Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Přesně tak , dětičky jsou ve škole a hned se hraje líp. Dneska na pět vítězných stačilo šest her - o víkendu 12. S Cometem to jde celkem dobře, kromě artyn si mě nikdo moc nevšímá, dokud mu nezačnou rychle padat hápéčka :Smile_trollface-3:. Jen mi přijde nějakej línější proti dřívějšku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem si na poslední chvíli 10 výher v závodech s tím, že se v nedělní večer nějak misí protrápim, ale šlo to neuvěřitelně hladce. Při denní misi na TOGa jsem na ruských šestkových medkách dvakrát prohrál duel s "papírově" horšíma soupeřema, což mě tak rozladilo, že jsem to vypnul. Asi až v jednu ráno, jsem si vzpomněl, že nemám misi hotovou nejspíš, tak jsem se vrátil pro jedno vítězství. Statově ale poměrně žalostný večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě už od pátku hrůza, mám prohrávací období. V pátek nepomohla ani četa s Martenem, akorát jsem klukům do čety přinesl smůlu a srazil jim jejich 80% win. Přitom jsem nehrál úplnou tužku, prostě nevím čím to je.

Dneska se to trochu zlepšilo, ale pak jsem vytáhl M48 pattona a zase s ním tři porážky za sebou, přitom ani v jedný bitvě jsem nešel po 3k damage. Prostě si s tím tankem nevím rady. Když si ho porovnám s FV 4202, jsou to hodně podobný tanky, poměr damage,killů, průměr damage mám prakticky na obou stejný, ale s FV mám 62% win a s Pattonem 46%! bez nějakého nárůstu. S Pattonem mám asi nejvíc "štěstí" na dlouhé série porážek.  Prostě nevím, zakletej tank, přitom se mi s ním hraje pocitově dobře.

 

Přidávám sceen z dnešních bitev s Pattonem.

raMRp.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě už od pátku hrůza, mám prohrávací období. V pátek nepomohla ani četa s Martenem, akorát jsem klukům do čety přinesl smůlu a srazil jim jejich 80% win. Přitom jsem nehrál úplnou tužku, prostě nevím čím to je.

Dneska se to trochu zlepšilo, ale pak jsem vytáhl M48 pattona a zase s ním tři porážky za sebou, přitom ani v jedný bitvě jsem nešel po 3k damage. Prostě si s tím tankem nevím rady. Když si ho porovnám s FV 4202, jsou to hodně podobný tanky, poměr damage,killů, průměr damage mám prakticky na obou stejný, ale s FV mám 62% win a s Pattonem 46%! bez nějakého nárůstu. S Pattonem mám asi nejvíc "štěstí" na dlouhé série porážek.  Prostě nevím, zakletej tank, přitom se mi s ním hraje pocitově dobře.

 

Přidávám sceen z dnešních bitev s Pattonem.

raMRp.jpg

Mne zacalo toto obdobie odkedy zacala ta akcia na toho TOGa, 5-6 prehier za sebou a pod. Mozem sa aj pokrajat a stale prehry. S LT stale v prvej patke ale nie je to nic platne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl dneska 5 ze 6ti a bylo hotovo :wink:

Pak jsem si pak ze srandy vzal FV4202, že ho protáhnu do první výhry... Vyhrál jsem, ale asi až na 5 pokus... :wallbash:

Ta mašina mě baví, ale mám na ní tragický WR, asi 45 pct. ze cca 170 her (předchůdci měli 57 a 49 pct).

 

Jsem zjistil, že čím výš hraju, tím mám menší WR, ještě že T10 je stop. Být T15, to bych byl asi v mínusu :devil: :devil: :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, 5 výher by bylo... Bulldog ale trpí. 4 hry, 3x zabit aty. Aneb fialový popojíždějící scoutík je mnohem lpší na střelbu než stojící heaviny. Prostě to žeru. Je vtipný, jak to hned pár sekund po první žárovce lítá, bez doměření to prostě zkoušejí, i když se hýbu. Normální člověk bez XVM by si počkal na nějakej rozumnější cíl, jak jedoucí light...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rawac a Miruno, vy mi taky můžete .... :teehee:  Na 5 výher jsem potřeboval 16 her a co jsem u toho zažil nových věcí. Rudá četa E100 a T57heavy na Prochorovce stojí celou hru v rohu na zelené, až za artynami. Ou máj gád

