Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes som dingal ako odusu.Neviem,ale mam pocit ako keby hra uz bola do predu rozhodnuta.Predsa amx12t nemozem dva krat dingnut z is6.Raz v pohybe,to odniesli pasy.Druhy krat ding.Amx50100 v stocku gun nema na is6 celne narok.Preslo mu celne snad vsetko.Na cca 320 m.Ja jemu 2×podpriemer 346 a 332.Neviem fakt co si mam o tom mysliet.Amx50100 bez goldou,slaby hrac44,2win.Wg asi nadrzuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"ja chci vyhrat i kdybych si ani nevystrelil (to se obcas skutecne stava)"

Jo, to je strasna zabava. :)

 

Hraju strileci hru s tankama, tak chci jezdit s tankem a strilet! Vymanevrovat enemaka, pouzit lepsi znalost mapy nebo techniky a ne vyhrat zavod o to, kdo se prvni dostane do nejakyho blbyho kruhu a tam pak minutu a pul cumi vsude okolo aby ho nahodou nekdo nesundal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"ja chci vyhrat i kdybych si ani nevystrelil (to se obcas skutecne stava)"

Jo, to je strasna zabava. :)

 

Hraju strileci hru s tankama, tak chci jezdit s tankem a strilet! Vymanevrovat enemaka, pouzit lepsi znalost mapy nebo techniky a ne vyhrat zavod o to, kdo se prvni dostane do nejakyho blbyho kruhu a tam pak minutu a pul cumi vsude okolo aby ho nahodou nekdo nesundal.

Tak Kozlus, ja chci samozrejme taky strilet:) Ale kdyz vidim ze na teto strane neni vubec nikdo a na druhe dostavame tezce na *****, tak hura na cap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Kozlus, ja chci samozrejme taky strilet:) Ale kdyz vidim ze na teto strane neni vubec nikdo a na druhe dostavame tezce na *****, tak hura na cap.

Jj, pamatuju jak jsem s Hellcatem na Perlovce capl sám, když se naháněli poslední tři hráči a někdo mi napsal, že jsem idiot...a mě o Invadera vůbec nešlo! Jeden kamínek do mozaiky, proč jsem s wot skončil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal, že s expama za boj s premiákama opravdu hýbali.

Pár jsem si jich teď projel a po konci bitvy (logicky i včetně prohrané:-)) to píše v závěřečném přehledu + xp za splněnou misi, i když podle plánu misí vozidla v žádné misi nejsou.

A ty bonusové expy jsou odstupňované dle levelu, tj. jiný poměr na 2. (583+408), 5. (624+249) či 8. (922+92) tieru a odhadem po odpovídá tomu, co říkali...

Přesně jsem to nepočítal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hlásím, že jsem si ve slevě koupil M103. Sleva 600k, paráda. Fajn stroj (tedy z mého pohledu, aby nějaký klaun zase netvrdil, že matu lidi).
 
P.S. Než se zase nějaký chytrák začne hrabat v mojí posádce tak podotýkám, že je z Hellcata a nemám prachy na přeškolení.
 
shot175lxl.jpg

 

M103 je výborná a ze začátku jsem jezdil také s posádkou z Hellcata. Takže full camo a kravinky na dohled atd. A nemyslím si, že by to nějak škodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M103 trpí na pravidlo 3 ráží... tzn do střechy projde vše od všech. Ale když jsem do ní střílel s Chi-ri na Letišti - on napravo u vody nalepenej na skálu, já nahoře, takže jsem střílel z nějakých 70°, tak mi do jeho střechy neprošla jediná rána ze dvou zásobáků.

 

Když ho vidím, tak je mi ho líto, jak mu to do tý střechy krásně lítá, ač je to fyzikálně téměř nemožný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochorovka...dokolečka jak u blbejch na dvorku. Nejblbější mapa pro HT. Co bych dneska dal za pořádnou koridorovku. Prochor, nejlíp 4 arty, 5 top neviditelných TDček a jsem s HT v hajzlu.

 

P.S. Někdo tady brečel jak jsou na tom medka blbě. Kecy!

 

To, že dostaneš několikrát jednu z posledních dobrých map pro všechny druhy strojů, implikuje, že medka na tom nejsou špatně? Přemýšlíš, než něco napíšeš? Nebo vždycky v emocích něco napálíš, abych se mohl pobavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...