Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera jto bylo trochu nevyrovnané - pár snadných vyher a i totalních proher, ale celkové to šlo, těch lepších výsledku bylo.víc. totálněle zalamilna pouštní rece na konci bitvy. My zbyli dva, enemaci tři. Dva z nich jsem vyndal trochu se štěstím - byli spolu a jeden mě dvakrát netrefil když jsem sundaval jeho kolegu. a nevím proč jsem si úplně natvrdo usmyslel, že poslední artyna je na severu v kaňonu a jel na ní a vůbec se nekoukal okolo. Samozřejmě byla jinde a vjel ji primopred lauf a sesmahla mě na ranu. Ještě že poslední kolega ji dostal a já nepohnojil celou hru. Takováhle blbost už se mi nepovedla hodně dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jóó.. tohle jsi měl už když začala letadýlka a taky jsi se vrátil ;-) závislost je závislost..

Tak to asi nee. Letadýlka už mají konečně dost hráčů a tak můžu hrát full real battle, což dříve nešlo kvůli nedostatku zájemců a tanky? To je uplně jiná liga !!! Žádný přiblblý spoting, žádné dingání a ohlodávání. Co si najdu, to si ulovím a když pěkně trefím, tak jde tank na ránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi nee. Letadýlka už mají konečně dost hráčů a tak můžu hrát full real battle, což dříve nešlo kvůli nedostatku zájemců a tanky? To je uplně jiná liga !!! Žádný přiblblý spoting, žádné dingání a ohlodávání. Co si najdu, to si ulovím a když pěkně trefím, tak jde tank na ránu.

 

tak ty seš starej camper, tobě to určitě sedí, já to mám rád arkádovitější, ale mají to pěkné kluci, fakt moc, ale jedu jen zlehka letadélka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi nee. Letadýlka už mají konečně dost hráčů a tak můžu hrát full real battle, což dříve nešlo kvůli nedostatku zájemců a tanky? To je uplně jiná liga !!! Žádný přiblblý spoting, žádné dingání a ohlodávání. Co si najdu, to si ulovím a když pěkně trefím, tak jde tank na ránu.

Včera jsem konečně v noci kouknul na stroje co jsou ve WT. A jako milovníka WWII mé srdce plesalo!

Jak jdou stroje přesně chronologicky zasebou....PzIVF2.....na konci Háčko. No paráda. Co mě těší je absence dmg dle třídy či kanonu. Prostě je tam jen penetrace dle vzdálenosti, která oproti WOT skoro sedí přesně s reálem.

Ale jinak nevím jestli WT zkoušet. Spiš si počkám až bude možnost se připojit kdy můžu já a né kdy je spuštěn test. Mám dost práce a hraju nepravidelně.

Kouknu pak na Youtube na nějaké videa od normálních hráčů. Abych poznal systém a vůbec jak hra funguje. Trochu se bojím hardcore campu. Ikdyž co si budeme povídat.....tak to bylo i v reálu. Stuga T34 viděla, až když jí Stug plesknul na 1000m mezi oči...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nevím proč jsem si úplně natvrdo usmyslel, že poslední artyna je na severu v kaňonu a jel na ní a vůbec se nekoukal okolo. Samozřejmě byla jinde a vjel ji primopred lauf a sesmahla mě na ranu. Ještě že poslední kolega ji dostal a já nepohnojil celou hru. Takováhle blbost už se mi nepovedla hodně dlouho...

no tak mě se to povedlo rovnou 3x :@ jednou jako tobě, podruhý byly arty dvě, jedna mě spotla a druhá mě při otočce smázla a po 3. mě vyškolilo Rhm o kterým jsem si myslel že je na druhým konci mapy.. to bylo pláče a nadávek v mém týmu.. :-P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem konečně v noci kouknul na stroje co jsou ve WT. A jako milovníka WWII mé srdce plesalo!

Jak jdou stroje přesně chronologicky zasebou....PzIVF2.....na konci Háčko. No paráda. Co mě těší je absence dmg dle třídy či kanonu. Prostě je tam jen penetrace dle vzdálenosti, která oproti WOT skoro sedí přesně s reálem.

Ale jinak nevím jestli WT zkoušet. Spiš si počkám až bude možnost se připojit kdy můžu já a né kdy je spuštěn test. Mám dost práce a hraju nepravidelně.

