Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To bude tím, že 704 dingala jak blázen - boky 3x naúhlovaný ve všech směrech, předek sklopený a mantlet děla veliký . 268 nemám a ani nechci, nemám z toho tanku respekt . Možná rychle nabíjí, snad i camo rating má dobrý a rychlost, ale co rána to projde - neodrazí nic ( a pokud jo , tak enemák má střelce s 10 dioptriemi :wink: ) . 704 na svůj tier mi přijde jako nejlepší TDčko .

 

EDIT: když se nad tím zpětně zamyslím, tak ani mě se s tou 50120 nehrálo špatně . Možná to, ale bylo tím, že po 50100 to mělo konečně pořádné dělo :cool:

Jak rikam, je to proste jen pocit, 50Bcku nemuze nikdo odeprit lepsi vlastnosti, ale proste na ty 50 120 to delo delalo mezi devitkama vetsi paseku naz mezi desitkama :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a druhej den to bylo za 6 bitev.. ještě jsem to editnul abys tomu lépe porozuměl.. kůli té odměně to fakt nezapínám.. ;-)

já ti rozumím,já se v tom už nebabrám...jen jsem reagoval na tvůj příspěvek, že je to ,,zadarmo,, a tohle co jsem napsal, už bylo navíc, to se už k tomu nevztahuje, jen jsem to prostě napsat, že někdo má prioritu teda jinde a a třeba i myšlení... no možná to mělo být v jiném odstavci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rikam, je to proste jen pocit, 50Bcku nemuze nikdo odeprit lepsi vlastnosti, ale proste na ty 50 120 to delo delalo mezi devitkama vetsi paseku naz mezi desitkama :-)

to je jasný že to TOP dělo na 120 udělá paseku větší v IX než v X, to dokáže i 50B .... (ale jestli s ním 120 líp hraje než s 50B hm tak to je hodně divný. a pociťově, to je jak konspiračka alá kanár)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasný že to TOP dělo na 120 udělá paseku větší v IX než v X, to dokáže i 50B .... (ale jestli s ním 120 líp hraje než s 50B hm tak to je hodně divný. a pociťově, to je jak konspiračka alá kanár)

mě se taky papírová lajna ger TD hrála "pocitově" dobře, ale ani s jedním strojem jsem nedal win nad 50%.. takže jsem lamil, byl jsem pro tým přítěží, ale měl jsem dobrej pocit ze hry.. to už je skoro na diagnózu.. ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasný že to TOP dělo na 120 udělá paseku větší v IX než v X, to dokáže i 50B .... (ale jestli s ním 120 líp hraje než s 50B hm tak to je hodně divný. a pociťově, to je jak konspiračka alá kanár)

Kdepak, konspiračka alá Kanár by bylo: 50 120 byla perfektní, ale jak jsem koupil 50B tak mi WG vylosovalo nejhorší RNG co může být :D

 

Vím že je to rukama, to klidně přiznám :)

Ale je to tak, jeden vychválí tank do nebes, druhej by ho radši smazal ze hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludwo, vyhráls. Máš ve všem pravdu a já jsem velmi špatný hráč. Hlavně tím, že jsem si založil reroll účet, který jsem založil pro kámoše 9.11. 2011 a ten to přestal hrát a pak jsem na něj rok nešáhl a pak jsem ho používal na testování různých konspiraček a poslední půlrok ho hraju protože ten starý chci prodat. Nepotřebuju plnou garáž tierů 10, když mě nebaví. :thumbsup: Už na tebe nehodlám reagovat protože jen trolíš a urážíš a mě to nebaví. Nestojíš mi za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem ještě ani jednou 25 goldíků nevyhrál. Do dneška to byla ještě sranda, protože přichází peklo.

Jak začnu ve větším počtu bitev odhadovat, že prohrajem (bez modu), tak to nevěstí nic dobrého, když to podpoří nějaká výrazná událost.

