Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Že je to arkáda, s tím jsem smířen a beru to. Co mě ale vadí, je to, že ta arkáda se pořád čím dál víc zjednodušuje. Takže z původní arkády s prvky strategie se stává tuctová střílečka, jakých je na trhu už mraky. Jen holt místo M-16 v ruce točím věží tanku. Chápu, že chce WG do hry přilákat  více hráčů, kterým to třeba tolik nejde, tak sníží laťku. Jenže to je začarovaný kruh- přijdou ještě slabší hráči, laťka se opět sníží, aby si i oni zahráli, tím se přitáhnou a zůstávají ještě slabší hráči......... Je to škoda, pro mě jako solo hráče na publiku se z toho čím dál víc vytrácí prvek zábavy.

:thumbsup:  tohle by se mělo tesat do mramoru !!! Přitom je furt přihlášených tolik hráčů, že by neměl být problém udělat aspoň dva módy. Arkádu a něco jako trochu těžšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedeme vylodovák a já si mezi cw bitvama vždy dávám jednu  bitvu na randomu a z 5 bitev sem ani jednu nevyhrál protože tak zoufalí spoluhráče co dostávám sem dlouho nezažil šance na výhru od 36% do 40% :-D a vždy si tu bitvu dám jen proto abych vyděl jakou zoufalost na mě přichystají příště a když dostanu použitelnější team tak enemáci dostanou navíc 2x WTF E100 aby jim to nebylo líto prostě mazec všechny bitvy klepec jak prase :-D

edit:

tak další bitva lost už to vypadalo nadějně 7-2 pro nás ale pak si WG řeklo NE !

edit2: tak dneska x2 na batchatu nebude po 7 bitvách luxusních proher

Upraveno uživatelem Jack3D_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedeme vylodovák a já si mezi cw bitvama dávám jednu  bitvu na randomu a z 5 bitev sem ani jednu nevyhrál protože tak zoufalí spoluhráče co dostávám sem dlouho nezažil šance na výhru od 36% do 40% :-D a vždy si tu bitvu dám jen proto abych vyděl jakou zoufalost na mě přichystají příště a když dostanu použitelnější team tak enemáci dostanou navíc 2x WTF E100 aby jim to nebylo líto prostě mazec všechny bitvy klepec jak prase :-D

To je ale přeci jasný, páč ty dobrý týmy jsem dneska nalosoval já, 9 výher z 11, tak jsem toho radši nechal  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes expení T20. S posádkou na 100% a i nějakými těmi opravami už se to dá solidně zajezdit. Akorát MM...

12x devítky

5x osmičky

5x sedmičky

 

Poslední dvě bitvy sedmičky a dva hrdinové...mezi devítkama (bez goldů) dost často 2-3. v dmg... nebyla tak zlá , jak se zdála se 75% posádkou. Pershing vyexpen.

 

První bitva s ním - 1020 HP od SU-152 HEčkem... třetí bitva - desítky (v základu pecka), dostal jsem 5 ran, dostal jsem 6 kritičáků. Asi jezdím nějaké citlivé stroje, protože to je strašná spotřeba lékáren a oprav... zato ač mířím jak chci, já mám v kritičácích téměř jen pásy...nedaří se mi nic ničit. Občas někdo chytne, to je ale vše.

No, T20 je za mnou, hurá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes expení T20. S posádkou na 100% a i nějakými těmi opravami už se to dá solidně zajezdit. Akorát MM...

12x devítky

5x osmičky

5x sedmičky

 

Poslední dvě bitvy sedmičky a dva hrdinové...mezi devítkama (bez goldů) dost často 2-3. v dmg... nebyla tak zlá , jak se zdála se 75% posádkou. Pershing vyexpen.

 

První bitva s ním - 1020 HP od SU-152 HEčkem... třetí bitva - desítky (v základu pecka), dostal jsem 5 ran, dostal jsem 6 kritičáků. Asi jezdím nějaké citlivé stroje, protože to je strašná spotřeba lékáren a oprav... zato ač mířím jak chci, já mám v kritičácích téměř jen pásy...nedaří se mi nic ničit. Občas někdo chytne, to je ale vše.

No, T20 je za mnou, hurá.

