Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak tímto jsi mne - při vší uctě švejku nepřesvědčil. Ono těch 1500 a více hráčů zase tolik není.

 

Klidně i dvě skupiny, třeba 0-1000 a pak zbytek. Ta dělící hranice by se musela promyslet, jen jsem těch 1000 nahodil.

Ale tvou různorodost typu, že v Is-4 hraje člověk s EFR 6000 (včerejší zážitek) nechci fakt zažívat. Klidně i za cenu nižších výdělků - možnost volby, Jsi profi třída a chceš hrát se lamama za nižší výdělek kreditů a expů? - tvoje volba.

No natšený z našeho topu co má 600Er samo že nejsem, ale myslel jsem to obecně. Ikdyž bych ty total jantary taky "odstranil"...jenže s kým by hráli? :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jina dnešek zase parádní...čéék nemá ani čas profrčet prcky...11:1...vše v rotě. A za tu jednu prohru můžu hlavně já, páč v nejdůležitější fázi hry jsem musel za synem, který má horečku. A když jsem přišel z říše afk, tak už to bylo špatný. Pak mou T150 sundala SU100...tu kdyby neměli....win by ještě nebyl ztracen.

Ale jinak...dokonalost sama. Ferdík si lebedí. V tomto klanu hrát 8 třídy je pro Ferdu jako dovolená. Ještě jsem sním v rotě nepuknul... :Smile_veryhappy:

Publicový roty jsem nesnášel páč se dlouho čekalo a TSko nikdo nepoužíval, ale takhle....i CSA to dostali a to vedli 0:4... :Smile_Default:

Ať žije ROYAL!!! :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jina dnešek zase parádní...čéék nemá ani čas profrčet prcky...11:1...vše v rotě. A za tu jednu prohru můžu hlavně já, páč v nejdůležitější fázi hry jsem musel za synem, který má horečku. A když jsem přišel z říše afk, tak už to bylo špatný. Pak mou T150 sundala SU100...tu kdyby neměli....win by ještě nebyl ztracen.

Ale jinak...dokonalost sama. Ferdík si lebedí. V tomto klanu hrát 8 třídy je pro Ferdu jako dovolená. Ještě jsem sním v rotě nepuknul... :Smile_veryhappy:

Publicový roty jsem nesnášel páč se dlouho čekalo a TSko nikdo nepoužíval, ale takhle....i CSA to dostali a to vedli 0:4... :Smile_Default:

Ať žije ROYAL!!! :Smile_Default:

Jj, SU-100 je pěkná mrcha. :-), šla pěkně na munici. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to spíš ve smyslu, já můžu s tankem umět, on může vzít něco co mu nesedne, ER budem mít stejný a výsledek bude taky jasnej, ale podle ER to bude vlastně vyrovnaný. Možná by se to lehce zlepšilo,ale...

 

Chlapi! Kdo z vás by chtěl v Tetrarchu nebo PZ 35 (t) hrát proti stejným skillerům? To by hry končily 0:0, protože by všichni kempili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jina dnešek zase parádní...čéék nemá ani čas profrčet prcky...11:1...vše v rotě. A za tu jednu prohru můžu hlavně já, páč v nejdůležitější fázi hry jsem musel za synem, který má horečku. A když jsem přišel z říše afk, tak už to bylo špatný. Pak mou T150 sundala SU100...tu kdyby neměli....win by ještě nebyl ztracen.

