Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dobrý,já se dostal včera k misi zapalte nepřítele říkám tvl to bude bitev..měl sem T-25ku a hned třetí výstřel v bitvě zapálil enemáka :laugh:  :laugh: Jinak ano,dějou se prasárny,už sem byl párkrát dotazován,zda jsem účet nekoupil či neplním mise.Viz výjezd na kopeček s T-25,počkání až pojede pode mnou enemák,jeho sestřílení na pár HP a následný ram,capování s IS-3,díky čemuž híply naše 3 tanky,které jsem mohl zachránit(měl sem ještě 1200 HP) a další zhovadilosti.No cap s lightem byl naštstí zasloužený,tam by jsme to nedali jinak

 

ano, tyto akce prospívají úrovni hry na publiku, nejen, že je to tam samé lobotomické hovado, teď ještě všichni dělají tyto dementní mise, to je fakt skvělé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw. Všiml jsem si (už dřív, akorát mě to nenapadlo postnout :-D), že pokud ve hře dáte podrobný výpis hráčů (TAB), je aktivovaná mise a máte správý tank, tak to dole pod tabulkou píše podmínky (při náběhu hry to tam píše nějaké ty obecné "rady"). Už jsem to občas použil, když jsem tak nějak pozapomněl na podmínky aktuální mise.

 

Hraju s módy ale předpokládám, že fungovat to bude i bez módů = standart od WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych to nekapl, tak jsme remízovali na nedostatek času... aneb dvě heaviny hledají poslední artinu a ta byla někde jinde, než oni. Ale toho nájezdníka jsem nečekal. Kde jsou ty časy, co jsem prvního získal v rotě, kde jsem zůstal vzadu, naši vymlátili jejich rajčata a jedno šikanovali někde v rohu mapy  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem drtil auf. panthera a byla to docela zábava, má docela slušný mm, hrál jsem hodně proti osmičkám, na které v pohodě stačí ápéčka, takže jsem i vydělával, byl to fajn večer...hodně podceňovaný tank, myslím, že docela neprávem, největší ***** byla, když jsem na skryté vesnici dal ramoval baťáka za 650 :D :D......to byla dobrá sranda:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky současnému modelu osobních misí se propadla hodnota výhry snad na své historické minimum. Vývoj bitev a jejich průběh je nepředvídatelný a to ne zrovna v pozitivním smyslu. Já sice mám osobní mise aktivované, ale na plnění se nesoustředím a dostanu se max k těm co chtějí čety. Poslední týden vyhrávám, ikdyž ne vlastním přičiněním, ale díky tomu mi stav hry moc nevadí.

Díky osobním mísím jsem přehodnotil svojí vizi, že budu letos nejdříve vyexpím všechny arty do 7 třídy.  Pokud splním všechny úkoly pro solo hráče arty, tak zkusím i úkoly pro jinou techniku, když už je tam ten zajímavý finanční bonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:thumbsup:  moje řeč!

Hardcore mód, garážové bitvy, výběrovky podle skillů a podobné věci by udělali hraní zajímavé pro ty, kteří už mají toho dosavadního plné zuby. Systém "něco za něco" mi tak trochu připomíná jednoho horolezce, který dělal 2 roky nějakou děsnou otročinu, prostřednictvím které si ale vydělal na velkou výpravu do hor. Což plně chápu ale ve hře mi tento přístup přijde minimálně divný.

 mi zase připadá divné Kanáre, že člověk co X krát skončil a i prodal účet se bude vyjadřovat k tomu , co ho přestalo bavit , ale co už, každý jsme nějaký :) . Mi se ty mise lídí, protože aspon trochu nutí hrát stroje tak, jak by se měly hrát a ne jen na WN 8 ( prokletý bůh WOT) . Některé jsou sice trochu ujeté viz 3 arty v platoonu , ale jako celek to jde. Celkem by se mi líbilo, kdyby to potom bylo pro nováčky a jako obměnu by dostávali premiové stroje, to by mohlo hru pozvednout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem si říkal, jak to udělají,aby nebyl rozdíl mezi začátečníky a hráči co to hrají déle. A oni to udělaj takhle, splníš mise a máš posádku na 3 skillu. Pro ně to musí bejt super. Kdo kdysi měl takovou posádku, při cca 100 bitev? Nikdo. Škoda jen, že některé stroje mají 6 lidí a za tohle se dá jen 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 mi zase připadá divné Kanáre, že člověk co X krát skončil a i prodal účet se bude vyjadřovat k tomu , co ho přestalo bavit , ale co už, každý jsme nějaký :) . Mi se ty mise lídí, protože aspon trochu nutí hrát stroje tak, jak by se měly hrát a ne jen na WN 8 ( prokletý bůh WOT) . Některé jsou sice trochu ujeté viz 3 arty v platoonu , ale jako celek to jde. Celkem by se mi líbilo, kdyby to potom bylo pro nováčky a jako obměnu by dostávali premiové stroje, to by mohlo hru pozvednout.