Pershing se mi hodně líbil a zvažuji koupi zpět. Ta pene není nic moc, ale ta pene s goldem, to je něco  :laugh: Mantlet dokáže podržet. Je to takový král ničeho, má od všeho něco, ale s rozumnou mírou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska opět hrůza. Říkám si odjedu si násobky na JPN, CN, FR, EN na SP vždy po dvou tancích, ale zasekl jsem se ta typovi T-34 a dal násobek až na sedmý pokus! Ale zase to bylo za Mko, ale jinak mě ty japonci a číňani ničí, mám s nima hroznou smůlu na losy a týmy. Ono se říká že na low tieru si ustřílíš sám, ale s nima to prostě nejde, to jsou samý prohry 15:3 za tři minuty atd. To co tam některý hráči předvádějí je hrůza, všechny tanky na jednu stranu a stejně tam zdechnou atd. Nebo dneska s typem T34, Arktida, nastřílím skoro litr, zdechnu a vedeme asi 12:8 říkám si tak to už snad vyjde, kdepak naše dva tanky jsou AFK na bázi, nepřítel s AT2 nám zbytek vystřílel a nestihl dojet k nám na bázi a bylo to remíza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až tu zase bude někdo brečet jak jsou chudinky arty na tom špatně, tak ať se podívá na tenhle screen, kterak rajče zakopcemklikač vyhrál válku.

 

shot018b.jpg

Přestan hrát za arty a začni hrát pořádně za tanky a ono se to podá.

Pokud najezdíš víc v jiném nearty stroji tedy 2-3x násobek toho co to rajče v arty, tak asi skoro určitě vyhrajete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Film mi v půlce umřel, tak jsem šel ve 22h dát pár her s E4. V četě s georgem dobrý...prostě E4 je mazel. Dneska i dost dmg.

Jen ty wins.....lidi s 45% na topkách po 22k hrách by měli pouštět jen do 8 tříd.

Zajedu na palpost s E4 ...přifrčí Waflovač a stoupne si mi před lauf! Čekám.....pak začně bitva.....ihned schytá za 1700....nic nedělá jen se lépe schová....pak vyjede a umře. 0 dmg...

V10t je dobrý, že je člověk s četou top, ale záruka winu není žádná. Nastřílený dmg je vždy....to jo, ale jinak....jak to ty hráče může bavit....jeden s E100 měl 32k her a 44%! Dal si 300dmg, páč  střílel proti IS8 HE ammo....

Nic jdu se uklidnit na Panzer generála....tam by tihle dementi neměli šanci.....tahle hra rudé neakcepuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestan hrát za arty a začni hrát pořádně za tanky a ono se to podá.

Pokud najezdíš víc v jiném nearty stroji tedy 2-3x násobek toho co to rajče v arty, tak asi skoro určitě vyhrajete.

 

To jsem nebyl já :-), to byl nepřítel, já byl jednou z jeho obětí. Já to sem dal pro ty ufňukánky co si stěžují na to jak jsou arty nepřesné a podobně. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....jeden s E100 měl 32k her a 44%! Dal si 300dmg, páč  střílel proti IS8 HE ammo....

 

Hrál na jistotu, ten kanón na E-100 je naprosto tragická záležitost. Pokud plně nedoměří na weakspot, tak buď netrefí nebo neprobije, takže se těm HEčkům vůbec nedivím. Ono je možná lepší nechat na E-100 kanón z E-75 a naládovat goldy. Pravda, nedá za 800 ale zato střílí poměrně přesně a o dost rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v týhle hře spousta lidí opovrhuje ARTY. Zajímalo by mne zda je to v letadlech stejné s bombardéry.

 