Kouknu pak na Youtube na nějaké videa od normálních hráčů. Abych poznal systém a vůbec jak hra funguje. Trochu se bojím hardcore campu. Ikdyž co si budeme povídat.....tak to bylo i v reálu. Stuga T34 viděla, až když jí Stug plesknul na 1000m mezi oči...

 

myslim, ze sa nemas coho obavat, ked si fanda realnej ww2 techniky. oproti wotku je wt hratelnostou uplne ina liga :-). hram zatial len HB a kemping som nepostrehol... kedze nastastie chyba spoting ako vo wotku... proste co vidis ty, vidi vzdy aj teba a naopak. ziadne kamo faktory, kriaky, 50 metrove pravidla a podobne kokotiny...Mapy su zatial prebrate z arkady, su dost clenite, co dovoluje hrat aktivne.  FRB som neskusal... tam uz kemping pravdepodobne zmysel ma, k tomu nech sa radsej vyjadria ti co to hraju :-).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze sa nemas coho obavat, ked si fanda realnej ww2 techniky. oproti wotku je wt hratelnostou uplne ina liga :-). hram zatial len HB a kemping som nepostrehol... kedze nastastie chyba spoting ako vo wotku... proste co vidis ty, vidi vzdy aj teba a naopak. ziadne kamo faktory, kriaky, 50 metrove pravidla a podobne kokotiny...Mapy su zatial prebrate z arkady, su dost clenite, co dovoluje hrat aktivne.  FRB som neskusal... tam uz kemping pravdepodobne zmysel ma, k tomu nech sa radsej vyjadria ti co to hraju :-).  

Jo určitě to zkusím. Teď jsem jel čtyři hry s AMX50100...peklo. jen jedna hra na topu, tam jsem si zahrál a dal 3000dmg. Další hry jen s 10 třídou. Osobně si nemyslím, že by AMX50100 měla horší MM než jiná osmička, ale myslím si, že všechny 8 třídy mají MM naprosto hrozný.

60% jedu 10 tříd, pak 20% devítky a sotva 20% somyčky.

První s desítkama normoš...1500dmg, klasiká 70% bounced. Další hru mi to spadlo do modré obrazovky a třetí hra s desítkou jsem umřel za 30s po startu, kdy jsem jen malilinko, velice opatrně vykouknul, abych něci spotnul našim......sekundový sostřel a komec.Opět 0dmg....

Jakmile se odhodlám k vyzkoušení WT, tak mi je jesný, že s WOTem končím. Stejně jako s BF2, když jsem vyzkoušel WOT. Po tom mém sfouknutí, kdy mě desítky daly na dvě rány.....se totiž neukázal ani enemáček!!!!!!!!!!!!! Nic.....prostě jsem jen umřel....WOT už je opravdu jen arkádovka pro děti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo určitě to zkusím. Teď jsem jel čtyři hry s AMX50100...peklo. jen jedna hra na topu, tam jsem si zahrál a dal 3000dmg. Další hry jen s 10 třídou. Osobně si nemyslím, že by AMX50100 měla horší MM než jiná osmička, ale myslím si, že všechny 8 třídy mají MM naprosto hrozný.

60% jedu 10 tříd, pak 20% devítky a sotva 20% somyčky.

První s desítkama normoš...1500dmg, klasiká 70% bounced. Další hru mi to spadlo do modré obrazovky a třetí hra s desítkou jsem umřel za 30s po startu, kdy jsem jen malilinko, velice opatrně vykouknul, abych něci spotnul našim......sekundový sostřel a komec.Opět 0dmg....

Jakmile se odhodlám k vyzkoušení WT, tak mi je jesný, že s WOTem končím. Stejně jako s BF2, když jsem vyzkoušel WOT. Po tom mém sfouknutí, kdy mě desítky daly na dvě rány.....se totiž neukázal ani enemáček!!!!!!!!!!!!! Nic.....prostě jsem jen umřel....WOT už je opravdu jen arkádovka pro děti.

