Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Švejk : Večer nic moc...Panthera II jsem nedoexpil páč každý chtěl hrát všechny tiery jen 7 ne. Přitom ty losy jsou fantastické. Zkusil jsem to sám...a nikdy víc. Himmel a navíc všech 14 hráčů včetně 8 třídy mělo pod 48%! Na těchto třídách to prostě neodpouštím...na to nemám nervy.

 

Doporučuju ti zapnout konfrontraci , jezdím ted s tigrem I. a 70 % konfrontrace , většinou proti IS , občas t29 , ale hlavně jen tier VII :-)

Jo, konfrontace za němce není zlá. Ti Tigeři s HP dokáží zahrt v takovým počtu. Dokonce i na Himmelu proti 15x IS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udržet vysoký win? Ani omylem...jde to dolů....včera super losy, super hry, super dmg, super killls....ale 50% losts. Zvláště ve městech to prostě sama Pz38 nedá. Na dálku to většinou smahne dřív než to kní dojede, ale ve městě, když je tým špatný tak to dám max 4ks. Pz38 je papír a v případě oblíčení je to rychlý konec.

Držel jsem dlouho 82%, teď jsem rád za 76%. Tuším, že to tak na na ustálených 73% spadne. Pz38 neskutečně vlivný stroj, který pomůže i na 5 třídě. Ale pozor...vlivný jen jako podpora. Naseká toho moře, ale jak je přesila, tak nemá šanci.

Ale, samo že v porovnání s ostatníma strojema je xxxxx krát vlivnější. Ale prostě těch 80% není dlouhodobě reálné udržet.

 

- na začátku vždy rychle chvátám na své místo( liší se dle MM)

- tam čekám, vždy se někdo "obětuje" a spotne to....zmasakruju přesnou střelbou co se dá

- pak vyrážím tam, kde vím, že to buď hoří, nebo naopak to jde protlačit

 

Replay? Já jsem rád, že to jde :biggrin: . Ale alespoň jednou denně, mi WOT shodí hru až do modré obrazovky a restartuje PC...

Tak já považuju za vysoký win od třídy 3 už vše nad 60%+ při sólo hraní. Škoda těch replay :(. Pokud se nepletu, tak nemáš upravovanou hru a s Pz38 hraješ sólo. Pz je asi dobrý stroj, ale jeho nasazován do bitev 3-5 třídy mu nedává předpoklad nějakého OP stroje. Jeho protivníci proti němu mají často nějakou výhodu: dohled, rychlost, pancíř, alfu a to nepočítám ve tvém případě ještě artynáře s upravenou hrou.

Říkáš, že ti s ním win trochu klesá, ale pořád je stále parádní. Prostě máš ty svoje místa pro Pz na mapě a pohyb po bojišti pořádně vymakaný, že ti to tak dobře pokrývá různorodost bitev a vzniklých situací.

Rozhodně by se bylo co přiučit. Být na špatném místě nebo ve špatný čas je proti tomu tak snadné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera mě smahla partička našich red artyklikačů, páč podle nich jsem se měl  hned po odpočtu s AMX 50 100 bezhlavě vrhnout na hrot útoku a během 2 minut zdechnout. Tím jsem se definitivně rozhodl, že přestávám jakkoliv chránit arty ve svém týmu. Pokud si je bude chtít nějaký nepřátelský scout nebo medko vychutnat, nemám s tím nejmenší problém. Jediné, co pro ně můžu udělat, tak pokud budou před scoutem utíkat, tak je  detracknu, ať se netrápí a mají to brzo za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem konfrontaci vypnul, když jsem jí se SU-101 dostal po čtvrté za sebou a vždy jsem lízal spodek seznamu. Ještě počkám co s tím udělá top dělo, pokud nic, tak to TD asi začnu nenávidět :down:

neudela s tim nic top delo.pokud do nej nebudel ladovat ful gold,ses tam kde predtim.s penetraci 219 neprostrelis devitku skoro ani z boku.ja sem tu lajnu ulozil na hodne dlouho k ledu.jinak skoda toho,je to pohyblivy jako prase,mrstny,obratny.ale ten gun je traga

