Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím že sem včera koupil konečně Objekta 704 a ISU-152 šla z garáže samo, že bez bludimíry BL-10. Za volné expy nasadil hned pásy a dal do full + ventilace nabiják a bino. Zatím sem dal jen dvě hry, tak uvidíme co ta potvora dovede. Jinak včera to bylo na prášky 7/11 win/lost a 3x zasebou sem dostal útok na Prochorovce s TD S-35 a pokaždý lost. Tento mod opravdu nesnáším, obsazování vlajky někde uprostřed je v pohodě a je to dobrý zpestření, ale mod útok je fuj hnus ble záležitost. :Smile-angry::Smile_amazed:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že úvoreň týmů v mém případě na publicu přidělává vrásky i mnoha ostatním......před pár dny jsem si pořídil E-75 zatím cca.50 bitev a za dva dny zpět jsem byl zralý do ústavu.Tím že jsem z 80% top mám pocit určité větší zodpovědonosti a snahu zahrát co nejlépe,ale co mi je to platné,když se na vás vesměs všichni vy*erou a nechají vás samotného bránit strategicky důležitá místa na mapě potažmo se jedou nesmyslně nechat vykostit a já odnesu hlavní vlnu nepřátelských tanků.Kolikrát mi to hlava opravdu nebere.Za tu chvíli co jí mám se plácám na 46% win a bojuju o každý procento.

 

 

OT:Nemám EFR mod,takže nevím jaká je "úroveń" spoluhráčů,ale zajímalo by mě zda se údaje v tomto modu vztahují na typ tanku,nebo na hráče celkově?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč?

Pokud se ze hry odhlásím, tak by tě stejně čekala neodvratná prohra. Jen ji možná urychlím.

 

Tak odinstaluj EFR barvičky a hned budeš mít o pár minut delší život nervů. :Smile_teethhappy:

Navíc budeš mít alespoň pocit, žes pro pokus o výhru udělal maximum a nikdo na tebe prohru nebude moct svést s tím, že ses jak podělanej Jarda odhlásil z bitvy. :Smile_honoring:

 

Bein: Co sem slyšel, tak tank má svůj EFR, ale ve hře vidíš celkový průměr EFR.(př. s tigrem máš EFR 1200 a celkově máš EFR 980(Jen příklad))

 

A abych nebyl úplně OT: Podařila se mi jedna krásná bitvička s tigrem... Ach... Jak já miluji bino... :Smile_teethhappy: Enemáci jen bezmocně kroutili věžičkami.

 

A u nás to vypadá na déšť... :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odinstaluj EFR barvičky a hned budeš mít o pár minut delší život nervů. :Smile_teethhappy:

Navíc budeš mít alespoň pocit, žes pro pokus o výhru udělal maximum a nikdo na tebe prohru nebude moct svést s tím, že ses jak podělanej Jarda odhlásil z bitvy. :Smile_honoring:

 

Tak to je přesně to, co nechci. Zbytečná ztráta času. XVM se mýlí, ale jen hodně, hodně zřídka.

 

Tady se nějak nechce chápat, že za současnou obecnou demenci hráčů nemůže XVM mód. Ten jen ji jen zviditelní.

 

 

Odbočím.

 

Díky mému včerejšímu výstřiku, jsem dostal nabídku od jednoho zatím nejmenovaného klanu. Tudíž se snad zbavím pekla jménem public, tudíž se nebudu odhlašovat.

A pokud budu členem klanu, tak holt i na publicu tu předem podělanou hru přetrpím, abych jim nedělal ostudu.

 

Howgh.

 

Jak se říká, vše špatné, je k něčemu dobré :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... dnes do 20.00 hod skvělej MM, hrál sem s 5kou a v topu max Tiger a to jednou maximálka, jinak samý šestky... ale pak jako by proutkem WG mávlo a stál sem s 5tier td fr proti IS-3kam a jiný verbeži ... 8)

dnes end

...

p.s. ta desina kanon šla dolu a namontováno na S-35 z5 stock gun .. to je zas parády ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za výrazy... předem...

