Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jsem celý den expil pryč z KV-3. Když jsem chtěl jít večer do hajan, tak jsem zjistil, že mám 15997 bitev. Tak jsem si řekl, že to zakulatím. Vezmu si zase KV-3 a hned totální rupnutí a chuť nechat vše na druhý den. Nicméně zatímco hra s KV-3 běžela na pozadí, vzal jsem si na relax AMX 50 100 a dal docela dobrou bitvu (3k+ dmg, 4 kills). Během ní se KV-3 přesunula do garáže. Tak jsem si řekl, že zkrátka tu kulatou bitvu dám s KV-3. Masakr dobrý, posledních 5 minut jsem řádil s 64 HP :-) Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Velká ráže, Sparťan, Vzorný tankista: "Hrdina", WN8: 8342 (100), 4x kill, DMG 3766.

 

Takže bitva č. 16000 se povedla :-) - podrobnosti v Chlubárně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musí se tedy 100% zaměřit, ale pak jsem v poho ve hře co je na fotce, dvakrát trefil KV1S v plné rychlosti. Ten padáček se krásně odhaduje.

 

Můžeš mi, prosím, napsat, JAKÝM ZPŮSOBEM zaměřuješ s houfnicí na JEDOUCÍ cíl na 400 metrů??? Podle mě to NEJDE, protože oblouček se nemá na dálku na co zaměřit (a dost pochybuji, že střílíš na vzdálený jedoucí cíl tak, že zaměříš přímo na tank) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi někdo poradit co změnit v nastavení grafiky tak aby se mi nestávalo, že při maximálním zoomu vidím část tanku vyčnívající za překážkou, ale je bez červeného obrysu? Zkusil jsem i vystřelit, co kdyby náhodou, ale i když to letí přímo do místa kam střílím, střela trefuje neviditelnou skálu, vrak atd... Prostě vidím něco co je v reálu jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi, prosím, napsat, JAKÝM ZPŮSOBEM zaměřuješ s houfnicí na JEDOUCÍ cíl na 400 metrů??? Podle mě to NEJDE, protože oblouček se nemá na dálku na co zaměřit (a dost pochybuji, že střílíš na vzdálený jedoucí cíl tak, že zaměříš přímo na tank) :-)

 

s tím se dá předsazovat, dělám to i s KV1 se 122kou, taky trefuju za jízdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navic, dotaz neznel jako zadost o radu, ale "jakym zpusobem" .... mno, s prstem s nose. :-)

 

Ty jsi ale zlobivý klučina :-D já mám aktuálně houfnici akorát na M4 (co si tak matně pamatuju), ale prostě jedoucí cíle nedávám - pokud předsadím jako s "normálním" laufem, tak to prostě udělá oblouček do prd... do nikam. A nejde o vozidla jedoucí po horizontu... proto se také ptám.

Docela by mě zajímalo, JAK to hra řeší sama... můžeš postnout nějaký link, kde je patrné "co a jak" (pro zajímavost)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je ono :) Modifikace. Takže pokud ti hra takto funguje bez modifikací, je někde chyba. Pokud s modifikacemi, je to zcela v pořádku. Budeš si muset zvyknout.

30x zoom aneb koukáme skrz křoví a stromy... to je fajn modifikace.

 

Chtěl jsem protáhnout FV4202. dobrej stroj. Ale štvou mě losy. Většina bitev 20 desítek a osmičky jsem viděl jen dvakrát z 18 bitev... opravdu hnus. Ale co, zábava byla:

p4DW.jpg

 

Aneb proč ne, že? ... TDček je stále moc... a hlavně ty, co nedostaly nerf... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi, prosím, napsat, JAKÝM ZPŮSOBEM zaměřuješ s houfnicí na JEDOUCÍ cíl na 400 metrů??? Podle mě to NEJDE, protože oblouček se nemá na dálku na co zaměřit (a dost pochybuji, že střílíš na vzdálený jedoucí cíl tak, že zaměříš přímo na tank) :-)

Ono se to težko popisuje :laugh: . Ale základem je, abych měl volné zorné pole. Jak mám před sebou lístí, tak netrefím nic ani s Pantherem II. Pak mi stačí jedna dvě hry, abych zjitil rychlost střely a tím i odhadnul předsazení. Proto jak střídám často přes den tanky tak ty první hry rozhodně sniper nejsem.....

Jak dostanu na daný tank "cit", prostě si zvyknu, tak už vím kolik předsadit. Na tu KV1S jsem předsadil celou jednu délku tanku. U rychlopalek je to jiné, ale to víš sám. Většinou to pak padá do středu tanku. Tím se i zvyšuje šance na trefení houfnicí.

