Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No, pokud mám zničit cokoliv o tier výše, beru automaticky nejnižší možný tier povolený misí, většinou mi to pak vyjde...

Ne hned, ale mám tam větší úspěšnost než na T8+ :-)

Tak u mně to teď bylo naopak. Tři týdny jezdím s T-25 a Cromwellem abych zničil 2 HT o tier výše, ale s malou alfou to šlo blbě. O víkendu jsem vytáhl zrezlou E-50, 1. bitva a mise je doma :-) . Ony se ty speciální mise vyplatí hrát i podle této statistiky http://www.vbaddict.net/gamestatistics/tank-tier-classes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím koupit zpět AMX50 100 se zásobníkama ty mise jdou snadněji :)

Zkusím tedy jít ještě o tier níže , třeba to vyjde :thumbsup: . Prudnu nějaký 7. tiery :pirate:

Končím tedy teprve tu T28HTC  ale musím říct, že takřka vše jsem odjezdil s T25, T67 a na poslední mise Obj.704 a  E75.  Jedinej problém jsou scouti, nebo spíš mapy které s nima dostávám, ale to tak mají všichni. Nejde tak ani o hru na nízkých tierech jako spíš o to, že jsou tam většinou jiné skladby strojů. Hodně Td, hodně medek, hodně artyn.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Končím tedy teprve tu T28HTC  ale musím říct, že takřka vše jsem odjezdil s T25, T67 a na poslední mise Obj.704 a  E75.  Jedinej problém jsou scouti, nebo spíš mapy které s nima dostávám, ale to tak mají všichni. Nejde tak ani o hru na nízkých tierech jako spíš o to, že jsou tam většinou jiné skladby strojů. Hodně Td, hodně medek, hodně artyn.  

Já jedu misi na T55-A a tam ¨smí být použit tier VI. a výše . Problém je, že moje VI. a VII. spočítáte na 10-ti prstech . Ale nějak to zkoulet musím :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky UPC jsem strávil pěkný offline večer, prý si modem stáhnul nějakou chybnou konfiguraci - si říkám, proč se do to s....u, když to funguje, takže jsem přišel o den prémiáku na US serveru a 2x 30 goldíků, páč spojení vypadlo chvilku po lognutí do hry. Nahodili to někdy v pět ráno, bo mi přišel z jejich helpdesku e-mail s tou divnou informací o chybné konfiguraci.
Tak jsem alespoň vyzkoušel Divinity - Original Sin a bohužel, není to pro mě. Tahové souboje mě neba, i když jinak je to pěkné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl super den :no:  Po hokeji jsem zapl WoT že dám pár her s Pantherem kde se snažím vylepšit si tragickou statistiku ze začátku... První hra, cap za stavu 5>0, druhá hra, cap za stavu 7>3, tady jsme se s kolegou v četě snažili zresetovat ty naše capovací gumy, ale trefil jsem jen jednoho... Následně další hra, kde mě pořád blokovali dvě naše T34, napsal jsem do chatu, napsal jsem znovu, střelil jsem ho do věže tak aby to bouncnulo... pak jsem ho zabil i jeho kolegu, denní ban, co se dá dělat.

 

WoWs... vezmu oblíbenej Saipan, arktida proti Lexingtonu, paráda... Něco jsem zahrál, ale hrozně debilní hra. Druhá hra, Saipan vs Ranger + Lexington, tady se prostě nedalo dělat nic. Třetí hra Saipan vs Lexington, hned jsem odstartoval s TBčkama a torpédoval sám sebe. To je docela dobrý lék na takový MM. A od té doby už to bylo dobré, pěkná hra s Clevelandem i Yubari a pak 3 povedený v Saipanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokončujete někdo všechny mise s vyznamenáním ? Já na to kašlu, ale zajímalo by mě, jak vypadá obrázek operace, který dostanete, pokud je vše s vyznamenáním- pokud to náhodou nejsou obrázky tanků, pod kterými se skrývá rozpis misí. Abych nebyl ouplně OT- po počátečním blbnutí mise neberu jako primární, když se povede, OK, když ne- hm, tak příště, nehodlám se z toho zbláznit. Sranda je, že čím víc jsem se snažil, tím víc to nešlo. Na medkách mám zapálit tank, nejde to, i když aimím zadky, včera na heavy 1000 HP poškození + obsazení enemy základny, bylo mi to fuk, leč podařilo se, takže díky, enemy T 54 lwt., která jsi jako poslední masakrovala naše artyny, jsi pašák :)- já si s mým Löwe a jednou T 34 po krásně odstřílené bitvě v klidu obsadil base, zatímco 5 našich medek nemohlo dostat 1 enemáka... :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera konečně splněna mise na MT (vše s vyznamenáním)...tak teď mě čekají LT (15mise), HT-capnout...u mě dost velkej problém,TD spojit se v četě...hm nevím koho,..a Arty hm..to bude asi očistec...

nejedu to kvůli tanku,ale kvůli posádce...takže další mise na to TD už nebudu potřebovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokončujete někdo všechny mise s vyznamenáním ? Já na to kašlu, ale zajímalo by mě, jak vypadá obrázek operace, který dostanete, pokud je vše s vyznamenáním- pokud to náhodou nejsou obrázky tanků, pod kterými se skrývá rozpis misí. 