 

Ale to byla sakra dneska ve WoT nějaká party buzerantů?!

 

Jinak si nedokážu vysvětlit, že se mi pomalu každou třetí hru stávalo, že jsem si někam najel k rohu a s plánem že budu protivníkam oďobávat stylem kuk-bum-schovat-kuk-bum-schovat..., a každou chvíli mi někdo zajel za ***** a vyblokoval mi únik... byl jsem rád, když to skončilo "jen" 50% HP dolů, protože nepřítel mě měl jak na talíři...

 

Jinak dneska celkem cajk, ale tohle mě štvalo neskutečně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska byl celkově divný den, ale pozoruju to co začly prázdniny, že výsledky bitev jsou víceméně náhodný, dřív se jakž takž pořát mapy hrály jak se maj hrát, teda s nějákýma vyjímkama, ale teď je to děs.

 

 

Omlouvám se za výrazy... předem...

 

Ale to byla sakra dneska ve WoT nějaká party buzerantů?!

 

Jinak si nedokážu vysvětlit, že se mi pomalu každou třetí hru stávalo, že jsem si někam najel k rohu a s plánem že budu protivníkam oďobávat stylem kuk-bum-schovat-kuk-bum-schovat..., a každou chvíli mi někdo zajel za ***** a vyblokoval mi únik... byl jsem rád, když to skončilo "jen" 50% HP dolů, protože nepřítel mě měl jak na talíři...

 

Jinak dneska celkem cajk, ale tohle mě štvalo neskutečně...

 

Já jsem se na buzíka hrál včera s T-34 v Himmelsdorfu, ale ne že bych blokoval našeho, ale povedlo se mě objet francouzský TDčko (už nwm co to bylo zač) a ze zadu sem ho blokoval aby se nemoh otočit a sypal sem mu to do zadku tím rychlopalným plivátkem co T-34 má. Zkoušel ujíždět, ale já jsem se držel za ním, nakonec se mu podařilo natočit se bokem, ale než stačil couvnout, dostal poslední ránu a odebral se k pánu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešek nebyl co se týká winu moc super, ale jinak hry pěkný. Nic méně brát si aktuálně 8 třídu...téé někdy o nervy. Čéék je vysmátej ze super losu, kdy jsou ve hře jen 8 a níž...jenže z 5 8 jsou 4 premium stroje....a peklo začíná.

S Objectem se těmto lamouškům čéék vyhne nebo nejsou tak důležití, ale zas to vynahradí lemploušci v 10 třídách. Nic méně počet premiových strojů 8 třídy roste rakotevě a tím jde raketově kvalita hry v top třídách dolů. A s plánovaným nasazením dalších premiových 8 to bude ještě horší.

Hráči jako Knoxie(už si to nepamatuju přesně) tak těch teď jezdí tuny...ale ta jeho trpělivost...s KV5 má 37% win..1725 her a 544 killů. Dát s KV5 tolik bitev a tak špatných...to musí mít hroší kůži nebo to musí být šílenec. Mno a stačí dostat takové dva..enemáci mají normální hráče s JS3 a ani ferda lostu nezabrání.

Ještě, že jsou ty čety...poslední hra vypadala zase tragicky...Lowe lehnul s T34 hned za 2minuty...No s Dadym jsme to nějak ubránili a i přes skoro jasný lost ještě vyhráli. Pěkných 9ks ve dvou...krásně adrenalinová hra, ale bohužel často na to ani četa nestačí.

Ale jinak pohoda....nemůže být každý den čupr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo musím souhlasit, tak jsem se těšil na Tigera II, kámoš si ho vychvaloval jak to byl od první chvíle špica tank, ale to bylo měsíc, dva z5. Teď jsem se na něj dohrabal já a děs. Samý Lowe, Type 59 a já nevim co, ale hlavně celkově mě příjde že lidi už neumí vůbec něják rovnoměrně se navzájem krýt, o objížděčkách a chytáčkách ve městech se mě může jenom zdát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za výrazy... předem...

