Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Strana 666. !

 

Dnešní cíl byl jasný, splnit misi na 250K a vypnout to, jenže.... Abych 7x přežil, jsem musel odjet 30 bitev! Nejdýl trvalo poslední přežití, nad tím jsem fakt kroutil hlavou. Ale jinak dobrý, 63% win je sice málo, ale čekal jsem to horší. 

Něco mi uteklo? Já vidím stranu 675  :biggrin:  Na straně 666 je jako první můj příspěvek  :devil: ...asi vidím i ty skryté příspěvky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umístili jste se výše než 99.82%. Jsem 2232. Tak to mě taky překvapilo. Podle čeho to sakra počítají?

 

Kanáre neměl jsi to seřazený podle počtu odehraných bitev? :Smile_Default: To by odpovídalo. :Smile_Default: Já to měl za WR.. Jinak za počet killů jsi dokonce 1201! :Smile_great:

Strana 666. !

 

Dnešní cíl byl jasný, splnit misi na 250K a vypnout to, jenže.... Abych 7x přežil, jsem musel odjet 30 bitev! Nejdýl trvalo poslední přežití, nad tím jsem fakt kroutil hlavou. Ale jinak dobrý, 63% win je sice málo, ale čekal jsem to horší. 

Taky musim bejt na satanistický stránce 666. :Smile_trollface-3:

Jinak 24 killů, 7 přežití a odehraná bitva zvládnutá za 12 bitev (z čehož byly 4 s BDR). :Smile_harp:

9m4w.png

 

A dokonce mě to vyneslo do TOP10 hráčů dle WN7 za 24 hodin na 3. flek! :Smile_teethhappy:  :Smile_popcorn1:

o943.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem neunesl tihu kretenu na publicu a dvakrat strelil do spojencu. Jednou s Pantherem do T150, ktera me porad blokovala pri vyjizdeni na enemaky. Proste sem vyjel, vystrelil, chtel zajet, ale ten idiot stal za mnou.

 

Ted s GW tigerem P jedna rana do vlastni IS3, kdyz sme prohravali na malinovce a ten kreten se jel schovat za me peyo3469 EFF 951. Fakt nechapu, to prece neni takovy rajce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lord_Ice_Cube asi tak, taky mi neni moc jasna souvislost mezi kempenim a dobrymi staty, ale mozna si to nekdo prebral tak, ze kdyz nejakej hrac nejede dobrovolne chcipnout v prvni minute, tak je kemper a ma diky tomu lepsi staty. rozhodne lepsi nez ten, co chcipnout dobrovolne jde. jinak nevim.

 

IMHO to bylo myšleno tak, že útočit je těžší nežli defendit = kempit, tudíž z tohoto pohledu je to jasné :-)

 

Jinak je vhodné posuzovat jednotlivé situace a nezobecňovat. Bude-li kempit (a nejlépe i snajpovat na 500 metrů :-)) KV-1S s top dělem v 6kové bitvě, je to o poznání jiné, než když bude kempit v 8kové bitvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Včera totální hnus, win 3/10 a WN7 asi 700. Jednou sem se konečně dohrabal na 54,1% win a od té doby jdu pořád dolu.

S typem 58 sem nedal vůbec dvojnásobek, s TD mlíko48 mně to házelo pořád mezi desítky win na potřetí, s prototypem mezi desítkama s druhým gunem k smíchu a dělám cvičný terč pro arty.

Prodal sem AT7 bo sem vyexpil AT15 , ale kupovat toho šneka nebudu, protože na to už nemám nervy.

Koupil sem T3 britskou arty sextona a co to jako je, rány do boku tanků za 20-40. Poslední bitvu sem dal s hellcatem a trochu si spravil chuť a pak to vypnul a šel louskat ořechy abych se trochu uklidnil, bo sem byl nasraný na nejvyšší míru. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaka je hranice mezi kempenim a taktickym vyckavanim? Chtelo by to definici kempeni.

 

Obecne nejlepsi jsou TD a scouti kryjici sve milacky za panciri artin.

 

Tenká :-) a jak jsem psal, dle mého je to situace od situace. Pokud scout po začátku bitvy zajede do křoví za bází a celou hru se nehne, tak je to asi jasné :-)

 

Já spíše reagoval na zmínku o tom, že pravděpodobně bude mít lepší staty kemper nežli tankista vyznávající "hurástyl" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá diskuze o tom, kdo je camper a kdo ne, a také kdo je skiller a kdo né. Já znám jednoho, co je camper, nedělá nic jiného, než že hraje TD a stojí stůj co stůj vzadu. A světe div, jeho staty stojí za nic. Teda popravdě od té doby, co má tři desítkové TD se trošku zlepšil. Takže camper s TD se nemusí nutně = dobrý hráč se skvělými staty. Btw v tuto chvíli je ze mě taky camper. Ono s Prototypem toho člověk moc nenajezdí  :biggrin:. Zůstal jsem poslední tank proti dvěma artynám v Opatství. Vyjel jsem v čase 3:50 a dojel na Base enemáků v čase 0:05 do konce bitvy. Cestou jsem se zdržel 5 vteřin tím, že jsem vystřelil jednu arty, která mi jela naproti. A modlil jsem se, abych tu druhou taky někde potkal. Jupííí jaká to radost, když byl na bázi AFK  :tongue:. V poslední vteřině šel do kytek a já získal M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenká :-) a jak jsem psal, dle mého je to situace od situace. Pokud scout po začátku bitvy zajede do křoví za bází a celou hru se nehne, tak je to asi jasné :-)

 

