Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pit Schubert ve svých knihách o horolezectví a vht píše, že člověk by se neměl vzdávat ani v bezvýchodné situaci, vždy existuje naděje. Dneska se mi to potvrdilo. T-40, pouštní řeka. Skoro všichni jedou dopředu, kde vychcípou, začínáme dost prohrávat. Mám už 4 killy, říkám si, to ty hromnice asi nebudou, ale jo ! Jedu 3x dopředu, 2x se mezitím vracím na bázi, zabíjím postupně všechny zbývajicí protivníky a vyhráváme. Celkem 10 killů, nejvíc co jsem kdy dal, 90 000 výdělek, 3000 expů a nějaké medaile. Když se daří, tak se daří. Nedělám si ale iluze o svém herním umění, prostě mezi slepými jednooký králem + štěstí a náhoda. Ale potěšilo mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rozjel větev na E50M a v poho a klidu jí vyexpím.Asi před 10000 lety jsem si dal 27 her s Pantherem. A vůbec mi nesedl...win rate  40% no vůbec humus. Tak jsem čekal peklo. A jak jsem byl v šoku z VK Déčka, který je totální křáp, tak mě naopak Panther mile překvapil. Než vyexpím PII tak si alespoň na něm opravím ostudné čísla. Hraje se mi sním skvěle. Prostě jak mám stroj co penetruje, tak mi to stačí...základ pro kvalitní hru. Na fotce je první hra po znovukoupení. Škoda těch rudochů v týmu, ale je víkend....takže co se divím. Už jsem to vytáhl za pár her na 48% :biggrin: . Potenciál mít přes 60% v něm určit je.

Když s ním člověk hraje jako s aktiním TDčkem, tak je to masakr stroj. Ale jak hráč propadne touze si sním zahrát jako s medkem...to končí hodně brzy.

Maximálku má Panther dobrou, ale akcelerace je spíš jako s heavy tankem. Trošku bych ještě uvítal rychlejší zaměření, ale to je nezkušenou posádkou, to se zlepší. Na spot je velice nevhodný...je vidět na kilák.....

Co potěší je na medko až neuvěřitelně hp.....v jedné hře jsem sundal dvě M18, které to domě šily jako blázni....oni lehly a já ještě odjel se 440hp :biggrin: .

No hrát s Pantherem je po hrách s VK Déčkem ráj. Už se těším na PII a E50 ...

 

1394989142.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož večer samé výhry s Pantherem. Taky krásný MM. Až poslední hra, která je na snímku byla lost. Jak je krásně vidět na minimapě.... všech 12 spoluhráčů bylo na jenom místě.....všechno rudí dementi rozmístění na pár metrech.... To prostě dát nešlo....

Hra s Pantherem mě sakra baví. Má jen dvě slabé stránky.

- často mi trefí modul či posáku....ale opravdu hodně často..

- dmg flusky. Proti 7 třídě to nevadí, ale v zástavbě alfu prostě člověk nenahradí...ten tank pak nemá žádný fearfactor a každý jouda s IS3 prostě vyjeden přes ránu či dvě...

Ale jinak fakt super. Ano, není to fragovač jako jiné stroje, průměrné dmg taky nikdy neudělám jako s T29, ale PII si vyexpím v klidu a se zábavným strojem. Příjemné překvapení.

 

1395003368.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Až poslední hra, která je na snímku byla lost. Jak je krásně vidět na minimapě.... všech 12 spoluhráčů bylo na jenom místě.....všechno rudí dementi rozmístění na pár metrech.... To prostě dát nešlo....

Tohle byl ten nejdebilnější tým, co jsem kdy viděl......větší demence snad ani neexistuje :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, začnu kometou. Dobrý. Fakt mě překvapuje, ale ta deprese 12°... To je něco, co mě donutilo tomu dát šanci a chtít to hrát tak, že mě bude bavit. Prostě ten tank něco má a je v tom dobrej. Mezi sedmičkami je výbornej, osmičky bere, ale devítky jsou konečná. To dmg je příšerně malé...ale dá se zahrát. Půjde vyexpit dobře. Už syslím volný na věž pro Centuriona. Bez ní bych to asi nedával. Torzní tyče řeši hmotnost a pak už jen dělo.