Necítíš vůbec ten smrad ?!

Já neskončil Xkrát ale pouze jsem prodal účet a nehraju to. Nehraju to prozatím a čekám, až tam bude něco, co mě bude bavit ale hrát furt dokola s bandou retardů, to mě jistě bavit nebude ani kdyby mi za to platili a to oni nedělají, oni jen dávají nějaké další tanky, kterých jsem měl plnou garáž. A myslet si o téhle akci, že to něco přineslo, tak ano, přineslo. Další peníze pro WG ale jinak je vše při starém, ba ještě hoší a jenom hlupák to nevidí. Asi málo lidí napsalo, že raději počkají, až tento event přestane tu bandu bavit protože jinak je to nehratelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si hezky zahrál. Mohlo to být opět o něco lepší, ale ještě mi pořád občas dělá problémy nevrhat se kupředu. Ale i tak vidím pokroky a za každou cenu se nesnažím rozhodnout bitvu sám. Nicméně někdy se holt nechám strhnout vřavou bitvy. Pořídil jsem si zpátky AMX50120. Chci se s tím naučit hrát, protože mi to nějak moc nešlo. Musím říct, že se držím víc zpátky a docela to jde. Hodně se taky snažím sledovat minimapu, abych mohl přepadávat ze zálohy. Ale téměř vždycky se objeví nějaký trouba od enemáka, který je na místě, co by být neměl. Tak mi to vychází tak 50/50. No každopádně mé občasné hraní mě baví a užívám si ho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z FTR:

 

"- Storm confirms that there will be a change in shot distribution within aim circle. It will not be a simple sigma change, but a manually configured special variant, with a table showing “how much of what is supposed to fly where”,..."

 

Tak a teď vystřelím, někdo ve WG koukne do tabulky a navede střelu tam, kam má dle jejich rozhodnutí dopadnout :-D RNG povýšeno :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím rozvést svůj předešlí příspěvek - včerejšek stál za "prd" - 80% výher , 2500WN8 , ale kdyby jste viděli ty hry . Kam jsem najel tam jsem zdechnul . Konečně splněna 15. mise u MT asi na 20-tý pokus .

Mise capnout s heavy tankem je tak hrozně o náhodě až to bolí - buď nás sesekají , nebo sesekáme enemáky , nebo tu základnu capnu, ale nenastřílím :wallbash:  .

S B-C mi jde poškození rapidně dolů - předevčírem jsem měl 93,6% , teď fous pod 90% . Způsobené je to neskutečným počtem klikačů každou bitvu - není nic lepšího než vidět četu enemáků v G.W.E100 z klanů EFE, STRNK a podobné jak nadávají, že jezdí artyny, že musí :dry:  , pak jsou ty bitvy pro ty méně ukempené hráče o prdu.

A z jiného soudku, rozhodl vyjezdit si 430-tku . Sice mám 140tku , která nabíjí 5,22 sec, ale ta 430 mě louskala každých 5 vteřin :woot: (sic horší přesnost a aim, ale to vyřeší nadupaná posádka). Nutno ještě zmínit, že nechápu jak, ale asi 4x jsem ji dingnul na korbu - relativně slušně sklopená, ale projít by to mělo . Kdo mi 430-tku pochválí a kdo vymluví ? :turned:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

430 horší deprese,ale né tolik jak 121 a opravdu je dost tvrdá, až se divím, jak něco ustojí a nabíjí rychleji než 62a a 140, no ale protože já to s nimi moc neumím, tak nevím, jestli ti to k něčemu.(ale to jsi asi nechtěl slyšet)

Ale co má úchvatné je camo, jak při spotu tak po výstřelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

430 horší deprese,ale né tolik jak 121 a opravdu je dost tvrdá, až se divím, jak něco ustojí a nabíjí rychleji než 62a a 140, no ale protože já to s nimi moc neumím, tak nevím, jestli ti to k něčemu.(ale to jsi asi nechtěl slyšet)

Ale co má úchvatné je camo, jak při spotu tak po výstřelu

Díky Johne , přesně tohle jsem chtěl slyšet . S tím camo bonusem je to masakr , ta 430 je ještě o trochu nižší menší než obj.140 a T-62A myslím . Deprese bude asi můj největší nepřítel , ale dá se zvyknout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...