Já spíše reagoval na zmínku o tom, že pravděpodobně bude mít lepší staty kemper nežli tankista vyznávající "hurástyl" ;-)

ja miluju kempeni .. ovsem zalezi kde si clovek to misto an kempeni najde ze :) .. s takovym hellcatem vetsinou kempim na pulce soupere a nestrilim klidne 3/4 hry a stejne mam s nim nejlepsi staty ze vsech stroju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzali jsme s Lipfertem šestky, zajímavý. V bitvě kde nastřílím nulu (páč na mě v Lakeville vybylo město a tam mě uzobali ze všech stran - najel sem tam blbě :sad: ) mám win a dabl, v bitvě kde mám přes tisíc lostnem, páč po třech minutách je tým vymlácenej a zbýváme dva s artynou - čelně najíždějícíc VK30 sme dostali,a le ta T34 co mi vjela za zadek už dostala jen jednu, páč mě rozsvítila a bylo to rychlý.

 

S tigříkem proti čtyřem devítkám sem těžce kempil a udělal tři killy a pak sem to vypnul anóbrž W/L50% a 11 hodin, no netřeba SerBa dráždit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a dámy moje denní hlášení spočívá v tom, že již cca 10 dnů wot nehraji a světe div se, hned se mi ten den, zdá daleko klidnější, člověk by řekl, že je to jen blbá hra, ale i ta blbá hra dokáže pěkně pocuchat nervy :-) No budu se snažit hrát co možná nejméně a nejlépe vůbec, jelikož to za ty nervy opravdu nestojí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá diskuze o tom, kdo je camper a kdo ne, a také kdo je skiller a kdo né. Já znám jednoho, co je camper, nedělá nic jiného, než že hraje TD a stojí stůj co stůj vzadu. A světe div, jeho staty stojí za nic. Teda popravdě od té doby, co má tři desítkové TD se trošku zlepšil. Takže camper s TD se nemusí nutně = dobrý hráč se skvělými staty.

 

No jo, otázkou ale je, jaké by měl staty, kdyby nekempil ;-)

 

ja miluju kempeni .. ovsem zalezi kde si clovek to misto an kempeni najde ze :) .. s takovym hellcatem vetsinou kempim na pulce soupere a nestrilim klidne 3/4 hry a stejne mam s nim nejlepsi staty ze vsech stroju

 

Tak to se předem omlouvám, kdybych tě náhodou potkal v bitvě ve svém týmu, nevšimnul si tvojí přezdívky a začal nadávat ;-) jak psal "Zvedák", je trošku problematické rozlišovat mezi kempením a strategickým vyčkáváním... nicméně ve většině případů půjde o kempení (vzhledem k průměrnému WoT tankistovi) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasim ze mi nekdo proklel nemecky stroje. 15 proher Tiger2 (expim), 3 prohry Tiger 1 (jeste jsem nevyhral, tak mozna bude pokracovani).

Takhle zoufalej z proher jsem jeste nebyl.

 

Taky si vsimam casto dost zvlastniho chovani dobrych hracu na public, nekdy mirne receno nefer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem Wot ani nechtěl zapnout, ale po té co jsem se přihlásil do TS3 a viděl volno v četě, neváhal jsem a tanky zapnul. První hru jsem hrál ještě sám. Koupil jsem Nashorna a tak že ho vyzkouším.... mapa velký park.... :sick:  :wallbash:. Horší mapu pro TD bez pancíře mi na první hru dát nemohli  :smile: Samo že lost. Další tři hry už byly v četě, ovšem to stejně nepomohlo a tak po 4 bitvách hru vypínám a lituji, že jsem WoRetards zapínal.  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem dal na poslední dobu velký počet bitev. 11 a jelikož byla většina s druhou třídou, tak se denní win udržel nad 50%. Po delší době jsem si dovolil zas nějaký výstřelek. Na počátku jsem šanci na výhru moc neviděl a průběh bitvy se odvíjel přibližně dle předpokladu. Když jsem zůstal sám proti 4 nepřátelům, tak jsem zhodnotil svojí situaci. Do konce skoro 8 minut. Nepřekonatelný problém se blíží k naší základně a na dohled od nepřátelské bude určitě aspoň jejich arty. Vzdal jsem to a odhlásil se. Bitva trvala ještě skoro 3 minuty a to mapa Doly nepatří k největším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem vyexpil ARL 44..s "beďarem" to nakonec nebylo zas tak špatný. Jen se mi povedla neskutečná blbost. :Smile_teethhappy:

Přeškoloval jsem posádku z BDR na ARL..vybral člena -> výcvik -> Aktuální vozidlo -> 87% (20k kreditů) -> vybral člena ->.......no a u posledního člena Nabíječe jsem se ukliknul a místo Aktuální vozidlo zmáčknul Přeškolit...takže se Nabíječ z BDR s 96% přeškolil na Nabíječe BDR se 100% za 200 goldů!! :Smile-hiding:  :facepalmic: Takže z těch 300 goldů z dnešního bonus kódu mám vlastně jen 100.. :Smile-angry:

Jinak dnešek? :Smile_harp:

6dc4.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...IS-3 a 110 celkem fajn dvojka, vyhráli jsme si bitvu každej s 4k dmg a 100HP. Pár sekund před koncem jsme capli.

E-25 a T25/2...devítky... byl jsem třetí v dmg...prohra. Projel jsem na letišti 100m od 8. novýho němce a neviděl jsem ho, on mě jo, dorazil mě...

Expení E-100...násobek fajn, na druhej pokus...jen ten stroj moc nevydrží. Co rána, to gold ve věži.

 

Pak roty, to byla pohoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...