Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsme po 5 hrách úprkem zdrhali z 10 na 9 a pak ihned z 9 na 6 ....to se nadalo. Zvláště desítky...to je tier, kde když dostanete ruďásky tak četa nečata nemáte šanci vyhrát...brr.. Pár dní na 10 nešáhnu...

6:6 to bylo ..než jsem přesedlali na Hellcaty...nakonec to skončilo 19:8 :biggrin: . Ale těch artyn...až jsem si vzpoměl na dny s arty párty...blevajz..

Měli jsme dva losty s Hellcatem...a vždy po mé hlášce do chatu. První kdy byl proti nám Boby6killer...což je vidět na screenu.....snažili jsme se ale nešlo to..navíc mi ten mizera Boby sundal 0,5s před výstřelem kanon a já měl pak kruh jak třed fotbalového hřiště. Jinak bych ho dorazil...no stane se.

A další hra...dělám si srandu s čety 3xTOGII z klanu PRASE. Že děkujeme za 3x1400hp..no jenže e ukázalo, že nemám XVM, páč bych ni takového nenapsal....všechny naše HT se nehly z base....lost...to mám za to machrování :Smile-hiding:

A perlička....zas na mě nadával kluk z PTS..dneska jsem to tu psal :Smile_teethhappy: . Gold noob jsem....je totiž strašně nefér trefovat vykukující palici KV220 goldem. Měl jsem asi z férovosti nandat AP a férově dingat jeho pancéřáka a počkat až si pro mě dojede... :Smile_teethhappy: . Zas nepozřel že lehnul no :Smile_teethhappy: . Mě sejmul jeden z TOGů a jen jsme se tomu zasmáli....hold ego je ego...

1386716255.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stretavate sa s nasledovnym bugom - mam zazoomovane spoza nejakeho kopceka na nepriatelsky tank, cely kolac je na nom, vystrelim a strela ide do zeme, do toho kopceka pre do mnou cez ktory som mal zazoomovane. Uz sa mi to stalo viackrat doslova som nasiel miesta na niektorych mapach kde sa to stava pravidelnde. Mate s tym niekto tiez skusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A perlička....zas na mě nadával kluk z PTS..dneska jsem to tu psal :Smile_teethhappy: . Gold noob jsem....je totiž strašně nefér trefovat vykukující palici KV220 goldem. Měl jsem asi z férovosti nandat AP a férově dingat jeho pancéřáka a počkat až si pro mě dojede... :Smile_teethhappy: . Zas nepozřel že lehnul no :Smile_teethhappy: . Mě sejmul jeden z TOGů a jen jsme se tomu zasmáli....hold ego je ego...

 

Jsem toho piráta dodělal goldem a taky jsem si vyslechnul :biggrin: 

Že tohle píšou zrovna hráči z PTS....ti, kteří to valej full gold....

Jinak tier X je nehratelnej- totální žumpa....mám chuť vyházet všechny desítky....

Na to, jak to stálo ze začátku na prd, tak to dopadlo nakonec dobře....37 her- 73% win

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stretavate sa s nasledovnym bugom - mam zazoomovane spoza nejakeho kopceka na nepriatelsky tank, cely kolac je na nom, vystrelim a strela ide do zeme, do toho kopceka pre do mnou cez ktory som mal zazoomovane. Uz sa mi to stalo viackrat doslova som nasiel miesta na niektorych mapach kde sa to stava pravidelnde. Mate s tym niekto tiez skusenosti?

Mam minimalni detaily i rozliseni a stava se mi to taky. Hra proste neukaze hrbolek na tom kopecku, za kterym jsem skovanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včerejšek byl klasický. Dařilo se ale i nedařilo. Jak píše Georg_CZ, X tier je žumpa. Tam se prostě nedá hrát normálně. Proto asi svou IS7 do bitvy netahám vůbec. Jediné co musím je expení IX. A tam se bohužel až moc často potkávám právě s X. Ale to k tomu patří, takže to tak beru. Prostě když se člověk potřebuje na tu desítku dohrabat, tak to jinak nejde. Ale v zásadě ono je to všude stejné. Mě osobně se nejlépe hrají šestky sedmičky. U sedmiček nemám tak brutální losy, takže je beru rád. Díky pěkné akci na tento týden, jsem si vydělal hromádku kreditů, které se vždycky hodí. Hned ve třetí hře jsem dostal i sady nářadí, takže za mě spokojenost. Již druhý den se přesvědčuji, že minimální komunikace v četě je pro mě to pravé ořechové. Sice se to mým kolegům moc nezdá, protože jim se údajně moc dobře nehraje, ale já za sebe mohu říct, že když u toho nemeleme jak ženské v obchodě, tak ty hry vypadají úplně jinak. 

