Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Vždycky jsem tu od Tebe četl, že na nový hrbolatý a kopcovitý mapy je nutný mít depresi a tvrdou palici. A teď si chceš pořídit 50 100, co má depresi téměř nulovou a palici papírovou? :Smile_teethhappy: Ses na starý kolena zbláznil. :Smile-izmena: (pouze sranda)

Když ono na té 8 třídě neni kde brát :biggrin: . Hold nebud hrát vykukovandu ale přepadovku no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dneska...mít u sebe Serba....začalo to hned prní hrou s MKIII...třikrát dingnu T18..vzápětí s Chi -ha...tříkrát dám za nula do boku stojícímu lightovi....a takhle to šlo celý den. Buď jsem netrefil nebo dingnul....a nebo dal za nula.

Vrchol byla hra s M18..6 japončíka co měl 164hp dvakrát dingnu ze zedu! A tím mohl sundat Georga....

Winů dost, ale den blbec. S T49 pak na konci herního dne zalamím....konečně super mapa, los a hlavně spousty žrádla u mě...konečně mohl být dmg. A já zapoměl, že T49 nemá žárovku...šel jsem na soustřel.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kucí měli 1500dmg a já 122 ....voee

Jinak celkem slušný hry s T30...dvakrát ukázala, že palice drží....jak tady na obrázku. Hp mi ubrala jen artyna..spleší...šmejd. Další hru jsem držel hulldownem celý průsmyk sám...kucí jeli městem...enemy měli moc velký respekt s T30. 2x9 a 2x8 třídy a nevyjeli na mě...tak dostali na zadel :woot: .

 

1389914000.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Švejku jsem na tvým obrázku, kde se tam sakra beru :-)

 

Jinak poslušně hlásím, že včerejšek byl ve znamení pozitiv, vše začalo pěknou bitvou s E100, kterou jsem hodil do chlubárny, posléze jsem udělal denní úkoly 30 killů no a když jsem to již chtěl vypnout, objevil se Švejk s Georgem a bylo vymalováno, celkově 71% winu a WN7-2270, 35bitev. Jen ta E3 mě sakra zlobí, vůbec se mi s ní poslední dobou nehraje dobře a skoro pořád prohry :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ke včerejšku nemám co dodat. 20 her, 16 výher. Já byl jak Alenka v říši divů. Za těch 20 her vyděláno 700K. Bohužel tři prohry ze čtyř šli na vrub opět mé velice oblíbené T-44, takže jsem opět neodehrál dvojnásobek, což znamená již šest proher v řadě. JInak to začalo hned na začátku artynkou, 4000 dmg, 3 killy. Jsem si říkal, že teď přijde trest. No nepřišel. S E5 jsem na Stepi za pomoci dvou spoluhráčů zmasakroval čtyři enemáky a jelikož nám padla druhá strana, tak jsem se vydal bránit bázi, kde jsem ještě něco nastřílel a byl z toho opravdu pěkný výsledek. Dalších 3500dmg a 4 killy. No a takto to pokračovalo ve všech hrách. Teda skoro ve všech. Opět mě nadchnul Peršan. Prostě medko na hulldown a k tomu rychlé s přesným dělem. Jen ta penetrace je slabá. Takže goldíky to jistí dost často. Jináš už chybí poslední 2000 a bude SU100 v elitním stavu a konečně zakoupím SU152. Co mě potěšilo, když už jsem měl tak hezké výsledky, tak jsem po dvou týdnech vytáhnul AMX 50 120. A ejhle i tahle hra se vydařila. Byť jsem teda hrál Malinovku a z našeho týmu nikdo kromě scouta nejel na kopec. Tak jsem se postavil do lesíka a čekal co scout nasvítí. Sundal jsem takto M103 a Tigra a Conquerora. A to byl asi vrchol všeho, protože to dělo mířilo a hlavně střílelo přesně tam, kam jsem chtěl. Jak já se bojím to dneska zapnout si nedokážete ani představit :confused: . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zas nechápu že tě takový kecy od mentálně postiženého jedince můžou tak rozhodit..