Obecně se s houfnicí trefuje dobře, páč jak střela klesá tak trefuje i třeba motor tanku, který by jinak rovně letící rychlý projektil netefil...mine věž a jde pryč...zvláště na čelně jedoucí tanky proti mě, se takto trefují skvěle.

Jinak co se týká střelby, tak u přesných a rychlých střel mířím na tank jedoucí plnou rychlostí takto:

Dle vzdálenosti to upravím, ale většinou na špičku tanku..zvláště na medka a scouty...to jim pak jde střela na motor. U HT taky...jen když je HT blízko a je pomalé, tak to šiju pod věž....to jde pak střela opět na zadní motorovou část.

Ovšem už asi rok nějaký velký sniper nejsem. Trefuju slušně, ale díky minicukání apod, to není jako dřív......dřív jsem trefoval na 90% i scouty! Hrál jsem totiž dva tři stroje.....Ferdu apod. Člověk to měl v ruce....paráda. Teď už ne.....to cukne a střela jde 5m za něj.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle Noobmetru je modrá barva nově od 1750 WN8 V2.......viz Crabtr  http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/3021-90-crabtr33-statistiky-cz-v301/page-14

 

Možná to bude jako ve filmu "Zprávy TV Onion" (ale naopak), kde USA vyřešily problém s obézním obyvatelstvem tak, že zvýšili míru pro označení "obézní" ze 150kg na 200kg. Tím pádem jim počet obézních lidí klesl ze 180 milionů na 170 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera zpočátku den nic moc ale nakonec to šlo. Win kolem 67%. Udělal jsem ten druhej gun na E-100 ale nějak mi to s ním vůbec nejde přemýšlím že se vrátim k tomu prvnímu. Vyexpen a koupen i JgTiger, oproti JgPanter II je to línější, ale myslím si že si rozumět budeme. Dále i první bitva s Amx 13 75, zatím v základu pocitiy podobné z jeho předchůdce tak uvidíme až bude v top konfiguraci. 

Jinak díky akci na vrcholu stromu se vyrojilo teda alespon v mých bitvách hodně Francouzské artilerie až jsem skřípal zubama,ale co naplat oni zas pak lehce zmizí teda aspon doufám :Smile_trollface-3: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak díky akci na vrcholu stromu se vyrojilo teda alespon v mých bitvách hodně Francouzské artilerie až jsem skřípal zubama,ale co naplat oni zas pak lehce zmizí teda aspon doufám :Smile_trollface-3: .

 

Artyhyeny mohu potvrdit, peru se s nimi už několikátou bitvu. čert aby je vzal, i když se hýbu tak jich je prostě moc a jak se člověk rozsvítí, je to často cesta do garáže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek paráda. Dopoledne sólo FV4202, relativně cajk. Jen těch desítek v bitvě. A ještě k tomu TDček... moc. Není to ono. Všude samej WT E-100.

Večer četa a sedl jsem do JgTigera. Sakra, ta mašinka je šílená. Nakládá jak divá. Bude bavit. Dokonce jsem vyzkoušel i zlato. 350mm pene..hmm. T95 z boku, sakra, já chtěl čelně. Ok, pálím! Cink poklop. Druhý test na Prochorovce. E-75. Cink. Nabíjím golda. Prošla do věže. Všiml si toho a neměl radost. Třetí AP. Letěla blbě. Cink. čtvrtý gold. Zase mi dal vědět, že střílím goldy. Poslední AP. Prošla do vany. Nadával. Už chápu tu moc. Jen zamířit a vystřelit... humus.

NnlSL.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem, dneska před chvílí po pár dnech první hra a hned se mi podařilo ulovit blbce, nechtěně. Murovanka, 6x 6.tier, 2x 4. tier, zbytek 5.tier. Já samozřejmě 4.tier T40. Jedu do lesa, celkem daleko, něco i spotnu, mám štestí, nepopírám, nastřílím cca 2 200 dmg, 2x kill, samozřejmě postupně prohráváme. Nějaké šestky se drží, 5. tier je vyhuben bez většího vlivu na hru. Když vidím, že já papírově nejslabší jsem hodně rozdal, a ještě vydržím skoro do konce, píšu na chat : 5.tier noobs ? Kdo se neozval? Mistr s KV2 a napsal mi: co to meleš pí.o ? Já mu report a on mě taky. Pak na něj koukám a je to fialový king, zřejmě nabitý testosteronem. Asi jsem ho ještě nakonec naštval, protože v týmovém skore jsem byl na druhém místě (já chudák s T40) a on až třetí. Jak v dmg, tak v expech. Je to taková blbost, ale nedalo mi to, abych se nesvěřeil. Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer po návratu z konference jsem dali četu. Georg si koupil KV2 tak jsme je provětrali...jen jeden lost. Ale hrozěn moc volných mpa....jak vezmu M18, šup město...vezmu KV2 a je Prochorovka. Snad náhoda...

