Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

No to těžko. Aby ti to školilo posádku, když to přehazuješ třeba na prémiák...

To by bylo hodně hloupé ;)

 

A hurá, máme nové smajlíky ve WOTku :) Na to jsem čekal už dva roky. 

...

Né, je to hezké, snad tím nic nezkazili. Pokud jim to teda nezničilo MM, na kterej určo nešahali.

Poslední rok jsem prémiák snad nepoužil a pro expení posádky jsem ho nepoužil nikdy protože když expíš od 1 po 10, tak ta posádka i přeškolením se ztrátou má nakonec 3 perky. Takže nebylo proč ale spíš mě štvaly ty ztráty, když nebyly goldy.... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No a co mě ... naštvalo? Kritičáky. E-100 zničená nádrž a 13 90 střelce. Prostě nedám žádnej. Co je horší, tak 50 120 jsem 3x probil HEčkem... a nemá absolutně nic.

Jsem přesvědčen, že je to nějakým způsobem cinklý, protože opravdu každou bitvu používám lékárnu a opravy, nebo alespoň jedno z toho...

Heh,já dal dnes 7 bitev s centurionem..Jeste jsem nezazil,ze bych pod uhlem 90 stupnu neprosil nemecký tank..kdyz se mi v jedné bitvě podařilo 2x neprošít nakolmo E-75 na 50 m do boku s top dělem a v druhé bitvě mi to samé haprovalo u KT tak jsem si zanadával..ale to,že mi během jedné bitvy banální střelbou 2xvyndali ammorack,střelce a řidiče,a v dalších bitvách to byl nastřídačku ammorack se střelcem tak jsme to znechcueně vypl..pálili mě klasickou municí,žádná HE..s centem mám už cosi najeto a bud byl mega den blbec nebo je něco jinak..a to si většinou nestěžuji..ale mít každou bitvu nepoužitelný šrot co nabíjí 20s to ne..nejlepší bitva blbě najedu padne mi pás říkám si **** na opravnou sadu,stejně dalši střela sundá munici..po opravě couvnu vykuknu a chytím ji,munice v hajzlu..nadšeně opravuji a plácám se po ramenou že sem opravnou sadu nepoužil na pás, vyjedu znovu a *** znova munice..to sem přemýšlel,zda ten notas vyhodím z 12 patra..ale jelikož už to týden nazpět provedl na koleji borec s monitorem a dost se to řešilo(jeden maník se zrovna potuloval pod okny když to vedlě něj přistálo),tak sem se tak nějak ovládl a radši to vypl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A docela pěkně dingá ze předu do korby, dost přesnej i bez míření a dost rychlý střely, jen ta rozhledna na věži ho kazí.

Vnímám ho jako leoparda s alespoň nějakou šancí něco odrazit . Včera jelo AMX30B semnou v teamu a co on odrážel mantletem :Smile_amazed: nemálo jsem čuměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že už došlo i na exp pro posádku,aby se trochu začínající posádka vyrovnala hráči,co s ní má např.1000 bitev...hurá free exp do posádky a platit a platit...ale komu tím pomůžou nebo prospějí?

pomůžou tím tvému střelci mířit přesněji, nabíječovi nabíjet rychleji , radistovi koupí novou vysílačku atd .... ovšem za velmi nevýhodného kurzu - na to pozor !

Příklad: To co dostaneš za jednu bitvu , za to zaplatíš třeba 50 zlatých

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomůžou tím tvému střelci mířit přesněji, nabíječovi nabíjet rychleji , radistovi koupí novou vysílačku atd .... ovšem za velmi nevýhodného kurzu - na to pozor !

Příklad: To co dostaneš za jednu bitvu , za to zaplatíš třeba 50 zlatých

dík..ale myslel jsem to jinak.

Kdysi jsem tu psal, že jsem zvědavej, kdy nastane doba až se budou exp. do posádky kupovat. Někdo mi psal, že to neudělaj,no a je to tu...přímo nekoupíš,musíš trochu jezdit, ale rychleji ta posádka poroste,aniž by jsi ji jezdil tak často.

No a zase se bude platit a WG bude mít z toho prašule a ti hráči co si myslí, že je to jen v posádce (je to dost znát posádka na 5 skillu oproti 2kové) budou platit a platit...a jak jsem psal ,ty s tím tankem-posádkou musel trochu jezdit...a teď otevře stavidla a bude mít exp do posádky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík..ale myslel jsem to jinak.

