Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

po dlouhé době jsem zapnul wot. a systém spotování je fakt super. za celou bitvu jsem viděl 1 tank ,ale protivník do mě střílel ze všech stran.realita je hodně vzdálená. nevím ,ale před rokem se tato hra hrála mnohem lépe. dříve mě tato hra opravdu bavila,ale  te´d je to naopak. wt  je na tom lépe. sory za blbé kecy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cassio díky, 7:1 a jeden draw, tomu říkám super výsledek. Hráli ste fakt skvěle kluci! :thumbsup:

 

byla to docela pohodička i přes ty klacky, co nám MM házel pod nohy ;-)

 

Včera taková pohodová večerní seance s Charliem a jedním partákem z klanu, 9 her z toho pouze jedna porážka na úvod, MM si asi po 3 výhrách v řadě řekl, že by bylo lepší, kdyby nám dával losy + 2, takže třikrát s osmičkama proti desítkám, ale i tam se něco uhrálo, hlavně pokračovala vítězná jízda.

 

Co už nebyla taková sranda byl spotting systém, který ve dvou nebo třech bitvách dělal takové haluze, že to pěkné nebylo. Poprvé jsem dostal bez rozsvícení za 500 na Komarinu, to bych překousl, podruhé na mapě Doly nás vyndávala KV1s,aniž by se po výstřelu spotla, byla ve vzdálenosti 200-300 metrů, už aby tu ***.u stihl nerf, dostal jsem od ní celkově za 1200, poslední haluz dálnice, náš parták capuje enemy base, má něco k 50% a bác vypne ho object 261, který stál tak 50 metrů daleko, jako takový autobus aby nešel vidět, pche, to přece nemůže zachránit ani perk se sítí, no prostě spotting systém ala WG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...bác vypne ho object 261, který stál tak 50 metrů daleko, jako takový autobus aby nešel vidět, pche, to přece nemůže zachránit ani perk se sítí, no prostě spotting systém ala WG

 

Přesně, a to do tý střelecký pozice musel namanévrovat, protože tam určitě nekempil a nečekal, až bude mít nacapováno. Ale co mě v týhle bitvě nejvíc nas*alo byl ten kriplík v Lorejně, kterej místo spotu a aktivního hraní prostě zakempil a šel od hry. Naštěstí ho enemáci ještě vysmahli, takže alespoň musel platit.

 

Navíc sme potkali úžasnýho bota, na Zku*veným údolí sme dojeli k bázi, tam T-34, celou dobu se ani nehla, kanon do země, a když sem do ní začal vařit, tak natočila dělo a vystřelila.

 

Na Komařínu mě ale Caern velice potěšil, krásně mi oddingal T34, která to do mě šila z bezprostřední blízkosti, a i v dalších bitvách byl docela "tvrdej"...

 

Zjistil sem, že po konci bitvy už nejde reportovat (ne že by to k něčemu bylo)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsem si řekl, že pokaždé, když mě sejme to zvěrstvo ze vzduchu s dmg více jak 1000, vypínám to. Takže od pondělí je to pravidelně. Dnes jsem stihl asi 7 bitev a bylo to. A to jsem začal tak krásně s 5500+ WN8. 

držíš si hezký recent, hraješ jenom vybrané stroje nebo všehochuť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

držíš si hezký recent, hraješ jenom vybrané stroje nebo všehochuť?

Můžeš se podívat na noobmeter. Dnes jen bitvy s Obj. 140 (jezdil jsem sám). Jinak za poslední týden hodně M103 a jinak povětšinou desítky (T-62A, FV 215b, Object 140), občas k tomu hodím Indiena nebo když je nálada, tak E-25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš se podívat na noobmeter. Dnes jen bitvy s Obj. 140 (jezdil jsem sám). Jinak za poslední týden hodně M103 a jinak povětšinou desítky (T-62A, FV 215b, Object 140), občas k tomu hodím Indiena nebo když je nálada, tak E-25.

ta 140ka je můj sen, ale zatím mám jen A44, a to je taková bolest s tím tankem, naštěstí už ho mám v topu, ale stejně://

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T57 souhlasím, to je prasárna. Jinak osobně považuji za OP toho Obj. 140 a teď to bude znít šíleně, ale Auf. Panther. To když jsem expil, tak to byl WN8 hunter.

 

Toho Auf.Panthera jsi ale expil ještě v době před nerfem jeho kóniky, viď? Teď už to takový "hunter" nebude :-D ale byla s ním celkem prča, když byl člověk trpělivý (a to jsem moc nebyl)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho Auf.Panthera jsi ale expil ještě v době před nerfem jeho kóniky, viď? Teď už to takový "hunter" nebude :-D ale byla s ním celkem prča, když byl člověk trpělivý (a to jsem moc nebyl)...

Hrál jsem to ještě minulý měsíc a s tím dělem co má na goldu pene 221, takže v desítkách se s tím dalo trollit cokoliv. A v 9.2 mu buffli nabíjení toho děla, takže to nabíjelo nějakých 2,7s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta 140ka je můj sen, ale zatím mám jen A44, a to je taková bolest s tím tankem, naštěstí už ho mám v topu, ale stejně://

Myslím si, že se na Obj.140 přes A44 nedostaneš . To šlo když ještě když nebyl Obj.430, tam se z 416 a T44 šlo na T54. Aktuálně se jede A-44 a pak je snad 430 verze II ne ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se lehce v náladě vrátil domů, dal si rozehřívačku s T49 (abych zjistil, jestli se jen trochu motaly nohy, nebo hlava) a heleme se, co vypadlo:

wNhs.jpg

 

Potom jsem ještě nějakým způsobem úspěšně odjel CW, resp Doly, které se nám z dané strany ještě nepodařilo vyhrát. No a z čety po CW si už skoro nic nepamatuju. Takže celkem fajn večer  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...