 

 

jj taky tak... na wotko sa uz vari voda... bola to dobra hra, ale uz stacilo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze sa nemas coho obavat, ked si fanda realnej ww2 techniky. oproti wotku je wt hratelnostou uplne ina liga :-). hram zatial len HB a kemping som nepostrehol... kedze nastastie chyba spoting ako vo wotku... proste co vidis ty, vidi vzdy aj teba a naopak. ziadne kamo faktory, kriaky, 50 metrove pravidla a podobne kokotiny...Mapy su zatial prebrate z arkady, su dost clenite, co dovoluje hrat aktivne.  FRB som neskusal... tam uz kemping pravdepodobne zmysel ma, k tomu nech sa radsej vyjadria ti co to hraju :-).

mno já ti nevím.. já to nehraju, ale bejt tohle ve WoT tak by to bylo asi takhle: bůůů ty mapy jsou tak zvlněný, že tam skoro nejde hrát (zvlněný mapy), bůůůů já se nemam kam schovat, protože mě každej furt vidí (0 spoting), bůůůů já hraju s tankama kterýma nemůžu ublížit tomu hrozně OP Tigerovi (MM) bůůůů voni všichni kempí, tak já budu kempit taky i když mě to pak nebaví hrát(nevyváženost strojů)

 

Ale co tady zatím čtu tak to vlastně nikomu nevadí.. jsem na to velmi zvědavej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi nee. Letadýlka už mají konečně dost hráčů a tak můžu hrát full real battle, což dříve nešlo kvůli nedostatku zájemců a tanky? To je uplně jiná liga !!! Žádný přiblblý spoting, žádné dingání a ohlodávání. Co si najdu, to si ulovím a když pěkně trefím, tak jde tank na ránu.

Kanáre asi hrajeme ve WT-Gf jinou hru. Jak to že tam není dingání? Co to meleš? Konečně jsi si našel jinou hru, tak jdi prudit tam svými extra nesmysly. A pokud mi budeš někde tvrdit, že jsi dal zásah: Target Undamage, tak to znamená co? To znamená že jsi ho nedidngnul? Tzn střela bez poškození, což je v terminologii ding. Ale to je už asi moc složité. Nesnášíš WoT, nikdo ti to nebere. Když ho nehraješ, tak tady nepiš stejně jako Reeki a nevykládej nám tady pohádky, že ti to nechybí. Protože kdyby ti to nechybělo, tak tady nepíšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze sa nemas coho obavat, ked si fanda realnej ww2 techniky. oproti wotku je wt hratelnostou uplne ina liga :-). hram zatial len HB a kemping som nepostrehol... kedze nastastie chyba spoting ako vo wotku... proste co vidis ty, vidi vzdy aj teba a naopak. ziadne kamo faktory, kriaky, 50 metrove pravidla a podobne kokotiny...Mapy su zatial prebrate z arkady, su dost clenite, co dovoluje hrat aktivne.  FRB som neskusal... tam uz kemping pravdepodobne zmysel ma, k tomu nech sa radsej vyjadria ti co to hraju :-).  

No tady jsi taky trochu mimo. Spoting systém není, ale není pravda že co vidí mě vidím i já. Já nic nevidím a stejně do mě střílejí. Proč? No protože velitel sedí jinde, než je viditelná část mého tanku. Že tam není camo? A na co asi tak máš u posádky Keen Vision a zkoumáš si u tanků Maskovací síť? To asi jen proto aby jsi utratil XP za nic, že jo. Kemping máš pravdu není možný, protože musíš dojet na pozici a pak jsem kolikrát stál pět minut na jednom místě a čekal. Během toho sjem vyndal 4 tanky. A důvod, no protože těch 15 hráčů na tak velkou mapu je málo a tudíž nemělo smysl jet nikam sám. Tak jsem zakempil a nastřílel. A prosím tě nepleť tady arkádovou hru s HB. Uvědom si, že jsou to naprosto jiné hry na to aby jsi je srovnával. A pokud je srovnat chceš, tak piš už opravdu přesně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre asi hrajeme ve WT-Gf jinou hru. Jak to že tam není dingání? Co to meleš? Konečně jsi si našel jinou hru, tak jdi prudit tam svými extra nesmysly. A pokud mi budeš někde tvrdit, že jsi dal zásah: Target Undamage, tak to znamená co? To znamená že jsi ho nedidngnul? Tzn střela bez poškození, což je v terminologii ding. Ale to je už asi moc složité. Nesnášíš WoT, nikdo ti to nebere. Když ho nehraješ, tak tady nepiš stejně jako Reeki a nevykládej nám tady pohádky, že ti to nechybí. Protože kdyby ti to nechybělo, tak tady nepíšeš.