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera mě smahla partička našich red artyklikačů, páč podle nich jsem se měl  hned po odpočtu s AMX 50 100 bezhlavě vrhnout na hrot útoku a během 2 minut zdechnout. Tím jsem se definitivně rozhodl, že přestávám jakkoliv chránit arty ve svém týmu. Pokud si je bude chtít nějaký nepřátelský scout nebo medko vychutnat, nemám s tím nejmenší problém. Jediné, co pro ně můžu udělat, tak pokud budou před scoutem utíkat, tak je  detracknu, ať se netrápí a mají to brzo za sebou.

Vítej do klubu. Když je enemácký scouti nahání, tak se jen škodolibě chechtám jejich SOSkám :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neudela s tim nic top delo.pokud do nej nebudel ladovat ful gold,ses tam kde predtim.s penetraci 219 neprostrelis devitku skoro ani z boku.ja sem tu lajnu ulozil na hodne dlouho k ledu.jinak skoda toho,je to pohyblivy jako prase,mrstny,obratny.ale ten gun je traga

No super, přitom s těma nižšíma se mě hrálo fakt dobře :sad:

 

Já zapl konfrontace jen kvůli rhm,zatím snad z 10 biev jediný lost,stále proti slepým rusákům v ISUnách,kdy dostávají neskutečně na *****..

Jo, to bylo fakt peklo, se SU si připadám jak ovce, i proto jsem tu konfrontaci vypnul, ale chápu, že s RHM je to ráj :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou hodné artiny a jsou i zlé artiny.

 

Tato je třeba zlá:

 ...

Tahle byla hodná. Snažila se mě zachránit, trefila enemáka, ale splahem jsem dostal i já.

 

Btw mé dnešní první dvě hry :)

 

Doufám, že toho slovenského trotlíka v klanu trošku umravní :-)

 

A poslouchej, u toho posledního dvojobrázku (jak jsi tam už vykostěný), co to tam je za tu čáru přes mapu? Nějaká specialitka? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš Zvedáku, že by mne tohle taky rozhodilo?

 

Stát s medkem vzadu, dávat si v klidku dmg, využívat „vyčůraně” spot týmu.

 

Takhle prostě hrají fialoví hráči, dost sobecky na sebe. Nic ve zlém, ale dost často to vidím. Občas vyhrají bitvu, protože k nim najedou vozidla, která načnul tým, který nechali vychcípat vepředu.

Občas tu bitvu prohrají, protože kempili vzadu, vepředu chyběli a nepřátele jejich tým rozmázli jako shnilou švestku. A pak zbydou poslední na mapě a píšou něco jako next noob team.

 

Jenže tahle mapa je o spotování a ty jsi odkempil se 100% HP s 9. medkem. Jsou situace, kdy by mi nervy prdly asi taky, jako tomu v artyně (takový desátý pokus o dvojnásobek) a šel bys taky.

 

Píšu tu upřímně, jsi mnohem lepší hráč než já. Ale toto mi holt připomíná Kanárovo legendární hlídání artyn s Baťákem v čarovném lesíku na Murovance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš Zvedáku, že by mne tohle taky rozhodilo?

 

Stát s medkem vzadu, dávat si v klidku dmg, využívat „vyčůraně” spot týmu.

 

Takhle prostě hrají fialoví hráči, dost sobecky na sebe. Nic ve zlém, ale dost často to vidím. Občas vyhrají bitvu, protože k nim najedou vozidla, která načnul tým, který nechali vychcípat vepředu.

Občas tu bitvu prohrají, protože kempili vzadu, vepředu chyběli a nepřátele jejich tým rozmázli jako shnilou švestku. A pak zbydou poslední na mapě a píšou něco jako next noob team.

