Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak včera jsem si dal včera odpoledne relax s T1H, prohrál jsem až osmou bitvu, někdy mi těch oveček bylo až líto, ten tank je neuvěřitelný zabiják, nakonec jsem měl asi 10 výher a 3 prohry s WN8 okolo 5000

 

Já nevím, proč jsou T1 Heavy a M6 tak podceňované tanky. Oba jsou to na svých tierech absolutní trhači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny jsem si fakt oblíbil STBáka. Takže nehraju nic jiného. Nedá se říct, že mi to s ním jde, ale na moje poměry slušné. WN8 za celý den jde jen výjimečně pod 2000 (jasně je tady spousta lidí, co by 2000 WN8 za celý den dali do chlubárny s neúspěchy, nebo by tak zahráli s trojkou v žíle...) Jen co mě štve je celkový win na tomto tanku... To je hanba. Taky vím, že sám bitvu neovlivním, ale když vidím, jak mi to u toho tanku svítí to číslo. Takže kdyby někdo chtěl drtit desítkový medka v platůnu se žluťákem... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, proč jsou T1 Heavy a M6 tak podceňované tanky. Oba jsou to na svých tierech absolutní trhači.

 

musím se přiznat, že jsem je měl taky za krámy, znal jsem je jako slabé soupeře a t1h jsem měl v době, kdy jsem byl úplný nováček, dal jsem s ním tak 70 tragických bitev, takže jsem jej vnímal jako totální šrot, ale teď si to užívám, KV-1 je oproti tomu nuda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny jsem si fakt oblíbil STBáka. Takže nehraju nic jiného. Nedá se říct, že mi to s ním jde, ale na moje poměry slušné. WN8 za celý den jde jen výjimečně pod 2000 (jasně je tady spousta lidí, co by 2000 WN8 za celý den dali do chlubárny s neúspěchy, nebo by tak zahráli s trojkou v žíle...) Jen co mě štve je celkový win na tomto tanku... To je hanba. Taky vím, že sám bitvu neovlivním, ale když vidím, jak mi to u toho tanku svítí to číslo. Takže kdyby někdo chtěl drtit desítkový medka v platůnu se žluťákem... :-D

na STB je nejhorší to, že papírově má být jak Leo1 s tvrdou věží...a oni mu ztížili průchodnost terénem, kde se ani pořádně nerozjede a papírovou max.rychlost na těch mapách nikdy nedá a ta věž, zas tolik tvrdá není...škoda.taky jsem myslel, že s tím bude větší zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na STB je nejhorší to, že papírově má být jak Leo1 s tvrdou věží...a oni mu ztížili průchodnost terénem, kde se ani pořádně nerozjede a papírovou max.rychlost na těch mapách nikdy nedá a ta věž, zas tolik tvrdá není...škoda.taky jsem myslel, že s tím bude větší zábava.

Já si na ten tank nestěžuju. Jasně, nemám s čím srovnávat, protože je to moje jediné T10 medko... Věž občas cinkne a nehýbe se to zle. Jen prostě sám neovlivním výsledek. Včera z 19-ti bitev 40% win a průměrná DMG skoro 2500... Na moje poměry dobré, ale výhru prostě neudělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych si klidně četu dal - večer. STBák je po obj140 můj nejoblíbenější tank . dělo docela nepřesné,není moc rychlý( jako celá lajna japonců) , ale má dobrou manevrovatelnost  a to spamovadlo 6,6rld (já mám 6,3 (gold žrádlo) protože je to lahoda pro moje uši když se enemáci divý jakto že střílím tak rychle :D:D

 

btw - ta věž odrazí většinu 9. tier medek a i heavyn, ale jak kdy přece jen je to papír jen dobře naúhlovaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si na ten tank nestěžuju. Jasně, nemám s čím srovnávat, protože je to moje jediné T10 medko... Věž občas cinkne a nehýbe se to zle. Jen prostě sám neovlivním výsledek. Včera z 19-ti bitev 40% win a průměrná DMG skoro 2500... Na moje poměry dobré, ale výhru prostě neudělám.

to jsem si nemyslel, že si na to stěžuješ. Jen jsem hodil poznatek, protože to je vlastně Leo1 (dle wg - motor,rychlost HP/Kg, dělo), ale bohužel není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco se děje s forem nemůžu požít pravé tlačítko myši pro nabídku prostě nefunguje

jo, taky to tak mám, jsem prve myslel, že je porucha na mém přijímači

EDIT: ani nejde levým vybírat

EDIT2: tak mě napadá, že by bezpečnostní opatření proti krádežím? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem si udělal chvilku času a zase zapařil..často zmiňovaný nárůst artyn zjevně nebyl fake,je jich zase požehnaně,dále totální výpadek z formy a naprosté lamení,ovšem pak už se začlo dařit a poslední bitvu jsem si opět připadal,že kradu dětem hračky..škoda parchanta v borsigu,jediný byl schopen udělit mi DMG a nakonec mě nachytal na druhé straně mapy když sjem si jel přebíjet..jen hledám nějakou OP mašinku(ne z nových stromů,nejsou vyexpené a čas na to už nebude) s kterou bych ten rudý plebs občas šikanoval..mobilita a vysoký DPM výhodou..viděl bych to na type T-34 nebo T1,nic jiného mě nenapadá..

222a52175b45ca1019f3ccc4698826f2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po včerejším nášupu fialových statů jsem byl dnes náležitě potrestán  :laugh:

S Chi-Ri jsem byl z těch 13 bitev, co jsem odehrál, vždy mezi IX. No, můžete hádat, jaké devítky to byly. Můj WN se zapíchl na 1400  :thumbsup: Průměrný počet killů na bitvu 0.5 a vyhrál jsem, dámy a pánové, celých šest bitev  :laugh: A ty situace ? Já jsem si připadal jako komik  :no: .. T29( JO! Konečně jsem narazil na VII ), najedu na ni, měla 29 hp, ding, ding, ding. Dobře, ok, zajíždím, BUM pásy, motor, oheň. Hasím oheň a přebíjím. 8s .. děleeeej.. Nabito ! BUM, oheň, náboje, konečná  :laugh: Neměl jsme dnes málo od toho rozlomit klávesnici, jako se mi to povedlo při zvykání si na KV5  :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...