Já si to užil v pátek, potřeboval jsem asi 20 her (no, možná míň, ale byla to tragédie), jinak krom toho pátku potřebuju v průměru 8 her na misi... :cool: Ale v ten pátek mě málem trefilo. Hrál jsem pořád stejně a WR klesalo a klesalo a... Jsem za 1 den ztratil to, co běžne vyjídžím do plusu tak týden :wallbash: Snažím se dostat alespoň na 54 a tímhle stylem to nedám nikdy :-D

 

Teď se zase bojím akce na ten den prémka, lidi zase budou blbnout a i když není víkend, tak to možná bude stát za starou belu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera 5 win /15 games dnes jsem na 4/20 a už mě ty č...i serou

Mám to podobné, ale když máš neustále, hru za hrou, v týmu nalosovaný hovada boží, kretény, co chtějí snipovat s KV-1, hovada, co mají LT a postaví se za artynu, vemena, co s HT vyjedou na holej kopeček a strašně se divý, že bouchnou ...... nelze vyhrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec neodolal a znovu zakoupil E75, když je v té akci. Musím říct, že jedna věc mě celkem vadí a to doba nabíjení, páč 13,5 vteřiny je opravdu dost. Když to srovnáme s ST1, tak tomu moc nerozumím. Jinak tank je to pořád slušnej a hraje se s ním dobře, i když já osobně výsledkově nic moc, tak to není chyba toho tanku, ale moje. A poslední můj postřeh, hraji pořád dokola tak maximálně 5 map. Nevím jestli byla některá z těchto map vyřazena, ale za poslední týden jsem nehrál ani jednou Himl, Opatství, Redshire, Ensk, Erlenberg, Rybářský přístav, Ruinberg, Jižní pobřeží ani Karelii. Musel jsem si ty mapy najít, abych si vůbec vzpomněl na jejich název.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím myslíš, že jsi dva měsíce nevyhrál?

úhel pohledu. Můj cíl je mít avg win % kolem 58-60% (když bude víc nebudu se zlobit, ale když jsem konči lve dne s vítězstvím 30% z 20 bitev a druhej den taky a potom jsem vyhrál a měl kolem 70%, tak mi to nepřipadalo že jsem vyhrával. 3x jsem dojel na hranici 56,49% a vždy jsem spadl na 56,44% a teď jsem tam opět,ale už si věřím, že to půjde,protože včera i když jsem měl nesmysly v týmu,tak se vyhrávalo i proti 2 četám fialko modrýma v topu.

Třeba se zeptej martena724, už si mě do čety nevezme, protože i když jsem zahrál(výjimečně)byla to prohra...za den co jsem s ním hrál 12 bitev 2 výhry...a není to na noobmetru vidět v konečném výsledku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:no: Tak jsem si to včera večer zapnul, kolem osmé. 

 

1. hra se Stuggem, Arktida. Nevypadá to špatně, nicméně, za stavu 11:13 nám na bázi přijíždí první zákazník. Decap. Přijíždí další, Decap. Přemístím se pod bázi, přijíždí FCM, zničen. 14:13, vypadá to slušně, jim zbývá KV-85, já mám někde v poli medko. Jsem pod bází, v dolíčku za kládama. Spojenec xy se utopil.  :confused: Přijíždí Kv-85. 5x střílím, 5x odraz, on za jízdy trefuje. Opravuji pás, jsem za kládama, z KV vidím jen vršek věžičky, co vidí on, netuším,

Doměřuji vršek věžičky, bác a přesně trefuji krtinec, než přepnu snipe mod, vidím, jak na mne obloučkem letí z KV houno a vybuchuji.