Těžké tanky jsem měl komplet s vyznamenáním, tedy na Stuga, na T28 už sem soustředil pouze na tu 15-náctou. Neuvědomuji si, že by tam byl nějaký rozdíl.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davam do pozornosti asi novy bug, ktory som predtym este nikdy nevidel, pri strelbe na enemacku E5 na mape Doly, delo opakovane pri strelbe vyskocilo hore, stretol sa z vas niekto s niecim podobnym?

 

http://wotreplays.com/site/1849743#mines-bledos1-amx_30_1er_prototype

A nemáš náhodou v nastavení zapnutou nějakou tu stabilizaci? Zapl jsem si to také, viděl jsem to tuším u Buliho na youtube, tak to testuji. Po výstřelu, ve snajpr režimu, dělo vyskočí nahoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je vážně zajímavý ¨kolizní model T62-A byl v patchi 9.7 změněn, tam kde byl na věži nejsilnější pancíř je teď nic :

 

http://wot.cz/uncategorized/chybny-pancir-t-62a-v-aktualizaci-9-7/

 

A konečně potvrzeno : (zdroj:http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/05/evilly-confirms-czechoslovak-branch.html)

Evilly confirms the Czechoslovak branch

 
Hello warriors,

some time ago, Storm said there would be three branches this year. The French are already out and Storm confirmed the Japanese heavy tanks coming. Now, Anton "Evilly" Pankov (WoT producer) confirmed the identity of the third branch to come this year during the "Portraits of Victory" history-themed meeting with players (can be seen here at 5:40)

It will be the Czechoslovak branch.

According to Evilly, it will be a part of the EU tree (it's possible this is just obsolete info) and it will come by the end of the year. You can learn about the main branch composition here.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlsáím, že se mi chce čím dál víc blejt velebnosti. Nový patch je jeden z absolutně nejhorších, co jsi kdy zažil. Osm střel na jeden tank nestačí, abychom ho trefili. Nesmyslně tajně nerfnuté tanky typu T62A a Obj704. U obou došlo k masakrálnímu nerfu přesnosti a penetrace. Jak je do prkna možné, že s Objectem shodím 2x pásy RHM a on mě jen tak z otočky s houfnicí na 200m trefí? T62A má ještě fakt, že do věže mě teď páře každý a já pak nejsem schopný prostřelit T-54 do věže ani omylem. Samozřejmě se k tomu přidal fakt, kdy střely lítají jak na kolotoči. Takže jedna na cíl a pět úplně mimo. A poslední věc je absolutně shovadilý MM. Tento nástroj, prakticky nejdůležitější ve hře, je totálně dom*daný. Co to má sakra znamenat? Enemák odshora dolů jen šestky. Z toho dvě HT a zbytek rovnoměrně rozležené MT a TD. U nás žádné HT, jen samé MT a TD. OK, to bych ještě nějak pobral, ale my dostaneme četu dvou čtyřkových Murderů. Nebyly s nikým vyšším v četě, prostě jen dva Murdery. To je do prkna neuměl MM dát někam jinam? Samozřejmě prohra, protože Jsem byl jediný slušný hráč ve hře na naší straně. U enemáka čtyři stejní jako já. A takhle to je hru co hru. Absolutně nesmyslné nasazování tanků do hry. Absolutně nevyvážené nasazování hráčů do hry. Výsledky typu 15:3 na jakoukoliv stranu běžností. Po tomhle patchi se stala z téhle hry absolutně nehratelná loterie, kdy vydrží jen ti nejsilnější na nervy, nebo jen ti nejblbější. A to nebudu rozebírat ty šťastné náhody, kdy my třeba máme pět zelených až modrých hráčů, a všichni pojdou na třetí střelu na Ammorack. Tohle se mi včera stalo 2x, předevčírem minimálně 5x. Zbyde už jen banda debilů, kteří ani neví, co mají za tank. Fakt mě to mrzí, ale tohle je opravdu už žumpa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plný souhlas s Jassonem.

 

P.S. Kdybych to napsal já, tak jsem plačka a debil.