Kdysi jsem tu psal, že jsem zvědavej, kdy nastane doba až se budou exp. do posádky kupovat. Někdo mi psal, že to neudělaj,no a je to tu...přímo nekoupíš,musíš trochu jezdit, ale rychleji ta posádka poroste,aniž by jsi ji jezdil tak často.

No a zase se bude platit a WG bude mít z toho prašule a ti hráči co si myslí, že je to jen v posádce (je to dost znát posádka na 5 skillu oproti 2kové) budou platit a platit...a jak jsem psal ,ty s tím tankem-posádkou musel trochu jezdit...a teď otevře stavidla a bude mít exp do posádky....

vím , že jsi asi nechtěl slyšet co jsem napsal ;-)

Ona ta akce na tu posádku už tady jednou byla , snad někdy kolem vánoc nebo nového roku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Herdek, nějak jsem nezaregistroval, že s patchem 9.7 se přemístila munice u KV-85 na střechu. První zásah, na tanku viditelný šlic přes celou střechu věže a munic v pr... :wallbash:  Pošlu dotaz na support, jestli by nešlo dělat z nás blbce přeci jen malinko elegantněji :-) .

To víš, implemetovali tomu  "zahrádku alá Š120" :-D A co se nevejde dovnitř, musí na střechu :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obj 263 v garáži... Fůůůůůůj! To byla hnusná cesta. Nebýt angíny, tak to mám tak za rok. A už nic nechci vidět, maximáln si vyexpím toho novýho francouze, pomalinku polehounku, jak to s 13 90 na odřadech půjde...

Ale cíl cesty je perfektní.

Dneska jsem tě potkal a nevypadalo to, že to je hnusná cesta :-) Docela ti to šlo ;-):-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je poprvé kdy doufám že opravit nějaký bug zabere WG hodně času na odstranění, hlavně ať to pořádně otestují, alespoň 2 testservery než to nasadí na live servery

 

Dnes 90% her bez artyn, to je paráda.

Tak mně se bitvy bez artyn taky líbí, ale zase se mi nelíbí ten bug kvůli LT, snažím se doexpit AMX30 , ale je to děs, v průměru 2 minuty ve frontě. Nejlepší na tom je že WG o tom muselo vědět, měli ten samý problém na RU serveru, Takže vědomě pustili do světa zmetka, ví jak ho opravit, ale kašlou na to. A to vlastně na nový tanky vede pouze cesta přes LT, takže je na ně i zvýšený nápor a oni to ještě zabugujou. Nemám moc rád obecný nadávání na WG, ale tohle je opravdu znak totálního amatérismu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem tě potkal a nevypadalo to, že to je hnusná cesta :-) Docela ti to šlo ;-):-D

Podstatné je, jak to cítí subjekt a nikoliv okolí :thumbsup:  Marten taky nadává a zbytek světa žasne a nechápe :-D  Já nainstaloval pač a pak Zvedáka protože pár kámošů si myslí, že jsem jediná jejich opora ve WoT a abych to vyzkoušel, tak jsem dal jednu bitvu s BRG 1B. Samozřejmě, že proti tieru 7. Taxem to přizdisráčil co to jen šlo. Do čehosik jsem střelil a netrefil páč mám už návyky z WT a nepočkal jsem na doměření ( ty návyky jsou fakt síla ) ono je stejně otázka, zda bych se trefil i kdybych doměřil :-D , to je zas loterie made in WoT, ale pak jsem něco trefil, vyjel na mne T-29 a dal mi pecku, že mi zbylo 5%, já jemu za NULA, což je celkem pochopitelné a pak už byl konec na cap. Vyhráli jsme. Dostal jsem hrdinu 2. řádu a koukal na to jak Zeman na schody :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně se bitvy bez artyn taky líbí, ale zase se mi nelíbí ten bug kvůli LT, snažím se doexpit AMX30 , ale je to děs, v průměru 2 minuty ve frontě. Nejlepší na tom je že WG o tom muselo vědět, měli ten samý problém na RU serveru, Takže vědomě pustili do světa zmetka, ví jak ho opravit, ale kašlou na to. A to vlastně na nový tanky vede pouze cesta přes LT, takže je na ně i zvýšený nápor a oni to ještě zabugujou. Nemám moc rád obecný nadávání na WG, ale tohle je opravdu znak totálního amatérismu.