Ale jinak...dokonalost sama. Ferdík si lebedí. V tomto klanu hrát 8 třídy je pro Ferdu jako dovolená. Ještě jsem sním v rotě nepuknul... :Smile_veryhappy:

Publicový roty jsem nesnášel páč se dlouho čekalo a TSko nikdo nepoužíval, ale takhle....i CSA to dostali a to vedli 0:4... :Smile_Default:

Ať žije ROYAL!!! :Smile_Default:

 

A my máme na svědomí jedinou prohru ROYALU? No vida :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A my máme na svědomí jedinou prohru ROYALU? No vida :Smile_veryhappy:

 

Raději češi než poláci ti řeknu + kousek štěstí k tomu (neřikám že jsem ho neměli dneska -> zrovna proti CSA bylo hodně velký)+ to byla naše první bitva ten den ze šestkama = přechod z osmiček na šestky je celkem šok (hlavně rychlost palby artyn-> šest nebo kolik jste jich měli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to spíš ve smyslu, já můžu s tankem umět, on může vzít něco co mu nesedne, ER budem mít stejný a výsledek bude taky jasnej, ale podle ER to bude vlastně vyrovnaný. Možná by se to lehce zlepšilo,ale...

 

Chlapi! Kdo z vás by chtěl v Tetrarchu nebo PZ 35 (t) hrát proti stejným skillerům? To by hry končily 0:0, protože by všichni kempili...

 

Tak proti zkušeným hráčům v I-II hraju běžně.To rozdělení chápej jako rovnoměrný.Tj.třetina dobrých,třetina průměrných a třetina podprůměrných.To vše rozděleno rovnoměrně napříč třídama v týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcelku povedenej den. V rotách se dailo, doubly se i daly vyjet. Třetí Bolterka-a ještě ke všemu s Hellcatem-já se s tím snad naučím jezdit :Smile_veryhappy: A hlavně-tolik lidí z tohohle fóra jako dneska v rotách jsem ještě nepotkal. Ještě jednou zdravím SV, ANV i ROYAL. No a mizím spát, zítra je taky den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera peklo 7:11 win/lost, jediná parádní hra byla s T29, kdy sem dal 7 kusů a byla i Bolterova medaile. Ale i frantík zklamal, házelo ho to ke 3 třídám i s artynama a to se chudák se svou rychlostí a tím dělem nechytal 3x lost no hrůza. Jo a jednou sem narazil na frantíka, kterej měl určitě goldovou munici, protože mně dával přes půl mapy ze předu i do boku jako by se nechumelilo. :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to spíš ve smyslu, já můžu s tankem umět, on může vzít něco co mu nesedne, ER budem mít stejný a výsledek bude taky jasnej, ale podle ER to bude vlastně vyrovnaný. Možná by se to lehce zlepšilo,ale...

 

Chlapi! Kdo z vás by chtěl v Tetrarchu nebo PZ 35 (t) hrát proti stejným skillerům? To by hry končily 0:0, protože by všichni kempili...

Moje řeč....naprosto rozumím přerozdělení..aby každý tým měl x rudých x zelených apod. Ale nějaké kastování dle Er....to je hloupost. A základ nudy...navíc mám kamarády, kteří mají Er nízké....je jim přes 40 a nejsou na PC hry moc dělaný, ale snaží se a hrají týmově. Ale takto bych si snima nemohl zahrát...zas taková hrůza to ve WOTu není. Jak tu někdo píše, že dal 36 proher....tak si vezmu jiný stroj, jdu na nižší třídy či si vezmu stroj schopný zvrátit hru. Za všechno taky nemůžou jen špatný spoluhráči. Chce to nastavit styl hry a typ stroje k publicu. Proč moc nehraju medka....páč v případě špatného týmu nemají takovou sílu hru ještě zvrátit...TDčko ano. Prostě je to public no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A my máme na svědomí jedinou prohru ROYALU? No vida :Smile_veryhappy:

Neboj...příjde soudný den..... :Smile_Default: a brány pekel Vás taky pohltí :Smile_Default: . Já měl krásnou pozici, ze které jsem mohl tu SU100, PzIV a to poslední TDčko kousat..jenže syn dostal horečku a já ho musel hlídat než příjde žena s práškem. A po příchodu už bylo vše jinak...škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raději češi než poláci ti řeknu + kousek štěstí k tomu (neřikám že jsem ho neměli dneska -> zrovna proti CSA bylo hodně velký)+ to byla naše první bitva ten den ze šestkama = přechod z osmiček na šestky je celkem šok (hlavně rychlost palby artyn-> šest nebo kolik jste jich měli)

