Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ale ono je jedno jestli to letí nahoru, dolů, doprava nebo doleva. prostě ti cca 25% střel letělo jinam než do cíle. A kam to bylo si myslím, že to už systém příliš neřeší. Hlavně na padající střely před tank jsou náchylní Frantíci a co jsem vypozoroval tak ještě SU152. Nahoru zase často lítají střely Amíkům. A do stran zase Němci. No u Rusáků je to takové všelijaké, ale hlavně přesné  :wink:

 

Plus minus 25% funguje IMHO jen a pouze u damage a penetrace (což ovšem bohatě stačí na to, aby ti tímto RNG WG pěkně zkur*ilo bitvu :-D). U rozptylu střel = kam ti střela poletí v rámci zaměřovacího kruhu to funguje jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plus minus 25% funguje IMHO jen a pouze u damage a penetrace (což ovšem bohatě stačí na to, aby ti tímto RNG WG pěkně zkur*ilo bitvu :-D). U rozptylu střel = kam ti střela poletí v rámci zaměřovacího kruhu to funguje jinak.

Ono by možná na škodu nebylo, kdyby jsi tady hned napsal jak. Protože co já vím a co jsem četl, tak máš 25% (žádné +-) šanci na netrefení tanku. Dále 25% na nepenetraci, popřípadě penetraci za 0dmg. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic takovýho...

 

25% - rozsah dmg, rozsah penetrace (to vidíš v garáži, když najedeš na munici)

 

Kam to poletí je dle Gaussovy křivky (nebudu hledat)... tzn nejvíce to lítá ke středu a na kraj jen málo. To bylo to zpřesnění.

No a potom máš ještě nějaký úhel, pod kterým když třefíš, tak neprobiješ ničím.

 

Nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by možná na škodu nebylo, kdyby jsi tady hned napsal jak. Protože co já vím a co jsem četl, tak máš 25% (žádné +-) šanci na netrefení tanku. Dále 25% na nepenetraci, popřípadě penetraci za 0dmg. 

 

To by bylo, kdybych to stihnul najít :-) jinak viz. "Zvedák". Pamatuju se, že upravovali přesnost střel tak, jak to popsal... navýšením (nebo ponížením?) nějaké konstanty(? - fakt už si přesně nevzpomenu).

 

Šance 25% na netrefení tanku je IMHO blbost už z podstaty - prostě máš (zaměřovací) kruh, ve kterém se ti náhodně "pohybují" střely. Čím jsi blíž, tím je vyšší šance na trefení = zaměřovač je "plný tanku" = nemůžeš minout. Každopádně ale nemusím penetrovat / dát damage, že ano :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

v pondělí jsem si udělal tu akci přes víkend takže den prémka a místo v garáži bylo doma. Jelikož já jinak jezdím bez prémka tak jsem včera hrál asi 7 hodin a bych něco naexpil když je to prémko. Den velmi podařenej win kolem 72% a wn8 kolem 1900. Překvapilo mě že jsem včera odjel s E-100 7 bitev a 5 vyhrál tak jsem vytáhl win s ní nad 50%. Dvě bitvy jsem zmrvil jak čert ale to se holt stane.

Hodnocení patchce 9.0. 

- předělané mapy Perlovka za mě určitě zlepšení, Malinovka no dle mého jí ani nezlepšili ani nepokazili a Severogorsk tam se mi to moc nelíbí takže 2/1 takže nakonec +

- Historické bitvy - nejel jsem je, ale co je dle mého mínus že nemůžeš jezdit v týmech. Nehodnotím takže 0.

- HD modely - ty se docela povedli +

- New tanky jsem nejel nehodnotím 0

- Garáž vypadá dobře, jen kdyby nebyla tak světlá, a kdyby šlo ten tank i oddálit více, ale člověk si zvykne za mě 0

- Padání hry a lagy - i toto máme v patchi za to fakt - a radši rovnou dvě - -.

Celkové hodnocení patche je u mě na 60%. 

(neoficiální info v pátek možná mikropatch kvůli padání hry a lagům)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě může střela zmizet, případně projít zrovna odhmotněným tankem. Ale to už jsou jen luxusní perličky. A pokud nepoužíváš serverový zaměřovač, tak někdy můžeš vystřelit klidně i za sebe, když se server někde "loudá" ...