Zatím poslední dnešní bitva skončila prohrou 0:15. To se mi už dlouho nestalo :wink:.

Období výher končí a fakt se mi to co asi přijde nehodí, když jsem začal expit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem ještě ani jednou 25 goldíků nevyhrál. Do dneška to byla ještě sranda, protože přichází peklo.

Jak začnu ve větším počtu bitev odhadovat, že prohrajem (bez modu), tak to nevěstí nic dobrého, když to podpoří nějaká výrazná událost.

Zatím poslední dnešní bitva skončila prohrou 0:15. To se mi už dlouho nestalo :wink:.

Období výher končí a fakt se mi to co asi přijde nehodí, když jsem začal expit.

Hned jsem tenhle event zavrhnul. Být v první desítce, to je brnkačka, klidně by mohlo být i v první pětce ale 5x vyhrát?! V téhle zmanipulované loterii? :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned jsem tenhle event zavrhnul. Být v první desítce, to je brnkačka, klidně by mohlo být i v první pětce ale 5x vyhrát?! V téhle zmanipulované loterii? :no:

Tak on není špatný. Já na něj jen nemám dostatečný průměr bitev a hlavní pointa mého příspěvku byla o prohře co nebývá až tak častá.

Potom jsem prohrával často a v jedný bitvě využil vodní plochu. Na dotaz proč, jsem odpovědět "reset bad WIN" a dle předpokladu byla prohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on není špatný. Já na něj jen nemám dostatečný průměr bitev a hlavní pointa mého příspěvku byla o prohře co nebývá až tak častá.

Potom jsem prohrával často a v jedný bitvě využil vodní plochu. Na dotaz proč, jsem odpovědět "reset bad WIN" a dle předpokladu byla prohra.

Mě zas nebaví hrát něco, co můžu minimálně ovlivnit. 60% výher sice má cca 1% všech hráčů ale furt je to vzhledem k tomuto eventu 6 výher na 4 prohry  :no: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek ve znamení dělej co chceš, ale máš to už dopředu dané. Dopolední první hodina hraní 6 her=6 výher  :woot:. No a večerní hraní? Asi je to všem jasné. 8 proher v řadě v četě  :geek:. Pak už se to stabilizovalo a byl to takový průměr. Co nebyl průměr, tak to nalosované RNG. Já vám nevím, ale mám zaměřeného Tigra na 300 metrů s ISU. Je to do boku a mířím mu na věž. Střela letí asi 5 vteřin a spadne bůh ví kam, ale vypadalo to někam před něho. To samé se děje hned další výstřel, tentokráte proti IS8. Dopoledne jsem měl fakt nehorázné štěstí, odpoledne nehoráznou smůlu. Kam jsem najel, tam stříleli jen do mé maličkosti. I kdyby tam bylo 20 tanků, tak střílí všichni jen do mě. Asi byl vyhlášený na mě bonus a já o tom nevěděl :woot:. No ale jinak vcelku spokojenost. Udělal jsem si  konečně M na Pershingovi. Paráda, už ho nemusím do těch desítek tahat. Opravdu se mi ulevilo. Zůstali jsme s kolegou v T69 proti třem tankům a oba jsme byli na jednu ránu. Proti T34, která měla 1000hp, RHM, které bylo na ránu a full Ferda. Zničili jsme RHM a T34. Zůstal jen Ferda. Říkám kolegovi, drž se vzadu, máš zásobník, tak já ti ho spotnu, umřu a ty ho doděláš. No nakonec pan FHErdinand střílel HE, tudíž bylo dost času ho ustřílet. Škoda, že kolega poslední ranou zhynul. Prostě se zabili navzájem. Což teda nechápu, protože se mi X krát stalo, že jsem vystřelil steně jako enemák a pokud jeho střela dolétla dříve a já umřel, tak moje střela zmizela. Ale to je jedno, nastříleno 4500 dmg a byl z toho Ace. Teď mám na tři dny od hraní pokoj, tak snad na mě RNG zapomene a vybere si jiné obětní beránky  :cool:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi moc nedařilo až na M46. Ten tank mi neskutečně sednul, byť dostával jsem mapy a strany, jako bych si to losoval sám a jen jsem najel na flek s mačkal myšítko. Škoda pár proher, kdy jsem byl odkázán na pomoc týmu. Na druhou stranu jsou přírodní zákony, o kterých vám na NatGeo Wild nikdo nepoví. Slunce vyjde každé ráno, oheň pálí a random v tancích je souboj proti 29. WR59 je málo, takže do spokojenosti daleko.

