Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Uz jsem zažil very fast cap při střetnutí. Vyhráli jsme v čase asi 2:30, mozna i rychleji, presne nevím... Naše tři LT tam vletely a enemy to podcenili... Mel jsem trojnasobek s FV4202 asi za 300 exp, jsem si ani nevystrelil :-)

Sent from Tapatalk

Tomu říkam tým na lejno . 0

 

EDIT: proč mi to změnilo H.O.V.N.O na  lejno ?  :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoumáno:Vozidlo T-54 vyzkoumáno za 142000 zkušeností a 0 volných zkušeností.

 

Na tohle jsem čekal jak na smilování, T-44 byl pro mě doslova očistec.....to dělo je fakt k smíchu- bez goldů nepoužitelný. A ten matchmaking co dostává T-44....no škoda slov. Pro mě jeden z nejhorších tanků ve hře.....

 

Jinak nevím, co vyváděli s matchmakingem, ale je totálně rozesranej....např. 3x tier 9 proti 10x tier 9 a další podobný chuťovky :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera četa na poblicu, katastrofa. Prohry, v třetině hry 2-6, 3-9 a podobné chuťovky, fakt nechápu systém losování. Nebo těch rudejch perdelí valem přibejbá a jsou tupější a tupější. Bo co dokážou dělat ,,tzv. hráči,, s devítkama, je tristní pohled. Hnus velebnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od patche jsem si nezahrál dobře, obvykle nejsem schopný vyhrát dvě bitvy v řadě, navíc jsem to včera spustil a byl jsem modrý, nehrál jsem od neděle a když jsem to vypínal, tak jsem modrý nebyl, já fakt nevím.....včera jsem začal hrát a měl jsem 5 x po sobě kompletně rudý tým, už mě to začíná sejřit, tohle je po každém patchi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoumáno:Vozidlo T-54 vyzkoumáno za 142000 zkušeností a 0 volných zkušeností.

 

Na tohle jsem čekal jak na smilování, T-44 byl pro mě doslova očistec.....to dělo je fakt k smíchu- bez goldů nepoužitelný. A ten matchmaking co dostává T-44....no škoda slov. Pro mě jeden z nejhorších tanků ve hře.....

 

Jinak nevím, co vyváděli s matchmakingem, ale je totálně rozesranej....např. 3x tier 9 proti 10x tier 9 a další podobný chuťovky :sick:

 

už jsem je vypi..val mailem, tak čekám přeřazení na elite blacklist(na blacklistu už beztak jsem) a WR 40%:DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě docela sejřila ta snaha WG o "spravedlivé "výsledky bitev. Extrém bitva, kdy 3x po sobě neprostřelím s T30 enemy M103- to jsem ještě zkousl, může se stát. Ale kde má proboha Tiger na vaně, byť mírně šikmo postavený, to místo, kde se nedá s T30 prostřelit? Dle očekávání to dopadlo , jak muselo- ačkoliv teoreticky v náš prospěch byla kvalita hráčů a mapa versus technika , po 6-ti minutách brutální lost.

Také jsem potkal jednoho čecha v bitvě, má cca 9 tis bitev, z toho 3500 bitev s IS-7, na které má Win 43%. To je pro mě neuvěřitelné, dosáhnout takového výsledku :no: . I když jsem ho viděl v akci- ustřílel ho v klidu Tiger II, páč ten dobrák se k němu otočil zadkem a zůstal tak stát. No, hlavně, že ho to hraní baví.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase nášup. Redshire, střetnutí, tier 8, já M6. Ve druhé minutě v kruhu tři enemy medka capujou. Celý náš tým zakempený ani se nehne. 54% cap už jsem to nevydržel a vletěl tam mezi ně. Stále se celý tým nehýbe. Bojuju už s pěti tanky, tři medka + T32 + Tiger I. Sundám Cometa, cap cca na 70%, teprve teď se rozjíždějí naše medka pět minut kempící někde v hajzlu. Vítězství. Neuvěřitelné. Kdybych tam nevjel zdechnout, tak by se nikdo ani nehnul a prohráli bychom na cap už ve čtvrté minutě za stavu 15:15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde, že to RNG losování je doje*aný a WG to ignoruje, aby nebyla ostuda - jednomu týmu to gaussku posune na samej chvost a druhýmu na TOP a nechá to tak celou bitvu. A sem čím dál víc přesvědčenej, že pro hráče existuje jen jedno RNG losování na všechno - čili pokud neprostřelujete, ani nenadingáte a když už prostřelíte, tak dáte brutální podmírák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, že od nového patche pozoruji značně rozporuplný MM, v jedné včerejší hře měl soupeř o 4 desítky víc než náš tým, což se dá opravdu jen stěží uhrát. Další nemilé překvapení mě čekalo při snaze o decap základny, bylo to opravdu o setiny, proto jsem hned raději do děla své T29-tky nabil HE munici a při 99% procentech obsazení vystřelil, do boku do věže TYP-ánka 59, jinam sem neměl možnost, bohužel, střela se odrazila.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, že od nového patche pozoruji značně rozporuplný MM, v jedné včerejší hře měl soupeř o 4 desítky víc než náš tým, což se dá opravdu jen stěží uhrát. Další nemilé překvapení mě čekalo při snaze o decap základny, bylo to opravdu o setiny, proto jsem hned raději do děla své T29-tky nabil HE munici a při 99% procentech obsazení vystřelil, do boku do věže TYP-ánka 59, jinam sem neměl možnost, bohužel, střela se odrazila.......

 

ta mechanika HE střel je vadná, to je věc, na které by mělo WG pracovat, bounce s HE je z povahy věci naprostý nesmysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta mechanika HE střel je vadná, to je věc, na které by mělo WG pracovat, bounce s HE je z povahy věci neprostý nesmysl

 

Pročby měla HE munice vždycky udělat nějaký poškození? Na silným pancíři nemusí... A odrazit se může přece pod extrémním úhlem taky, však spouštění není po celém plášti střely..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročby měla HE munice vždycky udělat nějaký poškození? Na silným pancíři nemusí... A odrazit se může přece pod extrémním úhlem taky, však spouštění není po celém plášti střely..

 

já jsem nepsal nic o poškození, já jsem psal, že bounce HE střely je nesmysl, pod extrémním úhlem ano, ale ve hře dáš bounce HE i pod úhlem, pod kterým by se odrazit neměla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera mi WG napsalo do emailu, že už sem se dlouho nepřihlásil (cca 3 měsíce) a že má pro mne úžasnou novinku nějaké tankové rally :facepalmic:

Jelikož sem od té hry očekával slušný simulátor tanku (ze začátku to tak opravdu bylo) a během těch cca 4 let se to zvrhlo v úplně něco jiného, tak zůstávám v klidu a šudlám si pár bitev ve WT (občas letadýlka, občas tanky). Kdyby to tak vydrželo více lidí a delší dobu, třeba by WG došlo, že něco dělají  špatně. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přece :

- šestý smysl bude jako perk ostraněn a všichni ho dostanou automaticky; bude na radistovi (nebo na členovi posádky, který má jeho roli, pokud nemá tank radistu)

 

To jsou veci, ani nevim jestli me to tesi nebo ne, mozna me to dokope zas neco vyexpit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem nepsal nic o poškození, já jsem psal, že bounce HE střely je nesmysl, pod extrémním úhlem ano, ale ve hře dáš bounce HE i pod úhlem, pod kterým by se odrazit neměla

Jde i o to z jakou ráži má dělo a jak silný je pancíř, na který střílíš .

BTW : někdy je to, ale vážně k nepochopení .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...