Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Na to je jediný recept...2xObject a T30 v četě....a když zrovna četa nechytí malinovku s 5 artynama na každé straně...tak ani nezastavuje. Ale kdybych hrál sám....téé peklo.

Chce to četu nebo rotu, páč počet lemplíků už dávno přesáhnul rozumnou hranici. DO 5 třídy hraju skoro vždy sám. A nedaří se tak jak dřív. Při losu kde jsem hodně dole a musím se spolehnout i na ostatní v topu...to se potím. Dát s Panzerjagerem nebo tetrarchem 7 kousků a lostnout? Žádný problém. Zatím držím rekord 11kousků a stejně lost. To už je taková bezmoc...

 

Jako vždy pravdu máš. Problém je v tom, že kámoš co s ním jezdím čety nejčastěji, už nemá moc času. V srpnu jede totiž do Afgánistánu. Tak se pokouším jezdít sám. Hold musím pohledat nějaky ten klan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, v poslední době si všímám, kolik negativních příspěvků tu je. a nejen tady, ale na celým fóru. o tom, jak matchmaking stojí za prd, kvalita spoluhráčů, chyby ve hře atd atd. jo, souhlasím, taky mi tyhle věci vadí a taky jsem kolem toho naškrábal dost příspěvků. ale už nebudu, už mě nebaví kolem toho lamentovat, nic se tím nezmění a je to pořád dokola.. tahle hra, jako každá jiná videohra by měla bejt o zábavě, a tak od těďka budu psát jen příspěvky o tom, co mě v týhle hře baví. jako naposled o E-50, která mě nadchla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si začnu kupovat goldový náboje. Jenom do Pz 38(t), ale stejně... Mě totiž štvou ty tier IV frantíci. Já sám proti třem idiotům v III tancích všechny je vystřílim a pak mě vyžene nějakej debil v B1 anebo v koupací kachně. Proti nim nemam sám šanci a já málokdy sem s Pz na straně kdy nás je více než dva. Takže si začnu kupovat goldíky (pravděpodobně) a pudu na trojce skillit. M3 Lee utočim, PzIII taky utočim, když neni moc šikovnej, ale B1 který prošiju jen do věže a to ještě jen občas a AMX40 nikde. Možná je to nefér, ale já odmítám být zničen od pitomce, který nemá najeto prakticky nic, ER 600-800, ale má tank s pancířem jak kdovíco a tak mu stačí stát a sřílet zatim co já tam lítám jak děravej (po chvilce doslova) balónek a je mi to prd platný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já včera přišel na chuť E-50. po delší době jsem to vytáhl z garáže, velká paráda tenhle tank. bylo mi úplně jedno, že zas byly týmy plný víkenďáků, prostě jsem si vždycky našel výhodný místo a sázel jsem všemu šlupky za 300 400hp, jednu za druhou. excelentní sniper. konečně jsem přišel na způsob jak s tím jezdit, už nepodnikám humpolácký nájezdy v první linii, ale jezdím v druhý lajně a ničím tanky, který potřebujou bejt zničený. to dělo totiž nemá chybu, ta přesnost, ta přesnost!- v kombinaci s mobilitou, se kterou není problém se dostat na výhodnou pozici, je tenhle tank zabiják. počítám že příštích pár dní nebudu točit nic jinýho než E-50 a tu šmucku co je před Kaffeem (kafe chci vyexpit, ten má taky odbrý dělo na svůj týr, takej kulomet)

 

E50 rulz

 

Pak se ti stane jako mě,že dva vedle stojící Tiger I ti napíšou ať jedeš s E50 scoutovat,pač ty jsi střeďák a oni heavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to znám.

 

Já jsem se asi dostal do bludného kruhu. Snažím se hrát, tak, abych si nekazil výsledky, tj. mne to logicky přestává bavit.

 

Samozřejmě, k tomu přispívá současný MM +, (ne)kvalita hráčů - to jsou hlavní důvody mé nespokojenosti a syndromu vyhoření. Padání hry, červená obrazovky, výstřely s 0 dmg, bugy tomu samozřejmě taky nepřidají.

 

 

Mimochodem Pepatore, odpovídal jsem ti před časem na PM a bez reakce, četl jsi to?

 