veliteli klídek :-D :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mu jeblo !!! Když mi to nechybí, tak si to můžu kdykoliv zahrát ale já to nehraju abych nevypadal, že mi to chybí. Asi tak to chtěl napsat :laugh: . Jen k tomu dingání. Ve WT neprostřelíš protože to tabulkově prostě nejde. Přece nechceme aby 20mm kanónek prošil 50mm pancíř a nebo chceme?! Taktéž mi to 75mm dělo neprostřelí na 2000m protože je to mimo realitu. Nejní zde loterie a sazka made in WG a o to jde. Počítám pouze s tím s čím počítat lze a odhaduju to co odhadnout můžu a né, že vystřelím a uvidíme co z toho bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se ve WT nemůžu donutit tanky zapnout. Po pád hodinkách hraní mi to prostě přišlo dost nudný. Pif, kill. Boom, někdo mě viděl. Hm... Tigera si na ránu čelně vyndá T-34-85, Tiger zase ji. Po tom, co přidali další stroje jsem to už nejel... nuda. Sice to jsou hezké mašinky... ale opět problém s FPS. Letadla naprosto cajk, dokud se nepřiblížím k tankovému bojišti. Pak je to slideshow...

 

Wotko dnes zase mizerné. S E5 proti jiné E5... cinkám mu bouli, on mě dal všechny rány nad 430 dmg... poté T57, vykouknu, dvakrát vystřelím a soustřel tří HEATů...alt+F4...

 

 

Kanáre: WT má své denní hlášení, takže doporučuji se přesunout tam, zde WT moc lidí nezajímá, zde se jede WOT  :wink:

Nerad bych, aby se historie opakovala a zde ve WOT sekci se řešilo vše krom WOTka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po předchozích 2-3 zábavných dnech následoval typický den dle WG. Mimo jedný bitvy zbytek odježděn jen z povinnosti, protože nebylo o co bojovat. Ještě jako na potovoru jsem v tý jediný co za něco asi stála zdechnul brzo a ani nedokoukával a to jsem asi sakra měl.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Redshire 

Vozidlo: Maus

Získáno zkušeností: 4 368 (x2 za první vítězství každý den)

Získáno kreditů: 96 376

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Hlídka, Vzorný tankista: "Hrdina"

WN8: 2865 (97) WN6: 2275 Eff: 1949

 

7856 DMG NASPOTOVANO :) A PAK ZE MAUSE NENI SCOUT :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se ve WT nemůžu donutit tanky zapnout. Po pád hodinkách hraní mi to prostě přišlo dost nudný. Pif, kill. Boom, někdo mě viděl. Hm... Tigera si na ránu čelně vyndá T-34-85, Tiger zase ji. Po tom, co přidali další stroje jsem to už nejel... nuda. Sice to jsou hezké mašinky... ale opět problém s FPS. Letadla naprosto cajk, dokud se nepřiblížím k tankovému bojišti. Pak je to slideshow...

 

Já zas musím pořád něco expit či přebudovávat garáž, abych mě WOT bavil. I teď se těším až to zapnu a vezmu si AMX50100 nebo E4....ale pak se nahraje hra, klasika MM s  desítkama, kterým by Inčučuna zaviděl rudou barvu....já i přes jasnou kvalitativní převahu stejně 70% hitů dingnu a zhebnu od výstřelu nějaké lodního děla.....

A je po dobré náladě a zábavě ....Méně SAZKA náhody WG a bude to dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak bych začal.... dnes děs. Prodal jsem T-54! Proč? Tank je naprosto luxusní, ale co mi MM dává za týmy, to je až nechutnost. Každý den jsem musel odjet minimálně tři, ale většinou i 5-7 her, než jsem odjel násobek. Jo v četě to celkem šlo, ale solo jsem jen prohrával. Tak jsem zakoupil Obj. 140 no prostě hnus čtyři první hry byly prohry... střídal jsem Obj. 140 s T-62A a u ní jsem zase vyhrával. No pátou hru jsem si řekl, že jestli bude prohra, tak ten tank prostě prodám.... Tank mi sedl stejně jako např. T-54 nebo T-62A ovšem trpět na retardovanost nebudu. No tu pátou hru to vyšlo, ovšem nebýt mě je to další na nic prohra.