 

Jenže tahle mapa je o spotování a ty jsi odkempil se 100% HP s 9. medkem. Jsou situace, kdy by mi nervy prdly asi taky, jako tomu v artyně (takový desátý pokus o dvojnásobek) a šel bys taky.

 

Píšu tu upřímně, jsi mnohem lepší hráč než já. Ale toto mi holt připomíná Kanárovo legendární hlídání artyn s Baťákem v čarovném lesíku na Murovance

Tady je názorná ukázka rozdílného myšlení. Dle jedné bitvy si uděláš obrázek. S WZ-120 jsem velice často vepředu. Případně kempím, než bude vhodný čas někde udeřit. Takže:

 

WZ-120. 2° deprese. Prochorovka. Nikde nemůžeš jet, aby jsi mohl střílet. Všude kopečky. Spot. Můžu někde zkusit spotovat, ovšem také bez střelby. doleva jak bylo vidět nejelo nic slavného. řekněme, že z této strany jsem s WZ-120 ještě nejel. Tak jsem vyzkoušel osvědčené místo. To, že nějací joudové jeli po jednom na sebevraždu není moje chyba. Já tam byl na spot. Z toho místa můžu spotovat za půlku spodní části mapy, jakmile se tam něco hne. Takže spot splňuju. A taky, že jsem spotoval. Že ten spot "obsatarají" sebevrazi už není můj problém. že jsem k těm artinám nikoho nepustil a ani nedovolil dojet... asi nezáslužné. Po zabití toho St-1 jsem měl v plánu přejet do toho spotovacího ďolíku. Jenže... ono se blbě hraje, když tě v půlce hry, kdy už se dá něco vymýšlet uzemní...

 

Rozhodně ale není na místě obecně hlásit, jak fialky kempí. Ne vždy se dá někam vyjet a dělat divy. Ono někam vjet, když jsem byl jediná použitelná devítka a zařvat, mi nepřišlo jako vhodná taktika. Takže v tomto případě si myslím, že tvé tvrzení není pravdivé. Jinak ano, jsou fialky, jenž kempí v medku v rohu mapy na goldech, dokud mají po čem střílet a využívají spotu. A ano, jsem fialka i díky tomu, že se po startu s medkem nerozjedu "zkusit" spot a "zkusit" u toho nezařvat  :biggrin:

Ono, kdyby mě to nechali dohrát, tak by hra samotná vypadala také trochu jinak  :sad:

 

*ukázka mého myšlení, když neznám daný stroj na dané mapě zrovna dokonale - může se lišit od názoru každého z vás  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já reaguji na jednu bitvu. Nejsem idiot, abych nevěděl, že fialový hráči jsou HODNĚ DOBŘÍ hráči a že si svoje statistiky zaslouží. Taky jsem nenapsal, že fialky vždy kempí. Napsal jsem, že to často vídám, což je pravda, koneckonců, tato bitva to potvrzuje.

 

Jen jsem napsal, že stát s medkem v rohu na této mapě není dle  mého názoru košer. Jsem přesvědčen, že jako aktivní spot byl jsi byl na této mapě mnohem prospěšnější.

 

Pokud jsem ťal do živého, tak promiň, ale co jsem napsal, za tím si stojím. Já hraju často zbrkle, potřeboval bych, aby mne občas někdo klepl přes prsty, kam že to jedu, když nevím, co tam je. Toto je IMHO druhý extrém, který je ovšem z hlediska produktivity přínosnější, Ona tato hra chce dost taktického myšlení, se schopností přemýšlet, co bude za pár minut. Vyjet na jeden na jednoho je sice takové rytířské, ale mrtvý týmu nepomůžeš a sobě (myšleno WN7/8) jen uškodíš.