 

5 killů, nejvíce nastříleno, bohužel, kdyby se ten kretén neutopil, mohli jsme vyhrát.  :wallbash:

 

2. hra se Stuggem, Lakevile. Klasika, do bažiny 3 HT, jeden scout kempí uprostřed, všechny naše ostatní tanky se valí do města. Zůstávám vzadu, abych viděl k městu, na silnici uprostřed a měl to blízko do bažiny. Kde se vzal, tu se vzal, LT Leopard a zkouší mne utočit. Marně, hoří. V bažině zůstává jen naše hevyna, bohužel je modrá, město padlo, stav 10:13. Prostředkem se valí enemák, zapaluju, ničím, v bažině enemácká arty a Chrchel. Přejíždím, ničím arty, pak Chrchla. 13:13

Než se stihnu vrátit, enemáci píšou, že jeden z jejich tanků je od začátku AFK. Super, to dáme. Enemy KV začíná capovat, nemám moc šancí vyjet, ale i tak trefuji věžičku a decap. Volám naše KV, co stojí za mnou, nic. Enemák capuje, musím povyjet, objet není kudy, dostávám pás. Enemák vyjíždí, znovu pás, naše KV to v pohodě sleduje, následně velkolepě exploduji.

Naše KV-85 si stojí za skálou, ani se nehne, jen si ještě více zaleze. Prostě hovado boží. 

 

4 killy, nejvíce nastříleno, nebýt jednoho kreténa, mohli jsme opět vyhrát.  :wallbash:  :wallbash:

 

3. hra se Stuggem, Přístav. Jedu střed, poněkud vzadu, hned zkraje si podávám dva jejich scouty. Tým?? jede statečně vpřed, kamikaze hadr. 4 minuta hry, 1:7. Byť jsem byl poněkud vzadu, jsem už poněkud vpředu, při couvání nastřeluju co se dá, 7 minuta, 2:10. Dostávám to současně zepředu i z boku, konec, celkově 3:15. Super hra.  :wallbash:  :wallbash:  

 

Bez killu, nejvíce nastříleno.

 

4. hra. T29, Vichřice. Tým VII tierů, převažují Tigry a IS. Jedu stranu s kopečky, spolu s Tigrem a AMX. Pak ještě jedno naše TD. Všechno ostatní je ve městě. Náš statečný scout proletí kolem a než zdechne, rozsvítí proti nám 5 HT. Jedou spolu, tak se bráníme, ale zastavujeme je. Vedle ve městě .... 4 minuta, 1:5, asi 6 minuta 1:8, to už nás střílí z boku i jejich TD. Asi 10 minuta, zůstávám sám, je to krásných 3:14. Poslední šance na zásah je Tiger, stojí bokem tak 150 m. plný zaměřovač, hezky pod věž, bum a vidím, jak mi střela zcela zřetelně uletí doleva. Paráda, děkuji WG. Následně končím soustřelem.

 

Bez killu, 2 nejvíce nastříleno.  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  

 

Po tomhle jsem už to svinstvo vypnul. Tak to je takové shrnutí, nebrečím, jen popis reality. Nepochybuji, že místní skilla by určitě pro tým udělala více a slavně vyhrála, já bohužel netuším, co bych ještě měl udělat víc. Když máte v týmu dementy a hovada boží. 

 

Tož asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera absolutní peklo, na to abych udělal dení výzvu jsem potřeboval asi tak 20 bitev!!!!! Skončil jsem v absolutní frustraci, protože ať jsem vytáhl cokoli, měl jsem vždy šanci navítězství max 40% a podle toho to taky vypadalo! Už mě ty porážky 15:3 tedy nebaví!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle rozveď, to mě zajímá.

 

Protože jinak naprosto souhlas s Primergy - goldy naprosto zadupaly význam pancíře.

 

Přesně, naložil jsem goldama KV-1S (5 tier) a rozložil jsem KV-3 na prvočinitele. Co mu byl platný nějaký pancíř, když mě to sype co 4 vteřiny za 160 a projde všechno.

Tuhle hru by už zachránilo jedině sundat goldy a snížit battletier na +-1. Pak by to bylo vyvážené a hratelné.

 

shot213.jpg  shot212.jpg  shot211ppp.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že vás to pořád baví.. Gold ano, gold ne, gold někdy..! Pokolikátý už? Založte si anketu, dejte hlas, za měsíc se to hodí na skládku a bude pokoj.. Stejně přínosná debata jako o používání XVM a navíc total OT..

Jak se mám rozhodnout jestli začít znovu hrát, když se tady zpráv z bojiště člověk nedočká? :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...