 

1204.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned jsem tenhle event zavrhnul. Být v první desítce, to je brnkačka, klidně by mohlo být i v první pětce ale 5x vyhrát?! V téhle zmanipulované loterii? :no:

  

Mě zas nebaví hrát něco, co můžu minimálně ovlivnit. 60% výher sice má cca 1% všech hráčů ale furt je to vzhledem k tomuto eventu 6 výher na 4 prohry  :no:

 

Bóže to jsou zase plky.. když tě to nebaví hrát, tak to prostě odinstaluj a hotovo.. Kua jeden měsíc plníš event na 10-15 her navíc na 2 účtech a kvůli vlastní nepozornosti ho nedáš a teď zas kafráš i když jsou podmínky skoro stejný (dle tvých výpočtů budeš muset dát cca 10 her) ale odměnu dostáváš hned.. Ty už fakt nevíš jak bys na tu hru (kterou pořád kupodivu hraješ) naplival.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Bóže to jsou zase plky.. když tě to nebaví hrát, tak to prostě odinstaluj a hotovo.. Kua jeden měsíc plníš event na 10-15 her navíc na 2 účtech a kvůli vlastní nepozornosti ho nedáš a teď zas kafráš i když jsou podmínky skoro stejný (dle tvých výpočtů budeš muset dát cca 10 her) ale odměnu dostáváš hned.. Ty už fakt nevíš jak bys na tu hru (kterou pořád kupodivu hraješ) naplival.

Asi se budeš divit ale právě proto to momentálně nehraju.... :wink: . Těch 10 až 12 bitev denně byla sranda protože jsem kašlal na výhry a prostě jsem vzal solidní železo, vyrazil, nastřílel haldu damage, což i pro takovou lamu, jako jsem já není problém a byl jsem většinou v TOP 3 a né jenom, v TOP 10, jak bylo požadováno. Bitva byla hotová za průměrnou dobu cca 7 minut a tím to bylo vyřízené. Prostě brnkačka !!! Jenže vyhrát 5x je někdy otázka i 20-ti bitev, dobře víš, jak je někdy těžké udělat jen násobek na jednom tanku :laugh: . Máš jednu bitvu za druhou, kde je šance pod 50% a kde jsi na spodku tabulky, takže když je šance na výhru 70% a ty na spodku tabulky, tak je ti ta výhra 2:15 za 5 minut také k prdu. Prostě náročnost tohoto eventu je neúměrná té odměně. Za blbých 118,-Kč dostanu goldy pro přeučení posádky a nebo sundání vybavení tanků bez nervačení :thumbsup: Ale je to jen můj blbý názor a nikomu to nevnucuju aby bylo jasno :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Bóže to jsou zase plky.. když tě to nebaví hrát, tak to prostě odinstaluj a hotovo.. Kua jeden měsíc plníš event na 10-15 her navíc na 2 účtech a kvůli vlastní nepozornosti ho nedáš a teď zas kafráš i když jsou podmínky skoro stejný (dle tvých výpočtů budeš muset dát cca 10 her) ale odměnu dostáváš hned.. Ty už fakt nevíš jak bys na tu hru (kterou pořád kupodivu hraješ) naplival.

