Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Co víc by měl člověk na osmičkách udělat... dodávám že když jsem umřel tak jsme vedli o 4 tanky, samozřejmě 5-ti násobek potom mezi desítkama kde jsem dal 1200 dmg :wallbash:

 

 

72so43.jpg

 

 

V porovnání s desítkama je to ale pohoda, tam je to teď horší jak na prvním tieru... Jeden lemmingtrain za druhým. A dnes jsem nepotkal desítkový TD který by nestřílelo goldy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdávám to dneska... 

RU - ocinkám Leoparda, SU-101 cinknu vanu Bulldogovi atp...

E5 - již od včerejška 50= střel na mě končí ve věžičce.. enemáci střílí za jízdy, kdy já doměřuju a jen sleduju, jak mi to ubývá. Vrchiolem je poslední bitva. Foch na 450m 3 ze 3 do věžičky... to by člověk něco řekl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, T-25 je prozatímní zástupce čs tankové školy a vy ho tak haníte. Ale vážně, je to prémiák a na vydělávání a školení posádky stačí a když přeje paní štěstěna, jednou za čas je i velmi slušný výsledek. Jsme trochu off topic a tak poslední poznámka. Poslední dobou se i mně zdá, že ji tajně nerfli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, T-25 je prozatímní zástupce čs tankové školy a vy ho tak haníte. Ale vážně, je to prémiák a na vydělávání a školení posádky stačí a když přeje paní štěstěna, jednou za čas je i velmi slušný výsledek. Jsme trochu off topic a tak poslední poznámka. Poslední dobou se i mně zdá, že ji tajně nerfli.

To potvrzuji. Teď jak jsou ty 5ti násobky tak jsem ji oprášil a vyzkoušel:

 

- někdo mě ohnul lauf

- zfetoval střelce

- dělníci v továrně sabotují munici

 

(netrefím, dlouho doměřuju, co trefím neprobiju) - a býval to skvělej tank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, T-25 je prozatímní zástupce čs tankové školy a vy ho tak haníte. Ale vážně, je to prémiák a na vydělávání a školení posádky stačí a když přeje paní štěstěna, jednou za čas je i velmi slušný výsledek. Jsme trochu off topic a tak poslední poznámka. Poslední dobou se i mně zdá, že ji tajně nerfli.

když jsi mezi V...fajn,když jsi mezi VI...nic moc...a nevím dnes jsem ho vytáhnul po cca 2letech (kdyby o tom nepsal zvedak) a zrovna na V,ale asi to jezdí mezi VII jestli si pamatuji a tam jsi úplně v..... no ve tmě...a po použítí apcr no nejsi určitě +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M103ka se mi hodně zamlouvá. Po tom krámu T32ce je to paráda.

 

čemu by jste osobně dali přednost? Top dělu nebo motoru?

Nevěřil jsem v to , ale taky se mi s M103 hraje lépe než s T32  Začala dingat a včera jsem vyexpil top dělo , s ním už je to super .

Dřív jsem vyexpil motor .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hah dnes je public strašné inferno. Ono být lowtier není nikdy příjemné - ale být lowtier v uplně rudém týmu je nový rozměr. Experti, nalákáni vskutku velkolepými oslavami se jali zapínat hru ve velkém. Předváděli svá tradiční zvěrstva - nechat se vymlátit na jednom flanku když jsou tam v přesile 8 vs 4, jindy použít stronk taktiku lemmingtrainu a po spotnutí byť jediného nepřátelského stroje se schovat za nejbližší kámen a hlavně nevylézat, popřípadě se zakempit rovnou na bázi a po vlastní smrti řvát " NOOB TEAM ". Taky pobavil expert v SU-122-44, který měl více jak půlku HP, nepřátelské Chi-To, které bylo na 1 ránu asi 100m před sebou na holé pláni a stejně se nechal vymotat.