Minule mi taky střela proletěla tankem. Bylo to v okamžiku, kdy akorát dostal ammorack a věž uletěla :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo, kdybych to stihnul najít :-) jinak viz. "Zvedák". Pamatuju se, že upravovali přesnost střel tak, jak to popsal... navýšením (nebo ponížením?) nějaké konstanty(? - fakt už si přesně nevzpomenu).

 

Snížili odchylku v Gaussově křivce, což prakticky znamená to, že je ten kopeček "užší".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera po patchi konečně našel odvahu spustit hru* a první co mě překvapilo jsou nízké pingy, delší load na bitku, kde skáču do bitvy až okolo 8 sekundy do začátku, takže ani nestihnu napsat žádnou pobuřující myšlenku o intelektu 29 spoluhráčů, což mi dost ubírá na hratelnosti. Snad se to časem nějak urovná. Stihl jsem jen deset her, kde jsem si vzal raději artiny, protože na místě při nekonečném reloadu mám nejvíc prostoru k posuzování změn, které tak nesnáším.

No když to vezmu kolem a kolem, nezměnilo se skoro nic. Pokud si bitvu nevyhraju sám, nikdo jiný to za mě neudělá. Počítám, že s tím WG ani nic dělat nehodlá, takže ta omáčka okolo je jen podružná. Nakonec na obé se dá zvyknout a stěžování přenechám modrozelenému teroru. Výsledky polojasno, 7 výher po průběhu bitev beru.

 

 

*nainstaloval jsem všechny addony na které jsem zvyklý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 5 dnech si jdu zahrát...rychle chvátám na AMX45 než mi za hoďku skončí prémko. A double 1500! V lose s 9 třídou jsem ve městě 5x vytřelil a dal jen 388 dmg. Nějakým zázrakem jsem přežil, ale už mě to RNG neskutečně štve. Já myslel, že jsem jen jednou penetroval, ale nééééé. Já penetroval 3x z 5. Jenže prostě dmg dám jen z jedné střely! Samo...do boku IS6 ..za nula. Pak dvakrát do spodku E75...tam jsem čekal že neprošla, ale omyl..jen za nula....jen poslední rána do těla T54 mi dala těch 388dmg.

Ubohost...ubohost....nic víc. Je úplně jedno jak člověk hraje....prostě World of SAZKA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A další chuťovka. Dám si sám E4 ....a díky RNG lost. Bych to i dal...jenže jsem 50% střel dingnul. Nejdříve jsem nedorazil E50...měla 614 a dingla...Tak jsem se naštval a nasadil goldy, páč už jsem zůstal jen já a waflovač. jenže pak jsem do boku na 400m dingnul T44!!!!!!!!!!!!! I enemák se smál....A jako bonus jsem dingnul z nezprostřední blízkosti T21, která si mě obtáčela. Udělala chybu a já ji mohl dostat. Jenže střela prostě neprostřelila tý papírový plčce motor z boku.....

Po 4 hrách vypnuto, prémko skončilo, ať si tuhle ubohost hraje kdo chce. Nechápu proč lidi vozí barvičky, když tahle hra vůbec o skillu není....tohle je vše jen o blbé náhodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono je jedno jestli to letí nahoru, dolů, doprava nebo doleva. prostě ti cca 25% střel letělo jinam než do cíle. A kam to bylo si myslím, že to už systém příliš neřeší. Hlavně na padající střely před tank jsou náchylní Frantíci a co jsem vypozoroval tak ještě SU152. Nahoru zase často lítají střely Amíkům. A do stran zase Němci. No u Rusáků je to takové všelijaké, ale hlavně přesné  :wink:

Tak jsem až nyní pochopil, že žiješ v tom, že 25% střel musí minout. To vysvětlili už ostatní a tak nebudu opakovat to, co tu bylo napsáno a s čím souhlasím. Ostatně jak by jinak mohl člověk získat sérii 338 zásahů. To na svém účtu mám. Nesnažil jsem se o to a bude to určitě zásluha nějakého kulometu.       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem až nyní pochopil, že žiješ v tom, že 25% střel musí minout. To vysvětlili už ostatní a tak nebudu opakovat to, co tu bylo napsáno a s čím souhlasím. Ostatně jak by jinak mohl člověk získat sérii 338 zásahů. To na svém účtu mám. Nesnažil jsem se o to a bude to určitě zásluha nějakého kulometu.       