 

Na druhou stranu uznej, že i Kanár si svoje kempení vždy obhájí a má svým způsobem pravdu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu uznej, že i Kanár si svoje kempení vždy obhájí a má svým způsobem pravdu ;-)

 

Kanár hraje za TDéčka, tudíž má na kempení docela právo. Na druhou stranu - kdyby všichni hráli jako Kanár, tak se ve hře uzíváme nudou :-)

 

S tou pravdou ohledně kempení... mno, něco na tom je (neberu hru za TDs / arty). Každopádně mi přijde, že konkrétně Kanár to posuzuje jako skill / součást skillu, což je vedle jak ta jedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár hraje za TDéčka, tudíž má na kempení docela právo. Na druhou stranu - kdyby všichni hráli jako Kanár, tak se ve hře uzíváme nudou :-)

 

S tou pravdou ohledně kempení... mno, něco na tom je (neberu hru za TDs / arty). Každopádně mi přijde, že konkrétně Kanár to posuzuje jako skill / součást skillu, což je vedle jak ta jedle.

 

 

Nevím, jak ty, ale já s Kanárem pár desítek bitev v četě odehrál, takže při vší úctě, vím moc dobře, jak a s čím hraje.... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divné...  já to tam vidím...asi jsem ještě nepochopil jak funguje  "2i Image hosting" a jak to vkládat... :-)

 

Tady je odkaz na můj google drive...

https://drive.google.com/file/d/0B8S5aMxnpey_XzduTVNNUGFDWmM/edit?usp=sharing

Tam nevidím také nic, jen prázdnou plochu :biggrin: . Je to nějaké pokazené nebo co! Nejsem u svého PC ale tady je uplně čistá instalace, tak nevím. Počkám co to udělá doma. A moje hlídání artyn si neberte jako nějaký mustr na cokoliv, to byl jen pokus a nebyl už nikdy zopakován protože bylo i mě jasné, že to tak nejde dělat. Prostě okamžitý nápad. Ostatně na artyny už prdím, jako každý. Když je chce někdo hrát, tak ať si to vyžere a je mi jedno na čí straně jsou. Čím méně se o ně budeme starat, tím lépe pro nás. A vyčkat na správnou situaci, popřípadě si najít dobré místo ke snajpení, to je základ výhry. Vlítnout někam bez toho aniž bych věděl co tam bude je velký risk, který sice může vyjít ale podle mého je to stejně blbé, jako předjíždět před horizontem kamión. Všiměte si, že nejvíc řvou ti slabí hráči a nejvíc používají slovo kempa a kempit. Hrají WoT stejně, jako kdyby hráli COD a nebo Battlefield. Kempa je sprosté slovo a každý, kdo se na pár minut zasatví je opovrženíhodný a zbabělý skunk.... :biggrin: . Musí se valit po mapě až do zdechnutí bez užitku ale hlavně nikde nezastavovat :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem napsal, že stát s medkem v rohu na této mapě není dle  mého názoru košer. Jsem přesvědčen, že jako aktivní spot byl jsi byl na této mapě mnohem prospěšnější.

 

 

No hele Zvedák v rohu nestál, ale na levé straně byl vysunutý jak nejdál mohl bez nebezpečí, že ho rozeberou ty TD zakempený na TD lajně, na pasivní spot je tohle hodně dobrý místo. Jediný další, co mohl zkusit, by byl dolík na F3, ale tam by se musel hýbat a podle mě by tam nenasvítil o nic víc než z týhle pozice, navíc by nemohl střílet - a TD na kraji mapy by ho nejspíš mohla hitovat.

 

Aktivní spot je imho ve 3/4 her k ničemu, doba nesmrtelných pidiformulí T-50 skončila a do AMX si každej rád střelí, pokud to neřídí uberskiller, kterej ví o každým dolíku na mapě a schovává se do něj. Lamy většinou končí v první minutě, nejdéle ve druhý, když musí jet někam do kopce, což je zdrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woombate nic nevidím:-)

 

No pánové, to si ze mne už určitě děláte šoufky ne?? :-)

Já tam šoupnul alepoň ten odkaz.... ten vám taky nefunguje?? :-(

https://drive.google...dit?usp=sharing

 

copak se proti mne dnes veškerá elektronika spiknula?? :-)

 

 

Mimochodem kam teď nahráváte fotky?? když Imageshack začal být placená služba??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...