 

No, nevím, jak na tom je kolega, ale moje dcera si rakovinou prošla a i když je z toho "venku", tak bohužel né bez následků...trvalých....bohužel. To, co jsme si jako rodiče prožili během toho cca roku, co všechno jsme viděli, čeho všeho byli svědky.....to se sdělit nedá. Ano, potvrzuju, že takovýhle keci dokážou neskutečně rozhodit. Někteří jedinci mají neuvěřitelný štěstí, že se můžou schovat za klávesnicí. Smradi.

Nesmíš zapomínat, že nikdy, nevíš, kdo je ten člověk na druhý straně, čím si prošel......i ten páchnoucí důchodce od vedle, co je neskutečnej hajzl, kterej ztrpčuje život všem partajím, může bejt třeba člověk, kterej si jako dítě prošel koncentrákem......

 

I TOHLE je denní hlášení.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tu byl. Taxikář. Potřeboval něco vybavit a tak si udělal ze střechy auta stůl. Zavolali ho k ritu a on na tu šrajtofli v roztržitosti zapoměl. :biggrin:  Tohle se stalo kámošovi s mobilem ale ten mobil se po silnici rozprsknul a bylo po něm. Myslím, že měl kliku, že jsem tam šel pro auto asi brzo poté protože pod tím viaduktem je nejen parkoviště ale také domov bezdomovců. A nemusíte z toho dělat, že jsem někomu zachránil život :biggrin: . Mě to docela pobavilo a chtěl jsem vidět ten xicht, až zjistí, že nemusí všecky doklady znovu pořizovat :biggrin: . Cpal mi nějaké peníze, tak jsem mu řekl, že nic nechcu, byl neoblomný a tak jsem mu řekl, že piju Ferneta. Asi za hodinu přijel s flaškou v dárkovém balení, takže si dám dnes do nosu. Docela zábavné bylo i to pátrání po něm. Napadlo mě, že to dám policajtům ale jak je znám, trvalo by jim to dlouho a ten chudák už by mezi tím blokoval kreditky a kdoví co ještě dělal. Začal jsem teda probírat tu šrajtofli a hledat nějaký kontakt. Adresa tam byla několikrát ale telefon nikde. Zato tam měl hromadu účtů hlavně za sázky a dvě stvrzenky ze zástavárny. Tak jsem zavolal tam, jestli na něj nemají telefon. Chlap se smál, že na něj mobil nemá protože mu dal svůj mobil do zástavárny. Vypadá to, že hodně sází a je bez koruny a ty 4 000,- byla jeho tržba, kterou stejně musí odevzdat. Pak jsem si všimnul, že tam má potvrzení o zkoušce znalosti města a vizitky na nějakou TAXI službu, no a tam jsem zavolal a on jezdil pro ně a už to bylo jasné. Pobavil jsem se a ještě dostal Fernata.....a to se vyplatí !!! :devil:

 

Já jsem takhle vrátil jednomu Amíkovi Blackberry, co jsem našel na lavičce před hotelem, kde jsem kdysi brigádničil, tenkrát to mělo hodnutu přes 10k, ale borec to bral jako spotřební zboží, když jsem mu to donesl, tak mi ani nepoděkoval, jen se na to podíval, následovalo nějaké "ah" a zabouchnutí dvěří, tož asi tak:D...jinak seš borec, dávám palec nahoru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si chtěl vylepšit náladu po epic failu na zkoušce z Mezinárodního práva, ale útěchy se mi nedostalo, dal jsem četu  se Stingrayem a Amazinem, ale co se dělo, to byl otřes, naprosto dementní týmy, medka campí u base a nechají přijet scouty a medka soupeře až k nám(td), takže se možeš akorát spakovat do garáže, 2 hry s 0 dmg, to už se mi dlouho nestalo, haluz byla, že jsem minul za těch 8 her tak dvakrát, ale když si vystřelíš jen 3 x nebo třeba jednou,protože medko ani scout prostě nika nejedou a čekaj,co se bude dít, tak to stojí za ....... prostě nejhorší, co může být, je red noob se scoutem nebo medkem, v heavy a td se to snese

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si asi Stingray s Amazingem oddechli, že jsem jim to tentokrát nekazil. Moc to ale nepomohlo, jak koukám :smile:

Já včera jezdil se Skalfokem a Bedzou - 27 her / 13 vítezství. Neustále spodek tabulky, víc "REDů" v našem týmu a min. do dvou minut

od startu bitvy bez 4 tanků, z toho jeden top tier.