Ano, je to takový.. podivný, žejo ?  :Smile_trollface-3: To byl materiál na studii neustálého sporu sám se sebou :) Jinak teda pár her pozdě v noci, XVM bylo docela dobrej prediktor, všechno to můj tým projel :) Nějak mi poslední dobou vyplynulo samo od sebe, že mě win tak moc nezajímá, snažím se toho míru a lásky rozdat, co jde a je u toho i větší sranda. Ale největší prča je, když BAGO jede počítaný čety. V jedný bitvě se nás sešlo všech 7, co jsme byli na TS spolu v místnosti :) Četa Talvi, Baldon, Samuel Géébod und Nikola Suhaj slavně ty opičí lamy pobila a kožešiny máme povešený na sváteční palmě hned vedle Serbovy voodoo panenky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem vstával ve tři, bo jsem potřeboval něco dodělat do práce. Vždycky si pustím tanky a dám si jednu bitvu ob hodinku, abych si odfrkl od psaní. Tři hry, tři total znechucující prohry :-( Jsem zvědav na večer, doufám, že se pojedou v pralese krabičky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talviho DH mi připomělo včerejší hru s IS8.. První dvě hry 2800 a 3100 dmg, ale lost.. třetí bitvu jsem se ani nestihl rozkoukat a po třech výstřelech z nichž penetrovaly jen dva, byl konec.. Koukám kdo to tam tak řádil v desítkách a oni to byli souklaníci Kaha a Shoutek spolu s nějakým cizákem z CSA.. Tímto jim NEděkuji za výhru.. Taky s těma baťákama mohli počkat až se ještě 2x-3x trefím.. S takovejma násobkama a bez prémia tu IS7 nikdy nedoexpím :-(

Ale jinak to včera šlo.. celkovej w/l 21:11 je uspokojující..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare mel bys mluvit pouze sam za sebe a treba si priznat, ze na to proste nemas.

A píšu někde, že mluvím ještě za někoho?

A na co nemám? Jestli myslíš, že na to odkroutit 5 výher a být v TOP10, tak na to opravdu nemám :laugh:. Jak jsem už psal, tak 60% W/L je na to málo a ani 70% není bůhví co a to jsem měl jen s Hetzerem, když měl ještě tu ultimátní houfnici a nebo s něčím nízkým, což je mimo event. A nějakého machra, který má W/L 80% tady ani nevidím. Jestli někdo má tu kliku a udělá to jeden den a nebo i dva dny za 6-7 bitev, tak to je statisticky nezajímavé protože tenhle event je o průměrném W/L a nikoliv o zprdeleklice v pár bitvách. Ale pokud někomu nevadí, že když má kliku, tak to dá hned a když nemá, tak to dělá na 20 bitev, je to jeho věc. Já psal jenom o tom, že mě to nevoní. Nechápu, kde to furt berete, že jsem mluvčí nějaké skupiny :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A píšu někde, že mluvím ještě za někoho?

A na co nemám? Jestli myslíš, že na to odkroutit 5 výher a být v TOP10, tak na to opravdu nemám :laugh:. Jak jsem už psal, tak 60% W/L je na to málo a ani 70% není bůhví co a to jsem měl jen s Hetzerem, když měl ještě tu ultimátní houfnici a nebo s něčím nízkým, což je mimo event. A nějakého machra, který má W/L 80% tady ani nevidím. Jestli někdo má tu kliku a udělá to jeden den a nebo i dva dny za 6-7 bitev, tak to je statisticky nezajímavé protože tenhle event je o průměrném W/L a nikoliv o zprdeleklice v pár bitvách. Ale pokud někomu nevadí, že když má kliku, tak to dá hned a když nemá, tak to dělá na 20 bitev, je to jeho věc. Já psal jenom o tom, že mě to nevoní. Nechápu, kde to furt berete, že jsem mluvčí nějaké skupiny :wallbash:

Skoro v každým tvým příspěvku. Ty musíš bejt opravdu slepej nebo nechápeš význam slov :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...