Ale jak se tohle montrum dostane do města...blíže k enemákovi...masakr, přesně jako na fotce. KV1S na ránu...chci zaměřit Háčko s 850hp....než zaměřím, tak zmizelo, páč ho sfoukl Georg. :laugh: . Brutální stroj. Mám tam 3 perky a už to i pěkně rychle zaměřuje. Reload mám 20,78s, což je dobrý.

Pak jsem šli rovnou na desítky. A zas je jeden lost. E4 je super. Nedělá 6000dmg na potkání jako OP Waflovač, ale průměr kolem 2800 si dá pokaždé. Výborný stroj.

Poslední bitvu jsem i 3x použil goldy....ale stejně dignají....když neprojde Ap ak ani gold. Na E4 je vůbec nepoužívám. jen velice zřídka.

Ovšem jednu hru jsem měl spodek E4 jako řešeto. Dvě vemena si nechávala nakládat..IS7 a E100. Tož jsem je sfoukli, ale mě zbylo 250hp. Spodek...prostředek spodku jsem měl jako řešeto!!!!!Chápete? nejsilnější pancíř na E4....254mm střed spodku z E5. A oni místo aby používali hlavu, tříleli mě do palice, do stran spodku či věžičky, tak si vyberou to nejsilnější a rvou rovnou golds! Když beru gold  Pz38 proti KV1 ...je to logické....když beru golds s T40, proti KV1S, která mě dá sfoukne jen pohledem....je to nutnost. Ale proč berou na celkem papírovou E4 goldy, stroje které mají pene jako blázen...E100 ještě pochopím, ale IS7? Ale hlavně kam mířili.....tohle hlava nebere.

 

KV2 ve městě....Slayer.

Sakra....tohle je dnešní startovací bitva s Pz38!! Já vůl tu KV2 nevyfotil :wallbash: :wallbash: :laugh:

Ale když už je tady....hrozná bitva. Himmel a můj papíráček. Hrozně jsem se zapotil.....tým neudělal nic a mě naháněla tlupa enemáků...ještě, že mě podcenili.

 

1399062708.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ke včerejšku. Oproti středě to byla pohádka. Středu ani neberu, že jsem vůbec hrál. 5 her totální katastrofy. Včera jsem hrál svůj průměr. Už mám čtvrtinu expů na ST-I. Jde to s KV4 pomalu ale jistě. Taky ji nehraju pořád, jen když jsem na řadě s výběrem. Pořád platí, že lepší výsledky na tomto jinak vynikajícím tanku kazí losy. Taky mu nenahrávají mapy. Díky bídné depresi děla je třeba uvažovat jak s tím hrát, takže žádný blbuvzdorný tank. Asi proto jich zase tak moc nejezdí. Ono překonat KV3 a pak KV4 to chce už malinko umu, jinak ty dva stroje můžete jezdit taky rok. Jinak jsme měli hezkou lajnu pěti porážek v řadě. A to napříč tiery. Bohužel ve dvou lidech se nedá hrát proti 28 hráčům. Měli jsme bitvu, kde bylo na tieru 8,7,6 27 hráčů s barvičkou oranžovou a červenou. To už je masakr. Ono to podle toho taky vypadá. Ale zase na druhou stranu když vidím, jak mě enemáci chtějí střílet do nesmyslných míst, tak se musím občas smát. Když už nic, tak se na těchto hráčích dají nasbírat bodíky. Byť teda po třech minutách jsou půlky týmu v garáži. No někdy i 3/4 jednoho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, bitvy se švejkem s KV-2 byly zajímavý, někdy bysme mohli zkusit četu ve třech, to bude peklo...

 

Zvedák: hele pro E-75 je čelně IS-7 obtížně řešitelnej problém. On tam weakspot je, ale není tak "weak" a pokud se ten Rus trochu mele, tak si v rici a můžeš si vybrat, jestli precizně domířit (a určitě jí od Rusa koupit za plný, což se rovná smrti, páč má víc HP) a stejně nemít jistotu, že projde, nebo mu to plácnout "někam" a nechat to na RNG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...