Vývoj WoT bohužel tak směřuje. Když jsem to psal, že ta hra jde takovým směrem, který se nebude nikomu, kdo má v hlavě mozek líbit, tak jsem byl za vola také a prý se neumím přizpůsobit, a to už je asi 2 roky nazpět. Dnes to zapnu jen 1x, vždy po pači abych vyzkoušel, zda funguje Zvedákův balíček a naprosto mi stačí to co vidím. 25% RNG se ještě dalo kdysi dávno akceptovat ale dnes je ta nahodilost už podpořena tak vydatně vším možným, že to RNG vypadá, jako kdyby mělo hodnotu 50% a nikoliv "jenom" těch 25, jak je psáno. Je to pro silné nervy, totální flegmatiky, pro Martena a nebo pro blbce, to napsal Jasson přesně :thumbsup: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vývoj WoT bohužel tak směřuje. Když jsem to psal, že ta hra jde takovým směrem, který se nebude nikomu, kdo má v hlavě mozek líbit, tak jsem byl za vola také a prý se neumím přizpůsobit, a to už je asi 2 roky nazpět. Dnes to zapnu jen 1x, vždy po pači abych vyzkoušel, zda funguje Zvedákův balíček a naprosto mi stačí to co vidím. 25% RNG se ještě dalo kdysi dávno akceptovat ale dnes je ta nahodilost už podpořena tak vydatně vším možným, že to RNG vypadá, jako kdyby mělo hodnotu 50% a nikoliv "jenom" těch 25, jak je psáno. Je to pro silné nervy, totální flegmatiky, pro Martena a nebo pro blbce, to napsal Jasson přesně :thumbsup:

jako že jsi vizionář? to snad ne...ta hra se hraje 4 roky a stále se hraje,žádnej přeliv na WT co jsi tu stále hlásil. Jenom úpadek hráčů co už prostě za 4 roky si něco našli jiného a prostě přestali hrát wotko ... určitě by ho přestali hrát, i kdyby bylo 100% lepší.

když se přihlásím tak mi to stále ukazuje přes 100 000lidí na serveru (a jsou 2) před x lety tam běhalo na jednom serveru a to bylo okolo 50 000... hm hrozný úpadek této hry....

Ano hra má své ,,mouchy,, a která nemá? na každou hru vyjde patch s nějakou opravou, kterou máš odehranou za pár hodin (CS je jasné, že ten se taky nedá dohrát),když tam není opravdu bug a nezasekneš se a tím rychlého odehrání ani nevíš,jestli tam je nějaká chyba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Jassonem.
Ale mohu ho uklidnit tím, že s RHM pozoruji stejné "bugy"... je to zkrátka jen loterie... někdy z otočky bez míření sejmu jedoucího scouta co mne chce utočit... jinou hru důkladně do mrtě doměřuji... a vše lítá někam pryč....
Jinak mrkněte na tenhle záznam... 

stačí když se posunete v replay na konec... myslím, že zbývá cca 6 min ... a mrkejte jak jsem dal ránu té T43 zezadu.... a NIC ... :-D
střela během letu "vysublimovala" ... :-))
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako že jsi vizionář? to snad ne...ta hra se hraje 4 roky a stále se hraje,žádnej přeliv na WT co jsi tu stále hlásil. Jenom úpadek hráčů co už prostě za 4 roky si něco našli jiného a prostě přestali hrát wotko ... určitě by ho přestali hrát, i kdyby bylo 100% lepší.

když se přihlásím tak mi to stále ukazuje přes 100 000lidí na serveru (a jsou 2) před x lety tam běhalo na jednom serveru a to bylo okolo 50 000... hm hrozný úpadek této hry....

Ano hra má své ,,mouchy,, a která nemá? na každou hru vyjde patch s nějakou opravou, kterou máš odehranou za pár hodin (CS je jasné, že ten se taky nedá dohrát),když tam není opravdu bug a nezasekneš se a tím rychlého odehrání ani nevíš,jestli tam je nějaká chyba...

Jestli reaguješ namůj post, tak ses nějak netrefil. O tomhle jsem vůbec nepsal :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhodobě si mi nějak nedaří. Měsíční mise na goldíky vypadala zajímavě, ale bohužel to mám asi jako s darovaným prémkem. Prohrávám o to víc. Chtěl jsem se častým prohrám vyhnout a při několika nepodařených pokusech jsem se ten den uklidil do low mimo dosah podmínek té mise. Už jsem získal i prvních 10 goldů jen to chtělo 15 bitev v podmínkách mise. Za W/L =  1/14 ty goldy nechci :). Misi jsem odpískal a nastěhoval se do low na zbytek měsíce. Prohrávám tam taky, ale méně a je mi to fuk. Ještě ani ne před půl rokem bych nevěřil, že bych se spokojil v low s prohrama.

Dnes se prohrávalo i o trošinku víc, ale zasmál jsem se u WoT jak snad nikdy. Ta hra se v dnešní době snad nedá brát vážně, ale jako parodie na původní WoT je dost dobrá.

Postavení obrany po více než minutě hry: http://imgway.cz/di/AGAT/obrana.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...