Vydržel jsem jen pár her a s touto zkušeností mám radost, že o víkendu nebylo na hraní čas. Ušetřil jsem si spousty nervů a odměna v podobě pár ušmudlaných dnů premiáku, popřípadě skvělého tanku Chi-Nu-Kai je opravdu velkolepá. Jediné co mě trochu mrzí je, že přicházím o pár tisíc nafarmených volných zkušeností, ale to milerád zkousnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už jsem zavrhl, vyjezdit si na druhém účtu IS3 na IS7, se mi zdá nemožné...taková otrava, když jsem na topu nic nenastřílím, protože si myslím, že jsem ,,king,, a když jsem na spodku nic nenastřílím, protože nestačím střílet do 3 tanků najednou, když naše X se schovávají za artynami a nebo jsou v první minutě mrtvé. a když jsem si chtěl pr ozábavu zahrát s KV85 a v VI bitvě a ze 6 ran jsem dal 6x za 0 do KV1,tak že mě ustřílela HE tak ne.Tohle zazdím a zazdil.

Vytáhnul jsem si primar účet a ejhle nádhera pár bitev a myslel jsem opět na to jaké je wotko úžasné. Tak jsem si řekl, konečně vytáhnu IS7 a snad udělám misi na cap...hm, to mě zase hodilo do realů,ne a ne...tak jsem si řekl, dám si misi na spot(s 37 a 41 nebo s 90) a co si nenastřílíš to nemáš, takže o spotu nemohlo být řeč. Takže jsem se vrátil opět na na tank, který jsem si poslední dobou oblíbil a jo opět super, vyhrabal jsem se ze ,,s raček,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M103 oproti T32 je pre teba parada? Neviem, ale niekde robis asi chybu...

MM mají stejný, T32 možná ještě o něco horší. M103 se otáčí rychlejš a jede rychlejš a samozřejmě má o dost lepší dělo. A pancíř stačí na to aby se s ním dalo zahrát. T32 má jen jeden trik - věž, vzhledem k tomu kolik je teď všude artyn, tak tahle její silná stránka je v 80% her eliminovaná.

 

No už jsem zavrhl, vyjezdit si na druhém účtu IS3 na IS7, se mi zdá nemožné...taková otrava, když jsem na topu nic nenastřílím, protože si myslím, že jsem ,,king,, a když jsem na spodku nic nenastřílím, protože nestačím střílet do 3 tanků najednou, když naše X se schovávají za artynami a nebo jsou v první minutě mrtvé. a když jsem si chtěl pr ozábavu zahrát s KV85 a v VI bitvě a ze 6 ran jsem dal 6x za 0 do KV1,tak že mě ustřílela HE tak ne.Tohle zazdím a zazdil.

 

Mě se teď s IS3 hraje jako ještě nikdy. Má ruskou karmu na MM, skoro furt top a průměrnej dmg přes 2,5k za poslední měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem udělal zásadní rozhodnutí, tedy samozřejmě pro mne :-D , a to že jsem vstoupil po dlouhé době opět do klanu. Nechci ho zde jmenovat, aby to nebylo bráno jako nějaká reklama, ale zatím jsem velmi mile překvapen. :-)  Týmová hra je zcela něco odlišného než random a i čety, dost odlišný zážitek, už jsem to málem zapomněl.... Navíc zřejmě i štěstí nováčka, takže hned první den klanová mise o 600tis která zabrala přesně 6 her (být 5x v top třech na dmg v týmu, podmínka tier 8+) a pak hned na to o 1000 goldů pokud nastřílíte 4000 a odrazíte 2000, trvalo přesně 3 hry. Jestli to tak půjde i dál, tak su za chvílu za.ranej virtuální milionář.... :-D

Ale nebojte, stále hraji čety se švárou, takže i na publicu budu aktivní....  :-D 

    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska zakoupím Objecta 704. Už se na něj docela těším :whistling:

Moc dobrej stroj, jen opravdu velkej pozor na jeho kamo, po výstřelu svítíš opravdu vždy! Keř ne keř, tak bacha na to. Byl jsem docela v šoku, když mě po výstřelu spotla IS7 na 435m, s tím jsem opravdu nepočítal.  :-D 

Jinak jsem vozil nabiják, pohon a bino, podle mne ideální kombinace. Pokud nebudeš plašan jako já a nebudeš se furt tlačit do útoku, tak nastřílíš opravdu dost. Ono to pancíř sice má solidní, ale otáčí se to hrozně pomalu a věž to taky nemá, což mě občas nedošlo a já se snažil ukroutit i medka.... :-D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si to taky myslel,ale nějak mi to nepřálo na tom účtu...asi to je tím, že hraji vlastně sám...

