Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Si večer hraju tak sám...pohoda. Předělal jsem si maskování na T40 a hned 7ks...s tím strojem se hraje pořád krásně...už 2,5 roku...

Dneska jsem tu hodil fotku sprvní hrou  BDR s top kanonem. A tady je druhá :biggrin: . Ten tank je celkem šrot, vidět je ihned po startu, ale ten kanon je šílený. Mezi 5 vládně...KV1,T1 heavy jdou na tři rány. I 6 zalezou když dostanou za 250....čekal jsem delší reload, páč mám **** posádku, ale 8,55s není špatný. Velké překvápko je BDR s top kanonem....předtím shitík a teď....

 

1390166079.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by jsi to chtěl udělat?

Máš v podstatě 3 možnosti. 1)Můžeš změnit mechaniku jak funguje penetrace a mechaniku jednotlivých druhů munice. 2)Můžeš všem přidat pancíř (a tvrdit že to nemá vliv na dalších X parametrů tanku), ale tím budeš všechny nutit střílet goldy a to ani nemluvím o tancích co už teď mají problémy prostřelovat standartní municí. 3)Snížit hodnoty penetrace (opět nutíš všechny střílet goldy).

 

Pokud chtěj nechat goldy za kredity tak jak je to teď. Tak žádný globální jednoduchý řešení není, musí jít tank po tanku, munici po munici a snažit se to vybalancovat penetraci, dmg, cenu (tady smutně volá T71 s šílenou cenou HEATů), atd. Osobně třeba nevím proč desítkový TD mají možnost střílet goldy, copak 280-300 pene není dost? Pokud neprostřelíš s 300 pene, tak si ani nezasloužíš prostřelit.

 

Svejk: Zapomněl jsi že problém nejsou jen T10 TD, ale i T10 MT. U všech 9 tierů to funguje, najednou na tieru 10 mají TD víc hp než heavy tanky (doteď měly podstatně míň), medka mají větší pene jak heavy, atd. Prostě bordel, bordel.

no, teď koukám že jsem to blbě napsal ( zamotal 2 věci dohromady X tiery TD a goldy ), ale ve své podstatě, tyto věci spolu souvisí ( respektive jak k té věci došlo a jak jí řešit ). Švejk psal, že TD na tieru X jsou nesmyslné a moc silné a že pár tanků muselo dostat buff, aby jakž takž přežilo. Kdyby X TD byly odstraněné nebo nerfnuté, tak ty tanky co měly buff, budou najdenou OP. Tak se ptám, jaký je problém nerfnout X TD a vrátit hodnoty těch buffnutých tanků na předchozí parametry ? Z tohodle pohledu by to nebyl žádný problém, ale asi by to nic nevyřešilo, jenom by se ta pomyslná lajna šoupla jinam. TD by byly o dost slabší, ale ostatní tanky také... On ten problém je ale asi dost složitej. Vybalancovat tanky by nebyl problém, ale zase hra by nebyla tak rozmanitá. Velký problém jsou i nové tanky, u kterých prostě trvá je vybalancovat. Problém jsou i tanky které z nějakého důvodu nechtějí tvůrci balancovat Tiger ( moc slabý ) KV1S  ( moc silný ). Já za sebe říkám že největší problém této hry je MM. Fungující MM by všechny tyto problémy vyřešil a hra by mohla být o dost rozmanitější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to by museli upustit od toho nadržování noobíkům. Proč myslíte, že máte furt dokola stejné mapy i když je jich ve hře asi 3x víc, než za 2 hodiny hraní dostanete? Pokaždé je to stejné a točíte pouze asi 4 mapy furt dokola. V nastavení MM se pohybuje příliš mnoho proměnných a některé mají nastavenou prioritu vyšší a některé zas nižší a rozhodně tam nemá prioritu výběr mapy ( pokud tam vůbec je ) a ani nemá prioritu rozdělení stejných tanků. Rozhození stejných počtů artyn jim trvalo 2 roky a stejně nějaký tydýt zapoměl, že dávat artyny na top je blbost a teď to vydávají za normál. Určitě má ale prioritu zařazení čet proti o dva tiery vyšším a nebo ochrana noobíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víkend na X tieréch opět naprostá katastrofa, to co předvádí červená náplava ve hře je již opravdu alarmující, škoda že ve hře nikdy nebude zavedeno, něco jako kvalifikace na top tiery (IQtest :-) ), to by panečku řady na X výrazně prořídly.