Skalfok: "Hele Binforde, kam se ta 50-100ka žene? Že chcípne do dvanáctý minuty.........Hmmm, tak to stihnul dřív!" :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe taky jsem ho včera hledal a nebyl on-line. Jendou za čas, když mám chuť si zahrát malinkaté krámy, tak ho nenajdu  :biggrin:.

 

A k mamlassovi: Jo je to tak hrozné. Číňani mají aspoň děla, ale T-44 má prd. To je prostě očistec. Už když vidíš IS3 a máš ji čelně, láduješ tam goldy a to se ještě musíš modlit, aby jsi to trefil, protože přesnost je jaksi mizerná. Sice tank trefíš, ale to je tak vše  :confused:. Potom docela často hořím. Chvilku jsem uvažoval o automatu, ale tohle nemá smysl. Za chvíli bych měl sklad prázdný. Jinak z deprese děla budeš mít depresi i životní, ale to jsi zvyklý ze žluťáků. Rychlost je ohromující asi tak jako penetrace a otáčení se. Mě ten stroj příjde prostě podprůměr. Zato pan Pershing, to je jiné kafe. Na místě okamžitě čelem vzad, můžeš hrá na hulldown, rychlost sice taky žádná sláva, ale dá se s tím zahrát solidně. Do kopce táhne lépe než rusák (jako každý amík). 

T-44 ma prd ? s pershingem kterej ma prakticky stejnou pene IS3 louskas bez problemu ? pershing na miste okamzite celem vzad ? T44 se sice trosku hejbe ale otaci se o dost rychcleji nez pershing, vykon na tunu ma taky o dost lepsi

http://tank-compare.com/en/compare/t-44/m26-pershing/indien-panzer#T1=352I286I251I439I181&T2=40I30I32I46I108&T3=241I181I161I295I149

 

Pershing ma skvelou depresi, coz je mozna na novych mapach skoro nejdulezitejsi vec...ale to je imho jediny cim T44 prekonava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to včera nezapl a o víkendu plánuju novou instalaci systému - bude novej disk (SSD), tak to snad pěkně pojede. Ale ty instalace všeho okolo, z toho mě jímá hrůza. Tak snad dneska večer něco odjedu.

kua taky me to ceka...po ctyrech letech jsou okna v takovym stavu...skoda mluvit. Ale mam na to svyho IT guru  s megavytunenyma oknama... tesim se jak to bude zase svihat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to šlo, mise na killy splněna. Zajímavý bude k tomu víkend, KV1 a T1 v garáži mám, 50 % výdělků navíc ve spojení s misí za killy vypadá zajímavě :-) Násobky neřeším, extra neexpím nic, JT , Centurion 7/1 i Conqueror, SU 122-54  musej počkat, ostatně k čemu mi bude další desítka :-D

Za mě palec nahoru , akce na killy je gut, k tomu dát akci na killery , pěkné :-) A že vyžíraj se nyní více killy, hlavně tedy slabší hráči...až k nevíře jak čekaj jen aby dorazili co někdo jinej začne..., nu bud taky vyžírat, nebo neřešit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je konec světa, odinstaluju hru a vyhodím kompl z okna, švejk jde hrát zásobníky, člověk už si nemůže být ničím jistý:D

Ten konec světa hned tak nenastane...než se na AMX dohrabu....jedu fr lajnu jen jednu dvě hry za den....ještě ani nemám dělo na BDR....to dřív hra skončí než ho budu mít. Pak zjistím že mi nesedí a prodám ho :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý deníčku. Den šestý. Hranice 50% winu stále nepřekonána. Začínám být zoufalý, asi vyhledám pomoc psychologa. Neustále vidím kolem sebe rudě až žlutě, Ovšem za plotem je tráva mnohem zelenější a obloha modřejší. Semtam se za tím plotem mihne i fialové UFO.

 

Opzh8.jpg

Alias T30.