Nevím jak je to s letadly ale myslím, že bombardér má ve stihačovi jasného nepřítele. Opovržení artynami je dáno tím, že dokud tým nedojede k bázi a nesejme arty, tak nemají nepřítele, jen sedí za kopcem v bezpečí a rozdávají, a to ani nemusí trefit, stačí splash. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak marně uvažuji, jestli by nebylo dobré, sepsat nějakou petici pro vytvoření výkonnostních tříd  :cool:. Vím, že by to bylo k ničemu, ale třeba ............chleba, jak se říká. Ne, chtěl jsem začít vtipně. Každopádně jak všichni víme, to co WoT má za komunitu se jen tak nevidí. Hra není jednoduchá, tak jak tady někteří naznačují. RNG ,ač to Kanára asi překvapí, je v každé hře. Jen se všude jmenuje jinak. Jistě tady můžeme vést nekonečné kecy o tom, jak je složitá, či jednoduchá. Z mého pohledu myslícího člověka je hra dost těžká. Však až od počtu bitev cca 5000 jsem vlastně zjistil co a jak. Nikdy předtím jsem neměl žádnou zkušenost s takovouto hrou. Nejde ani tak o to zamířit a vystřelit. Ale chce to koukat na spoustu věcí okolo. Kdo kde je, kam vyjet, kdy vyjet, jakým způsobem se dohrabat k výsledku, kdy capovat a kdy necapovat. A zrovna poslední věc je ta, kdy jsme díky volům hru prohráli, byť to měla být výhra. A u sledování té spousty věcí. Když nemáte módy na to, kdo byl kde spotnutý a jestli vůbec byl spotnutý, je to o to těžší. Pravda, používám berličku v podobě minimapy, abych věděl poslední pozici tanků. Ale už nepoužívám žárovečky u jmen. Takže si to musím hezky spočítat. Kolik lidí si myslíte, že to dělá když nemají módy? No počítám tak 1%.

Ale abych podal denní hlášení. Jak píše Balvan, opravdu pokud nemáte extra vlivný stroj, tak nemáte šanci sám udělat bitvu na IV nebo V tieru. Taky tyto tiery teď jezdím, a i když nastřílím jak blázen když ty děla dávají po 70, tak stejně prohra. To bych musel být naklonovaný. Což bohužel nejde, takže smůla. Mám na čtyřkovém japonci průměrnou dmg 600. a nějakých +- 500 XP. To nemám ani na některých pětkových ani šestkových strojích. Jenže světe div se, pouze 33% výher. Číňan je na tom malinko lépe co se týče WR ale jinak jsou ty čísla velice podobné. Tady to trošku smrdí, ale nevím čím  :whistling:. Každopádně včerejšek byl zase takový průměr. Jednou nahoře, jednou dole. Žádná epic bitva se nekonala. Absolutně se nám nedařily v četě bitvy na IX a X tieru. Tam je blbost hráčů ještě víc viditelná. Ale celkově za mě spokojenost. Až teda na dva stroje. Již zde zmíněný Pershing. Jak jsem ten stroj měl rád, tak teď ho nenávidím. Věčně s desítkama, hlava už nic nevydrží, dělo začalo dělat psí kusy, tudíž nic nenastřílím. Zdá se mi, že se změnila i pohyblivost. Ten tank jen co udělám M půjde z garáže. Jenže to M snad nikdy neudělám. A další stroj je T-54. Ať dělám co dělám, prostě bez šance zahrát slušnou hru. Měním styly hraní, měním pozice, zkouším koukat na kluky na YouTube jak ten stroj hrát. Ne. neuhraju s ním nic. 90% střel co jde do palice, tou palicí taky projde. Proč by se něko obtěžoval mě střílet do spodku. To to raději narvou do hlavy a hotovo. bude to běh na dlouhou trať abych udělal T-62A nebo Obj. 140. Ale snad to za rok zvládnu  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám čas ani náladu, takže sem to už týden nezapl a je mi docela dobře. Večer si vždycky pochovám mrňouse, dám ho spát, odlítnu si jednu nebo dvě bitvy s WT, vypnu to a stačí :wink:

 

Asi počkám, až WG zruší RNG podle skillu a ostatní nadržování rajčatům... safra to dřív zamrzne peklo :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za poklonu, ale já se z toho hned tak nevyškrábu. 25 000 bitev jako lama (i když jsem byl nejlepší  :Smile_trollface-3: ) se maže jen velmi těžko

 

Tak hraje se primárně pro zábavu, ne? ;-) Pokud je člověk = hodnotitel jiného hráče alespoň průměrně inteligentní, tak se na tvůj účet nepodívá jako na celek, ale jukne se na tvoje "poslední" bitvy (1000 až 5000), které tak nějak určují tvoji aktuální "formu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál na jistotu, ten kanón na E-100 je naprosto tragická záležitost. Pokud plně nedoměří na weakspot, tak buď netrefí nebo neprobije, takže se těm HEčkům vůbec nedivím.

 

Mno, špatní hráči většinou střílí na vysokých tierech HE municí spíše proto, aby ušetřili stříbrňáky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...