Vlastně jsem zjistil, že mám torzní tyče pro všechny druhy tanků. I pro arty.

 

Potom posádka na KV-4. Dodělat žárovku... áááááááááá. Motor. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... chudáci kluci z čety. Žárovka dodělána... ale stále ta nechuť se někam rozjet a s trochou stěstí i  trefit, probít a ... nechat se capnout. Chuť hrát nula. Taky jsem moc nezahrál. 

Posledně, jak jsem dal KV-4 do rukou klukům z Pimp My Ride a přidělali mi větší a silnější věž se super kanónkem, jsem byl spokojen. Proto jsem své KV svěřil do rukou opět odborníkům. Tentokrát motor. A ... já nestačil zírat. Chtěl jsem, aby to jelo. Ale že mi z toho udělají dragster, co se po sešlápnutí plynu postaví na zadní, to jsem fakt nečekal.

EI7g5.jpg

 

Tak jo. Po chvíli mi došlo, že tam vlastně něco chybí.  Ale hlavní je, že to už jede a je chuť to hrát! Cinkátko, po nasazení stabilizátoru to dokonce umí tank zaměřit a trefit. Jo, už mě baví. Když se umí rozjet a vrátit! se na decap, paráda. Poslední bitvu opět Hrdina. 7k nacinkáno, 6 strojů vyřazeno, 50 decap bodů, 4k rozdáno.

 

Si říkám, jak je dobré "umět". T69 bavila, žádný problém. Průměrný Comet mě baví... znát mapy a odhadnout, co si s daným tankem dovolit není zlé. Dokonce ani Crusader SP mi nevadí... se stock dělem. Jenom přes FR arty se zatím neumím přenést. No, posádky lehce poexpeny... zítra ještě stihnout žárovku na 13 90 a ... mám hotovou část z toho, co jsem chtěl udělat. Takže dobrý. Vyděláno jako prase. Teď se fakt vyplatilo jezdit. Už mám prachy na dvě desítky  :biggrin:  Trhám rekord.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v pátek jsem jaksi nestihl ani jednu hru. Říkal jsem si, že to doženu v sobotu. Bohužel těhotenství ženy mění všechny plány, a jelikož jsem zůstal s potomkem sám doma, kdy žena si leží v nemocnici, tak jsem za celý víkend stihl hrát pouhé tři hodiny. V sobotu jsme to ale neměl ani zapínat. Z těch her se mi chtělo tak trošku blinkat. Co chvíli jsem byl v lagu. Poskakující tanky, ping lítal jak jojo, když jsem chtěl vystřelit, tak jsem byl mrtvý, nebo jsem vystřelil na něco, co tam už dávno nebylo. Nehledě k faktu, že po mě šly artyny, ať jsem stál kde jsem stál. Prostě humus.

Neděle už byla o něco lepší. Sice se nic nezměnilo s artynama. Buď já, nebo kolega v četě. Je těch potvor zase čím dál více. Začíná mi to lézt pěkně krkem. Jinak v poslední době slýchávám čím dál častěji hlášky o neprostřelení tank. Jak mohu z boku do těla dingnout T29 TigremP? Jak mohu dingnout T-80 s KVS? S BDR jsem 4 neprostřelil T1H. To má být jako nějaký vtip? No pokud ano, tak já se moc nesměju, protože třeba s tím BDR bychom tu hru mohli vyhrát. Bohužel jsme takto rupli  :sad:. Za to já v poslední době necinknu ani prd. A je jedno s čím jedu. Tiger mou KV3 rozpáral kam se jen podíval. dvě šlehy do mantletu děla, jedna do sidescrapu. A já ten údajný papír trefím 2x za 0dmg. Trošku jsem z toho frustrován. Ti bulhaři trvají už od čtvrtka a aby člověk něco udělal, tak se musí sakra snažit  :sad:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatá letadýlka ! Nevěřil bych že to napíšu vůbec někdy :-D