 

Teď jsem se dočetl, že artyhyeny v 8.11 dostanou buff(nespecifikováno blíže), takže se mám opět těšit na již tak ultra přesné atomovky, hlavně že dle vyjádření jsou artyhyeny ve hře jenom proto, aby zabránily kempení v praxi je efekt naprosto opačný, ale to již nikoho nezajímá. Zajímalo by mě, kdy dostanou ve hře pořádný buff HT, které byly všema těma artyparty, gold munici, TD obludami a dalšími zhovadilostmi, defakto vytlačení na krajní mez hratelnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víkend mise v poklidu splněny, plní se to vcelku dobře, pravda vyžíraj se killy tak něj více, ale co se dá dělat.Hrál jsem tiery 4,5,6 proloženy osmičkou či sedmičkou a spokojenost. Nenervuju se na desítkách  a hra mě kupodivu i více baví. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě bylo víkendové hraní utrpením, zejména bitvy s Tigrem II. Byť naspotováno a nastříleno, jedna prohra za druhou. Je fakt zoufalost, když máte s osmičkovým tankem nastříleno víc než borci s desítkama. Misi na 30 zničených jsem splnil horko těžko, dost bitev bylo bez killu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to by museli upustit od toho nadržování noobíkům. Proč myslíte, že máte furt dokola stejné mapy i když je jich ve hře asi 3x víc, než za 2 hodiny hraní dostanete? Pokaždé je to stejné a točíte pouze asi 4 mapy furt dokola. V nastavení MM se pohybuje příliš mnoho proměnných a některé mají nastavenou prioritu vyšší a některé zas nižší a rozhodně tam nemá prioritu výběr mapy ( pokud tam vůbec je ) a ani nemá prioritu rozdělení stejných tanků. Rozhození stejných počtů artyn jim trvalo 2 roky a stejně nějaký tydýt zapoměl, že dávat artyny na top je blbost a teď to vydávají za normál. Určitě má ale prioritu zařazení čet proti o dva tiery vyšším a nebo ochrana noobíků.

Ty 4 mapy dokola jsou snad od doby, co jsem začal číst tohle forum a to už je cca 2 roky. Stejné tanky mě místy připadaly jako úmysl, např. kdysi ELC na t.5 nebo po předělávce VK3601 na HT, ale ono je to dané taky akcemi na tanky a tím, jak přibývají pořád nové. Kdekdo se chce na něco dostat a zjistit jestli je to OP. Takže nějaké smysluplné sestavení týmu podle mě nejde, stejně jako nějaký inteligentní balanc MM, když je patrně nakažený chřipkou. Když jsou akce na individuální zisk tak jde "strategie" stejně do kopru, ptz kdekdo hraje sám na sebe a "tým" je mu u zadku, mimo jiné. Tuhle hru už vybalancovat nikdo nechce, ptz to v reálné době nejde, nikomu se asi do toho nechce a původní tvůrci už jsou asi v důchodu :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak bych shrnul expení za vítězné bitvy včera u sebe?Nejdříve mě WOT nechá namlsat 4 vítězné a pak tu 5 udělám až na podruhé nebo potřetí.Boužel jsem se včera nechal unést a za velkých nervů jsem vytřískal všehny ty kredity co šli.Boužel s přibívajícím časem a protože se mi to už stalo vícekrát za víkend chci udělat 5-tu vítěznou a ne ne jí za boha udělat.Podle mě je tak systém nastaven a to jsem hrál sám na publicku a výsledek je ten,že u jednoho tanku mi šel win dolů a týmy byli naprosto zoufalé jako by na té mapě byli poprvé.Není to nějaké zoufalé volání o pomoc,ale prostě jsem to hrál s vědomím,že nic se nedá zadarmo,ale opravdu nemám rád,když mě zážitek ze hry kazí předem nastavené hodnoty které jsou v můj neprospěch. :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úroveň hráčů je obecně tragická. což se pochopitelně nejvíce projevuje v desítkových hrách. Řekl jsem si, že budu jezdit více desítkových vozidel na publicu, že si s ními dám aspoň násobky. To se fakt nedá, jeden hráč už vůbec ne, to je hráč v zajetí losu.

 

Včera večer mi nešlo XVM, tak jsem neviděl, co mám v týmu za sestavu. Ale člověk to ani nepotřebuje mít, stačí vidět, jak se tanky začnou rozjíždět,jejich chování ukáže, co od nich lze čekat. Když medko jede tam, kde má jet HT a naopak, když si neuhnou na cestě, blokují se navzájem, dokonce jsem viděl, jak cestou na pozici střílí do vzduchu , což je věc běžně k vidění někdě na 1-3 tieru. Ale tito hráči jsou dnes na desítkách a jejich úroveň je +-stejná.

 

Vrcholem bylo moje včerejší utrpení s T92, na Murovance to bylo ve 3. minutě bitvy 3:11, fakt nekecám, na této kempící mapě . Měli jsme spodní stranu, do kouzelného lesíka se neomylně rozjela četa 3x JgPz E-100, kdyby aspoň najednou, ne pěkně postupně s odstupem tak půl minuty, aby je tam roztříleli na padrť..Naše medka zase pro změnu bojovala na špici toho úvozu s větrným mlýnem proti heavy tankům. Stačil jsem 3x vystřelit.

 

 

Jinak je vidět, jak jsou současná X. TD OP, k vidění po půlnoci jsou jen samé sestavy Fochů 155, WT potvor, proložené Obj. 268 a semtam T110E3/4. Když jsem před cca půl rokem tvrdil, že po brutálním nerfnutí artyn a okradení hráčů, což tady bylo vřele vítáno, přijde časem útok WG na další linii, tak na má slova dochází a přijde nerf TD.