A nějaký zážitek ze včerejška? Asi to, že další můj vysoce neoblíbený tank se stává T30. Dělo pá relativně dobré. Cca na 50 metrů prostřelí všechno. Když je to víc jak tato hodnota, je to katastrofa. Ale co je pro mě nejvíc frustrující, že od toho momentu, co jsem tam dal topové dělo, tak ty týmy, které k tomuto tanku dostávám jsou katastrofální. WR leze hezky dolů a za chvíli skončím na úplném dně. Prostě a jednoduše tento tank chci mít rychle za sebou. Sice nevím jak to udělám, ale nějak to snad půjde. Momentálně si nejvíc užívám s SU85. Byť mi bylo před koupí tohoto tanku řečeno, že je to krám, tak já jsem nadmíru spokojený. Nastřílím s tím tankem mraky DMG každou bitvu. Killy se taky jen kupí. Až je mi líto, že si budu muset pořídit SU100. Btw SU100Y jsem si oblíbil možná ještě víc. Sice ten reload je vražedný, ale zase na druhou stranu když už to vystřelí a spadne to tam kam má, tak je to pekelně velká řacha. A myslel jsem si, že s šestkovým prémiákem se nedá vydělat. Ale s tímto tankem to jde samo. Byť to třeba není jako T34, tak mě to stačí a jsem maximálně spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotting v téhle hře je totálně zmaštěný, to vím dávno ale tohle mně fakt dostalo. 

 

Tady někde stál ten Type T-34. Já ho neviděl ale on do mně sypal jednu za druhou. Předpokládám, že na tuhle vzdálenost by měl být vidět i kdyby byl za skálou. Fakt nášup.

 

shot168a.jpg

 

http://wotreplays.com/site/474932#widepark-heavyboyjoe-kv-1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBJ: že je spotiing dodrbanej vědi všichni. Já byl včera s Nashornem kemplej na B4 v tom lesíku, koukal sem směrem ke kostelu a na svah z kopce. Najednou se mi na křižovatce u kostela objevila KV-4 - 200m ode mně na fraj place stotunový monstrum :ohmy: se tam asi teleportovala. Nadával sem pět minut v kuse. Ne že bysme neprohráli, ale to KV jich mělo pár dostat a nebo bych stačil zdrhnout. Takhle sem prchal pozdě a dostal mě Hellcat, kterej to vzal po rudý k našemu rybníčku.

 

A to byla bitva, kde sme hned z kraje díky našemu dobrýmu Stuartovi sejmuli na bázi čtyři enemácký TD bez ztráty kytičky :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak včera to nebylo uplně ono, 19w, 16l a 5 remíz....nějak to nešlo, taková ta klasika prohry s hellcat při 2500 dmg a pěti killech a pak výhry s dmg 1000......nemůže se pořád dařit......na druhou stranu jsem skoro každou bitvu bral bonus za top 3 v dmg + nějaké ty sady nářadí, hasičáky apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotting v téhle hře je totálně zmaštěný, to vím dávno ale tohle mně fakt dostalo. 

 

Tady někde stál ten Type T-34. Já ho neviděl ale on do mně sypal jednu za druhou. Předpokládám, že na tuhle vzdálenost by měl být vidět i kdyby byl za skálou. Fakt nášup.

Obávám se, že vzdálenost na spot i za skálou asi není splněna. (50 a némě metrů).

Na replay se rozhodně podívám. Po extrémně dlouhé době nějaký zajímavý.

Předpokládám, že by se nechalo teoreticky vysvětli proč to bylo, tak jak to bylo.

Nicméně pocit naštvanosti z takových situací ve hře stejně zůstane.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek bez komentáře, naprostá tragédie. :facepalm_wowp: ztrácející se střely, při plným zaměření střela dopadne 10m před tank do hlíny, teamkill, blokování spojencem, urážky, nadávky - welcome to public....chce se mi zvracet. :blijící smajlík:

 

No konečně ;-) jsem si říkal, že podezřele dlouho unikáš WG pozornosti a že by ti to měli "osladit" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S rozlisenim a detailami to nesuvisi, ja hram na Full HD a skoro maximalnych detailoch...

Ale souvisí. Pokud máš úplně nejnižší detaily, tak se může stát, že jsi za skálou nebo jinou překážkou, tank vidíš, máš zaměřenej a vystřelíš..ale ejhle, rána do překážky. Ty tam problém nevidíš, ale ve skutečnosti tam překážka ještě je. Pokud bys měl vyšší detaily, vidět by to bylo. Bylo to myslim někde v odpovědích vývojářů.

