Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Naštěstí mám to štěstí, že jsem ve skupině vyvolených, kterým je jedno, jestli hrajou šachy, fotbal, člověče, nebo tanky. Obvykle jsem vždy mezi nejlepšími a vyhrávám.

to musí být strašný, takhle nudnej život, furt nejlepší a skvělej. Jenže na internetu a inkognito je i šašek králem :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taký problém, čistá hra, nemám žádný mód a nefunguje mi zaměřovač. Ten základní herní. Pokud vidím enemáka, tak se mi tzv. neprosvítí jeho obrys, což je třeba skrz rostlinstvo problém. Sic jsem včera takhle i rozhodl bitvu, ale přeci jen to je nezvyk. Je to jak hard mod ve WT.

Nevíte někdo, kde může být chyba? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych se včera udržel na vítezné vlně, než se to zase zlomí, zajel jsem několik bitev low tierů. Pro trochu té výzvy jsem si vzal mocný francouzký AMX40, ale jelikož když se daří, neuděláte s tím nic. Nebozí enemáci jezdili zrovna tudyma, kudyma já, takže mi bitvy připadaly, jako záběry national geographic z relace o predátorech amazonie, když se kapibary snažily přeplavat řeku. škoda, že čeština není tak květnatý jazyk, protože i jatka spíše vyjadřují květinové pole, než to, co se odehrávalo včera. 3 výhry ze 3 v rallye, random 11 výher ze 14.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<p><a data-ipb="nomediaparse" href="http://www.vbaddict.net/">http://www.vbaddict.net/</a><br />
<br />
Přihlaš se tam účtem k WoT.</p>
<p> </p>
<p>Jinak to umí program </p>
<h3 class="r" style="font-size: medium; font-weight: normal; margin: 0px; padding: 0px; overflow: hidden; text-overflow: ellipsis; white-space: nowrap; font-family: arial, sans-serif;">
<a href="http://www.vbaddict.net/wotstatistics.php" style="color: rgb(102, 0, 153); cursor: pointer; text-decoration: none;"><span style="font-weight: bold;">WOT Statistics</span></a></h3>

 

EDIT: Co to je?

 

vbaddict.net

nebo program Wot Statistics

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co se týče mise na TOG II. Na účtu, kde mám prémium mi to trvalo 6 bitev, pohoda. Na druhém, kde nemám to trvalo 13 bitev, peklo. Doufám, že v tom není nějaká zákonitost, nerad bych byl nařčen z nějaké konspirace.  :no:

 

P.S. HeavyBoyJoe dnes oslavil velkolepým vítězstvím dovršení hranice 13.000 bitev. Gratulujeme.   :Smile_honoring:

 

hhhhyey.jpg 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. HeavyBoyJoe dnes oslavil velkolepým vítězstvím dovršení hranice 13.000 bitev. Gratulujeme. :Smile_honoring:

Grats ;-) Ja dnes dovršil 22.000, asi jsem magor, protože me to jeste porad bavi :-) Nejdřív jsem hrál HT, tak TD, pak arty, pak TD, pak MT a nakonec LT. Ted si projíždím premiaky s cekam, co se mi zase bude líbit, ale asi zůstanu u LT a budu si hrát s novými lajnami LT ve hře, teď je na radě RU 251 :-)

Sent from Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dnes dovršil 22.000, asi jsem magor, protože me to jeste porad bavi :-) Nejdřív jsem hrál HT, tak TD, pak arty, pak TD, pak MT a nakonec LT. Ted si projíždím premiaky s cekam, co se mi zase bude líbit, ale asi zůstanu u LT a budu si hrát s novými lajnami LT ve hře, teď je na radě RU 251 :-)

Sent from Tapatalk

Já včera 23 000 :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak čtu odpovědi vývojářů, tak si říkám, že můžu jít rovnou na novinky. Informační hodnota asi stejná... proboha. Těm už je opravdu teď vše jedno.

Dej si flašu vodky, hodinku počkej, pak sám se sebou udělej rozhovor na téma "coby kdyby" a vyjde to podobně :-)

A když si ho druhý den pustíš, tak se taky budeš divit :D

Sent from Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...