Dobře vám/nám tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucííí co to je to BDR? :biggrin:  Mi to připomíná dobu kdy jsem hrál s OP PzIV. Po nasazení top kanonu se nestačím divit...ano jsou **** hry kdy si ani pořádně nevystřelím, páč dve T29 na 20m fakt nedám.....ale jinak....zvláště mezi 5 třídou je to až nefér tank. KV1 občas Ap munici odolá, tak proti 5 HT nasadím goldy a jatka začínají. Zas bitva .....byl jsem ve vesnci sám proti, KV,T14,AT,T49 a Churchill....nemohl jsem si dovolit dingat, tak jsem nasadil na KV goldy.Všechny jsem je rozsekal stylem... vykouknu flusnu a zajedu....

Neskutečný kanon. To dává cekový dmg za hru jak Hellcat! :biggrin:

 

1390223731.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svějku co vozíš za vybavení na bdrku? :)

Bino, rychlonabiják a ventilaci.

Jinak dneska nic moc..T30 jsem vztekle seknul do garáže a šel hrát měnší tiery. Dvakrát posobě jsem dingnul face to face ISko..ano čtete dobře..7 třída HT..IS. Se mi tlemil jako blázen.

S BDR jsem si chtěl pořádně zvýšit průměrný dmg....osobně jsem přesvědčen, že je BDR schopný mít víc jak mé KV...tak kolem 1200.

Když jsem mměnil flusátko za top kanon, tak jsem tam měl šílených 450! To mám víc na MKII......ted už mám 850, ale dneska dmg nešel....buď výhra 15:2 nebo lost 2:15....BDR není T49, takže si pro dmg hned tak rychle nedojede...než jsem někam dojel byl konec...klasicky smolné hry.

A třešnička na dortu....kolega z čety se přemáčknul a k mé BDR vzal T30! Hned jsem musel napsat do chatu, že to byla chyba jinak by mě naši smahli....los s 10T....enemáci se ovšem bavili....když jsem se smajlíkem psal, že je Foch 155 cheater, páč jsem ho nepentroval ani do radárku :biggrin: . Nevím jak, ale nejen že jsem přežil ale naspotil i skoro 5000dmg :woot: . Prostě jsem pro enemáky byl taková veš, že na mě skoro pořád kašlali.... :Smile-hiding:

 

1390234318.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm.. vidim to opacne. nej problém, jsou hraci bez mozku. teprve potom nejake MM, X TD, Gold ammo atd ...pokud by WG uz zítra většinu hlouposti, které ve hře nasekali, opravili, tak ... se tu budou objevovat stále stížnosti na spoluhráče. stejne tak dopadne WT

nadruhou stranu WG za urcitou vec nemůže - WoT je první hra, kterou jsem hral, kde je jeden centrálni server a človek si nemůže vybrat. u stříleček s dedikovanými servery si vybíram kam se připojím dle již připojených hráčů, mapy, extra nastavení serveru atd. - prostě podle svého gusta a nemůžu si stěžovat. pokud se mi něke nelíbí, tak jdu na jiný server s jiným nastavenim, s jinými hráči atd. - u WoT si nemůžu vybrat. jen trpně přihlížím co mi hra poskytne a s tím musím hrát nebo vůbec nehrát ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm.. vidim to opacne. nej problém, jsou hraci bez mozku. teprve potom nejake MM, X TD, Gold ammo atd ...pokud by WG uz zítra většinu hlouposti, které ve hře nasekali, opravili, tak ... se tu budou objevovat stále stížnosti na spoluhráče. stejne tak dopadne WT

mozna tak arkadovej mod ve WT, u simulatoru o tom dost pochybuju.

ale jinak s tim nazorem na lidi jako nejslabsi clanek hry nejde nesouhlasit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc např. v StarC. před bitvou vidím do jakých tierů mě to hodí a mám v pohodě čas z toho vypadnout a případně zkusit změnit prostředky. Zatím. Tady jsem se nestačil odhlásit a pak jsem tak akorát čekal, jestli budu zase žrát bahno ze dna. Pak jsem event. mohl čekat, jestli i druhá polovina hry bude stejně nasírací jako ta první anebo to rovnou vypnout, popřípadě už v bitvě hledat vodu... pochybuju, že by si aspoň 50%lidí všimlo, že je o tank míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bino na sleponě BDR (320m dohled)? proč nevozíš pohon děla? vždyť to zaměřuje tejden.:)

Bino mám všude.Je to základ. Právě na slepouše to je sakra důležitý. Ventilaci bych i oželel, tu dávám ze zvyku,ale bino ne. Mám to vyzkoušené na KV1....bez bina pořádně nevidíš ani naspotované tanky od jiných kolegů. A 25% je sakra znát...mít místo 320 metrů 385...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...