 

V sobotu jsem zapnul a lagy jako prase - 3 hry a stačilo. v neděli jsme hrál bitev 14 ale toho kempení ( to je snad hlavní rys wotka nyní )

, neviditelných TD, mizejících tanků, artyn ...néééé :-D

Ty planes jsou akčnější, nečekám na bitvu, neřeším týmy, cammo factor je tam normální, artyny si podávám s Ilem a celkově mě to baví více a nobík tam nemá prostě tolik štěstí jako v tancích kdy retad v KV1s je schopen trefit bez doměření  Tady každej retard brzo končí, letadla jsou skutečně o skillu - nic víc nic míň...Navíc vyšší fps, bez zbytečných lagů. Ty tanky ani nejedou, nevím co zase udělali z FOV, ale zase to mám lenivé jako prase. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to bylo otřesné, hlavně po obědě rudé moře, nedalo se nic, double na type 58 na osmý pokus, byl jsem frustrovaný jak nikdy, ještě vypisující otravní týpci z -IR-, kteří mě napadnou na chatu a pak mi ještě vypisují v garáži, nevím, proč mi jako soupeři, který má šestku v osmičkové hře, vypisuje, že jsem noob camper, mimochodem jsem měl 5x větší dmg než on s osmičkou, to byl asi ten problém, hodinový banán za sejmutí týpka, co nastřelil prtkina, no mercy u loosers.....všechno se to otočilo večer s binfordem a pekosem, na střídačku WTpzIV a Leo1, samá výhra, hrdina s leo1 v naprosto epické bitvě(8500 dmg, 1500 nasvícené, top gun, obránce, velká ráže), tak se mi potvrdilo, že je lepší hrát jen večer a v noci, ale kdo má přes den odolat?:D

 

Jinak velice mě potěšil svým chování týpek z EPIC, který mě nejdřív uplně vytlačil z nájezdu na balkon na letišti, načež jsem mu napsal, že je hovado, za což mě poslal oneshotem s FVkrysou do garáže, prej jsem ho inzultoval, od víkendu je to pro mě teamkilling clan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož večer samé výhry s Pantherem. Taky krásný MM. Až poslední hra, která je na snímku byla lost. Jak je krásně vidět na minimapě.... všech 12 spoluhráčů bylo na jenom místě.....všechno rudí dementi rozmístění na pár metrech.... To prostě dát nešlo....

Hra s Pantherem mě sakra baví. Má jen dvě slabé stránky.

- často mi trefí modul či posáku....ale opravdu hodně často..

- dmg flusky. Proti 7 třídě to nevadí, ale v zástavbě alfu prostě člověk nenahradí...ten tank pak nemá žádný fearfactor a každý jouda s IS3 prostě vyjeden přes ránu či dvě...

Ale jinak fakt super. Ano, není to fragovač jako jiné stroje, průměrné dmg taky nikdy neudělám jako s T29, ale PII si vyexpím v klidu a se zábavným strojem. Příjemné překvapení.

 

 

 

Damn, jak sis mohl vybrat cestu na e50m? leoš je daleko lepší:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady čtu, se vám všem tak dařilo, tak to znamená, že jste mi vyžrali ty vítězný losy a já dostával ty od začátku prohraný. Nemám vás rád. :tongue: Uhrál jsem za víkend nějakých 60 bitev a opět mi všechny statistiky šly dolů, což je bohužel u mě dlouhodobý trend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože i při expení se chci bavit. Na VK Déčko jsem neměl nervy a prý stejně chuťový je devítkový Leo. Navíc E50M je dobrá.