Hmm tak teď jsi mi to nandal. Já sice žiju možná v omylu, ale aspoň jsem s tím omylem smířený a né že nad ním budu brečet. Každopádně popsáno to bylo, nicméně ta Gaussova křivka, či jak se to jmenuje mi nic neříká, a počítám, že tobě taky ne. Ale souhlasit s tím budeš, ať už to znamená co chce. Hlavně+ že mě tímto argumentem ostatní umlátili, tak rychle si přihřát polévečku. No každopádně ať to je jak chce, WoT je hra, která má spoustu faktorů náhody schovaných do rzůzných výrazů a čísel. Buďto je přijmete a hrajete to tak, jak to je, nebo časem ztrácíte nervy, tak jak to tady předvádí většina přispivatelů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si našel to přesné vyjádření, jak to vlastně je. Btw si myslím, že stejně od napsání tohoto vlákna http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/3430-presnost-strelby-a-jeji-zmena-v-86/ uběhlo spousta vody a spousta úprav, o kterých se jaksi zapomněli zmínit. Nu což, teď začnu taky brečet, protože rozhodně méně jak 10% střel mi určitě mimo nelítá. Řekl bych, že je to určitě minimálně 13%. A to je už mimo popsanou realitu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to rozdýchal a dal pár her v četě. No a dobrý. Ikdyž jsem opět s E4 dvakrát dingnul T21 abych pak v poho a AP ammo sfouknul enemáckou E4 a E100....Ale jinak pohoda.

Ovšem hodně pozitivně mě překvapila poslední hra. Tu vždy dávám sám s Pz38. Ihned po startě náš Marder blokoval naší FCM36, tak jsem mu to naspal..on se nejen omluvil, ale i se přemístil. Pak jsem odrazil enemy útok na levé straně a s 5ks jsem jel na jejich base.

Naše FCM a zbytek týmu, mě nejen pochválili, ale normálně mi naháněli asi 5minut enemáckou PzIII abych ji dal a měl Topgun! Já měl mrtvou posádku i řidiče a jel jsem jen 24km rychlostí. I tak počkali a nechali mi ho sundat. Tohle jsem dlouho nezažil. Kééž by těchto hráčů bylo víc....

A pak bohužel opačný případ...jantar v KV4 a hrozně se diví, že láduju do AMX45 goldy....i tak jsem 60% dingnul a oni stejně v poho vyhráli, ale pořád mlel a mlel...že jsem stejní jako PTS apod. Ano láduju do AMX45 goldy a jsem rád že to tak můžu dělat, protože už tak je to ojeb největší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak teď jsi mi to nandal. Já sice žiju možná v omylu, ale aspoň jsem s tím omylem smířený a né že nad ním budu brečet. Každopádně popsáno to bylo, nicméně ta Gaussova křivka, či jak se to jmenuje mi nic neříká, a počítám, že tobě taky ne. Ale souhlasit s tím budeš, ať už to znamená co chce. Hlavně+ že mě tímto argumentem ostatní umlátili, tak rychle si přihřát polévečku. No každopádně ať to je jak chce, WoT je hra, která má spoustu faktorů náhody schovaných do rzůzných výrazů a čísel. Buďto je přijmete a hrajete to tak, jak to je, nebo časem ztrácíte nervy, tak jak to tady předvádí většina přispivatelů. 

Tak tohle jsem asi příliš nepochopil. Původně mi doporučíš, abych si přečet zdejší forum a potom co se zjistí, že v tom máš sám slušný mezery a v určitém směru větší než já, tak napadneš příspěvek, který něco slušně vysvětluje, že je zastaralý a asi neplatný.

To o gaussově křivce jsem čet v době publikování na foru a mám za to, že i celkem pochopil. Jen si myslím a možná mylně, že je to aplikováno do třetího rozměru. Tudíž mi pak přijde zajímavé, když většina střel vzdálenějších od středu dopadá do cca 30° spodní výseče v jeden den.