 

Ale to byla sakra dneska ve WoT nějaká party buzerantů?!

 

Jinak si nedokážu vysvětlit, že se mi pomalu každou třetí hru stávalo, že jsem si někam najel k rohu a s plánem že budu protivníkam oďobávat stylem kuk-bum-schovat-kuk-bum-schovat..., a každou chvíli mi někdo zajel za ***** a vyblokoval mi únik... byl jsem rád, když to skončilo "jen" 50% HP dolů, protože nepřítel mě měl jak na talíři...

 

Jinak dneska celkem cajk, ale tohle mě štvalo neskutečně...

 

ja dnes ty homouse tez potkal...himmelsdorf vzajemna battle..ja hummel..rikam si ze stejne koncim tak du blbnout a skrabu se do kopce..padaji otazky zda si chci hrat na TD...odpovidam ze ano..vyjizdim nahoru spolu s 13 90 objizdim haldo brdelu alepim se na ty baraky..najednou se do kopce tlaci enemy top ceta 2xKV-5 a T28...vykukuju,ciham kdy KV-5 cumi vedle,trikrat jej zasahuji a mu zbyva 400 HP..druhe KV jej zacina kryt prede mnou..cekam az vystreli a sazim i mu za 400 aby mu to nebylo lito..tym je nadseny a smeje se a jeden *****!!! v loryne de kouknout jak to delam..samozrejme vyjedu vypalim,couvam a zjistuji ze jej mam nalepeneho na prdeli...posledni pohled byl na gun KV-5 mirici na me..pote jsem vyslovil nazor na hru..na vyvojare..na hrace v lorryne...na jeho rodice..a pote sem to nasrane vypl..dnes se s arty v TD modu sakra darilo..destrelyny 3 amx 12 face to face,dokonce dve v jedne bitve,T-50-2,amx 13 75 a leopard...tymy maji artyny u prdele..proto budu mit jen nemecke ktere sou schopny zdrhnout ne jak ty rusky stehovaky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe teď jsem dojel bitvu, nedalo mi to to sem nedát. Bránili jsme na Prokchorovce vlajku (takový to jak útočníci skoro nemůžou vyhrát). Na dálku na vyjížděčku po mě stříleli dva amíci (T29 a T32) zpoza náspu (344 metrů) plus jeden hit byl asi od arty, ale na tu dálku mě to přišlo dobrý, ty hity. 2x periskop, jedenkrát dělo a průstřel skrze střílnu kulometu, ale stejně mě je to divný, že se 3x nebo 4x trefili z výjezdu a to jsem byl ještě v keříku, takže buďto nějáký mod nebo to odhadli ze siluety a nebo fakt obří haluz :))

 

https://lh4.googleusercontent.com/-wuH1-qUQQ-Q/T_4B4pH39GI/AAAAAAAABTQ/JfzO-neAKy4/s1600/shot_080.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím ... T8-T9 bitvy mne nebaví ... je tam kvanta hráčů s EFR okolo 900 ... já se svými 1690 jsem jasným cílem pro artyny = chcípnu hned a nikdo z těch pitomců mi nepřijde pomoct .... Už se mi opakovaně stalo, že enemy artyna mi pochválila EFR ... a za 3 minuty mne sejmula na 5-tou ránu ... prostě jsem pro ně primární cíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera večer jsem odehrál 8 bitev, 3 výhry, 5 proher. Marder a Tiger. Nejúspěšnější hra byla s Marderem na Opatství, kde jsem chytil lagg 800-999, skončil jsem v křoví, nikdo mne tam nenašel a ještě jsem dostal zaplaceno.

Dvě hry s Tigrem, po cca. 4 minutách 0-6 a 1-8, jednou zablokován a odstřelen, poté opět lagg a .....

Hnusný večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...