 

jak se to vezme, je to takový hybrid mezi heavy a medkem, má to větší pancíř než medko, ale proti heavy je to stejně málo, je to velké jak kráva, pomalu se to otačí, není to vůbec obratné, z vlastností medka to má maxímálně rychlost, prostě nuda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár vět o fíkendu....v sobotu byl den blbec....moc se nedařilo ani sólo ani v četách, ale doexpil jsem konečně "Jumbo" (utrpení, chtěl jsem ho dohrát 2500exp mi chybělo a 6x jsem prohrál za sebou, děs) a koupil konečně T29...screen jedný bitvy z pátku, kdy jsem zůstal sám proti 4 a nevyšlo to, vyndal mě až borec v ISU zezadu....ale udělal jsem si "M"

shot_316xCsaH.jpg

 

v sobotu prostě buď nahoře nebo dole, i takové bitvy byly s četou Balvanem a butchrem...viz screen

shot_314.jpg

 

včera už to bylo lepší, v četách s KahaDeni a Mirunem to byla celkem zábava a děkuji jim za hry...ale zaujal mě vzrušený Josef25 se siflem  :biggrin: :laugh:

shot_315.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se to vezme, je to takový hybrid mezi heavy a medkem, má to větší pancíř než medko, ale proti heavy je to stejně málo, je to velké jak kráva, pomalu se to otačí, není to vůbec obratné, z vlastností medka to má maxímálně rychlost, prostě nuda

No jestli to bude stejně zábavné jak Panther, tak do beru. A počítám že jo, páč to jsou typově podobní stroje. A otáčení má E50M dobré. Nepleteš si to s předchůdcem? E50 je v otáčení mizerná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zvláštní že jsem se teď vrátil k tankům, které jsem dřív prodal jako nezábavné a teď zjišťuji že jsou dobré :blink:

T-21 super autíčko, jezdit s ním po mapě a někoho vytáčet je radost. Black Prince- druhá Matilda :pirate:

Večer to byla hrůza, ale ráno se mi hraje vždy dobře: úplně jiní hráči :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli to bude stejně zábavné jak Panther, tak do beru. A počítám že jo, páč to jsou typově podobní stroje. A otáčení má E50M dobré. Nepleteš si to s předchůdcem? E50 je v otáčení mizerná.

 

Máš pravdu čéče, to ta devítka se pomalu otáčela, ale i ona je hratelná, je pravda, že na toho leoparda si to musí člověk vytrpět, já jsem třeba tu devítku přeskočil úplně po pár hrách, ten indien nebyl zlej, sedmička zase netrvá tak dlouho, ale ta IX jako nic moc...já jsem si teď dal cíl, že leopard bude můj nejhranější tank, takže bych ho rád vytáhl tak na 1500 bitev, už mi chybí jen cca 1050:D...expení jsem stejně stáhl na dvě lajny, jeho význam je asi jako honění se za svým vlastním ocasem, až budu mít t57h, tak bude kompletní repertoár pro CW kromě arty, která nebude nikdy, a nebude potřeba nic nahánět, já nepotřeboval ani toho leoparda, ale když jsem tenkrát viděl ty parametry, navíc je to docela legenda a není to UFO!!! Prostě jsem ho musel mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem koupil T-43, hodil jí hned do topu a......masakr ! Dal jsem jen 8 bitev, ale ten tank mě nadchnul..... KV-13 byla hodně dobrá, ale T-43 je ještě o kus dál......