No když se to objevilo na RU tak psali že o tom ví ale zatím neví jak to opravit. Poslední zpráva (ze včera nebo z úterý) byla, že mají připravený update který to odstraní, ale ještě ho testují.

 

Jinak to MM umí vyčarovat dobrý kouzla, třeba tohle na týhle mapě... Se Zdendasem jsme bojovali statečně, nakonec prohra jen asi o 5 tanků, nevím jak to mohli enemy tak ******

 

 

2a8lsfc.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda po dvou dnech hraní po nasazení nového patche, si musím bohužel už i já trošku pobrečet. V první řadě teda aspoň něco pozitivního, a to zpomalený MM pro artyny. Ale to, co mi udělali s některými tanky a jak zahýbali s MM celkově, je lehce řečeno na blinkání. Takže v první řadě to MM. Co to k sakru je? Na jedné straně 10 medek 4 TD plus jeden scout. Na druhé straně dvě medka, 7TD 4 HT a scout. A samozřejmě otevřená mapa. Zkuste uhádnout kdo vyhraje? Odpověď je jasná. A takovéhle úlety co druhou bitvu. Ještě se mi nestalo, abychom jako četa byli na spodku tabulky se sedmičkama a enemák neměl ani jednu sedmičku. Jen osmičky a devítky. Občas se tohle stane tak na čtyřkách. Teď už i na sedmičkách. Paráda, tomu říkám opravdu extra balanc. Nebudu se bavit o nasazování týmů. Schválně jsem si nechal ukazovat u hráčů rating by WG. OK, pokud mají svůj vlastní rating, měli by se podle něj malinko řídit. No jaksi se jim to nevede. Tak proč ho vlastně dělali? To je mi opravdu záhada. Absolutní bullshit, kdy jsem bez problémů zažíval co třetí až čtvrtou hru výsledek 0-2:15 nebo naopak. Tomu říkám opravdu kvalitně nasazené týmy. Na jedné straně banda debilů, kteří neví, která v téhle bije a na druhé straně pět hráčů ne méně než modří. Wau, jedná velká paráda. 

A teď k tankům. Obj704 byl už před patchem vcelku nespolehlivý. Občas to lítalo všude možně. Ale když se člověk trefil, tak to aspoň zabolelo. Nyní je už umění se vůbec trefit. Když se trefíte, tak povětšinou za nula. Jen neustále kritické zásahy. Jistě, protože spousta toho i tak jde úplně mimo a trefí to jinou část tanku, než na kterou člověk míří. Takže odehráno pár hezkých her, kdy jsem vystřelil zhruba 8-10x, a z toho jsem vytřískal tak maximálně 1500dmg, protože 5x jsem se netrefil a ještě jsem stačil něco dingnout. Nebudu zde rozebírat ostatní tanky. Tohle se mi děje i s jinými TD. K tomu se přidává jezdící pochodeň T-34-1, která každou hru hoří i po zásahu do věže, protože tam přece číňani umístili motor s převodovkou, a je všechno opravdu domrvené tak, jak jsem si v životě nemyslel, že by to ještě šlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem zažil zlom v RNG. Nejde mi do hlavy, jestli je to křivka nebo určitý počet mínus hodnot a kladných hodnot. Nicméně, prvních cca 15 výstřelů letělo bůhvíkam. Netrefil jsem při plném doměření ani stodolu co byla za enemákem, pak se to zničehonic přehouplo (asi střelec zničehonic prozřel) a já trefil i mouchu na anténě nepřátelského tanku. Pak už to bylo jako na střelnici. :-)

 

wEOY8.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak klucí bacha na samozvanýho soudce a vykonavatele spravedlnosti s nikem Romanschwammen z klanu nějakejch švejků. Náš leopard1 se vydá bojovat proti třem tankům, posere to a vyndaj ho, začne brečet v chatu že jsem mu se 13-90 nepomohl a tenhle borec s JPzE100 mě najedničku vyndá. Prostě machr. Že mu pak zůstane jedna strana nekrytá mu vůbec nevadí.

 

 

Replay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...