Možná se pletu, ale k některým statistickým údajům se stavíš jako k brečení. Trochu ti tedy vyjdu vstříc a přestanu tě dráždit a budu do denního hlášení psát jen pozitivní (pravdivé) statistické údaje.  Denní win nad 75% a popis případných vítězných bitev s 5 úlovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsem asi příliš nepochopil. Původně mi doporučíš, abych si přečet zdejší forum a potom co se zjistí, že v tom máš sám slušný mezery a v určitém směru větší než já, tak napadneš příspěvek, který něco slušně vysvětluje, že je zastaralý a asi neplatný.

To o gaussově křivce jsem čet v době publikování na foru a mám za to, že i celkem pochopil. Jen si myslím a možná mylně, že je to aplikováno do třetího rozměru. Tudíž mi pak přijde zajímavé, když většina střel vzdálenějších od středu dopadá do cca 30° spodní výseče v jeden den.

Možná se pletu, ale k některým statistickým údajům se stavíš jako k brečení. Trochu ti tedy vyjdu vstříc a přestanu tě dráždit a budu do denního hlášení psát jen pozitivní (pravdivé) statistické údaje.  Denní win nad 75% a popis případných vítězných bitev s 5 úlovky.

No to jsi pochopil špatně, já jsem žádný příspěvek neoznačil jako zastarylý a špatný. Spíše bych se nedivil, kdyby toto již bylo změněno. Bohužel já o Gaussově křivce slyšel poprvé až dnes. V době kdy vyšel tento článek jsem měl odjeto ve WoT celkem NULA bitev. Co jsem potom zjistil, cca tak po půl roce hraní, tak jsem měl za to, a někde jsem to i četl, že RNG funguje i na střelbu. 

Btw nikdo není dokonalý, tak se ti omlouvám, že jsem tě podcenil co se týče pochopení Gaussovy křivky. Popravdě krom těch jednoduchých čísel mi ty písmenka nic neříkají. Podle mě je to RNG převlečené za Gaussovu křivku, která to dělá příliš složitě. Já na písmenka nikdy nebyl, takže to těžko někdy pochopím. Nechápu jak může být X=1 a přijdu na to tím, že spočítám A+B. 

Co se týče brečení. Vás to baví pořád psát dokola, jak mi to nešlo? Jak mi to padalo, jak jsem nepenetroval, jak jsem se netrefoval. Když si projedete všechny hry co odehrajete za den, tak těch nepenetrujících střel a střel mimo je minimum. Ale je lepší si zapamatovat jak to bylo všechno špatně, než jak jsem dal super roll do kečupa, který o tom ani nevěděl, protože jsem ho přečůral a objel jsem ho. A jelikož měl 440Hp a já ho sundal s KáVéSem, tak jsem měl radost. Ale hned druhou bitvu jsem dal jen za 380 a všechno je na prd. O tohle mi jde. Koukni se na příspěvky, takhle je to pořád dokola. Já se ani nedivím že tady přispívá poměrně málo lidí. Kdyby každý zkusil trošku napsat i malinko pozitivně, tak by to bylo fajn. Ale takhle je to negace kam se jen podíváš. Ale je to na všech fórech. Nikde se neobjeví, že jsem dostal jeden den prémiového účtu proto, že byl půl dne patch. Stejně bych nehrál, protože jsem v práci. Ale každý raději napíše, že to stojí za prd. Jo tenhle patch je zmršený totálně. Ale nebavím se jen o tomhle, aby to zase někdo nerozváděl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chápu to správně, že ten Black Prince dojel k artyně, strčil jí svoje dělo do jejího k mantletu a když vystřelila, tak ten granát bouchnul a smahl jí, přičemž DMG BPčku se počítá navíc jako poškození spojence? Jako tohle je nejlepší metoda jak vytrollit artyny, jakou sem zatím viděl, už X-krát sem uvažoval že je prostě vysmažím, ale nikdy mi to za ten Ban nestálo, tohle ovšem vypadá docela efektivně... :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mohl by mi někdo vysvětlit, jak je to z Pz.Kpfw.III Ausf.J ? Včera jsem ho dostal a dnes jsem ho dostal zase a nechal se kvůli tomu sestřelil. Udělal printscren abych se ujistil,že jsem špatně neviděl. Já ho nemůžu nikde najít a ani ve statistice sestřelených tanků ho nevidím. (Pz.Kpfw.II Ausf.J je prémiový momentálně nedostupný).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...