Osmičky je třeba hrát sólo. Postih čety na MM osmiček je moc velký, to je potom pořád T10 a tam ani četa nezaručí win. Pokud mám prohrát, tak už si alespoň zahraju (včera zase hra s IS3 s 5k dmg a prohra) :-)

 

Ale je směšný jakej rozdíl je v MM mezi neruskym tankem a ruskym tankem. Od ledna kdy jsem začal znovu hrát (a dělat si statistiku) jsem hrál s T32kou 89 solo her, z toho 61 proti desítkám, za tu samou dobu 68 solo her s IS3, 16x proti desítkám. A teď mi tu tvrďte že žádnej ruskej BIAS není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Osmičky je třeba hrát sólo. Postih čety na MM osmiček je moc velký, to je potom pořád T10 a tam ani četa nezaručí win. Pokud mám prohrát, tak už si alespoň zahraju (včera zase hra s IS3 s 5k dmg a prohra) :-)

 

Ale je směšný jakej rozdíl je v MM mezi neruskym tankem a ruskym tankem. Od ledna kdy jsem začal znovu hrát (a dělat si statistiku) jsem hrál s T32kou 89 solo her, z toho 61 proti desítkám, za tu samou dobu 68 solo her s IS3, 16x proti desítkám. A teď mi tu tvrďte že žádnej ruskej BIAS není...

S timhle musis za kanarem.ten je v tom expert

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Jediné co mě trochu mrzí je, že přicházím o pár tisíc nafarmených volných zkušeností, ale to milerád zkousnu...

Já jsem takhle dal cca 25k freeček (těch není nikdy dost :-)) a předpokládám, že to dotáhnu až na 30k. S 5x + PU za mise to leze samo a ani to není moc utrpení.

Všechny dny WR50+, WN8 +-2000 (dle noobmeteru pá-po 56.09%, WN8 2,306), mohlo to být (jak všichni víme), daleko, daleko horší :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se na mé poměry dost dařilo, zato celý týden předtím to byla hrůza. Z počátku jsem si říkal "To přejde", ale když po 7 dnech a více jak 100 bitvách win atakoval hodnotu 34%, tak jsem začal experimentovat s tím jak donutit losování bitev k tomu, abych byl na výherní straně a moc to nešlo. O to víc byl člověk vytočený, když se u nějaké bitvy ke konci objevila možnost výhry a nějaký hráč z posledních žijících co to mohl poměrně snadno vyhrát to neudělal. Taky jsem navštívil kámoše a zrovna v bitvě, kdy po něm šel šmoula (zjištěno po bitvě) v artyně.  Koupil jednu do poklopu a zabit člen posádky. Cca o 100-150 m dál to koupil znova se stejným výsledkem a jen s tím, že zásah poklopu byl odhadem tak max o 200 mm vedle prvního. No, čučel jsem na to jako puk. Přijdu domů a zase série proher a pak přijde s nízkou arty bitva v Himmlu co má HE poškození cca 100-200. Opět se to ser.... První enemák, kterého se podaří trefit střelu odrazí. Stane se. Ten stejný postupuje vpřed a tak co člověk může udělat. Připraví se na TD mod a vše vyjde. Enemák najde pěkně bokem ve vzdálenosti cca 60. Petelice s hláškou to bude bolet a enemák je chudší o 9 HP. No, to už jsem myslel, že to se mou sekne. Šmoulovák jen zastavil tank, otočil dělo a zrušil mě. Barvu hráče jsem zjišťoval po bitvě, protože mě zajímalo jaký typ hráčů má takové štěstí.

 

Kdyby člověk tolik neprohrával, tak si řekne "To se dějí někdy věci" :-), ale takto se jen dost nakrkne :mad:. Prostě, když se to sejde, tak to za to stojí.

 

Snad jsem si už vyčerpal mizerné období a vše se vrátí do běžných hodnot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní hraní bych označil jako besídku s obyvateli Jedličkova ústavu. Tolik mongoloidních dětí na jednom místě už jsem dlouho nepotkal. Když si k týmu dementů na antidepresivech připočítám tu neskutečnou plečku ST-I s laufem křivým jak klika od polepšovny, vychází mi totálně beznadějně strávené dvě hodiny u kompu. 

No nic, jsem na 120 kilech expů, to znamená ještě tři dny a účet bude uzavřen. Ruskou heavynu nechci v příštích letech ani vidět projet kolem mé garáže.

 

sM0lnJp.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...