souhlas.Taky hraji pouze s vyexpenými stroji,abych měl nějákou šanci něco uhrát.děsím se expení nových věcí.Jak píšeš,začarovaný kruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dotaz,nevím,jestli píšu na správné místo,ale včera jsem jel bitvu s tigerem,oba týmy měly hodně artin,my jsme měli 4 a soupeř 5(všechno tiery VII./VIII.),tanky VII. a6 X.,mapa malinovka,asi 2 nebo 3 sekundy po startu bitvy začaly dopadat na naše nejsilnější tanky naprosto přesně výstřely artin,asi do dvou minut bylo po všem.Chtěl jsem se zeptat,který tank má s max. zlepšeníma takový dohled,aby nás spotl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem díky stařecké nespavosti a bez nutnosti jít do práce (zatím, ale dlouho už ne) hrál až do ranních hodin. Jak jsem před tím pořád na hru cenil zuby, tak se asi lekla a začala moudřet. S tím jak klesal počet hráčů až na cca 5k to bylo lepší a lepší. Specielně 4-5 tier. Dojel jsem až ke koupi vyšší třídy a stačil v pohodě vyexpit podvozek na SU85. Kupodivu i velmi rozumný a vyrovnaný losy s odpovídajícími protivníky a normálními hráči. To se pak dá hrát. Dokonce za hummela jsem byl JEDINá arty ve hře! Měl jsem pocit, že hraju úplně něco jinýho. Když mě někdo sesmahnul, tak mi to ani nějak nevadilo, ptz. už jsem měl taky něco na kontě. To se to pak hraje. Jestli se mě ještě poštěstí hrát touhle dobou, tak to dám znova, jestli to bude podobný, už jsem jednou podobnou situaci na publiku zažil a počet hráčů byl jenom o něco vyšší. Přelidněnost patrně škodí i tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dotaz,nevím,jestli píšu na správné místo,ale včera jsem jel bitvu s tigerem,oba týmy měly hodně artin,my jsme měli 4 a soupeř 5(všechno tiery VII./VIII.),tanky VII. a6 X.,mapa malinovka,asi 2 nebo 3 sekundy po startu bitvy začaly dopadat na naše nejsilnější tanky naprosto přesně výstřely artin,asi do dvou minut bylo po všem.Chtěl jsem se zeptat,který tank má s max. zlepšeníma takový dohled,aby nás spotl.

Taky jsem to zažil abyl jsem snad druhej ,co to odnesl pohyb nepohyb a koukal jsem jak vrána. Prej se rychlej tank dostal na spotovací pozici a všechny nasvítil. Musel bejt hodně šikovnej, protože ani s binem a dohledem 450 m jsem nikoho neviděl. Ze strany s baráky to jde s malým rychlým tankem dobře, z druhý strany asi hůř. Každopádně na tu pozici je to tak do 10 sec. a pokud jsou skouti při pohybu neviditelní, jak tvrdí pamětníci, tak to možný je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že se mi nějak podivně podě.... WoT.

Na občasný rudý snajper mod jsem si zvykl, ale poslední novinku neviditelný nepřátele už rozdejchávám opravdu dost těžko. Po jedné dosti divné bitvě jsem nedávno zapnul záznam hry. Bohužel je to k ničemu. Ani Replays nedokáže v bitvě, kde jsem narazil na neviditelné nepřátele zobrazit přesně to co se tam událo, přesněji to co jsem viděl či neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost se tady na fóru píše o lepší hře pozdě večer a v noci. To je jako kdy?

Dnes jsem vyzkoušel hrát od 22:00 do cca 23:45. Z mého pohledu nic moc. Několik her, kde jsem někde jen stál 3-6 minut a mohl být klidně AFK. V těch několika bitvách, kde jsem byl jako top třída bylo u nepřítel nevím proč v topu vždy o jeden stroj víc – vždy lost, protože tu převahu tým nedokázal vyvážit, což je ale celkem běžné. Asi jediné plus je v té době je v mém případě stabilnější internetové připojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem díky stařecké nespavosti a bez nutnosti jít do práce (zatím, ale dlouho už ne) hrál až do ranních hodin. Jak jsem před tím pořád na hru cenil zuby, tak se asi lekla a začala moudřet. S tím jak klesal počet hráčů až na cca 5k to bylo lepší a lepší. Specielně 4-5 tier. Dojel jsem až ke koupi vyšší třídy a stačil v pohodě vyexpit podvozek na SU85. Kupodivu i velmi rozumný a vyrovnaný losy s odpovídajícími protivníky a normálními hráči. To se pak dá hrát. Dokonce za hummela jsem byl JEDINá arty ve hře! Měl jsem pocit, že hraju úplně něco jinýho. Když mě někdo sesmahnul, tak mi to ani nějak nevadilo, ptz. už jsem měl taky něco na kontě. To se to pak hraje. Jestli se mě ještě poštěstí hrát touhle dobou, tak to dám znova, jestli to bude podobný, už jsem jednou podobnou situaci na publiku zažil a počet hráčů byl jenom o něco vyšší. Přelidněnost patrně škodí i tady.

 

Máš pravdu mám teď noční a hraju hned po práci tak do 9-10 a ráno si opravdu zahraju super. Padají tam medajle a killy jak na běžícím páse a bitvy nejsou uplně jednoznačný (většinou samozřejmě). Je znát, že jsou děcka na školení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se docela divil...s JgPZIV jsem dal 6 killů... ale prohráli jsme stejně... a ocenení hrdina jsem neviděl.... to se dává jen když tým vyhraje?? :-)

 

Ne, nezáleží na výhře nebo prohře, nezáleží na počtu killů. Vzorný tankista: Hrdina -je tam i popis, jde o to získat procentuelně x krát víc zkušeností než vozidla ve stejné třídě, jako ty. Večer se můžu eventuelně podívat, jaký přesný popis tam u toho o cenění je. Za 6 killů by jsi mohl mít Válečníka , opět nezáleží na výhře nebo prohře,ale zřejmě jich měl někdo ještě víc.

 

Jinak včera jsem jezdil hlavně s E-75, TOP kanon se konečně už začíná blížit. Občas provětrám KV-4, ale je to pořád stejná bída, téhle potvoře na chuť nějak přijít nemůžu. A doexpil jsem se na P Tigra, tak ho o víkendu zkusím, o kolik bude lepší než "běžný" Tiger :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...