinu z5 a znova si svůj tah promyslet. Zombie a podobný "blbosti" se dají vypnout v nastavení. 

Na obtížnost expert začínáte s 75 000$ a za něco koupíte žoldáky a zbytek si necháte na vytváření milice, bez té jste prakticky nahraní.

 

A toto nejsou všechny zbraně co jsou na výběr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

vydat 16 let starou hru v horším stavu, než byla původně = profit ! jeden z posledních obchodních tahů v Ubisoftu. 

 

za 2 dny se jen na Steamu objevilo přes 800 recenzí, takže si asi umíte představit, kolik lidí tenhle zmetek hraje. takže jim to očividně vychází.

tady se jen ukazuje to, že v herním průmyslu si jde vydělat ať už developer produkuje jakkoliv smrdutý sračky, stačí jen mít licenci na nějaký známý jméno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thehistoricalgamer, jeden z nejtalentovanějších hráčů historickejch her co znám, natočil preview o hře Naval Action

 

 

co jsem třeba netušil, že to nebude jen o random bitvách jako ve WT nebo WoT, ale bude to mít otevřenej svět, národy, klany, živou herní ekonomiku atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že frčej.. pak má někdo vymýšlet originální hry, když stačí k úspěchu zkopírovat to, co už tu bylo

 

nebo tam dát kozy a dát tomu nálepku free to play. tahle kombinace musí vydělat i kdyby hra samotná vypadala jak pong

 

 

Game-of-war-fire-age-5.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle píši asi po týdnu kdy jsem dohrál Shadow Warrior :-) Co mě tedy utkvělo v mysli? 15 hodin gameplaye. Lo Wang sympaťák :-) Rubačka jaxsfině :-D Katana stajl :-) Level dizajn :-) Pěkná stylylizace prostředí. Nepřátelé a boss fajty. Příběh průměr a zbytečně složitej, ale všechno zapadne až po dohrání, což je takové pěkné :-) Lehký rpg systém. Od této hry jsem nečekal nic, ale nakonec splnila účel a možná i předčila očekávání. Rozhodně větší libovka než bordellends :-P Mé hodnocení 7 z 10 ale poctivých :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wolf among us dohrán za 10 hodin a hodně dobré :-) Asi nemá cenu vypisovat všechny klady hry atd. prostě kdo má rád příběhy, tak tohle nemůže nemilovat. Interaktivní film a o dost lepší než ten nejlepší film co by jste šli do kina, nebo si pustíte doma. Proto mám rád hry :-) Hodnotit nebudu číselně, ptž nyní hraji Walking Dead a to je také dost masakrální, takže nechci v tomto udělat chybu :-) Filmy oproti tomu vypadaj tak plytce a zbytečně :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wolf among us dohrán za 10 hodin a hodně dobré :-) Asi nemá cenu vypisovat všechny klady hry atd. prostě kdo má rád příběhy, tak tohle nemůže nemilovat. Interaktivní film a o dost lepší než ten nejlepší film co by jste šli do kina, nebo si pustíte doma. Proto mám rád hry :-) Hodnotit nebudu číselně, ptž nyní hraji Walking Dead a to je také dost masakrální, takže nechci v tomto udělat chybu :-) Filmy oproti tomu vypadaj tak plytce a zbytečně :-D

WD 1 dobra, dvojka uz pry nic moc :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě přišly naprosto skvělý obě série teda

mno... u těhle her se fakt moc nevyplatí spoilerovat... a je docela dost divný jak to působí na lidi, když se musí rozhodnout co a jak, občas z toho jde husina... a když si připočteme zvraty v příběhu, a nečekané momenty tak je to bomba... jako u filmu se tak nepobavíš podle mě, sedět jak pecka a čumět na krychli... tohle je prostě lepší :-) jediné mínus vidím že musím číst titulky a nevidím tolik do hry... ale to už si člověk nějak uzpůsobil oči bo co :-D

 

p.s.- včera jsem ještě ani nedokončil třetí epizodu a už mám 8 hodin nahráno :-) To jsem tedy nečekal :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno Walking dead jsem sice dohrál už před týdnem a dnes jsem v sezoně 2 dohrál 4 epizodu, přesto se podělím o dojmy...

 

Ta hra je sqělá a blbě se to popisuje proč... je to takový interaktivní film... Za celou svou herní karieru která činí cca 20 let jsem ještě nečekal, že mě nějaká hra dokáže dojmout... přesto se to stalo...

 

p.s.- dvojka je zatím taková... mno dosoudím až jí dohraji :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno a já ji dohrál ... bohužel ani nevím jak, ale walking dead 2 je pryč... asi hodně otevřenej konec :-D

 

Suma sumárum... ve dvojce nebylo moc charakterů, se kterýma bych se ztotožnil... bylo to takové, ne nedobré... ale takové prostě jenom průměrné... mno po dohrání tohoto... (a že walking dead 2 má jen 10 hodin) z vlastního pohledu usuzuji:

 

TWD1: 10 z 10ti

TWD2:   7 z 10ti

Wolf among us:     8 z 10ti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...