 

No konečně ;-) jsem si říkal, že podezřele dlouho unikáš WG pozornosti a že by ti to měli "osladit" :-D

Tak tímhle postem ses zařadil na blacklist a 7 dní máš útrum od čety! :Smile-tongue:

 

Jinak abyste neřekli, že sem dávám jen to, když se mi daří. :Smile-hiding:

1ap.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lord_Ice_Cube:

 

Ale souvisí. Pokud máš úplně nejnižší detaily, tak se může stát, že jsi za skálou nebo jinou překážkou, tank vidíš, máš zaměřenej a vystřelíš..ale ejhle, rána do překážky. Ty tam problém nevidíš, ale ve skutečnosti tam překážka ještě je. Pokud bys měl vyšší detaily, vidět by to bylo. Bylo to myslim někde v odpovědích vývojářů.

 

......je to tak, já mám všechno nastavené totálně low a občas se stane, že si myslím, že tam nic není a trefím nějakou texturu, kterou nevidím, holt mám špatnej stroj a jsem rád, že mi to na minimální detaily valí nějak tak plynule a FPS je drží nad těch 30, což je podlě mě hranice mezi hratelností a kousáním do klávesnice:D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

- "Skill je schopnost vyhrát, ne způsobit poškození. Pokud nastřílíte hodně dmg a prohrajete, způsobili jste ji na špatném místě." - s timhle souhlasim bez vyjimek. z vlastnich zkusenosti vim, ze v 80ti% pripadu, kdy mam nej DMG, jsem pro tym vlastne neudelal nic. tam kde se skutecne bojovalo a rozhodovala bitva, jsem nebyl a az nekdy ke konci bitvy jsem diky dohledu 500m a vybornemu cammo bonusu nastrilel to best ... ale k nicemu.

proto, kdyz tu na foru nekdo postne screen kde ma nej DMG a napise "co mam jeste vic udelat" se musim usmat neb ve vetsine pripadu sice skutecne nastrilel best DMG, ale ta bitva trvala napr. 12 minut a od se ji ucastnil jen 2 minuty na konci, kdy si to DMG a killy udelal diky tomu ze ma naskillovanou posadku, ne ze hral skutecne nejlepe na mape ...

 

a pokud kuli tomhle nazoru si myslis, ze jsou lidi vypatlany ... tak nevim co k tomu dodat ... ja uz na to jsem zvyklej a ten clovek o kterym to pises se to asi nedozvi, takze je mu to take jedno ...

Nezlob se na mě,tohle je blábol ne dne, ale roku, takže podle tebe, když prohraji a nastřílím největší dmg a killů v bitvě, tak jsem vlastně noob, který do hry vůbec nezasáhl a honí si jen své staty. OMG to nemůžeš myslet ani trochu vážně, nějak se ti tvá tvrzení začínají pomalu motat v hlavě pane. Tebe bych chtěl mít při hraní vedle sebe, abys mi vše krásně vysvětlit a poučil mě o tom co kde dělám špatně, proč ta střela zmizela, proč ten tank není vidět, proč to dinglo atd, možná bys měl otevřít školu, pro začínající hráče wot , divím se že ještě nepracuješ ve WG, když tak perfektně všechno víš a znáš, dokonce bych tvrdil, že znáš principy a fungování hry lépe, než samotní vývojáři z WG.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B0B_CZ nj a na to vše jsi přišel sám? Nebo existuje manuál pro hráče. Protože málokterý červený hráč tyhle věci ví, kolik z nich umí anglicky, kolik z nich ví něco o sítích. těch otazníků je tu moc, ale vůle proto aby jich ubylo je pramalá. Potom by nebylo tolik keců kolem.

Otázka je, jak by se chtěl vzdělávat ten který hráč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Bob

 

dal jsem ti -1, protože WR nevypovídá o kvalitě hráče nic. I ten nejhorší hráč má WR kolem 40-43%, viděl jsem pár exotů, kteří museli jezdit jen s boty a i ti měli kolem 38-40%, tj. tank, který ve hře se vyskytuje a je zcela neefektivní, prohraje jen v 60%. Bohužel takto je hra nastavena.

 

WR se dá lehce "nahonit" hraním rot, pokud budu jezdit 4.,6. tiery roty, tak za večer dám s 4kami klidně 50 her (4. bitvy trvají pár minut) a budu mít WR 85%, to neznamená že jsem skiller.

 

A pokud napsal Serb, že nastřílet x-násobek svých HP znamemá být týmu neužitečný, je to prostě a jednoduše čirá demagogie, jenže jeho živí ty masy noobies, takže chleba jíš, toho píseň zpívej, že. Jeho chápu, i když je to nesmysl.

 

 

O to víc mne překvapuje, že se s ním ztotožňuješ, ale tvůj názor ti pochopitelně neberu a už vůbec te za něj nebudu urážet. Ale to tě neurážel ani mamlass, to bylo věnováno někomu jinému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...