 

Dej sem, prosím, nějaký pěkný replay... já to vidím právě naopak - KV-13 je velice slušný tank, co i něco oddingá (7kám). T-43 je... pro mě děsný "porod"; losy pořád s 9kami, expení T-44 zoufale pomalé. Už jsem na ni dal i bino, že budu jako pasivně spotovat... a stojí to pořád za stejné vyližkoště :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej sem, prosím, nějaký pěkný replay... já to vidím právě naopak - KV-13 je velice slušný tank, co i něco oddingá (7kám). T-43 je... pro mě děsný "porod"; losy pořád s 9kami, expení T-44 zoufale pomalé. Už jsem na ni dal i bino, že budu jako pasivně spotovat... a stojí to pořád za stejné vyližkoště :-)

Tak třeba tyto po sobě následující bitvy.......v první bitvě (Westfield) jsem jen bránil a snipoval, zatímco v tý druhý (Windstorm) jsem hrál agresivně. Nejsou to žádný epický hry, ale tak pro ukázku to stačí :smile:

 

http://ulozto.cz/xntz7vVn/20140315-1524-ussr-t-43-23-westfeld-wotreplay

http://ulozto.cz/xLx1HzPv/20140315-1533-ussr-t-43-84-winter-wotreplay

 

Jinak zatím mám 41 bitev a 78 % win a skoro 50 k expů.....T- 44 mám za chvíli :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem už psal, měl jsem od Vánoc 2013 potíže s hraním. 

 

 

Dal jsem PC do kupy a hra mne zase baví. Je krásné vidět, že tank jede tam, kam chci. Žádný pohyb a la ožralý námořník na rozhoupané lodní palubě, s občasným pádem vozidla ze skály nebo do vody.

FPS stabilně kolem 55-60. Statistiky mi zase pomalinku rostou.

 

O víkendu v téměř každé hře mikrolagy, kolečko - když jsem měl čas v bitvě se podívat – problikávalo mezi zelenou a červenou. Tudíř se hra hra lehce trhala, což mi vadilo zejména při míření a střelbě. Občas to vinou tohoto letělo do pryč.  Kolegové z čet tvrdili to samé, takže vina straně WG a jejich serverů.

Obecně expím Rhm smerem nahoru, T28 Prot taktéž (T30 už vyzkoumána, nyní z pilnosti expím i T28 na druhé bezvěžové US TD linii). Mám nakoupeno spoustu tanků, vybavení, spotřebáků =>takže jsem bez kreditů.

Pomalu šetřím na devítkové a desítkové německé TD, ostatní již delší vyzkoumaná vozidla mne tak nelákají, ale Waflowače prostě CHCI.

 

Jinak jsem překonal svůj rekord, dva dny a dva 24hod. bany. Můžete gratulovat  :woot:

 

Střelba do vlastních, jak jinak. :devil:

 

 

Poprvé za blokování, vystrkování z křoví (měl jsem Hellcata), drcání při míření. dvě rány a odpojen okamžitě ze hry, podotýkám, že jsem před tím byl opravdu hodný, neměl modrý nick a ani neměl na něj ani nijak nakročeno. Fakt i Gándí by ze mne měl do toho incidentu radost. :yes:  

Ochrana rajčat ze strany WG je neskutečná, debil schválně kazí hru a ban dostane hráč, který se o něco snaží.

 

 

Podruhé včera, čtyřková artyna v devítkové bitvě, dělala mi to samé, blokování, strkání - takže šel na ránu, začal do mne střílet rudoch, který ho chtěl asi pomstít - kumpám té artyny chcípl mezi prvními, jak jinak. Zase odpojen ze hry, ale někdo s těmi debily bojovat musí  :teehee:

 

To si nestěžuji, spravedlnost na světě není :-D Tak jsem chvilku trápil noobies na druhém účtu na pedotancích a potom si večer četl.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

....Poprvé za blokování, vystrkování z křoví (měl jsem Hellcata), drcání při míření. dvě rány a odpojen okamžitě ze hry, podotýkám, že jsem před tím byl opravdu hodný, neměl modrý nick a ani neměl na něj ani nijak nakročeno. .....

 

.

S tím banováním po posledním patchi to je nějaké divné, včera jsem 2x s Tigrem napral naše ISU(damage lehce přes 400) co místo aby šel bránit bázi, když enemy proráželi, tak začal utíkal do rohu mapy za kopeček, čekal jsem ban a kupodivu nic,ani jsem nebyl modrý v garáži 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...