 

 

Přestává to být *****. Blbej den chápu, blbej tejden už ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T-44 ma prd ? s pershingem kterej ma prakticky stejnou pene IS3 louskas bez problemu ? pershing na miste okamzite celem vzad ? T44 se sice trosku hejbe ale otaci se o dost rychcleji nez pershing, vykon na tunu ma taky o dost lepsi

http://tank-compare.com/en/compare/t-44/m26-pershing/indien-panzer#T1=352I286I251I439I181&T2=40I30I32I46I108&T3=241I181I161I295I149

 

Pershing ma skvelou depresi, coz je mozna na novych mapach skoro nejdulezitejsi vec...ale to je imho jediny cim T44 prekonava

Francouzké děla mají taky údajně skvělou přesnost a jaksi jsem si toho nevšiml. Ale to je jedno. S Peršanem když potkám IS3 tak vím, že kam vystřelím tam to letí. S T-44 se modlím abych ji trefil. A to tam mám lepší posádku. Btw když už potkám s T-44 IS3 tak jsem radostí bez sebe, protože to znamená, že nejsem na spodku tabulky sám  :biggrin:. 

A bobby sám musíš vědět, že co je ve WG napsané, není ergo to co je ve skutečnosti. Já bych s T-44 hrál rád, protože mě medka baví, ale prostě ty losy jsou katastrofa a nehledě k tomu, že když naexpíš na Peršana i pásy (asi jako u většiny Amíků), tak je ten stroj o dost lepší. Jediné co je velké mínus je dělo se 160mm pene. Ale vyvažuje to přesnost. Ještě se mi nepovedlo s T-44 ustřílet T-54 ani goldama, kdežto s Peršanem jsem to zmákl hravě. Ale je to samozřejmě o tom, co komu sedí. O tom se přece nebudeme bavit  :cool:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý deníčku. Den šestý. Hranice 50% winu stále nepřekonána. Začínám být zoufalý, asi vyhledám pomoc psychologa. Neustále vidím kolem sebe rudě až žlutě, Ovšem za plotem je tráva mnohem zelenější a obloha modřejší. Semtam se za tím plotem mihne i fialové UFO.

 

 

Alias T30.

 

 

Přestává to být *****. Blbej den chápu, blbej tejden už ne...

Neříkal jsi náhodou že nehraješ na staty a za ničím se nehoníš??? :Smile-tongue:  :Smile-tongue: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý deníčku. Den šestý. Hranice 50% winu stále nepřekonána. Začínám být zoufalý, asi vyhledám pomoc psychologa. Neustále vidím kolem sebe rudě až žlutě, Ovšem za plotem je tráva mnohem zelenější a obloha modřejší. Semtam se za tím plotem mihne i fialové UFO.

 

To máš ještě dobrý, já měl teď úžasné dny, kdy jsem se nebyl schopný dostat přes 35%. A nepomohli k tomu  ani osvědčené pecky jako T49 neboT29. Asi jsem prodělal menší lobotomii či co.....Je vtipné viděl bitvu tierů 7-9, kdy máme naprosto vyrovnané hráče i srovnatelnou techniku, šanci na Win mírně vyšší(60%) a přesto hra zkončí fiaskem do 6 minut za stavu 1:15. To pak jen vidím v chatu oznámení, že enemy Tiger I zničil naši E-75 atd. a jen se směju......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Francouzké děla mají taky údajně skvělou přesnost a jaksi jsem si toho nevšiml. Ale to je jedno. S Peršanem když potkám IS3 tak vím, že kam vystřelím tam to letí. S T-44 se modlím abych ji trefil. A to tam mám lepší posádku. Btw když už potkám s T-44 IS3 tak jsem radostí bez sebe, protože to znamená, že nejsem na spodku tabulky sám  :biggrin:. 

A bobby sám musíš vědět, že co je ve WG napsané, není ergo to co je ve skutečnosti. Já bych s T-44 hrál rád, protože mě medka baví, ale prostě ty losy jsou katastrofa a nehledě k tomu, že když naexpíš na Peršana i pásy (asi jako u většiny Amíků), tak je ten stroj o dost lepší. Jediné co je velké mínus je dělo se 160mm pene. Ale vyvažuje to přesnost. Ještě se mi nepovedlo s T-44 ustřílet T-54 ani goldama, kdežto s Peršanem jsem to zmákl hravě. Ale je to samozřejmě o tom, co komu sedí. O tom se přece nebudeme bavit  :cool:.

na peršanovi nemám ještě věž a lepší gun..posádka na 90% uvidíme.. T44 sem jel kdysi dávno takže ji mám možná idealizovanou... ale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...