Já si nemyslím, že s CSA to bylo štěstí. Oni totiž udělal velkou chybu. Vedli 0:4, to je nažhavilo a docela nekoordinovaně zaútočili z toho kopce. Hlavně x sekund jen vykukovali z kopce...každý pak dostal dárek od ferdi a kluků za kostelem. A nakonec se jejich převaha artyn přelila v jejich nevýhodu,páč už pak neměli stroje, které by dokázali defovat a spotovat celou mapu na všech směrech. Zbytečně si je vymlátili na kopci. Měli ještě počkat a jen spotit pro artyny. Prostě nám měli oslabit na jedné straně obranu a teprve pak zaútočit.

Někdo z nich se měl obětovat a vlítnout nám přes vesnici za kostel...to by bylo vymalováno, páč mě i kluky za kostelem by v poho artyny daly. Toho se vždy nejvíc bojím...to neudělali, neprověřili tak křoviska za kostelem a bylo vymalováno. Takových zdánlivě drtivých útoků z kopce jsem na publicu zažil hrozně moc. Ale když máme spot(A ten tam kluci dělali moc pěkně) tak se tam dobrá obrana provalit nedá.

Ale ano, ze začátku to vypadalo hodně špatně...my už scouty měli mrtvý a oni stále měli T50-2..tady sjem se bál toho co jsem psal nahoře. Naštěstí se mu to nepodařilo a po jeho smrti už jsem věřil ve win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera pohoda, jen 10 her, 8 výher. Četa s Pepemikulou a Rosim.

 

Jen mne naštvala poslední hra s IS, kdy mi na Dračím hřbetu znenadání vyskočil ping neksutečně vysoko, chvilku jsem se se tam zmateně točil (bohužel už v dosahu nepřátel) a pak mi ti spadlo celé. Než jsem se vrátil, byl jsem dead a stav 8:12 nebo tak nějak. Prohra, zamrzela tím více, že jsme měli super los, byly jsme v čele týmu a v četě.

 

 

Neskutečně mi po posledním patchi blbne hra, vypadá při načítání, během hry dokonce vypadne i když jsem jen v garáži, červená obrazovka aj. To jsem nikdy před patchem 7.3 neměl nebo v minimální a snesitelné míře.

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč....naprosto rozumím přerozdělení..aby každý tým měl x rudých x zelených apod. Ale nějaké kastování dle Er....to je hloupost.

 

 

Ale Švejku, to co popisujeŠ, už je kastování, kdyby MM přerozděloval rozumně hráče do hry dle jejicj EFR.

 

 

 

No natŠený z naŠeho topu co má 600Er samo že nejsem, ale myslel jsem to obecně. Ikdyž bych ty total jantary taky "odstranil"...jenže s kým by hráli?

A s kým vy hráli jantaři - no mezi sebou, aspoň by byli motivováni, aby se zlepŠili.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že WG si s tím MM může dělat co se jim zamane a to i takové věci, o kterých se nám ani nezdá. Když se soustředíte na to, co se v bitvách objevuje, tak si nikdo nemůže myslet, že to jsou náhody. Náhoda je něco, co se stane,ať nežeru 1 x ze 100 případů ale dobře víme, že to je asi mnohem vyšší číslo. Kdy jste neposled něco vyhráli v loterii, že? A to je náhoda! Tohle náhoda teda není ani náhodou..... :Smile_teethhappy: a jelikož podobné "výběry" jsou na denním pořádku, tak o vyčůranosti WG nemám pochyb! Upozorňuju, že tam nebyla jediná četa!!! 05d42a4a9cca3acb303bac94a355f45f.jpg"]http://05d42a4a9cca3acb303bac94a355f45f.jpg[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealne by bolo keby bitky podla EFR boli ako mod. Nieco ako historicke bitky. Ostatny by nadalej hrali random ako doteraz. Proste by pribudla moznost Random podla EFR napriklad. Uz pocas testu by sa ukazalo , ci je to zivotaschopne. Bolteroviek by sice ubudlo , ale hre ako takej by to jednoznacne prospelo ( podla mna )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč....naprosto rozumím přerozdělení..aby každý tým měl x rudých x zelených apod. Ale nějaké kastování dle Er....to je hloupost. A základ nudy...navíc mám kamarády, kteří mají Er nízké....je jim přes 40 a nejsou na PC hry moc dělaný, ale snaží se a hrají týmově. Ale takto bych si snima nemohl zahrát...zas taková hrůza to ve WOTu není. Jak tu někdo píše, že dal 36 proher....tak si vezmu jiný stroj, jdu na nižší třídy či si vezmu stroj schopný zvrátit hru. Za všechno taky nemůžou jen špatný spoluhráči. Chce to nastavit styl hry a typ stroje k publicu. Proč moc nehraju medka....páč v případě špatného týmu nemají takovou sílu hru ještě zvrátit...TDčko ano. Prostě je to public no...