 

Vítězství!

Klidné pobřeží (Serene Coast) 
Objekt 140 
Získáno zkušeností:4 080   ( x2)    104 652  
 Úspěchy v bitvě Velká ráže, Válečník, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: "Hrdina"
 
Celkem: 42 059   WN8: 10 746 (100)
 
Pátá hra, teda už konečně výhra a pěkně Hrdina! Joo to byl aplaus od mích mrtvých spoluhráčů, no zahrál jsem to pěkně i přes ty nervy, když už jsem tušil v půlce bitvy, že bude zase lost....  :wallbash:
Jinak můj dnešní Win-rate těžce pod průměr (14/30 46.67%) .... T 34 nešel odjet dvojnásobek, to samé T-54, taky Obj. 140 PROSTĚ SAMÉ PROHRY  :confused:
Ta poslední bitva mi, ale spravila náladu, tak aspoň něco...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem večer kašlal na AMX50100 a projel E4. Jezdím jí sám, bez čety. V desítkách je totiž četa stejně vlivná jako když jedu sám. Když dostanete rudé spoluhráče, tak ani četa to nedá. Takže hraju sám a pohoda.

E4 je opravdu poklad. Ihned mi sedla. Není tak v hledáčku jak Waflovače a podobné Op jebky. Jezdím sní jak s E100. Prostě HT styl. A super. Goldy jsem z 18 her použil asi 5x a stejně dingají, takže je nepoužívám. Hraju sní klasickou vykukovandu, kreju se netáčením a couváním...funguje je to krásně. Sice mi zásobníkové mrchy vždy vyžerou killouše, ale dmg mi nikdo nevezme. Mít sám 72% win a skoro 3000dmg. Opravdu jsem to nečekal. Věž se krásně rychle otáčí, takže tohle TD není lehká potrava pro medka. Při natočení i dingne a hlavně.....ta otočná věž. Prostě HT jako E100, ale není třeba platit za goldy. Hraju si dost vepředu, ale vždy opatrně. Vyjíždím jen na jistý cíl.....a že jich je.

Jak jsem se bál tak si hru s E4 užívám.

 

Na fotce jsem mtvý.....páč mi dingnul Object 704, kterého jsem z fullu stáhnul na 300hp a pak mi samo, že před doražením jednu odrazil....

 

1398800412.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No, jak bych začal.... dnes děs. Prodal jsem T-54! Proč? Tank je naprosto luxusní, ale co mi MM dává za týmy, to je až nechutnost. Každý den jsem musel odjet minimálně tři, ale většinou i 5-7 her, než jsem odjel násobek. Jo v četě to celkem šlo, ale solo jsem jen prohrával. Tak jsem zakoupil Obj. 140 no prostě hnus čtyři první hry byly prohry... střídal jsem Obj. 140 s T-62A a u ní jsem zase vyhrával. No pátou hru jsem si řekl, že jestli bude prohra, tak ten tank prostě prodám.... Tank mi sedl stejně jako např. T-54 nebo T-62A ovšem trpět na retardovanost nebudu. No tu pátou hru to vyšlo, ovšem nebýt mě je to další na nic prohra.

 

Vítězství!

Klidné pobřeží (Serene Coast) 
Objekt 140 
Získáno zkušeností:4 080   ( x2)    104 652  
 Úspěchy v bitvě Velká ráže, Válečník, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: "Hrdina"
 
Celkem: 42 059   WN8: 10 746 (100)
 
Pátá hra, teda už konečně výhra a pěkně Hrdina! Joo to byl aplaus od mích mrtvých spoluhráčů, no zahrál jsem to pěkně i přes ty nervy, když už jsem tušil v půlce bitvy, že bude zase lost....  :wallbash:
Jinak můj dnešní Win-rate těžce pod průměr (14/30 46.67%) .... T 34 nešel odjet dvojnásobek, to samé T-54, taky Obj. 140 PROSTĚ SAMÉ PROHRY  :confused:
Ta poslední bitva mi, ale spravila náladu, tak aspoň něco...

 

Já to Mko neumím dát ani po 100+ bitvách ! :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...