 

Teď jsem tě švejku nepochopil vůbec.Pokud tomu rozumím dobře,tak barva hráčů se udává dle výše ER.Tím pádem při rovnoměrném rozdělení hráčů v každém týmu nejde o kastování.Příklad:na každé straně 2 X tiery(např.IS4).Dnes běžné,že na jedné straně 2xčervené a na druhé straně 2xzelené.Spravedlivé by to bylo na každé straně 1x zelený a 1x červený.Tak by to pokračovalo v tabulce dále.Ze zkušenosti vím,že pokud náhodou MM takto vybere hráče v bitvě,tak se rozhodně nenudím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to asi blbě vysvětlil. Někdo tu navrhoval rozdělit hráče WOTu dle Er na několik skupin dle výkonosti a ti by hráli je spolu. To se mi nelíbí. Ale líbilo by se mi řešení, kdy by se všechny tyto skupiny spravedliv rozdělili do týmu. Prostě aby se nestalo, že enemáci budou mít 4 hráče nad 1500 Er mi jen jednoho. A naproti těm s 1500 ER my měli tři s 600Er...Takto to bylo myšleno.

Páč je fatk, že se občas zadaří hra, kdy naše četa má slušné Er ale ostatních13 hráčů má 600-800...oproti tomu enemák má většinu hráčů od 1000-1400Er...to je pak pro nás hodně těžká výchozí pozice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně by EFR mělo být oficiální a viditelné hned v garáži u všech hráčů, protože 70 procent lidí ani neví, že taková statistika existuje.. takže ani neví kde se pohybují a jak prospěšně vlastně hrají... mají motivaci jen v honbě za vyššími tiery a ne v tom, aby zlepšovali svoji hru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně by EFR mělo být oficiální a viditelné hned v garáži u všech hráčů, protože 70 procent lidí ani neví, že taková statistika existuje.. takže ani neví kde se pohybují a jak prospěšně vlastně hrají... mají motivaci jen v honbě za vyššími tiery a ne v tom, aby zlepšovali svoji hru..

 

 

Do kamene tesat! +1

 

Kdyby třeba hráči byli nějak pojmenováni v závisloti na jejich EFR - nějaká řada od Greenhorn po Ultra Killer. (Jenom ne jako tady na fóru, ty hodnosti nebo co to je, tady stačí jen naplácat stovky příspěvků a je ze mne VIP legenda :Smile-hiding: , ve hře by si to člověk musel vyjezdil kvalitou, ne kvantitou.)

 

 

Byla by to jen jakási čestná hodnost/přídomek hráče, bez vlivu na cokoliv, ale lamy, by to snad motivovalo, být lepší, když by to označení bylo veřejné.

 

To označení mne napadlo, jen protože většina lidí asi netuší co to EFR je, z čeho se skládá. Mně osobně by stačilo mít nad/pod/vedle jména hodnotu EFR u každého hráče, bez nutnosti mít nainstalovaný mód.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...